Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MetalHeart
MetalHeart 2019. 01. 23. 14:29
Előzmény: #7138  villanypasztor
#7140
Tetszik, próbálom elképzelni, hogy milyen előnyök lehetnek egy brókercég tőzsdére vitelével és ott szerepeltetésével... 
Törölt felhasználó 2019. 01. 23. 13:46
Előzmény: #7138  villanypasztor
#7139
hoppá :)
MetalHeart
MetalHeart 2019. 01. 18. 10:17
Előzmény: #7135  Juvefan
#7137
"Jelentem másodikok lettünk "az év kereskedési platform díjversenyben". 2017-ben első, 2018-ban második a Random Capital. Csalódott vagyok-e? Igen, egy kicsit az vagyok."
   
Ne légy az Feri, hidd el, hogy jobb az RC platform, láttam egy kollégámnál... nem mondom, hogy rossz, de semmiképpen sem nevezném jobbnak... egyszerűen a KBC hívek jobban mozgósíthatók voltak... ennyi !
Juvefan
Juvefan 2019. 01. 18. 09:42
Előzmény: #7135  Juvefan
#7136

Gratulálok
:D
Juvefan
Juvefan 2019. 01. 18. 09:41
#7135

RANDOM CAPITAL

Reggeli elemzés Nemzetközi Értékelés Jó reggelt Minden Kedves Olvasómnak! Először is nagyon szeretném megköszönni mindazoknak, akik ránk szavaztak a BÉT legek díjátadásra! Jelentem másodikok lettünk "az év kereskedési platform díjversenyben". 2017-ben első, 2018-ban második a Random Capital. Csalódott vagyok-e? Igen, egy kicsit az vagyok. A véleményem viszont az, hogy addig alakulhat jól a lakossági piac kialakítása, felfuttatása, ameddig többen dolgoznunk rajta. Az 5 százalék körüli aktív lakossági részvételnek van hova fejlődnie a magyar tőkepiacon. Így hát gratulálok az első helyezett (KBC) Equitas-nak (egykori gyermekemnek) és köszönöm a sok-sok szavazatot, amit a lakossági szereplők adtak a platformokra. Vége is lenne a díjkiosztóról való beszámolónak, de nini van még itt valami. Valami, ami tegnap a mindenné vált. Kevesen tudják, de nyertünk valamit, amit még talán brókercégként senki. A 2018. év adatszolgáltatója, a Random Capital "kapcsolt" vállalkozása, az RND Solutions Zrt. lett! Az adatszolgáltatásban pedig az adatokat, az RND közreműködésével szinte "csak" a Random Capital ügyfelek veszik/vették igénybe. Köszönjük tehát Ügyfeleinknek, hogy nálunk kötnek és a mi általunk szolgáltatott valós idejű Budapesti Értéktőzsde adatokat használják! Mi pedig azt ígérjük, hogy robogunk tovább a már kiépített szolgáltatási úton, a még erősebb, jobb ügyfél elégedettségre számot tartó szolgáltatásinakkal. Szép reggelt a hét utolsó munkanapján, nekem biztosan jól fog jönni a hétvége! A verseny pedig tud ilyen is lenni, de ilyenben sosem vennénk részt: " A nyári szünetben Móricka felmegy játszani Pistikéhez, azok 10. emeleti lakásába. Délután hazajönnek Pistike szülei és kérdezik a gyereküket: - Pistike, mit csináltatok Mórickával? - Versenyeztünk, hogy melyikünk mer messzebbre kihajolni az ablakomból. - És hol van Móricka? - Ő nyert.
Juvefan
Juvefan 2019. 01. 18. 09:41
#7134

Hathor
Hathor 2019. 01. 17. 14:22
#7133
Hát nem egyszerű írás :))Kétszer kezdtem neki, de feladtam mindkétszer. A vége viszont szomorú
Két kupica pálesz receptet javaslok, de lehet három is :)
"Van amikor úgy van, hogy gyakorlatilag nincsen semmi. Mert a semmi, az olyan semmilyen. Semmi sem jut az eszünkbe. Semmi nem érdekel. Semmi érdekes nem történik. Semmi uralja az ember lelkében a semmit. Ritka az ilyen, de néha nem is baj, ha így van. Én általában pont azokban a pillanatokban kezdek el gondolkodni az élet dolgain, amikor megszáll a semmi és rájövök, hogy a semminek nincsen semmi értelme. Kapkodva indulok ilyenkor a valami irányába és a semmiből következő valami, általában a minden felé mutat. Miért? Mert a semmi is egy szélsőség, mint a másik szélsőséggel a minden és közte van a valami. Ezért érdekes a valami, mert az már közel sem semmi, de még abszolút nem is a minden. Ez lenne tehát az "arany középút"? Valami. Miről írtam eddig? A semmiről, a valamiről és a mindenről. Valójában a semmiről. Pedig higgyék el, mély dolog a semmi, a valami és a minden. Leginkább azért, mert szubjektív. Nekem a semmi, másnak lehet valami és ez a valami valakinek lehet a minden. De a semmi lehet-e minden valakinek? Nem vagyok ma reggel túlzottan követhető? Nem is tervezem úgy, hogy az legyek. Induljunk ma onnan, hogy semmi, ha nem nyerünk semmit a Randommal a mai BÉT díjkiosztó gálán. Ha nyerünk valamit, de nem az első helyet, az legyen a valami. Ha pedig valamiben mi voltunk a legjobbak a BÉT és tanácsadói szerint 2018-ban, az legyen a minden. Így búcsúzom ma reggel: bízom a mindenben, de a valamivel is beérném, a semmi viszont szomorúsággal töltene el. Szurkoljanak velünk, értünk, ha nyerünk, az közel sem csak a mi érdemünk, az Ügyfelek és a Random közös érdeme, a valami, a minden és remélem nem lesz: semmi."
8uk52 2019. 01. 17. 14:15
#7132
Meglep, hogy nem volt "Az év Opus részvénye díj". A platform díjat sajnálom, én mindkettőnél vagyok, de csak RC-ra szavaztam.
Törölt felhasználó 2019. 01. 17. 13:58
Előzmény: #7130  pioca
#7131
991en szavaztak, abból 500 kbc-s  / K and H-s dolgozó :)
pioca
pioca 2019. 01. 17. 13:53
#7130
Én szoktam mondani itthon "legjobb a hülyéknek"
Aki hülye, azt tejben-vajban fürösztik, elér mindent, míg aki keményen becsülettel dolgozik az csak szopik.
Röhej!  Az év részvény-kereskedelmi platformja a KBC.
Ez azért van, mert még túl sok az elvakult, felvilágosulatlan ügyfelük. Jól meg lehet őket vezetni.
Nem baj. Ez csak egy díj. 
Amikor egy relatív kicsi piacon 18 kategóriában osztanak díjakat, az számomra értéktelen.
Ki hallott már ekkora marhaságot, hogy díjazzák az év alaptőke emelését?
Ennyi erővel az év lehúzását is lehetne díjazni! Vagy a legtöbbet szarakodó kereskedési felület is kaphatott volna díjat. Azt biztosan torony magasan nyerte volna a KBC.
Mi szeretünk Random!
A közönség díj a tiétek!!!
Hathor
Hathor 2019. 01. 17. 13:19
Előzmény: #7128  Törölt felhasználó
#7129
nem hiszek ebben a KBC győzelemben. Röviden..
Törölt felhasználó 2019. 01. 17. 13:16
Előzmény: #7127  feel
#7128
 A befektetői tudatosság építéséért legaktívabb szerepet vállaló személyre bárki megtehette ajánlását, az év hazairészvény-kereskedési platformjára (KBC Equitas) pedig a BÉT honlapján, előzetes regisztrációt követően lehetett szavazni, összesen 991 voks érkezett.
https://www.portfolio.hu/vallalatok/itt-vannak-a-bet-legek-a-hazai-tokepiac-legjobb-tavalyi-teljesitmenyeit-dijazta-a-bet.310847.html
feel
feel 2019. 01. 15. 21:51
Előzmény: #7126  GaramiL
#7127
grat
GaramiL 2019. 01. 15. 21:35
Előzmény: #7122  feel
#7126
most már jó - régen telepítettem már új programot - elfelejtettem 
meg fáradt voltam a mai nap után 
kösz 
MrUrban 2019. 01. 15. 21:24
Előzmény: #7123  GaramiL
#7125
Nem tudom eldöntei, hogy Te most trolkodsz-e... 
A Random oldalán minden fent van: https://www.randomcapital.hu/kereskedesi-feluletek/randi (ez a Randi programjának aloldala). Itt van egy link a program kézikönyvéhez (https://www.randomcapital.hu/uploads/PDF/randi_kisokos.pdf) amiben minde le van írva...
Metwolf
Metwolf 2019. 01. 15. 21:15
Előzmény: #7122  feel
#7124
Ha felhívnád telefonon egyszerűbb lenne! ;-)
GaramiL 2019. 01. 15. 21:10
Előzmény: #7122  feel
#7123
ott hogy? az a program file-ban van ott csak törölni tudom 
feel
feel 2019. 01. 15. 21:03
Előzmény: #7121  GaramiL
#7122
Nem ott kell belepni a randiba.Keresd meg a gepeden a programot amit letoltottel es ott kell.
GaramiL 2019. 01. 15. 20:59
Előzmény: #7118  feel
#7121

a főoldalről mindkét esetben:  
- netboon - benged ( beégettem a jelszó is )
- randi - nem enged be ( u. azt csinálja mint letöltés előtt )

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek