Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
feel
feel 2019. 01. 15. 15:24
Előzmény: #7099  pakk
#7100
igen
pakk
pakk 2019. 01. 15. 15:22
Előzmény: #7098  feel
#7099
Kereskedés fül alatt sima vételnél egy ablakban van a normál/daytrade :/ csak a tdt-t lehet külön kiválasztani
feel
feel 2019. 01. 15. 15:15
Előzmény: #7096  pakk
#7098
Bal oldalon egy kis ablakban kivalasztod.
feel
feel 2019. 01. 15. 15:14
Előzmény: #7096  pakk
#7097
Nalam a villamkotes funkcio nem mukodik,netboon nem mutatja a reszvenyeket.A mai napon egyszer volt jo,utana semmi.Bongeszo google chrome es internet exploler.
pakk
pakk 2019. 01. 15. 14:39
#7096
Sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni, Netboon felületen hogy/hol lehet beállítani a daytrade ügyletet? Köszi!
Brother1 2019. 01. 15. 12:51
Törölt hozzászólás
#7095
Juvefan
Juvefan 2019. 01. 11. 09:25
#7094

"Ma van az utolsó nap, hogy lehet szavazni ránk a BÉT platform versenyen, kérem ha még nem tették meg és elégedettek velünk, akkor tegyék meg, köszönjük! (https://bet.hu/legek-2018/szavazzon-az-ev-online-brokercegere)"
én és a család, már tettük a "dolgunkat"
:DDD
Láma
Láma 2019. 01. 11. 09:19
#7093
A reggeli hírlevélben egyre jobbak
a viccek! :)
Hathor
Hathor 2019. 01. 08. 14:54
Előzmény: #7090  8uk52
#7092
RandomFX ota halott ugy. Vegre elkezdtem elesben kereskedni Random FXen, ket honapon belul megszunt kb. Lóvé azota ott all, kb 3eve.
:((
Tobbi trader tarsam meg cikiz, hogy miert nem kereskedek kulfoldi indexekkel. Vajon miert???
Mar megint mas ceghez kell fordulni ezugyben? Miert? 
1olovlvolo1 2019. 01. 08. 14:50
Törölt hozzászólás
#7091
8uk52 2019. 01. 08. 12:02
Előzmény: #7083  Hathor
#7090
Én sem értem, ha már van kapcsolat IB-vel miért nem bővitik a termékek körét. Nekem is hiányzik más index elérhetősége, bár még várok türelemmel
Hathor
Hathor 2019. 01. 08. 11:47
Előzmény: #7085  kexelo
#7089
Equilorban is megy a kavarás, ott is kivásárolták a külföldi tulajt.
Ekkora bizniszt látnak a tőzsdében amúgy, meg az ügyfelekben? Equilor meg akarta kaparintani a KBCt most ősszel, de KBC meggondolta magát, emiatt Equilor nem volt happy, mert már közeledtek az álláspontok és KBC kihátrált. Most megint Equilor körül vannak hírek. Itt mi lesz, nem tudom, de van egy jó hazai aktív kereskedői kör itt!
Idea 2019. 01. 08. 11:16
Előzmény: #7081  -bubu-
#7088
Olvastam, meglepődtem.
Nagyon pozitív, hogy utánanéztek a dolognak.
Azért ide írtam egyébként, mert pl technikai jellegű fórumról sokszor azonnal jön a megoldás egy problémára. (windows, autó, láncfűrész, stb - sokszor van olyan, hogy már köpik is a választ olyanok akik már megküzdöttek vele)
roland75
roland75 2019. 01. 08. 11:08
Előzmény: #7081  -bubu-
#7087
Nálam van hibajelenség,néha kevesebb a az egyenlegem az RC.-s számláimon mint amit feltételezek.Persze ez a hiba rajtuk kivülálló.:) 
Annak viszont örülnék ha másik bank általi árjegyzés is működne a certifikátoknál,az erstés árjegyző (amennyiben csak ők állnak mögötte)sűrűn eltűnik.Főként mikor nagyobb árfolyamelmozdulás várható.
lord_of_the_kings
lord_of_the_kings 2019. 01. 08. 10:59
Előzmény: #7084  lord_of_the_kings
#7086
Az én verzióm 1.2.612.1, a teljesség kedvéért.
kexelo
kexelo 2019. 01. 08. 10:57
#7085

10:00 | Megjelent a halálkereszt - Jön az apokalipszis négy lovasa?
ha a múltból indulunk ki (akár egy megrögzött TA-harcos a charton), akkor azt vehetjük észre, h amikor virágferi és horváthzsolti útjai (halál)keresztezik egymást, akkor vmi nagy változás közeleg adott cég életében... (pl. equitas/kbc fúzió ~12 évvel ezelőtt)
passz, h most így lesz-e... (én várakozó állásponton)
lord_of_the_kings
lord_of_the_kings 2019. 01. 08. 10:56
Előzmény: #7057  Idea
#7084
Meg tudom erősíteni, a hibajelenség nálam is pénteken lépett fel először és tegnap kétszer a reggeli órákban. Nem megnyitott könyvet nem töltött be újat, és az ajánlatokat sem lehetett kezelni, újat adni, ugyanakkor a teljesülésekről jött üzenet. Én telefonáltam is rögtön, jelezték, hogy nem általános a hiba, és a programból való ki-be lépéssel meg is oldódott. Tehát valóban nemcsak nálad jelentkezett.
Hathor
Hathor 2019. 01. 08. 10:48
#7083
Továbbra sincs szó arról, hogy lehet majd randomnál határidős index kereskedést folytatni.
Engem továbbra is csak  Index kereskedés érdekel. Ezzel nem vagyok egyedül szerintem. BUXban jó, hogy van határidős termék egy megfelelő tőke áttéttel. Szerintem pont megfelelő lenne a termék, ott csak az árjegyzést kéne még javítani. Mondtam nagyobb mennyiséget a két oldalra. Tegnap voltak 39.900-39990 között mindkét oldalon egyformán 300Kontis tételek, és mind szépen elfogyott. Ez kellene. Múlt héten volt 1150kontis eladó 39370en, azt is kivették 2-3 tételben 500as konti szám is volt közte a kikapásban. Ezt kéne biztosítani. Máris nőne a forgalom, és tőlünk is az aktivitás. Több határidős kollégámmal vitatom meg állandóan a problémát. Többet áthoztam Randomhoz már, és nem 1-2kontis kereskedőt. Mostani kollégám 2-300kontit forgat velem együtt. Ez Randomnak sem rossz pénz naponta jutalékban, kettőnktől. Képesek vagyunk ennyiket forgatni, de a likviditás hiánya miatt nem merünk felvenni ekkora poziciókat. Kamat tegnap is -450pontban volt reggel, délután -180lett. Azért ezek nehezen kiszámítható dolgok, és ha ellenünk megy a kamat -250pontot napon belül kitáguás/szűkülésben, az elég nagy kockázat. Árjegyzőnek nem tudom mi a stratégiája, nem lehet rájönni. legalább állna be egész nap fixen -300ba ha annyira szereti a mínuszos kamatot.. de említettem, hogy nekünk mínél szűkebb index követés lenne megfelelő. Álmodni nem lehet -20-20pontra, vagy esetleg 50-50pontra Buxtól, de legalább egy bizonyos kamatot tartana valamilyen szinten, és a mennyiséget növelni kell legalább 200kontikra, de 500kontis folyamatos árjegyzés lenne megfelelő. Egy tőzsde fejlesztésben, határidős árjegyzés hirdetésben miért olyan nagy vágyak ezek, ha certiben megoldható?
Ezen felül szeretnék kereskedni többi indexrere is. WIG20, RTS, UX, CAC40, FTSE, S&P, DOW, Nasdaq, DAX, esetleg Ázsiai piacra. Ezekre kellene határidős termék árjegyzéssel, tőke áttétellel. Határidő, vagy CFD forintban kereskedhető, és nem certi..
Interaktív Brokeren lehet kereskedni Randomon keresztül részvényekre. Indexet nem lehet bevezetni CFD/határidős kereskedésre?
Tudom van SP és DAX ETF. Az elég lassú egy Bux hatihoz képest tőke áttét nélkül.
Köszi
Hathor
Hathor 2019. 01. 08. 10:28
#7082

Az új főnök nyilatkozik. Különben elég jó szakembernek tűnik!
Mik a magyar piac kilátásai?
2019 első felében 4 százalék alá jöhet a GDP növekedés, ami itt is értelemszerűen lassulás, de a nagyobb kérdés itthon, hogy meddig hajlandó a jegybank tartani a 0,9 százalékos alapkamatot. 
Könnyen lehet, hogy 2019-ben már kénytelen lesz emelni egyet az MNB. 
A "blue chipek" közül jelenleg talán az OTP és a MOL állnak a legbiztosabb lábakon, előbbinél az akvizíciós tevékenység, és ennek köszönhetően a fontosabb piacokon történő piacszerzés az elkövetkező években is folytatódhat, ami természetesen kifejezetten pozitív. Ha emellett sikerül tartani az elmúlt negyedévekben is látott elképesztő pénztermelő képességet, akkor optimistán állhatunk ehhez a papírhoz. A Richter esetében az Esmya sorsa maradhat nagy kérdés, 2019-ben is megmozgathatja az árfolyamot bármilyen fajsúlyosabb hír ezzel a készítménnyel kapcsolatban. A Telekomba pedig megérkezett a spekuláció, ami kicsit fel tudta dobni a papír amúgy gyengébb évét. Ha megerősítést kapna 2019-ben a Deutsche Telekom részesedésének kivásárlásáról szóló pletyka, akkor kifejezetten izgalmas papír is lehet ebben az évben a Telekom. Persze az osztalékpapír mivoltáról se felejtkezzünk el, az 5,6% körüli jelenlegi hozam is ad vonzerőt a részvénynek. Ha sikerülne elengedni a Digi piacra lépésétől való halálos félelmet, akkor akár a jelenlegi 25 forintnál kedvezőbb osztalék kifizetését is el lehet képzelni a folytatásban.
Az elmúlt két évben elindult a forgalomnövekedés a Budapest Értéktőzsdén és a magyar lakosság aktivitása is megnőtt. Hogyan látják ezeknek a folyamatoknak az előre haladását?
Elvitathatatlan, hogy elindultak pozitív folyamatok, melyek a lakossági befektetők számára is vonzóbbá tehetik a hazai részvénypiacot. A BÉT is sokat tesz ennek érdekében pld. a vállalatokról készülő elemzések támogatásával, ami egy lakossági befektető számára közelebb tudja hozni ezeket a cégeket, még átláthatóbbá teszi a tevékenységüket és a működésüket. 
Emellett bízom benne, hogy 2019-ben az Xtend piacra is érkeznek majd további bevezetések, ebben tanácsadóként a Random is igyekszik segíteni a kis- és középvállalkozásokat, melyek a tőzsdén képzelik el a jövőjüket. 
Kétségtelenül jót tenne a hazai piacnak, ha több nagyobb bevezetés is érkezne, és ezzel együtt több sztori lenne a magyar papírokban. 
Az elmúlt néhány komolyabb tőzsdei IPO nem lett sikertörténet, nem érkezett velük olyan sztori, ami megmozgatta volna a befektetők fantáziáját. 2019-ben az MKB kibocsátásától lehet remélni, hogy felkavarja kicsit az állóvizet, de ennél többre lesz szükség hosszú távon, ha igazán vonzóvá akar válni a hazai parkett.
Az irányt, amiben elindultunk az elmúlt években pozitívnak tartom, eredménye is van, de még hosszú az út, amit meg kell tenni.
Befektetési szolgáltatóként mit remélnek a 2019-es évtől?
A nálunk lévő ügyfelek jelentős része nem "buy and hold" mentalitású befektető, különösen a hazai piacon. Aktív, napi szinten is a piacon lévő, kereskedő ügyfeleink vannak, ennek megfelelően a Randomnak, mint szolgáltatónak az kedvez, ha van sztori, van volatilitás és napról-napra meg lehet találni a lehetőségeket a piacon. Így a 2019-es évben mi bízunk benne, hogy tovább tud növekedni a forgalom a BÉT-en és reméljük, hogy bővelkedhetünk majd a jó sztorikban legyen szó blue chipekről vagy kispapírokról.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/megjelent-a-halalkereszt-jon-az-apokalipszis-negy-lovasa.309503.html
-bubu-
-bubu- 2019. 01. 08. 10:19
Előzmény: #7064  Idea
#7081
Persze , hogy olvassák és meg is említett Téged személyesen Virág úr a reggeli hírlevélben !!
Ismételten le a kalappal a Random előtt!!!!
További munkasikereket kívánok Nekik

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek