Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lukskypoker
lukskypoker 2018. 07. 09. 11:45
Előzmény: #5958  -bubu-
#5960

Az igggen!
Üdvözlöm a PETI-t!:-))
Breaker 2018. 07. 09. 11:42
Törölt hozzászólás
#5959
-bubu-
-bubu- 2018. 07. 09. 11:41
Előzmény: #5957  Törölt felhasználó
#5958
a költség mértékéig le lehet kereskedni volt már itt ilyen akció 
lehet áttranszferálok a PETI ből majd én is 
Törölt felhasználó 2018. 07. 09. 11:38
Előzmény: #5956  -bubu-
#5957
mi ingyen?
torzonborz fecskéje? )))
-bubu-
-bubu- 2018. 07. 09. 11:34
#5956
Jó reggelt! Nyár van, hétő van, jó idő van, remélhetőleg mindenkinél minden dolog rendben van. Pra-ta-ta-ta! Random szolgálati közlemény: Visszatér a számlahordozási akció! 2018. július 16. napjától, aki hozzánk transzferálja magyar részvényeit, utalja forint összegét, másik befektetési szolgáltatótól, az a következő egy évben lekereskedheti nálunk ingyen ezen költségeit. A pontos akciós megfogalmazással jövő hétfőig érkezünk
Breaker 2018. 07. 05. 08:55
Törölt hozzászólás
#5955
Breaker 2018. 07. 04. 16:51
Törölt hozzászólás
#5954
8uk52 2018. 07. 04. 16:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#5953
Amcsi szünnap? Holnap már biztos lesz
Breaker 2018. 07. 04. 15:25
Törölt hozzászólás
#5952
zsoltee77
zsoltee77 2018. 07. 04. 15:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#5951
Nálam is üres.
Breaker 2018. 07. 04. 15:15
Törölt hozzászólás
#5950
zsoltee77
zsoltee77 2018. 07. 02. 21:20
Előzmény: #5940  treff
#5949
Felraktad a legújabbat? Működik a beállítások menü is, tök jó. :)
8uk52 2018. 07. 02. 16:48
Előzmény: #5944  Tomika1977
#5948
Szerintem sok értelme nem lenne az állomány megvételének. Az árérzékenyek többsége már RC-s, aki Kbc-s maradt azok többsége vagy a banki háttér miatt, vagy valamilyen ott elérhető termék miatt maradt az és átvétellel nagy eséllyel továbbállna.
Montecarlo 2018. 07. 02. 14:37
Előzmény: #5946  Metwolf
#5947
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, további  szép napot, sikeres kereskedést!
Metwolf
Metwolf 2018. 07. 02. 14:28
Előzmény: #5945  Montecarlo
#5946
Rögzíteni nem lehet, minden eladásnál újra be kell állítani amikor a megbízást adod. Utána az alapbeállítás "FiFo" áll vissza.
Montecarlo 2018. 07. 02. 14:20
Előzmény: #5941  -bubu-
#5945
Szia, segítséget szeretnék kérni. Randomos vagyok. A nyitó lapon a készletértékelés alapból FIFO-ra van állitva. Át szeretném állítani LIFO-ra. (MOL vétel több részletben, a legutolsókat kellene eladni, mert azon már tudnék nyerni) A gördülő menűt át tudom állítani LIFO-ra de nem tudom rögzíteni. Ha marad FIFo-n, eladásnál veszítek, LIFO-n nyerni tudok. Kérdés: Hogyan tudom átállítani a FIFO-t LIFO-ra úgy, hogy eladásnál a legutolsó vételt adja el elsőként? Tehát hogyan rögzítem a LIFO beállítást. "marinéni" jeligére köszönettel várom a választ ::))
Tomika1977
Tomika1977 2018. 07. 02. 14:18
Előzmény: #5919  copa
#5944
Köszi!
Erre gondoltam én is és akkor inkább megvárom, mert így sokba kerülne! Addig meg elsózok még pár részvényt és ha mégse lesz "ákcija", majd áttolom úgy az egészet.
Amúgy a kbc ügyfélállományát lehet, hogy eladják. Virág Úr nem akarja megvenni? :-)
Akkor nem kéne áthoznom a számlát.
detto71
detto71 2018. 07. 02. 11:07
Előzmény: #5942  detto71
#5943
Most már én is.
detto71
detto71 2018. 07. 02. 10:58
Előzmény: #5941  -bubu-
#5942
Valaki aktiválta már a 20-as könyvet, amit a hírlevélre kapott ajándékba 3 hónapig?
-bubu-
-bubu- 2018. 07. 02. 09:35
#5941
 
Hahó, itt vagyok, kukucska, meg mukucska, csak visszatértem laza másfél hónap után. Jó Reeeeegeeeelt Bajtársak, Sorstársak, Elvtársak! Szokták mondani: rossz pénz nem vész el. Itt a nyár, a VB, a fesztiválok időszaka, aki ma indul nyaralni, annak jó nyaralást, aki itthon marad irodázni, dolgozni velem, annak kitartást a szebb időkre! Kezdjük azzal, hogy az élet szép és a nagy nyár annyira nem is meleg, mert a kertünkben idén még nem is kellett locsolni. A kánikula majd talán augusztusra beköszönt, addig is mondanék egy hallelujah-t azért, hogy nem ömlik rólam a víz naphosszat. Észrevették, hogy mennyivel több autó van az utakon? Lehet, hogy eddig én jártam becsukott szemmel, de gyakorlatilag a nyári balatoni indulanduszban szinte lehetetlen közlekedni a hétvégék környékén. Persze cseperedik egy új generáció, akinek a kocsi, a mobil és egyebek, kizárhatatlan tényezők. Ezzel nem is lenne baj, inkább a baj azzal van, hogy senkit nem érdekel a közlekedés átalakítása szép fővárosunkban, Budapesten. Így marad a "dugó, fadugó" https://www.youtube.com/watch?v=i-zVikni77k. Jahhhh és ide a bevezető végére, engedjék meg, hogy megköszönjem, a sok lelkes és tartalmában teljes, mégsem igazán tejes (habár imádom a tejet), hozzászólásokat, amivel visszavártak és keveredtem-kavarodtam vissza, hogy reggelente fáraszthassak mindenkit, aki még elég alvadtnak érzi magát (van itt tej, nem kevés...), mi van? Reggel és július ééééés: "Egy pedagógiai szaklap pályázatot hirdetett fiatal tanárok számára. A feltétel így szólt: Soroljon fel 3 indokot, amiért ezt a pályát választotta. A díjnyertes válasz így hangzott: Június, július, augusztus." Semleges
Vannak, lettek változások, de az alapvető helyzet maradt, amióta eltűntem: nincs irány, az amerikai és vezető piacok kioldalaznak a tetőtől kicsivel lejjebb, de kijelenteni sem igazán lehet, hogy elérkezett a trendforduló. 24000 pont feletti amerikai DOW 30 index, kicsit gyengébben muzsikáló 12000 pont közeli DAX német index és 21800 pont körüli japán index. Lelkesek nem lehetünk, de még semmi sem dőlt el rövidtávon. -
Dúl a kereskedelmi világháború és sokan úgy vélik, hogy Trump amerikai elnöknek kell, hogy valami az emberek figyelmét másfelé terelje a személyével kapcsolatos támadásokról, ezért húzódhat és okozhat még több "kárt" a viaskodás a nagyvilággal. --
A 80 dollárt nem képes egyelőre tartósan átvinni az olaj ára, de egyre több szakértő gondolkodik magasabb árfolyamban. Az olajár további emelkedése turbózhatná az inflációt. Most is pozitívan gondolunk az árfolyam emelkedésre, habár a piaci pénzáramláson kívül már túl sok egyéb jó nem következik belőle. +
Érik a feszültség a német kormányzó pártok között a határellenőrzés visszaállításának felvetéséből eredően. A migrációs politika jelentős fordulatot mutat az európai kontinensen. Nő a feszültség, tarthatatlanná válhat a nézeteltérés. --
Magyar Értékelés
Nem vagyunk túl fényesen, nem vagyunk túlzottan erősek, már ami a hosszabb távú képet illeti a Budapesti Értéktőzsdén, aminek az év elején még 41609 pont vot a teteje (2018. január 24.) és a jelenlegi értéke pedig, egy nagy pénteki ralival (+868 pont), is csak a 36000 pont körüli érték (36127 pont), de örüljünk a pénteki testes emelkedésnek. ++
Kétszer érintette az elmúlt hetekben az OTP árfolyama a 9600 forint alatti régiót és habár rövidtávon rajzolódik, de még a duplaalj formáció sem lehetetlen. Innen szépen emelkedett mind a két alkalommal, először 10570 forintig, most pedig 10210 forintnál tartunk. Ki is jelenthetjük, hogy ez a közel ezer forintos sáv most nekünk az irányadó, közötte bárhova mozoghatunk, ha kitörünk felfelé az nagyon pozitív, ha letörünk belőle az nagyon negatív. Az ok pedig az itt létre a nemzetközi gyengélkedésen túl, hogy az elmúlt hónapban 1,5 millió darab OTP hagyta el az MSCI indexet és 900 ezer darab pedig a FTSE indexet. Az átsúlyozás (alacsonyabb közkézhányad miatt) növelte a kínálati oldalt. Mindeközben a Csányi Sándor által jegyzett szingapúri alap és maga az OTP Nyrt. is vásárolta a részvényeket. ++
MOL: tartósan gyengélkedő árfolyam, de az elmúlt napokban megint kapaszkodik a papír, talán sikerül elválnia a 2500 forintos szinttől (ez ugye a nyolcadolás előtti értékként 20000 forintnak felel meg) és elindulhatunk a 3000 forint felé. Új hír, hogy az INA átvilágítással kapcsolatban adatszobát nyitottak, ez is erősíti az értékesítés valószínűségét, aminek örülnénk, mert egy vitázó korszakot zárhatna a horvátokkal (pedig a focijuk nem kicsit erős!). +
FORINT: mindenkori tetőértékét érte el pénteken a forint az euróval szemben 330 forint felett. Jelenleg jelentős aggodalmak jellemzik a forint árfolyamának figyelemmel követését. 340 forint felett a félelmek átterjedhetnek a részvénypiacra is. ---
400 forinttal küzdő Telekom és éppen az 5000 forintos letörést elkerülni látszó Richter. Mind a két papír esetében bizonytalan a kép. -

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek