Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
X9Z5 2018. 02. 22. 17:59
Törölt hozzászólás
#4920
Hathor
Hathor 2018. 02. 22. 16:01
Előzmény: #4918  -bubu-
#4919
:)
Mindegy, ugorjunk. :)
Én ugrok a témáról. Majd kitalálja úgy is mi legyen.
-bubu-
-bubu- 2018. 02. 22. 14:50
Előzmény: #4917  Hathor
#4918
semmi, ezért nem is kell rajta témázni , szerintem 
nagyban gondolkodj, ügyfelek sokaságban 
lehet szar példa de hogy értesd mire gondolok 
bemész a cukiba , nem látsz semmit de ha adsz 200ft ot megmutatják a választékot amit beszámítanak s üti árába majd 
de erre i szükség?? hiszen azért mentél be mert sütit akarsz venni tehát ingyen megnézheted a választékot , és sanszos, hogy vásárolsz is hiszen ezért mentél be 
Hathor
Hathor 2018. 02. 22. 14:47
Előzmény: #4916  -bubu-
#4917
Ha úgy is köt, akkor mi a gond egy minimál kötéssel?
-bubu-
-bubu- 2018. 02. 22. 14:39
Előzmény: #4915  Hathor
#4916
ez is egy felvetés , de ahogy írod is nem leszel vele népszerű :o))
ami Neked nem probléma DE Ferencnek nem ajánlanám ezt a megoldást éppen a 10.-ik születésnappal összefüggésben :o) 
hidd el aki már oda jut hogy számlát nyit majd realt is lát az kötni is fog , 
egyébként mi a fenéenk nézné? :o) 
de ha így is lenne , ennyi belefér biztosan, gondolom én ........
Hathor
Hathor 2018. 02. 22. 14:36
Előzmény: #4914  -bubu-
#4915
Azért azt ki kéne kötni, hogy valami tradet hajtson létre a Randomos tag. legalább havi egy kötés, még ha csak 200-200FT is a kötési díj, de legalább vmit csinál érte az ember, és van pénz a számláján.
Tudom nem leszek népszerű annál, akinek egy fillére sincs Randomnál, de akkor ne várja az ingyen reált se.
-bubu-
-bubu- 2018. 02. 22. 11:19
Előzmény: #4913  Hathor
#4914
szavad nem lehet, a minap kérdeztél rá és mára meg is jött a válasz a kérésedre
jön a promóció és lesz ingyé ársáv :) 
üzletben nincs barátság mondják, de Ferencet ezekért a játékokért sokan szeretik :o))
persze win-win szitu mert aki a realt látja az valszeg már köti is így mindenki jól jár a végén 
és ez JÓ 
Hathor
Hathor 2018. 02. 22. 10:02
#4913
Ma az eső piacon nem senki nem ér rá hírlevelet olvasni?  Mondtam Bux short, és visszajön a 60K 5perc alatt :)
"Egy dolog tehát bizonyos, tessék feljegyezni és megjegyezni, hogy idén 10. éves a Random, ezért egész évben lesz játék a 10-20 ársávos ingyen valósidejű Budapesti Értéktőzsde adatokért. Jó reggelt kívánok! Tavaly decemberben lett meghirdetve az idei év március végéig az első három hónapos ingyenes időszak és március közepéig kihirdetem a következő három hónapra is, most majd a 10 ársáv lesz a játék alapból, de adok hozzá olyan opciót (többet kell majd érte tenni), amivel a 10 is 20 ársávra emelhető. Hogy mi lesz a játék? Fogalmam sincs még, de az tuti, hogy olyan teljesítmény lesz az "elvárt", ami nem a pénzhez köthető."
lukskypoker
lukskypoker 2018. 02. 21. 18:06
Előzmény: #4911  mage
#4912
Még nem fagyhatott be a Duna!!!:-)))
mage 2018. 02. 21. 17:40
Előzmény: #4909  lukskypoker
#4911
Milyen Mátyás király? Nézd meg azt a képet jobban az ezresen :). Sajnos szar fórum motor nem engedi betenni a linket :(.
bpmcwap
bpmcwap 2018. 02. 21. 10:04
Előzmény: #4908  eredmeny
#4910
két tök hasonló rendszer, ha hazai piacon akarsz csak mozogni akkor RC, mert olcsóbb, plusz sokkal emberbarátibb, figyelmesebb segítőkész az egész cég, az ügyfélszolgálat, minden. A KBC steril, idegen, darabdarab vagy. Viszont KBC-nél vannak míg RCnél sajna nincsenek külföldi certik, nekem ennyi a bajom vele, mert az erste certik rakás xar.... :( 
Igaz, a KBC certikeresüje meg agyhalott az új rendszerben, úgy kell mindig emileket küldeni, hogy betegyék, ami volt hogy ki lett ütve mire a rendszerben elérhető lett... :D :D :D 
Random igazán bevezethetné legalább a nagyobb bankok certiejit, nem is értem miért nem vezetik be. 
lukskypoker
lukskypoker 2018. 02. 21. 10:01
Előzmény: #4905  -bubu-
#4909
Akkor minden jó ha jó a vége,
Meleg víz nélkül nincs hétvége!
60 db Mátyás király egy kiszállás+5 perces melóért, hogy ez miért nem nekem jutott eszembe???:-))
Köszönjük a szíves tájékoztatást!
eredmeny 2018. 02. 21. 09:54
#4908
Kinek milyen tapasztalata van a kbc - random capital - di giro ceggekkel kapcsolatban?A kimutatasok korrektsege, pontossaga, a szamitogepes hozzaferes ellehetetlenulese( ennek utana lehet- e nezni mondjuk valamilyen kimutatasban + tapasztalat) stb.Minden velemeny erdemi indoklassal erdekel!!
kexelo
kexelo 2018. 02. 21. 09:36
Előzmény: #4905  -bubu-
#4907
nem rossz, de én 1 picit kiszíneztem volna a sztorit...addig jó, h jönnek és a gázt betolják a csőrendszerbe, de a sistergős résznél a 60k-vállalkozó, ha rágyújtott volna és egy szolid robbanással történik meg a hibahely meghatározása és egyben feltárása...? :Đ
najó, lehet sok 1 picit... bocsi ;)
Hathor
Hathor 2018. 02. 21. 09:21
Előzmény: #4905  -bubu-
#4906
Hat az nincs. A varratlan szalat megvartak, nem folyik a viz.
Virag ur meg feldob 50k bux hati shortot, es neki is meglesz 5perc alatt a 60Kja :)
-bubu-
-bubu- 2018. 02. 21. 09:16
Előzmény: #4904  Szolidan
#4905
Szóval az esetem a csövekkel és a csőtöréssel. Jó reggelt, ez nem volt egy egyszerű eset. A probléma gyorsan egyértelművé vált: a meleg vízcső lehet valahol elrepedve, ezért el is zártuk a vízmelegítő bojlerból kivezető meleg vizes csövet. Így hideg víz maradt és fűtés is, mert az egyébként is külön kör. Ezután kezdődött a tortúra: hol lehet a törés, repedés. Lelkes szerelőim két óra fürdőszoba vésés után feladták a keresést, mert nem találtak semmit és se kedvük nem volt a teljes fürdőszoba felvéséshez, se egyértelmű nem volt, hogy biztosan ott van a baj, a csempék vezetik a hangot, lehetett volna a folyosón vagy bárhol. És ekkor jött az internetes segítség. Rövid keresés után találtam egy céget, aki azt állította, hogy meg tudja mondani pontosan hol lehet a baj. Másnap (pénteken) kijöttek, egy palackból rákötöttek a lefolyón keresztül a vezetékezésre, befújták a gázt, ami erős sistergő hangot adott a csőtörés helyén. Az ember fülét a padlóra tette, majd fogott egy filctollat és húzott vele egy piros "X" jelet. - Itt van pontosan a baj -mondta. elment a számlatömbért és bekérte a hatvan ezrecskét az ötperces mutatványért. Száját mosolyra húzva közölte. - A biztosító ezt is kifizeti - átvette a pénzt, átadta a számlát, összepakoltak és távozta. 5 perc = 60 ezer ropogós magyar forint. Szép... Hétfőn jöttek az elvtársak, merthogy nekik is az volt az elvük, mint nekem, megjavítani a csőtörést. Képzeljék, pont ott volt a baj! Így lett kerek a történet és boldogságosan fürdünk azóta bármikor, ha kedvünk szottyan, nem csak ha 10 percre megnyitjuk a vizet, amiről tudtuk, hogy fürdés/fürdetés alatt ömlik valahol a falba is... Ennyi a vizes cucc és a háziúr meséje, közkívánatra! " 
A magam részéről köszönöm a választ így kerek a story és nincs elvarratlan szál 
Szolidan 2018. 02. 20. 16:28
Előzmény: #4877  -bubu-
#4904
+++++
Láma
Láma 2018. 02. 20. 16:20
Előzmény: #4875  mignon
#4903
Hali! Ki tudja: RC-s ügyfelek számára elérhető lesz az MFB kötvénye? (15.41-es hír)
Törölt felhasználó 2018. 02. 20. 16:15
Előzmény: #4901  hdl11
#4902
Köszönöm, hogy időt szakítottál a válaszadásra. Sajnos certivel kapcsolatban nincs semmiféle tapasztalatom.
Amennyiben lenne kedved egy munka ebéd/vacsora mellett megosztani néhány gondolatot szívesen venném a jelentkezésed. Nem szeretném a topicot teleszemetelni offtopic kérdésekkel.
Üdvözlettel
varganya1970kukacgmail.com
hdl11
hdl11 2018. 02. 20. 15:03
Előzmény: #4896  Törölt felhasználó
#4901
Szia !
Köszi, megnézem. A számlán lévő szabad pénz hedgelésre jónak néz ki, de az USD-ben befektett pénzre nem.
Közben rájöttem, hogy hogyan lehet direktben hedgelni a dollárjaidat az RC-nél (és máshol is):
Ha tartasz a számládon elégséges mennyiségű forintot is, és veszel EBUSDHUFTS certiket.
1 certi 10 USD-nek felel elvielg meg.
Szóval 1000 USD-nként 100 certit kell venni, ami az alacsonyabb kiütésű (280-as) TS29-nél kb  33000 HUF-ért megvehető, míg a 300-as kiütésű TS30-nál kb 52000-ért:
https://www.erstemarket.hu/termek/14252/EBUSDHUFTS29
https://www.erstemarket.hu/termek/14262/EBUSDHUFTS30
Talán ez a legköltség-hatékonyabb, és legegyszerűbb módja a hedgelésnek, és az EUR-ral szembeni HUF felértékelődést is leköveti, mert ki tudja meddig lesz ennyire stabil az EUR/HUF árfolyam.

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek