Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 09. 19. 08:40
Törölt hozzászólás
#3820
totoro
totoro 2017. 09. 19. 08:36
#3819
Na, én is kiállok egy picit Random mellett. Annó én Equitastól léptem le, egyszerűen azért mert kiszámoltam év végén, hogy randomos díjakkal mennyi maradt volna a zsebemben, és mivel én minden nap kereskedek, nagyon durva különbség jött ki. Aki sokat daytradel, annak óriási fajlagos költséget jelentenek a brókerdíjak, és saját maga elleni merénylet nem eljönni egy drágább szolgáltatótól. Én csak annyit mondok, hogy mindenki számolja át egy éves brokiköltéségét, és ha a tőkéjéhez mérhetően is jelentős százalékos különbség jön ki (mondjuk 10+) akkor semmilyen racionális oka nincs más szolgáltatónál maradni. És nem vagyok szerelmes Virág úrba, ha mutattok egy kedvezőbb díjazású szolgáltatót a hazai piacra, már itt sem vagyok.
alfa155
alfa155 2017. 09. 19. 08:31
Előzmény: #3816  kata311
#3818
Nálam is kifogástalanul működik
spy
spy 2017. 09. 19. 08:23
Előzmény: #3816  kata311
#3817
Nálam nincs semmi probléma.
kata311
kata311 2017. 09. 19. 08:11
Előzmény: #3815  pioca
#3816
HELP!!! tegnap flottul működött, ma nem fogadja el a küldött sms jelszót már vagy ötször megpróbáltam nálatok?????
pioca
pioca 2017. 09. 18. 20:21
#3815
Nem voltam ma gép előtt és most olvastam a reggeli hírlevelet. Tényleg naponta csak egyszer kell sms-sel bejelentkezni, utána már beenged anélkül is? Gondolom hogyha ugyanarról az IP címről lépek be. Valami ilyesmit vettem ki a hírlevélből. Most kipróbáltam, a második belépéshez nem kért sms kódot. Igaz az első belépéstől néhány perc telt el.
Hathor
Hathor 2017. 09. 18. 18:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#3814
Nekem sem volt semmi gondom náluk kb 5éve vagyok náluk. ha észrevételem volt, azonnal reagáltak rá, megoldották a gondom!
X9Z5 2017. 09. 18. 17:50
Törölt hozzászólás
#3813
X9Z5 2017. 09. 18. 17:41
Törölt hozzászólás
#3812
X9Z5 2017. 09. 18. 17:39
Törölt hozzászólás
#3811
X9Z5 2017. 09. 18. 17:38
Törölt hozzászólás
#3810
X9Z5 2017. 09. 18. 17:35
Törölt hozzászólás
#3809
mauf 2017. 09. 18. 16:21
Előzmény: #3804  kexelo
#3808
Kedves Kexelo! Ezt már az előző hozzászólásom után olvastam, úgyhogy erre még gyorsan reagálok, aztán tényleg befejeztem. Az Ersténél pont volt netbankom, és nekem volt sms kód, ha neked nem, akkor lehet, hogy nem kötelező, de mindenesetre választható és ingyenes. De egyébként ezt a részt már csak arra, mint újabb példáját annak, ami kifejezetten irritál a Randomban és az őket védőkben, hogy minden jelentéktelen vagy egyáltalán nem egyedi intézkedést úgy állítanak be, hogy azzal ők valami nagyszerű dolgot tesznek, és csakis az ügyfeleik védelmében, véletlenül se azért mert kötelező vagy mert a saját üzleti érdekeiket védik (pl. ilyen volt szerintem a forex megszűntetése). Egyébként semmi baj nincs az sms belépéssel. Sziasztok, végeztem.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 16:19
Előzmény: #3805  mauf
#3807
OK, elolvastam, nem tökéletesek, senki sem állította hogy azok, de a jó hangulat elrontása zavaró hatású. A negatív kommentjeidből nem derül ki olyan információ, ami alapján valódi problémát kéne látnunk a cégnél, ennyi... viszont a napok óta tartó folyamatos ismételgetése unalmas... ezt kéne észrevenned ! Tényleg unalmas már ez a oda-vissza passzolgatás tök értelmetlen témákon, részemről befejezem, ha nincs több érdemi(!!!) infód problémákról. Bye !
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 18. 16:14
Előzmény: #3805  mauf
#3806
Én októberben nyitok számlát: 1. Véd a BEVA. 2. Olcsó szolgáltató. 3. Kiváló kereskedési rendszer. A többi engem nem érdekel, megmondom őszintén.
mauf 2017. 09. 18. 16:10
Előzmény: #3803  MetalHeart
#3805
Nekem semmilyen jogi problémám nincs a Randommal, soha nem is volt, csupán egy nem túl jó brókercégnek tartom őket. Elmondtam a véleményemet, utána leginkább a nekem címzett kommentekre reagáltam, meg azokra, ahol szerintem teljesen röhejes és értelmetlen érvekkel védték a Randomot. Én sosem próbáltam megcáfolni a Randommal kapcsolatban felhozott pozitív TÉNYEKET, csupán leírtam, hogy vannak negatív tények is. Ti viszont ezeket is minden konkrétum nélkül cáfolgattátok vagy elferdítettétek, vagy ha már ez sem ment, akkor újra és újra személyemet támadtátok. Én nem szenvedek, ti szenvedtek azzal, hogy minden negatív információra annyit tudtok írni, hogy régen történt, vagy egyszeri eset vagy biztos nem is úgy volt, meg különben is ők annyira jófejek és biztos nem akarnak rosszat senkinek. (Tudjátok, hogy a pokolba vezető út mivel van kikövezve?) Miért nem lehet elfogadni, hogy ők se tökéletesek, és aki olvassa ezt a fórumot, annak ugyanúgy joga van a negatívumokról is tudni, mint a Randomot szinte vallásos áhítattal védők ömlengéséről? De tudjátok mit, elismerem: Soros György fizetett bérkommentelője vagyok, akit visszaküldtek az időben, hogy elriassza a Random ügyfeleit azért, hogy helyettük majd a migránsok nyissanak számlát a Random vezetőségének nappalijában sorba állva. Kár, hogy ettől még ugyanúgy igaz minden, amit leírtam. Befejeztem, öntsétek rám tovább a savat nyugodtan, többet nem fogok reagálni (bonthatjátok a pezsgőt, sikerült elüldöznötök). Minden jót! Csak egy tipp: hitelesebbek lennétek, ha a fröcsögés helyett a nektek nem tetsző TÉNYEKET elismerve, észérvekkel próbálnátok alátámasztani, hogy azok ellenére miért tartjátok olyan hű de jó brókernek a Randomot. Biztos lehet róluk tényeken alapuló pozitívumot is írni, még én is tudnék párat, ha akarnék.
kexelo
kexelo 2017. 09. 18. 15:44
Előzmény: #3800  mauf
#3804
Itt van ez az sms belépés is. Kötelező volt, megcsinálták, pont. Írtam már korábban is, hogy ilyen minden webbanknál és webbrókernél volt már több mint 10 éve is, és ha nem is olyan régóta, de egy ideje már mindenhol kötelező, vagy a belépéshez vagy tranzakcióhoz. Ha nem sms, akkor valami más egyszeri kódot generáló eszköz. Csekkold pl az Erste Netbankját, mai napig úgy lépek be és utalok (a legtöbb esetben), h nincs sms pass... Kár lenne emiatt az RC-t fikáznod itt... Amúgy mi is ezzel a célod?
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 15:35
Előzmény: #3800  mauf
#3803
Újra átnéztem a regisztrálásodat és a 20 kommentedet... ebből annyi derül ki hogy már nem vagy RC ügyfél, nagyon haragszol rájuk és kínszenvedéssel rugózol az- ügyfélbaráti értelmezésén- sms pws újításon- CHF lezárt problémán- múltbeli mérleg és eredménykimutatás kiragadott számain- egyes fórumtársak veled szembeni ellenszenvén. Elmondtad a véleményedet, mások is válaszoltak neked, sőt már RC is megszólalt a témában. Mit vársz még ? Ha jogi problémád van azt lszi az RC-nek címezd akár személyesen az ügyfélszolgálaton, akár ügyvédi megbízással. Az, hogy naponta felraksz lejárt lemezeket, nem teszel semmi érdemi infót ide, már észrevehetted volna, hogy a kutya sem kíváncsi rá... illetve többen is rákérdeztünk a problémádra, de érdemi infót nem kaptunk, továbbá amit kaptunk azt én, és még páran nem éreztük olyan információnak, ami alapján újra kéne gondolnunk a szolgáltóváltást.
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 18. 15:27
Előzmény: #3801  MetalHeart
#3802
és ebből a 20 hozzászólásból az 1-20 ig az összes hozzászólás csak a Random savazása, szerintem fizetett troll :))
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 15:24
Előzmény: #3800  mauf
#3801
Regisztráció: 2015-01-22 00:05Hozzászólások száma: 20Utolsó hozzászólás: 2017-09-18 15:05Pontok: Tapasztalati: 3Aktivitási: 4Népszerűségi: 5

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek