Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mauf 2017. 09. 18. 15:05
Előzmény: #3799  MetalHeart
#3800
Ebből aztán nem sok kérdésre lehetett választ kapni, az egyetlen konkrétum a 150 milliós tőkeemelés volt, ami annyiból valóban újdonság, hogy a tavalyi beszámolójuk szerint csak 65 milliós tőkeemelés történt. Ezek szerint azóta hozzácsaptak még 85 milliót. Az viszont már minimum ferdítés, ha nem is nyílt hazugság, hogy "üzemileg pluszt termeltünk". Az éves beszámolójuk szerint üzleti tevékenység eredménye: -75 783 eFt, a saját közleményük szerint szokásos vállalkozási eredmény: -62 133 eFt. Az üzleti tevékenység eredménye és a szokásos vállakozási eredmény számviteli kategória, az hogy ők ebből mit minősítenek egyszeri tételnek, nem az. Nyilván egy laikus összekeverheti ezeket a fogalmakat, de ha ezt Random vezérigazgatója írja a cég ügyfeleinek, az már jogilag is problémás lehet. Hopp, már meg is evett a nádi farkas :D A többi rész konkrétumok nélküli célozgatás, ami nagyon nem elegáns, vagy viseljék el a kritikát, vagy konkrétumokkal cáfolják meg. Meg persze megint ez a "szeretjük az ügyfeleinket..." Ezt mostmár tényleg nem fogom többször felhozni, de mégis, mi a csodában nyilvánul meg az, hogy ők bármivel is jobban szeretnék az ügyfeleiket, mint bármilyen cég, amely szintén az ügyfeleiből él? És miért kell ezt lépten-nyomon, minden döntésüknél ennyire hangsúlyozni, hogy minden az ügyfeleik érdekében történik? Itt van ez az sms belépés is. Kötelező volt, megcsinálták, pont. Írtam már korábban is, hogy ilyen minden webbanknál és webbrókernél volt már több mint 10 éve is, és ha nem is olyan régóta, de egy ideje már mindenhol kötelező, vagy a belépéshez vagy tranzakcióhoz. Ha nem sms, akkor valami más egyszeri kódot generáló eszköz. Éppenséggel a Random volt szinte példa nélküli abban, hogy eddig ezért náluk fizetni kellett. Nincs ebben semmi nagy szó, hogy ezt most meglépték, haladnak a korral, ennyi. Még annyit, hogy ezek szerint a Randomnál olvassák ezt a fórumot, nem lennék meglepve, ha emellett írnák is. Különben tényleg nem értem, hogy miért reagálnak egyesek úgy, mintha minimum az anyjukat szidtam volna, és nem egy brókercégről mondanék véleményt. Pl. Virág úr vagy valamelyik rokona/munkatársa nem Juventus drukker véletlenül? :D (De ez tényleg csak egy gondolat, akinek nem inge, ne vegye magára.)
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 13:42
Előzmény: #3798  mauf
#3799
Kedves mauf ! Immár az RC első embere is leírta a véleményét, illetve álláspontját, tényleg remélem, hogy minden kérdésedre választ kaptál.
mauf 2017. 09. 18. 13:06
Előzmény: #3793  Lastdeposit
#3798
Ez legalább megmagyarázná hogy egyesek miért kommentelnek itt olyan stílusban, amilyenben :D
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 18. 11:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#3797
Figyelj már! Már értem, miért nyomod ezt a 4ig-et éjjel-nappal 2400- on nem Te állsz 1000 Db-al? Jó, mondok én is egyet. Cig pontosan 245 Ft-ot ér, kiszámoltam. Addig lehet önteni. Még egy ember csatlakozik, fel is hívom Dévényi Tibi bácsit.
X9Z5 2017. 09. 18. 11:40
Törölt hozzászólás
#3796
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 18. 11:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#3795
Ez a Tanú c. filmből volt egy idézet, Virág elvtárstól.
X9Z5 2017. 09. 18. 10:53
Törölt hozzászólás
#3794
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 18. 10:18
Előzmény: #3788  Juvefan
#3793
Virág elvtárs nagyon ott van! Beszélt azért a Random jövőjéről is! "Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló." Yo8!
almafa111 2017. 09. 18. 10:17
#3792
Bocs, az előzőt nem ide akartam.
almafa111 2017. 09. 18. 10:17
#3791
Láttátok? 450-en 60 ezer darab vétel úgy, hogy a könyvben sem volt...
nyau 2017. 09. 18. 10:06
#3790
Még jó, hogy az SMS-t továbbküldetem emailben a telefonról. Notebook itt van mellettem, de a telefon mindig a töltőn van reggel! Egyébként ezért jöttem el a KBC-től. A kis számbillentyűs izéjük rengeteg pénzembe került, amikor elfelejtettem elvinni magammal.
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 18. 09:58
Előzmény: #3786  -bubu-
#3789
Korrektek! :-)
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 18. 09:35
Előzmény: #3786  -bubu-
#3788
Szuper, na ezért vagyok RANDOM FAN is !!!!! :DDD
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 09:28
Előzmény: #3786  -bubu-
#3787
Ez szép volt, nem is kell ragozni !
-bubu-
-bubu- 2017. 09. 18. 09:26
#3786
Jó reggelt, ma van a nagy nap, mától kétszintű az eddig egy szintű, ahhoz, hogy belépjünk a kereskedési rendszerbe, ahhoz kell egy plusz, egy aprócska kis plusz, hogy ne lehessen mínusz, ez pedig egy SMS-ben kiküldött plusz kód használata a belépéskor. Ha nem is vagyunk távol az előző IP címünktől és nem is érzékel veszélyt a rendszer, akkor egy nap egyszer kell megadni (ez majd némileg finomul az elkövetkező hetekben). Új korszak tehát és tudom sokan nem örülünk, de biztonságosabb lesz az biztos és a szabályozónak is elfogadhatóbb. Azért aki nem tudja, annak leírom: eddig sem lehetett bárhova utalni pénzt és transzferálni értékpapírt, csak az előzetesen az ügyféltől azonosított számlaszámokra így a hacker maximum brutális kereskedési aktivitással tudna kárt okozni, bár nem gondoljuk, hogy "könnyen" "belénk" lehetne jutni. Mindenesetre akinek nem működik valami, az gyorsan jelentkezzen, ha pedig nagyon nagy a nehézség akkor kikapcsoljuk központilag és együtt készülünk tovább az ügyfeleinkkel. Kaptunk sok jót és néhány rosszat is! Szeretnek minket, de azért vannak akik nem. Felpörgött a Random fórum a portfolio.hu oldalon. Egyet szeretnénk leszögezni csak, hogy tiszta legyen: sosem fog úgy működni, hogy a Random odaszalad és bepereli az ügyfeleit, ha ezt megtettük egy-két esetben, annak összetett és indokolt oka volt, nem az, hogy ki mivel mennyit bukott és kinek mennyivel tartozik. Szeretjük az ügyfeleinket, ha nem szeretnénk biztos nem így csinálnánk (ahogy mindig is csináltuk), de lehetetlen mindenkinek a szerelme lenni, ezért elfogadjuk, hogy minél többen leszünk, annál többen akadnak, akiknek van valami baja velünk. Mindenesetre köszönjük a védelmező szavakat és az építő kritikákat is, végezetül pedig csak úgy odavetve, de nem félvállról: a Random erősebb, mint valaha, nem véletlenül emeltünk tőkét 150 millió forinttal, még ha egyszeri tételek is adták a tavalyi veszteségünket, miközben üzemileg pluszt termeltünk. Ez egy család kérem, ügyfelekkel, munkatársakkal, maximum egy kicsit olaszos. Akinek nem tetszünk, az ne vegyen magára, lesz még így se és a falon-pók is arra szalad, amerre a fal vezet, ha a korsó eltörik, akkor biztosan közel a kút is és a hazug embernek rövid a lába, ezért éri utol a nádi farkas. Szép napot Mindenkinek! hírlevélből......
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 09:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#3785
sms-ben érkező psw, azaz strong random password... de már minden OK !
X9Z5 2017. 09. 18. 09:12
Törölt hozzászólás
#3784
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 09:09
Előzmény: #3782  MetalHeart
#3783
ok felébredt, megnyugodtam... :D
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 08:57
Előzmény: #3781  MetalHeart
#3782
a 3. hol van ? ha nem ébredt még fel, rúgjatok már bele ... :D
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 18. 08:46
Előzmény: #3778  MetalHeart
#3781
OK, ma már minden tulajszla-ra megkaptam a psw-t !

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek