Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
X9Z5 2017. 09. 17. 21:26
Törölt hozzászólás
#3780
pioca
pioca 2017. 09. 17. 20:38
#3779
Én is kipróbáltam az sms-s belépést. Elég korrekt az sms-ben küldött kód. Az Webkincstárhoz küldötthöz sms-hez kellett vennem egy Enigma készüléket olyan bonyolult a beléptető kód.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 17. 19:32
Előzmény: #3774  MetalHeart
#3778
két idióta mínuszoló rendben van, nem is néztem ki belőlük többet, de mi helyzet azoknál, akiknek több néven van számlájuk ? Rendben megkapjátok mindegyik tulajdonos számlára a psw-t ?
Törölt felhasználó 2017. 09. 17. 19:23
Törölt hozzászólás
#3777
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 17. 19:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#3776
nemigen, illetve van kivétel: Nyithat-e számlát a Random Capital Zrt.-nél kiskorú? Kiskorú számlanyitására kizárólag a Társaság üzletszabályzatában meghatározott módon, hagyatéki eljárás keretében van lehetőség.
Törölt felhasználó 2017. 09. 17. 18:50
Törölt hozzászólás
#3775
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 17. 18:08
Előzmény: #3773  bube
#3774
Érdekes... nálam 2 néven van RC számla, de csak az újabban nyitott számlához jön psw, az eredeti, 1. néven megnyitott számlámra simán belépek psw nélkül... lszi, akinek több számlája van tesztelje le, kszi előre is !
bube 2017. 09. 17. 17:58
Előzmény: #3771  bube
#3773
Na kimaradt a PC-t érintően.
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 17. 17:56
Előzmény: #3764  Törölt felhasználó
#3772
1. Itt valami nagy félreértés van kolléga, az érzelmek által vezérelt téves következtetések csapdájába estél, mondok egy példát. Engem megbüntettek 10 ezer Ft-ra nem régen, mert átléptem egy záróvonalat kocsival. Rendőri intézkedésnél, ha hasonlót látok, a belső valóság azt mondatja velem, hogy felidegesít, ha ilyen intézkedést látok és bőszen szidom a rendőröket. Ténylegesen, ha tudnám kívülről látni magamat, akkor nem történik más a gyakorlatban, mint szakszerű és jogszerű rendőri intézkedés. Folytatva a gondolatmenetet, én általánosságban írtam, miért veszed magadra? A személyes érintettséget ne keverd össze a tényszerűséggel és azzal sem amit én mondtam. Ki mondta azt, hogy nincsenek tisztességes, nem mohó, nem felelőtlen térderek mint akár Te is? Következésképpen szerinted Te lettél megszólítva? Szerintem nem. 2. A másik: mindig mindenre számítani kell, arra is, ami a gyakorlatban elképzelhetetlen. Itt vagy Te: kifejezetten hangsúlyoztad, hogy a pénzed egy része, hangsúlyozom egy része náluk volt. Na, itt kezdődik a felelőtlenség/mohóság problematikája. Te-nagyon helyesen- tettél valamit azért, hogy az összes pénzed ne ott legyen. Kockázatok mindenhol vannak. Más is volt-e ennyire előrelátó és megtette ugyanezt? Nem! Bizonyára volt sok all-ines versenyző. A felvetésem megint csak nem rád vonatkozott. Akinek nem inge... hogy feldúlt vagy amiatt, megértem és sajnálom. Ha leállítod egy kicsit a zsigerből tüzelést, rájössz hogy csak tovább kellett volna görgetned.
bube 2017. 09. 17. 17:54
Előzmény: #3770  bube
#3771
Tószám= Telefonszám
bube 2017. 09. 17. 17:53
Előzmény: #3767  -bubu-
#3770
Most próbáltam én is, megjött a kód szinte azonnal, és beléphettem. Tószám is volt ki küldte, de hiába kerestem kié nem tudtam meg. 30-as, és náluk vagyok.
Hathor
Hathor 2017. 09. 17. 17:50
Előzmény: #3767  -bubu-
#3769
Akkor majd, holnap nyitoban kiprobalom gepen. Koszi a megerositest
mauf 2017. 09. 17. 17:47
Előzmény: #3761  Kisildi
#3768
Kedves Ildike! Örülök, hogy ilyen stílusban is lehet írni. Engem se zavart sose, ha valakinek más a véleménye, én azon akadtam ki, hogy egyesek milyen stílusban reagáltak arra, hogy az én véleményem eltért az övéktől, és emiatt hazug, meg fizetett kommentelő meg a jó ég tudja mi voltam. Nyilván vannak a Randomnak előnyei, pl. az olcsóságuk. (Halkan megjegyezném, hogy azért lehet náluk olcsóbbat találni, és az se teljesen igaz, hogy nem emeltek díjat az elmúlt 2 évben). Ugyanakkor a negatív információk eleve nehezebben jutnak el az ügyfelekhez vagy potenciális ügyfelekhez, mivel azokat nyilván nem hirdeti magáról egy cég, plusz ezen a fórumon nagyon egyoldalúan szinte csak dicsérték őket, és sokszor nem tények, hanem a Random és Virág Ferenc személye iránti szimpátia alapján. Ezért gondoltam, hogy hasznos lehet, ha a jóval kevésbé terjesztett negatív infókat is megosztja valaki. Nem hazugságokat és főleg nem rágalmakat írtam, hanem tényeket és azokkal kapcsolatos véleményemet. Nem várom el senkitől, hogy egyetértsen velem, de lehet olyan olvasó, akit ezek a dolgok is érdekelnek annyira, mint századszor is elolvasni, hogy Virág úr milyen jófej. Egy apró megjegyzés a hozzászólásodhoz: "Számon kérni rajtuk, hogy miért nem több a profitjuk" nem ugyanaz, mint megemlíteni, hogy egy év alatt akkora tőkearányos veszteségük volt, ami nemcsak egy brókercégnél, hanem bármilyen cégnél jó eséllyel elég komoly problémákra utal.További sok sikert mindenkinek!
-bubu-
-bubu- 2017. 09. 17. 17:46
Előzmény: #3766  Hathor
#3767
kipróbáltam most én is , gépen valóban kérte az sms ben kiküldött kód beírását, de mobiltelón nincs ez a megerősítés .......
Hathor
Hathor 2017. 09. 17. 17:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#3766
Na erre megnéztem a Mobilbrokert,ott még sms nélkül belépek. Nincs sms ott még
balentum 2017. 09. 17. 17:38
Törölt hozzászólás
#3765
Törölt felhasználó 2017. 09. 17. 17:35
Előzmény: #3759  Lastdeposit
#3764
Teljesen véletlenül olvastam a topikot. Nem értek egyet a hozzászólásaiddal és a lekezelő stílusoddal.Már közel 20 éve Equitas ügyfél vagyok! A Randomnál végül éppen a forexes szál miatt nem nyitottam még számlát. Több éve kereskedem a "devizapiacokon" is sikeresen. Sajnos Ironfx-nél is "van" számlám! Soha nem kereskedtem felelőtlenül és mohó sem vagyok! A tisztességes traderek nevében visszautasítom a tőled elhangzottakat. Csak röviden neked írom, mert ez nem ehhez a topikhoz tartozik, de ami az Iron-nál történt/történik az törvénytelen és kimeríti a sikkasztás, lopás és csalás kategóriáit is.
qpec 2017. 09. 17. 17:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#3763
Ha adoszämmal rendelkezik gondolom simän,ez a befektetes nem minösül szerencsejäteknak.Ezt kellene a jövöert felelös penzügyi ismeretekben favorizälni az oktatäs területen is,de ez mär egy mäsik törtenet.A broki ceg seperc alatt megmondja.
qpec 2017. 09. 17. 17:23
#3762
Teljesen egyetertek,bär a holnapi sms kontroll miatt nem izgulok,minden simän megy gondolom kellöen elökeszitettek mindent IT szinten.Egy kerdes merült fel bennem.Honnan szämit vki nagybüfinek?pär elejtett megjegyzesböl ugy vettem ki,hogy a hentes papirok kapcsan jonehänyan itt mär 100 misi feletti zsozsoval üzletelnek,ami meg barärok között Sem kisbefektetö kategoria,szerintem.En legaläbbis nem ereznem magam 9 szämjegyü összegnel annak.(igaz a beva miatti majre kapcsän osztottan kezelik a csalädi vagyon-helyesen)!!HS!!!
Kisildi 2017. 09. 17. 16:34
Előzmény: #3756  mauf
#3761
Sziasztok! Én is beszállnék: Szerintem mindenkinek lehet saját véleménye és az egyáltalán nem baj, hogy nem mindenki szereti a Randomot. Amit mi csinálunk az marha kockázatos, nyerünk, vesztünk és nem vagyunk mindig elégedettek. Sőt, sokszor úgy érezzük mindenki becsap minket és talán ebben van is valami igazság. Kisbefektetők vagyunk, nem mi írjuk a piaci dolgokat, de a becsületünk is több, mint sokaknak, akiknek végtelen a pénze. Ami a tény: 1. A Randon egy kis, független brókercég, a vezetői nagyon régi emberek a piacon, de nem egy Virág Feriből áll és ez igaz.2. Miközben mindenki a díjait emelte az elmúlt 2 évben, csak ők nem bántották a kisbüfiket, akik tőzsdéznek. Mi meg számon kérjük rajtuk, hogy miért nem több a profitjuk?3. Mindig lesznek, akik rosszul járnak valamiért, mert mindenkinek nem lehet minden tökéletes, de egyikünk sem tudja, kit miért pereltek be pontosan, így elég veszélyes játék a rossz hírüket kelteni, csak mert volt perük az ügyfelükkel. Meg kéne őket kérdezni miért?4. MNB bírság. Nem szép dolog, nem is egyszer, de a magyar piacon egyetlen egy brókercég sincs, akit nem bírságoltak meg. Az FXCM ki lett tiltva az amerikai piacról, a Randomot nem tiltották ki sehonnan. 5. Ha valakinek nem tetszik valami elmondja, rendben, de csak azért rendelkezni regisztrációval, hogy a Random topikban sározzunk, az valami mást is jelent...6. Lehet, hogy Mauf, Andare, ti semmit nem veszítetek, egy Random hiányával, de mi, akiknek a Bét fontos és kell az olcsóság (számlavezetési díj hiánya, olcsó kötések), bizony sokat veszíthetünk.7. Az ügyfélbarátság kényes kérdés, nem lehet mindenki mindenkinek a barátja, de tény, hogy emailt néhány órán belül megválaszolnak, a telefonban mindig készségesek és ez egyáltalán nem jellemző a magyar brókerekre, főleg ha olyan kis pénzűekről van szó, mint amivel mi rendelkezünk. Elmondtátok, meghallgattuk, mi is elmondtuk, most izguljunk a holnapi sms belépés miatt. Én biztos nem örülök neki, de ha az MNB így akarja... Hali, Ildike

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek