Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 10:07
Előzmény: #3689  mauf
#3700
Kedves Mauf! Ha nálad akadozik a rendszer akkor ott a számítógépeddel, vagy a Nethálózatoddal lehet probléma, de azt nem értem, ha rosszak a tapasztalataid velük kapcsolatban akkor miért vagy még náluk ? Én eddig soha nem írtam, "hogy a Virág Feri milyen jófej, meg rendes, tisztességes ember", de akkor most írom, a Virág Feri jófej, rendes, tisztességes ember ! Majd 5 éve vagyok a Randomnál , előtte több más szolgáltatót volt alkalmam kipróbálni, mindegyiktől eljöttem, és nem azért mert jók voltak. Az 5 év alatt, volt rendszerproblémám, kb. 8-10 alkalommal, ennek harmada az egész Bétet érintette, a többi estben a betelefonálástól számított 10 percen belül elhárították a problémámat! Ennél ügyfél barátabb, olcsóbb, kedvezményeket adó, korrektebb céggel még nem volt dolgom! Én örülök, hogy rájuk találtam, te viszont menj keress mást, béke veled!
detto71
detto71 2017. 09. 16. 08:54
Előzmény: #3692  Törölt felhasználó
#3699
Ment rola tobb ertesites is a rc-tol az ugyfeleknek. Kertek, hogy mindenki allitsa be a telojat. Senkit nem ert varatlanul. Azt is irtak az sms dijtalan az ugyfelre nezve. Ne haragudjatok tozsdeztek es ennyire nem vagytok kepben a sajat szolgaltatod leveleit sem olvasod vagy nem nezitek meg legalabb hetente a honlapjukat. Ilyenkor mindig a BC. Crack jut eszembe, amikor a csod utan felevvel erdeklodok, hogy hogy kell beadni a beva papirt.
Hathor
Hathor 2017. 09. 16. 07:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#3698
Talalkoztàl vele személyesen? Belenéztél a szemébe?!
andare 2017. 09. 16. 07:17
Törölt hozzászólás
#3697
Hathor
Hathor 2017. 09. 16. 07:04
Előzmény: #3689  mauf
#3696
"Randomot védő védő hozzászólások jó része abban merül ki, hogy a Virág Feri milyen jófej, meg rendes, tisztességes ember. Ne haragudjatok, de ez elég röhejes érv" Figyu. Tobbszor talalkoztam Virag urral, es kollegaikkal. Virag ur kemenyen dolgozik a cegert, ugyfelekert. Nem a lehuzos fajta. Igazsagerzete van, ebbol lehet konfliktus azzal, aki meg akarja ot dumalni. Ennek ellenere azt vallja, az ugyfelnek mindig igaza van. Elhivatott, nem kimondottan a penz hajtja. Termeszetesen ki ne szeretne a penzt penzugyi emberkent?! De nem a haszon az elso nala! 5gyermeke van. Emberkozpontu. A CHF balherol nem tehetett. Gondolom ott merultek fel gondok vele szemben, mert semmi mast nem tudok elkepzelni. Tudom, hogy chfnel bombaztak az ugyfelek a negativ szamlakkal, vagy az fxcmes visszahivassal. Nem o nyitott nagy pozit felelotlenul, es nem o az fxes szolgaltato, csak kozvetito. Chfrol nem tehet, fxcmnel meg jobbnak latta az ugyfelei tokejet vedeni. Azt tudom, hogy elso nala a problema megoldas. Ha nincs az irodaban, meg telefonon keresztul is a kollegai altal.
andare 2017. 09. 16. 04:52
Törölt hozzászólás
#3695
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 16. 01:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#3694
andare, andare... most, hogy a röhögőgörcsöm alábbhagyott, maradjunk annyiban, sőt most már lépjünk túl azon, hogy olasz(?) vagy albán(?) fene sem emlékszik már erre) zöldségesként- vagy éppen több céget vezetve igazgatóként funkcionálsz... és lépjünk túl a több száz-szoros forex tőkeáttételes kereskedéseden is..., de lépjünk túl a Telcsi vételi-eladási pozijaidon is, valamint azon is, hogy akár csak egy kicsit is ismersz minket, mert mindig falhoz állítottak téged a kamu szövegeiddel ...
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 16. 01:19
Előzmény: #3689  mauf
#3693
Kedves mauf ! 1.2014 óta vagyok RC ügyfél, eddig 1-2 esetet leszámítva kizárólag akkor volt probléma a kereskedési rendszerrel, ha globálisan azaz minden brókercégnél zavar volt, illetve maga a Bét kapcsolódás volt problémás. Ha nem vagy ügyfél, vagy ha az is vagy, ne írj olyat, hogy "gyakran akadozik a rendszer", mert rögtön lejön, hogy nem igaz az állításod ! Megsúgom, a ma észlelt pár perces leállás egyeseknél, nálam pl. egyáltalán nem volt észlelhető ! 2.MNB bírság bizony nem szép dolog, de előfordul... érdemes ilyenkor megnézni, hogy milyen jogcímen és mekkora összegben történt a büntetés. Ha egy kicsit is van fogalmad a jelentések köréről és bírság tételek mértékéről, akkor ezt sem írnád le kiemelt problémaként ! 3."ha pert vesztenek a saját ügyfelükkel szemben vagy ha egy év alatt elvesztik a tőkéjük közel negyedét"Nos, az Iroda pervesztesség és CHF pervesztesség közel 70 millás vesztesége igen komoly összeg valóban, ezen lehet rugózni, de ezek egyszeri tételek, nem az üzleti modelljük, nem az üzletmenetük, nem a szolgáltatási struktúrájuk hibás, azaz üzleti szinten eredményesek, amit minimális mérleg- és eredménykimutatás ismerettel simán átlátható lenne ! Az ARX Egészségügyi Központ Kft révén tőkeemelés is történt, ezt illett volna megemlíteni az "1 év alatti nagy tőkevesztés" hevében, de nyilván ez nem lett volna ijesztő hatású ! 4.Virág Feri tényleg jófej (interjúk, írások, előadások alapján), de ami ennél is fontosabb, hogy valóban nagyon ismert név, minőséget képvisel és ez csökkenti annak esélyét, hogy a cégnél Buda_Cash féle visszaélések, illetve egyéb bűncselekmények történjenek. Itt csak annyit kéne tenned, hogy jobban utánaolvasni a cégről és a személyéről és nem sarki ABC példájával hasonlítgatni, mert egy brókercéget bizony sokkal komolyabb szempontok alapján választunk ki. 5."régi, jól ismert vitamódszer, hogy ha nem tudsz vitatkozni azzal, amit mondanak, akkor támadd azt, aki mondta. Sokszor alkalmazták már az idők folyamán, de egy ilyen fórumban nem túl elegáns... " ez bizony így van, remélem minden állításodra válaszoltam, anélkül, hogy "támadnálak" ! Befejeztem, béke veled !
Törölt felhasználó 2017. 09. 15. 20:31
Előzmény: #3691  evazeller
#3692
Hú, ez hol merült fel? Nekem nincs is telóm...
evazeller
evazeller 2017. 09. 15. 19:27
Előzmény: #3688  MetalHeart
#3691
engem az érdekelne, hogy mi lesz hétfőtől minden egyes belépésnél jön egy SMS és benne egy kód? jól értettem?
andare 2017. 09. 15. 19:24
Törölt hozzászólás
#3690
mauf 2017. 09. 15. 19:06
Előzmény: #3688  MetalHeart
#3689
Kedves Metalheart, Juvefan és bárki, akit érint!Engem nem küldött senki, a saját véleményemet írom le. Azért, mert ez nem egyezik a tiétekkel, még nem kell sértegetni. Kivéve persze, ha titeket viszont a Random küldött, amin nem lennék meglepve, mivel a Randomot védő védő hozzászólások jó része abban merül ki, hogy a Virág Feri milyen jófej, meg rendes, tisztességes ember. Ne haragudjatok, de ez elég röhejes érv, a sarki ABC-be megyek az alapján, hogy jófej a tulaj, nem egy brókercéghez. Virág urat nem akarom minősíteni, mert nem ismerem, de még ha ő is lenne Teréz anya reinkarnációja, az se jelentene garanciát semmire, nem csak ő van a Randomban, sem a vezetőségben, sem a tulajdonosok között.Több ezer ügyfél közül a legrosszabb cégnél is lesz, aki elégedett, és a legrosszabbnál is, aki elégedetlen, így egy-egy vélemény nem jelent semmit, de mindenkinek joga van hozzá, hogy elmondja a sajátját.Lehet, hogy titeket nem zavar, ha gyakran akadozik a rendszer, ha megbírságolja őket az MNB, ha pert vesztenek a saját ügyfelükkel szemben vagy ha egy év alatt elvesztik a tőkéjük közel negyedét, de nem kell kiakadni azon, ha mások viszont az ilyesmit megemlítik a cégről szóló fórumtopicban.OFF: régi, jól ismert vitamódszer, hogy ha nem tudsz vitatkozni azzal, amit mondanak, akkor támadd azt, aki mondta. Sokszor alkalmazták már az idők folyamán, de egy ilyen fórumban nem túl elegáns... ONÉn befejeztem, béke veletek!
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 15. 13:59
Előzmény: #3687  Juvefan
#3688
nekem is ez jut eszembe... jó ideje regisztrált... kibaszott nagy kuss évekig, majd pár komment és mind RC-ről... de tényleg van ilyen, hogy ügyfélvitában pert veszt egy cég... de egyrészt kis tétel, másrészt egyedi ...
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 15. 13:40
Előzmény: #3684  mauf
#3687
téged melyik cég küldött lejáratni ?
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 15. 13:32
Előzmény: #3681  mauf
#3686
így van... elfordulhat ilyen valóban
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 15. 13:20
Előzmény: #3675  kexelo
#3685
12 ó 39' kor telefonáltam, 1 percen belül javították :DDD
mauf 2017. 09. 15. 13:18
Előzmény: #3683  MetalHeart
#3684
link éves beszámoló rendkívüli tételei
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 15. 13:06
Előzmény: #3681  mauf
#3683
link van ?
mauf 2017. 09. 15. 12:55
Előzmény: #3667  Juvefan
#3682
Sajnos nem :DDD
mauf 2017. 09. 15. 12:54
Előzmény: #3674  MetalHeart
#3681
Pontosabban akkor perli be az ügyfelét, ha ÚGY GONDOLJA, hogy szerződésszegő- vagy törvénysértő magatartást tanúsított. Ha elvesztették a pert, az azt jelenti, hogy rosszul gondolták...

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek