Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 26. 16:15
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
Nem tudom, hogy a szakmában dolgozol-e, de ez a betörés nem oly egyszerű, kell hozzá egy csinos kis résecske, ami ráadásul rákukucskálna a szenzitív adatokra. Nem lehetetlen megcsinálni, de ahhoz azért belső segítség is kell, tapasztalataim szerint.
Hidd el, akkor minden cég adatbázisába be lehetne törni.

De ha averzióid vannak, akkor kérdezz rá.

Hangsúlyozom, nem tudom, milyen biztonsági intézkedéseket alkalmaznak, mentés biztos van, lehet, hogy online mentés is.
Nem tudom, hogy küldenek-e olyan napi értesítőt, mint a portfólió, de pl. azok archiválásával is el lehet kerülni ilyen gixereket. :)

OBA amúgy van, meg gondolokm biztosításuk is külön.
Törölt felhasználó 2011. 06. 26. 16:08
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
fogalmam sincsen technikailag hogy lehet lenyulni, de pl. kiutaljak a penzed es ha nem veszed eszre idoben, akkor bukta, mert a celszamlat mar megszuntetek meg ilyenek. Mondjuk ezt spec. tomegesen nem lehet csinalni, mert eszreveszi valaki, de ha bent vagy a rendszreben nyilvan emeg tudod mondani, hogy ki az aki kevesbe aktiv.
amugy ha csak vicces kedveben van es minden belso nyilvantartast letorol, mar az is boven eleg. Lehet, hogy az ertekpapir nevere szol, de a penz nem.
"Legalábbis itt is gondolom egy regisztrált szla. szám kell, " > na ez az erv felejtos, betoresrol beszelunk, a szamitogep nem fog beszolni, hiszen pont ez a lenyeg.
Törölt felhasználó 2011. 06. 26. 16:01
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
Csak elvi a kérdés, nem kötözködés, de hogy képzeled ezt a pénz lenyúlást?

Értékpapír szlá.-d van náluk elméletileg, és az azon lévő pénzt nem könnyű visszautalni a pénzforgalmi szlá.-ra. Legalábbis itt is gondolom egy regisztrált szla. szám kell, ill. a portfóliónál pl. az a módszer, hogy be kell szólnod, hogy oldják fel a szabad pénzeszközről a zárlatot.
A rv.-eket meg csak transzferálni lehet, az meg még bonyolúltabb.
De kérdezz rá, hogy mi a helyzet a kiutalás hogy megy. Most nincs "kedvem" megnézni a GYIK-et, vagy a szabályzatot.

Persze az azonosító, jelszó nem túl kemény pl. SMS nélkül, de azt lehet kérni, igaz neked kell fizetned, nem úgy, mint erste-nél.
Ilyen digipass pl. nem lenne hülyeség.

Hát nem minden fenékig tejfel sehol sem.
Törölt felhasználó 2011. 06. 26. 15:36
Előzmény: #136  wgl
#137
Haliho, en ma regeltem, 3898.
Amugy van egy eleg erdekes kitetel a szerzodesben.. a Kockazatfeltaro nyilatkozat I/1. pontjanak 1. bekezdese a kulonosen erdekes, miszerint ha a szar IT miatt betornek a ceghez es mindenkinek minen penzet lenyuljak, akkor igy jartunk, mert ok semmidesemmi felelosseget nem vallanak a rendszeruk biztonsagaert... Mi a velemenyetek errol?
wgl 2011. 06. 26. 07:47
Előzmény: #135  Tomti
#136
Féléve kb fele sorszámot kaptam.

Azóta sincs semmi gondom, készségesek, gyors, sosem hagyott cserben NetBrokival ellentétben.
OTP-t ne is emlitsem.
Tomti 2011. 06. 25. 18:14
Előzmény: #134  waryou
#135
Hali

Én múlt hét pénteken kötöttem, szombaton írtam alá, és utána rögtön aktív is lett.
372X ügyfélszámmal

üdv
waryou 2011. 06. 25. 10:55
Előzmény: #133  ikon
#134
"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a jelentős mértékben megnövekedett ügyféligényeknek megfelelően 2011. június 27-től lehetőséget biztosít Nyugdíj- Előtakarékossági Számla (NYESZ) megnyitására is a normál számlákkal azonos kondíciók mellett, továbbá rendszereinkben mind a 4 készletértékelési elv (FIFO, LIFO, LOFO, HIFO) megtalálható lesz a hétfői naptól. Az új szolgáltatások igénybevételéhez szükségessé vált a Randi verziócseréje, ezért kérjük, hogy töltse le az alkalmazás következő héttől rendelkezésre álló legfrissebb verzióját.
A szolgáltatások elindítását követő rövid időszakban előfordulhatnak kisebb fennakadások, kérjük, hogy észrevételeit, kérdéseit küldje meg Társaságunknak a info@randomcapital.hu címre annak érdekében, hogy a szolgáltatások teljes mértékben megfeleljenek ügyfeleink elvárásainak."

Tisztelettel:
Random Capital Zrt.

Erről van szó :))
ikon
ikon 2011. 06. 24. 23:53
Előzmény: #128  ikon
#133
én a vármegye utcában kötöttem, másnap néztem rá, már aktív vol
ikon
ikon 2011. 06. 24. 23:52
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#132
nem tudom, én a vármegye utcában kötöttem, másnap már aktív volt
waryou 2011. 06. 24. 23:04
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Azonnal aktiválták, hazamentem és már be is tudtam lépni.
waryou 2011. 06. 24. 23:04
Előzmény: #127  Sumerolog
#130
tegnap délután 38xx
Törölt felhasználó 2011. 06. 24. 22:38
Előzmény: #128  ikon
#129
Aki a Tescóban kötött, annak mennyi idő múlva volt aktív a számlája? Én délután kötöttem, és még azt írja belépéskor hogy a fiókom le van tiltva.
ikon
ikon 2011. 06. 24. 22:00
Előzmény: #127  Sumerolog
#128
a határidő 50 ft, nem 200, mint a portfolionál, ez már akkora különbség, hogy OK
Sumerolog 2011. 06. 24. 21:07
#127
Kedves ma délután átlépők!

Hol tartunk ügyfél sorszámilag?
Törölt felhasználó 2011. 06. 24. 15:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#126
több mint egy éve náluk kötök, bátran ajánlom őket.
Törölt felhasználó 2011. 06. 24. 13:04
Előzmény: #124  totoro
#125
Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a jelentős mértékben megnövekedett ügyféligényeknek megfelelően 2011. június 27-től lehetőséget biztosít Nyugdíj- Előtakarékossági Számla (NYESZ) megnyitására is a normál számlákkal azonos kondíciók mellett, továbbá rendszereinkben mind a 4 készletértékelési elv (FIFO, LIFO, LOFO, HIFO) megtalálható lesz a hétfői naptól. Az új szolgáltatások igénybevételéhez szükségessé vált a Randi verziócseréje, ezért kérjük, hogy töltse le az alkalmazás következő héttől rendelkezésre álló legfrissebb verzióját.
A szolgáltatások elindítását követő rövid időszakban előfordulhatnak kisebb fennakadások, kérjük, hogy észrevételeit, kérdéseit küldje meg Társaságunknak a info@randomcapital.hu címre annak érdekében, hogy a szolgáltatások teljes mértékben megfeleljenek ügyfeleink elvárásainak.

Tisztelettel:
Random Capital Zrt.
totoro
totoro 2011. 06. 24. 12:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#124
neked nem érdemes.
Törölt felhasználó 2011. 06. 24. 11:42
Törölt hozzászólás
#123
pioca
pioca 2011. 06. 24. 11:36
Előzmény: #121  copa
#122
A telefonos átutalás simán működött.
copa 2011. 06. 23. 13:34
#121
Ha külföldön van valaki, tud valahogy számlát nyitni a Randomnál?

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek