Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 23. 11:40

Ellenállás topik.  

Ide várom azoknak az észrevételeit akik aggodnak a fidesz által félrevezetett egyszerű emberek őszi nagy népharagjától. Nem lesz nekik semmivel sem jobb. Olcsó munkaerők, illetve kifosztott kisemberek maradnak örökké.

Kit fognak tojással dobálni. Az ellenzéket?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 07. 12. 21:20
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Egyet értek !
Emlékét s Lenin eszméit megörizük .
Ő már egy szebb világba tanúskodik .
Isten nyugosztalja .
Törölt felhasználó 2010. 07. 12. 17:25
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#79
elvtarsak!

mély fájdalommal búcsúzunk Pelikán et.-tól!
örök tiszteletünk kísérje emlékét, amiért minket kommunistákat szembesített azzal a ténnyel, hogy mocskok vagyunk.

Isten nyugosztalja.
Törölt felhasználó 2010. 07. 12. 17:25
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#78
elvtarsak!

mély fájdalommal búcsúzunk Pelikán et.-tól!
örök tiszteletünk kísérje emlékét, amiért minket kommunistákat szembesített azzal a ténnyel, hogy mocskok vagyunk.

Isten nyugosztalja.
Törölt felhasználó 2010. 07. 12. 17:24
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#77
elvtarsak!

mély fájdalommal búcsúzunk Pelikán et.-tól!
örök tiszteletünk kísérje emlékét, amiért minket kommunistákat szembesített azzal a ténnyel, hogy mocskok vagyunk.

Isten nyugosztalja.
Törölt felhasználó 2010. 07. 12. 17:24
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
elvtarsak!

mély fájdalommal búcsúzunk Pelikán et.-tól!
örök tiszteletünk kísérje emlékét, amiért minket kommunistákat szembesített azzal a ténnyel, hogy mocskok vagyunk.

Isten nyugosztalja.
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 09:19
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Eftársak !

A klerikál-reakciós narancsuralom fortélyosan akarja kiforgatni az egykori nómenklatúrához tartozó eftástainkat saját mércénkkel nézve becsületesen megszerzett, izzadságos korrupcióval megszerzett milliárdjaiból !

Ne hagyjuk, hogy a büdös, plebejus identitású, az általunk lecsúsztatott középosztályhoz tartozó populáris gondolkodású csóró tömegeknek jobb legyen, csak mert ők azt hiszik, hogy attól jobb lesz az országnak, ha nekik több pénzük marad, mi, régi eftásak meg kevesebbet kaszálhatunk a közbeszerzéseken !

Ébresszük rá a tömegeket, hogy az egyetlen igaz út, ha ők mernek kicsik lenni, és mi, régi jóeftásak pedig merünk nagy(pofájú)ok lenni !

A klerikálreakciós elszámoltatási mánia már pártunk nagyjainak lábához ért !
Ne engedjük, hogy ők olyan (cuculista mércével átlagosan) becsületes emberek mint Wieszt eftás, Hagyó eftás és Mesterházy eftás sorsára jussanak !
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 23:01
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
semmi izgalom elvtarsak!
nincs KB-i utasítás, csak látom a beosztott komenista et-k dolgoznak, ezért internacionalista szolidaritásból előrébb jöttünk. stop.
Törölt felhasználó 2010. 06. 09. 23:57
#73
Azt hiszem tisztelt elvtársak IDEIGLENESEN ki kell vonulnom az ellenállásból .Lévén ( Ifju Gárda tagságomat is megemlitve ) állást kaptam . Valami Ezüsthajó KFT nél leszek egyetlen segédmunkás . És könnyü melóval . Állitolag valami Samsungos dobozokat kell meg pakolgatni , odaadni ennek annak . De ha nem kapom meg segélynek azt a kis 5 millát havonként , megbuktatom a vezirt meg a vezirkart . De ha valakinek túúúúl nagy a po szája odaveszem magamhoz al segédmunkásnaK . Önként jelentkezö ? Vagy kijelöljek valakit ?
Törölt felhasználó 2010. 06. 09. 22:35
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#72
elvtarsak!
újabb csapás ért minket büdöslábú komenistákat.
a kommunizmus bűneinek tagadása bűncselekmény!!
és mégis.
link
azért van bőr a pofánkon elvtarsak.
treff
treff 2010. 06. 04. 00:44
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#71
egyetértek!!!!!
Ma egy párszor én is szidtam a jó k*rva anyját - és ahogy elnézem a dolgok állását, holnap is fogom, meg utána is...
treff
treff 2010. 06. 04. 00:43
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Kedves Vörös Zászlós Elvtárs-Pajtárs!

Nem, rosszul látod.
Kósa egy normális, értelmes csávó - volt!!!!
Elment az esze és egy hatalmas barom lett, akit azonnal le kellene váltani ezeb húzásáért!!!! Óriási csalódás a faszi.
O.V.-nak ehhez semmi köze, csak ti agyhalott komcsik jöttök mindig a "mindenért Viktor a hibás" hülyeséggel. Sose fogjátok kinőni.

Tény, hogy ezt most fideszék elkúrták - nem kicsit, nagyon! Tanulnak a szociktól? Nem tudom, de az biztos, hogy óriásit csalódtam bennük újra. :( Azt hittem, az elmúlt 8 év alatt a bakizó és bénázó kisgyerekből felnőtté váltak és megtanultak profi módon, komcsik módjára kommunikálni, de ugyanúgy bénáznak és ügyetlenkednek, mint anno - és ez elszomorító.
Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 00:28
Előzmény: #68  enigma
#69
Az a nagy baj, hogy a Kòsa egy egész rendes, normális pasas.
A törpe a felelős.
enigma 2010. 06. 03. 23:29
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#68
Virág ET!

Köszönöm az üdvözletet, de se német, se kommunista párt képviselője se vagyok. :) Csak most vettem észre eme jelzőket.
A sullárog-ról a felvilágosítást köszönöm. Ez kimaradt az életemből, mivel még a kisz-be se voltam hajlandó belépni. :D
Törölt felhasználó 2010. 06. 03. 23:12
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
...nem, nem.

Kósa ne lemondjon, hanem menjen az anyjába!
Törölt felhasználó 2010. 06. 03. 22:58
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
irástudó elvtarsaim!
van itt egy random kinzó kérdés.
az nem lehet, hogy valóban mi komenisták basztuk el ezt az országot a nyóc év alatt??
pedig mi nem loptunk, csaltunk, hazudtunk! mi csak elraktuk a megérdemelt lét!
bizony! mindenért a fidesz a felelős!
Kósa L. monnyon le! na.
Törölt felhasználó 2010. 06. 03. 20:40
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
elvtarsak!
Kósa Lajost saját hatáskörben hónaljszagú kommunistának jelelölöm. ilyen marhaságot eddig csak valódi nagyjaink pl. pinocció feri tudtak előadni.
továbbá kezdeményezem ferenc et. azonnali rehabilitálását, és a kormányrúd mögé ültetését! stop.
Törölt felhasználó 2010. 06. 01. 19:49
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
elvtarsak!
nehány kép a világ egyetlen állvamaradt igazi demokratikus országából.:

link

itt is látszik, hogy Mi komenisták milyen faszagyerekek vagyunk!
Törölt felhasználó 2010. 05. 29. 23:10
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
Törölt felhasználó 2010. 05. 29. 22:46
Előzmény: #59  zepi
#62
elvtarsak!
szomorú nap ez a mai nekünk komenistáknak. Orbán Úr esküt tett. mi komenisták meg mehetünk a ..csába. megyünk is kérem! bérnickjeink utasítva a további ellenállásra. mi az "elit" résen leszünk, és ha kell, ha nem, hazudunk!
internacionalista földalatti komenista elvtársaim! az eszménk győzni fog, hivatásos rettegő agyunkban bíztos.
utravaló:
link
opposition2002 2010. 05. 29. 14:41
Előzmény: #59  zepi
#61
Továriscsi konyec! Véget ért a 2924 napos uralmatok, lehet csomagolni. Javasolt desztinációk: Kuba, Észak Korea, Mozambik, ...

Topik gazda

yoda-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek