Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 10:22
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
csekkolom, thx.
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 10:19
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
market maker egyik se "megbízható"
ducascopy, fxcm, saxos, bár ezek is hígulnak a miniszámláikkal (esetleg alpari fypro stb)
nagy tőkével rendelkező, sok ügyfeles cégek

Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 10:13
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Csekkolom közben a forex ker.cégeket ez a plus500 asszem mégse lesz okés furcsa a tulajdonosi szerkezete, de olcsó a spead (0,0002) eurusdon, amit én legtöbbet használnék. Budacash-et is néztem ott ,de ott ,0004 a spead. Valami megbízható, de nem túl bonyolult kéne.
Fxpro mt4-et nézem most.
Keresek tovább.
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 09:49
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#17
na ilyen hülye vagyok, ezek eszembe sem jutottak, pedig relatíve sűrűn járok Bécsbe:D ha jól emlékszem Svájcon kívűl ott van még a legbiztosabb banktitok európában, nem azt küldik meg az apehnak pl., h személy szerint kinek mennyi kamatadója van, hanem az összes magyar kamatának az adóját utalják haza egyben, név nélkül
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 09:45
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#16
az mit takar h bonyolult?:) neten meg telefonon keresztül ment minden, v személyesen is ki kellett utaznod? és mint magánszemély nyitottad, v kinti céget alapítottál?
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 09:16
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
1000 euro bőven jő kezdetnek...sztem
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 08:58
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
1000 eurora gondoltam nyitónak, elverni az is elég. De bécsben nyitom a szlát.
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 08:41
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
sokat kell trükközni...szerintem nem érdemes szenvedni vele.....ausztria, szlovákia, németország egyszerűbb...mini költségek vannak.....és ami itt nagy pénz az ott semmi.....hypovereinsbanknál ha nyitsz számlát akkor az ec kártyával amit kapsz, itthon a unicreditben ingyen vehetsz fel pénzt annyiszor ahányszor akarsz.....a limitet pedig bárhova állíthatod..pedig nem dombornyomott kártya.....akár 3000 eurót is megadhatsz napi limitnek....heti limitnek meg 10000 eurót...van rá lehetőség.....
Törölt felhasználó 2010. 03. 19. 08:36
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
nekem van usában bankszámlám a bank of new york-nál, de nagyon macerás volt megnyitni :D

tavaly januárban nyitottam mikor azt hittük h államcsőd lesz :D
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 21:37
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
naja külföldi szla okés..picit off, de terveim közt szerepel pár éven belül egy usás cégalapítás, alapvetően autóvásárlás miatt (olcsóbb autók, meg már picit unalmas h fizetem a kocsira itthon az ezerféle adót,amiknek közük nincs a nevéhez -súly,luxus stb.- cserébe meg olyan utak vannak, h szétmegy a futóműved), szal lényeg h akkor a cég nevére nyitnék kinti értékpapírszámlát, és akkor a kinti jövedelem tényleg ott is megy el papíron.
commodore: köszi a linket, megnézem demoban h mit tudnak
volt egyszer egy erstés demo számlám, amin volt fx, cfd, meg soksok részvény, olyan van vkinek?
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 21:22
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Ha bécsben nyitok szlát és oda utalom, akkor apeh nem tud róla. Az meg nincs messze. De én is idegenkedek a külf. v
cégtől de lehet csak fosi vagyok. 1ébként demoba olaj shorton hoztam 5k huf-ot tegnap óta. Tudom h nem real de mégis. Mondjuk izgultam meg minden.
Amit meg a tecsorol írtál, na pont ezért nem fizetek semmit kártyával csak azt amit szeretném h megtudjanak. Külföldön pedig soha, sztem érted miért.
Commodore64
Commodore64 2010. 03. 18. 20:44
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
fxcm.com
én 2 éve vagyok itt
minden ok velük
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 20:42
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#8
na látom csináltatok új topikot, beszállok énis, érdekel a dolog. Devizánál van olyan grafikon rajzoló ami ingyen realtime-os? miért jobb külföldi cégnél lenni? (ennyivel olcsóbb, h megéri a macera ha pl.be kell telefonálnod v ilyesmi?)
Ja apeh...el tudod titkolni a jövedelmed, ha nem veszed ki:) de amint a magyar bankszámládra utaltatod, onnantól kezdve nem titok az apehnak..ezek sztem a azt is le tudják kérdezni h a tescoban a kártyás fizetéseddel tételesen hány kiflit meg zsemlét vettél..
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 20:03
#7
Mike, egyre jöbban tetszik ez a plus500, igaz nem látok benne még mindig 1-2 fontos dolgot benne.
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 20:01
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Nincs értelme trükközni.
1 Ha kicsi a nyereséged akkor azért
2 Ha meg nagy akkor meg azért )
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:57
Előzmény: #4  hjanek
#5
Figyi és ha nem vallod be akkor mi van?
Apeh honnan tudja meg? Lejelentik? Meg pölö személyi szkennelve kell reg.-hez?
Egy külföldi cégnél fosok h lenyúlják a pénzemet, tudom paranoiás vagyok de ez van....
(Illetve nem lenyúlják de ha igen akkor mehetek ahova akarok)
hjanek
hjanek 2010. 03. 18. 19:51
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Általában nem brókerdíj van, hanem spread, nagyon sok cég van, én egy Kanadai cég szoftverét használom.
Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:44
Előzmény: #2  hjanek
#3
Te pl,. csekkoltad a cégek ktg.-et hol kedvezőbb meg feltételek?
Én azt látom h stop nélkül gyilok, de stoppal kezelhető. Az áttét mérete soxorosan fontosabb a hatinál v rv.-nél de legalább mozog, és kereskedhető.
hjanek
hjanek 2010. 03. 18. 19:32
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Önadózás van, mint a részvénynél, idéntől már magánszemély is össze tudja vonni a nyereséget a veszteséggel. (idáig csak cégesen lehetett, magánba minden nyereség után ki kellett fizetni az adót, a bukó nem számított bele azt nem vonhattad le.)

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek