Topiknyitó: Portfolio 2010. 02. 18. 14:18

Jobbik: "Nem akarjuk, hogy az ország beledögöljön az IMF-hitelbe"  

Ugrás a cikkhez
Nem tervezi a Jobbik, hogy megtagadnák az IMF-hitel visszafizetését, egyszerűen csak nem akarják, hogy "beledögöljön" az ország az adósságteherbe - olvasható a Jobbik gazdasági kabinetfőnökével készült interjúban a párt gazdasági programjáról a...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=128838
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
jumbo2 2010. 02. 19. 15:15
Előzmény: #59  tokos.
#60
Akkor biztos Hagyó valamelyik csicskása :)
tokos. 2010. 02. 19. 15:07
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
A múltkor rákérdeztem, és nem tagadta.

Furcsa volt, hogy emlékeztetett valakire, csak mintha némileg kiszeretett volna a szocikból.

Aztán a válasz az volt, hogy egy nőt sem lehet egy életen át szeretni...
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:58
Előzmény: #50  tokos.
#58
buxer?
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:57
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Miért voltál "elnémítva"?
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:24
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Én még csak ezen a nicken írogatok amióta ilyen fórumokon jelen vagyok. Az más kérdés hogy ki voltam tiltva és úgy 7-8 hónap után most írok ide újra, csak egy pár napja. Előtte sokáig itt voltam. Azzal egyet értek hogy sokan vannak akik ide írogatnak évek óta 2 havonta új nevek alatt :)
Ettől függetlenül te vagy itt az egyik legaktívabb tag. Ezért is kíváncsiak olyan sokan a lentebbiekre.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:15
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55
Nem írok többet, mint más sűrűn írogató, ráadásul a neten csak a PF-ra, TF-ra írogatok (oda már nincs is időm az utóbbi 1-2 évben) és csak tőzsdei oldalakat olvasok.

Az olyan szövegek, mint "évek óta" pedig elárulják, hogy hiába a viszonylag új nickek, régi fórumozók vagytok ti is... Akkor meg, miről is beszélünk?:) A különbség csak az, hogy én nem cserélgetem a nickjeimet.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:13
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#54
Maximálisan egyet kell értsek Veled penznyelo ebben a kérdésben.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:06
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#53
Erre én is kíváncsi lennék.
Évek óta reggel, délben, este, néha még éjnek idején is itt írogat. Úgy ontja magából a hsz-ket hogy nehezen tudom elképzelni hogy emellett bármiféle munkát lehet normálisan végezni...
Én is kíváncsi lennék, bár úgyse hiszem hogy valaha megtudjuk :))
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 14:06
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#52
Lehet, hogy ez pont azért nem tűnt fel, mert nem nagyon olvasom:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 13:55
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem , hogy mivel foglalkozol pénznyelő ?? Nagy vonalakba
tokos. 2010. 02. 19. 13:53
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
És megdöbbentő összefügésekre képes felhívni az ember figyelmét...

Valamikor valaki már jó régen írta, hogy amúgy buxi csak hülyéskedik, aztán jókat röhög, mikor kiakaszt valakit...
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 13:46
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
szerintem rosszul ítéled meg exley-t; félelmetes lexikális tudás rejtőzik az írásaiban, csak melankólikus a humora.
exley 2010. 02. 19. 13:30
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Ezer sebből vérző ország szétlopova, akkor maradjon minden hajrá lopás előre magyar.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 13:08
Előzmény: #45  exley
#47
Kevés ember van a fórumon, akinek el se olvasom, amit ír, az egyik te vagy.
loxo 2010. 02. 19. 13:06
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
Nem akarom védeni a Jobbikot de a Viktor sem volt piskóta a Ker. Ipar Kamara-i ülésen:

"hatékony programot kell indítani az építőipar talpra állítása érdekében; helyre kell állítani a fizetési, pénzügyi fegyelmet; meg kell újítani a külföldi gazdasági kapcsolatokat; és elkötelezetten védeni kell a magyar gazdaság erőforrásait: a termőföldet, a vízkészletet, a kiváló magyar árukat, a magyar termelőket és fogyasztókat.” - hiányzik valaki?

„A gazdaság talpra állításához nem elméletek kellenek, hanem "harminc markos legény" - fűzte hozzá.” - miért pont 30?

"A pártelnök beszédében hosszan szólt a spekuláció - piaci és politikai - káros hatásairól. Szembe kell nézni azzal, hogy a spekuláció "burjánzása" folytán egy olyan pénzkapitalizmus alakult ki, amelyben "a más pénzének kockáztatása jelenti a normát" - mondta, hangsúlyozva, hogy a termelést, vagyis a munkát nem váltja ki a spekuláció. " - Gondolom Surányi csókoltatja, meg a Járai is!

Szerintem egyik párt sem vethet a másik szemére semmit. A Mesterházyt -meg a csapatot- már ismerjük!
exley 2010. 02. 19. 13:05
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
Akkor van alternatívája az elképzelésnek, ha "tolvaj" fiotyma szadeszmaszoposok áltál elsíbólt ezer milliárdokat azonnal zárolják, A határokat hermetikusan lezárják hogy a simo és járogató bankárok még véletelnül se tudjanak iszkolni. Van itt tartalék. Erős kéz fél év diktatúra. helyére lehetne tenni a pénzügyeket. Senki nem lát bele előre, sztem hagyni kell őket tegyék a dolgukat.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 12:55
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
És a csúcs a "programban" az, hogy mindezek mellett még azt is leírják, hogy és alacsonyan tartjuk a kamatokat. Vicces. Nem akarjuk visszafizetni a hiteleket, de legyenek alacsonyak a kamatok.

Te adnál olyannak kölcsön, ráadásul alacsony kamatra, aki azt mondja, hogy nem nagyon akarja visszafizetni?

Döbbenet, hogy egy ilyen pártnak egy gazdasági fórumon egyáltalán vannak támogatói. Persze a fő szimpatizánsok nyilván csak kampányolni jöttek ide...
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 12:40
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#43
Zoli:

"Tiszta gazdasági alapokkal megteremtjük a költségvetés egyensúlyát,
..."

Persze. Csakhogy a program, ahogy a tegnapi PF-es cikk kiemelte, tartalmaz vagy 100 olyan tételt, amelyik MINDEGYIKE kisebb vagy nagyobb mértékben KÖLTSÉGVETÉST TERHELŐ TÉTEL. Könnyű leírni egyszerre, hogy adunk ezt, meg adunk azt és leírni, hogy közben egyensúlyban tartjuk a költségvetést. De ezt így együtt maximum olyan hozzáértők veszik be, mint pl. te.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 12:38
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#42
Zoli:

"én senkinek semmit nem fizetnék vissza:)))"

Tudod ugye, hogy az államadósság döntő része állampapírokban van. Na most kik azok az aljas mocskok, akik birtokolják ezeket, kiknek nem akarsz te fizetni:
- bankok, biztosítók - figyelem, ekkor a betétesek, biztosítottak, megtakarítók pénze ugrik;
- nyugdíjbiztosítók - figyelem, a nyugdíjak ugranak;
- önkormányzatok, állami cégek - figyelem, ekkor közösségi vagyon veszik el;
- vállalkozások - figyelem, ekkor a munkahelyeket adó cégek (kicsi, közepes, nagy, mindegyik) vagyona kerül veszélybe;
- magánszemélyek - figyelem, ekkor közvetlenül a lakosság péne bukik.
(- és persze mindez külföldiekre is igaz természtesen)

Hát ilyen okos vagy Zolikám és az a párt, akit támogatsz, ilyen hozzáértő.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 12:33
#41
Nem tudom, hogy az elmúlt 20 évben itt ki hol volt? ovodában vagy külföldön, de én úgy sejtem, hogy nem sok összefüggés van a kampányszöveg és az azt követő évek cselekedetei között, persze hit kérdése itt minden.
szvsz. itt micsoda pofára esés lesz kb. 1 év múlva, mikor rájönnek, hogy maradt minden a régiben.

Kinek van a programjában, hogy a személyiségi jogok, üzleti titkok figyelmen kívül hagyásával minden közpénz és vagyon mozgását (tervezéstől a megvalósulásig) névvel és felelőssel nyilvánossá kell tenni az interneten NAPRAKÉSZEN és 10 évig visszakereshetően?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek