Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 10. 25. 20:08

outsider  

egy totylik mindenről.

elmegyógy és intézeti beutaló előny!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
spade 2010. 07. 18. 17:10
Előzmény: #18911  Törölt felhasználó
#18920
Jah kemény csákó :) reméljük okosba fog majd ügyködni és nem lesznek b@lf@sz nyilatkozatok...
.
Seal - Amazing
link
spade 2010. 07. 18. 17:04
Előzmény: #18912  Törölt felhasználó
#18919
"ez világos mint a ló hátúlja mikor villogtatja azt amije van, mármint a csődör kedvéért. "
.
Ezzel a bonyolult körülírással csak nem a ló puncijára gondoltál ? :)
.
Na de:
.
"A JP Morgan bankcsoport londoni befektetési és elemző részlegének hétvégi felzárkózó piaci kommentárja szerint a magyar kormány az októberi helyhatósági választások előtt nem fogja beterjeszteni a 2011-re szóló költségvetési tervezetet. Az IMF és az EU küldöttsége valószínűleg akkor visszatér Magyarországra az új hitelprogram és a módosított feltételrendszer megvitatására - jósolták a JP Morgan londoni elemzői.

A pénzintézet szerint a kormány által bejelentett legutóbbi intézkedések jó eséllyel elégségesek lesznek ahhoz, hogy az idei hiányt a cél közelében lehessen tartani. Továbbra is lehetséges a 3,8 százalékos deficitcél "csekély túllépése", de ennek mértékét valószínűleg sikerül kéttized százalékponton belül tartani - vélekednek a cég londoni elemzői.

A JP Morgan szakértői ugyanakkor kiemelik: jóllehet az IMF szeretné, ha a kormány kitartana a hazai össztermék 3 százalékánál kisebb jövő évi államháztartási hiánycél mellett, a Fidesz azonban eddig nem vállalt erre kötelezettséget, és valószínűleg megpróbál ennél kissé magasabb hiányt elfogadtatni, szerkezeti reformokért cserébe. A londoni elemzői közösségen belül többen azonban már a hétvégén felfüggesztett IMF/EU-tárgyalások kezdete előtt megjósolták, hogy a görögországi költségvetési válság miatt nem lesz könnyű engedményt elérni a hiánycél ügyében az uniónál és a valutaalapnál."
.
ez mérvadóbb vélemény kb. azt mondja amit én is. Hogy konkrétan mi lesz a hétfői reakció azt ebben az illikvid időszakban nehéz megjósolni, az is lehet h beadnak minket, és az is h megveszik, a JP Morgan véleménye döntö az amcsi alapok viselkedésére...ha az euro 300 lenne akkor HUFba kell szerintem fordulni...mellesleg ezzel a gyors elhúzással az EU is tökön rugta magát alaposan sztem, lehet napszúrást kaptak, hogy miért ez majd a jövőben ki fog derülni...
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 14:32
Előzmény: #18917  Törölt felhasználó
#18918
Ááá, dehogy... holnap hétfő :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 12:47
Előzmény: #18915  Törölt felhasználó
#18917
Akkor holnap esés?)
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 12:45
Előzmény: #18914  Törölt felhasználó
#18916
Sz'asz kishaver :-)
Bárcsak tudnám mi lesz vele, nagyon boldog lennék.Pénteken esett -3%-ot míg a Mol semmit, ha holnap a Bux esik szerintem ez a katranc is esik mondom ezt úgy hogy a napokban szépeket ment nem is kicsit...
nem tudom alapanyag ár az egekben még mindig a gyár félgőzzel üzemel.Sales nulla.
Nem értem én ezt haverom , dehogy értem.
Fél évet vártam erre a rangéra.
link
Meghát sok a sárga a piacon.

Menekülnék ha tehetném:(
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 12:41
Előzmény: #18913  Törölt felhasználó
#18915
szólottam is a dága rokonoknak, hogy fennforgás van.
link
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 12:05
Előzmény: #18913  Törölt felhasználó
#18914
Sz'asz BB :-)
Mi lesz a kedvenc vegyiparipapírparipánkkal?
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 11:57
Előzmény: #18912  Törölt felhasználó
#18913
link

szocpolitikát cigány kölcsönre, ez ilyen ez az ilyen, szinte hihetetlen
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 11:38
Előzmény: #18909  spade
#18912
ez világos mint a ló hátúlja mikor villogtatja azt amije van, mármint a csődör kedvéért.
a kérdés az, hogy a buxban végbement komoly befektetői váltás után az eszközök ( nem a 10db-os tételek) mennyire vannak bíztos kezekben és lesz-e újabb armageddon beszarás fennforgása miatt. az ft. átmenetileg bíztos megfosik, akkor is ha az mnb belenyúl.
mindenesetre érdekes holnap lesz.
mert a láma szeme sötétkék))
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 11:28
Előzmény: #18909  spade
#18911
kemény csákó ez a Viktor. Egyetlen út ki a kakiból az adócsökkentés, a vásárlóerő fokozása. Szerintem jó a taktikájuk, és bár érintett vagyok tőzsde, árfolyam stb kérdésekben, nem a tőzsde iránya alapján ítélem meg a teljesítményük.
Végre valaki, aki nem úgy táncol, ahogy fütyülnek.

Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 11:12
Előzmény: #18909  spade
#18910
Nincs most mit osztogatni, dolgozni kéne a fidesznek doki. Eddig gyengék.
spade 2010. 07. 18. 11:07
Előzmény: #18906  Törölt felhasználó
#18909
hát tézsvírem, sztem ez most egy kemény csata. A fidesz az ország lakosainak az érdekeit képviseli, azzal h adócsökkentéssel ösztönözni akar. Ugyanis nincs más út. Ott van az überf@sza Bajnai kormány idei költségvetése az első félévben a hiány 120%-n állapodott meg főleg mert a bevétel amit beterveztek adóból az nem jött be, pl. a nyereségadó..., aztán az üzemanyag fogyasztás drasztikusan vissazesett az idei adóemelés miatt, a kiadás meg megszaladt kissé a sok havernak kifizetett miniszteriumi osztogatásból Tehát lehet további adó emeléseket papiron tervezgetni de az nem fog bejönni. ráadásul a környezetünkben mindenhol alacsonyabbak az adók, így nem lehet versenyezni velük ez olyan mint egy piacon az egyik kofa az áruját kétszeres áron akarja eladni, nem fog menni erről csak az IMF f@szfejei gondolják hogy működik. Egyébkként is az IMF tele van csupa h@lyével, 1 éve még mindenkit költésre meg élénkítésra biztattak most meg ugye a hiánycsökkentésre h visszavegyék azt amit ugye tök feleslegesen tavaly kib@sztak... az EU legalább konzekvens, ök persze elvi okokból nem engedhetnek a hiányból mert ugye ha kivételt teszenk akkor mindenki erre fog hivatkozni, csakhogy nagyon nem mind1 h egy országban 4% alatt (Mo) van a hiány vagy éppen 10% fölött (görög), de elvileg akkor se engedhetnek.
Ami a hatást illeti, meglehetősen nagy deviza tartalékaink vannak a külker keményen plusszos, úgyhogy azé nehéz bedönteni a HUF-t, a multik meg nem fognak kivonulni azé h ne csökkenjen az adó hanem emeljék, szal ha már kenyértörésre viszik a dolgot akkor jobb hogy most mint összel...és egy eredmény már van h az idei bankadót benyelték a szervezetek, szal nem volt eredménytelen sztem a keménykedés...mondjuk lehetne alku tárgya h simor megkapja a fizuját, mondjuk egy olyan konstrukcióval h az MNB bértömegét kurtitják meg aztán az MNB meg úgy fizeti/osztja ki ahogy akarja...vagy ph@szom tuggya :)
.
Cidinho & Doca - Rap Das Armas
link
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:31
Előzmény: #18907  Törölt felhasználó
#18908
Amúgy... a cizellált megfogalmazás volt, ami különösképp tetszett :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:28
Előzmény: #18905  Törölt felhasználó
#18907
Jóvanna... néha még én is beleesem abba a gyermekded hibába, hogy azt gondolom, a politika elvi kérdés kell hogy legyen :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:27
Előzmény: #18900  spade
#18906
Doki!
szamár etetés után vázold fel véleményed az imf cuccról legyenszives!))
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:25
Előzmény: #18904  Törölt felhasználó
#18905
az ideológia meggyőződésem változatlan!
azonban a töketlen én vagyok a faszagyerek tempó az árral szemben dühít.
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:22
Előzmény: #18903  Törölt felhasználó
#18904
Üdv szoba!
Virág Úr, látom, kezd árnyaltabbá válni a véleménye :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 18. 10:08
Előzmény: #18901  Törölt felhasználó
#18903
változott a program Lilike!
imf azt mondta lóf@szt Viktor seggébe.
asszem lehet shortokat nyitogatni mindenre, bux kampec. forint target 300!!
egy esély van, ha belenyúl valami alapkezelő a blukba nagy erőkkel jobbidőkre . de valszeg a fordítottja lesz az igaz kitárazás.
na ennyi.
hogy mia retkes büdös picsát akarnak ezek, elképzelésem sincs. talál a csőd lebegtetéssel beszaratás.
Törölt felhasználó 2010. 07. 17. 19:15
Előzmény: #18901  Törölt felhasználó
#18902
Je le taxi
link
Törölt felhasználó 2010. 07. 17. 19:14
Előzmény: #18896  Törölt felhasználó
#18901
Egyetértek veled:)
Karpat régi pf-es, csak inkognitóban, gyakran változtatja az alakját, mint Pom Pom:
link

Topik gazda

LaFleur
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek