Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 22:52

Kultúrest  

Ide a sok süketséget ))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 19:47
#2400
Kedves topicozók! Az olyan alakot, aki bármely, ismétlem BÁRMELY személyes sértést ismeretlen lányok otromba megtámadásával vezeti le, trágyadombra való, közönséges mocsodéknak tartom. Remélem a többség is így van vele.
Még most sem értem ezt a kötözködő phxmikét – aki sem engem, sem a családomat nem ismeri – honnan vette a bátorságot ahhoz, hogy szexuális érdeklődésével „ tüntessen ki „ olyan embert, a lányomat, akinek a létezéséről addig fogalma sem volt.
Ha férfinek tartaná magát, azonnal bocsánatot kér és az élet megy tovább. Barátok tuti nem lettünk volna, de ellenségek sem.
Az csak hab a tortán, hogy fent nevezetnek nem sok köze volt ahhoz, hogy nagyon erős szavakkal elküldtem erről az oldalról egy olyan személyt, aki egy másik topicban éjjel nappal bizonyítgatja hazafiságát. Ott a helye, oszt kész. Én sem járok oda belekötni a másik emberbe. Errefelé másról szólt a diskurzus, nem itt volt a helye. Túl sok már a jónak indult és szándékosan szétoffolt topic.
Tehát a kettőnk magánügyébe rondított bele phxmike. Erre egyértelműen és határozottan reagáltam, gondoltam nem kellene folytatni. Akkor is most is leírtam róla és a magatartásáról a véleményemet, de ez is magánügy nem kell beszélnünk egymással.
Most, belépve a Kulturest rovatba újra olvasom őkelmét, csak nem hagyja abba. Tudom, nagyon szeretik máshol is. Kitiltatni, feljelenteni senkit nem tudnék ( volt részünk benne negyven, ötven évig. Tehát a béke kedvéért ezúton kérem az illetőt, hogy a személyes megszólításomat ezeken az oldalakon – mivel nem az ő, hanem NBM lapja - azonnal és végképp hagyja abba vagy kerítek ennek az ügynek kissé nagyobb nyilvánosságot, elsőként a többi blogban.
Az a fürdőhely sem túl nagy ahhoz, hogy a három számítógépes közül – feltehetőleg az egyetlen hőzöngő – iparost ne lehessen megtalálni. De ilyen messze ( nem távolságban értem ), nem szívesen mennék el.
Kizárólag a jogosan elvárható bocsánatkérésére reagálnék, azt ezek után is megkapná.
Nem szándékom régi tartalmas kapcsolatokat elrontani, jómagam még virtuálisan sem akarok bepiszkolódni társaságával. Tehát, ha bárki, akivel az elmúlt rövid idő alatt szót váltottam kéri, sajnálattal visszavonulok. Akiket megszerettem, azokat úgyis továbbolvasom, tanulni jöttem ide, de az élet gyakran kibabrál velünk. Ebben az ügyben kizárólag az Ő felvetéseikre fogok válaszolni. Üdv mindenkinek. És Hare, Hare!
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 18:48
Előzmény: #2395  Törölt felhasználó
#2399
nem valószínű, hogy holnap beadják, péntek 3.
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 18:05
Előzmény: #2397  Törölt felhasználó
#2398
Miért nem cseréled ki újra az opelt.
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 17:54
Előzmény: #2396  Törölt felhasználó
#2397
ja nem csak ma egy kicsit tobb dolgom volt
ugy vettem eszre hogy reggelente nehezebben teker az aksi
mar tavaly ki kellett volna cserelni igy aztan hoztam egy masikat
meg nem raktam be a csomagtartoban van :)
meg egyeb dolgo miatt is futkostam es nem volt idom forumozni

mi a helyzet amugy? most latom amerika lefele halad
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:55
Előzmény: #2390  Törölt felhasználó
#2396
Már hiányoltalak! Aludtál egész nap? A sikátor nem egy motiváló tényező:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:54
Előzmény: #2392  Törölt felhasználó
#2395
na ma shortokat nyitogattam hatira mert gondoltam tul sokat mar nem mehet ezeket itt mar talan meg lehet tartani egy idore
a vegen sem zartam mert latszott hogy megint birkamod shortos zarokat hajtottak a karamnak es ok vettek meg
na de nezd meg a zarast, mikor otpnel lattam hogy mar elegge le fogjak nyomni meg a tobbit is hatira tettem be zarast mert biztos emlekszel volt olyan hogy 200 pontot is boritottak mar rajta zaroban
egyszer akkor megszivtuk jussival met nem gondoltuk hogy annyi lesz es nem alltunk bent a konyvben
na most bealltam
erre az egyetlen ami kitartottak az a hati volt :)

hiaba panik zaras... ilyenkor nem szabad zarni :)

szoval mara szopas de remelem holnapra szetadjak a tozsdet a hoszu hetvege miatti jobb a biztos nyero alapon ebben a magassagban sokan kiszallnak...

neked mi volt?
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:51
Előzmény: #2366  Törölt felhasználó
#2394
ha mar ugyis elokerultel akkor valaszolj arra hogy mi volt ez a kirohanas elobb hirhozo majd aztuan ellenem is

vagy azt hiszed ha egy napra elbujsz akkor el van felejtve a dolog?
mert en nem szoktam... plane nem szeretem ha valaki kiirja hogy hol lakom csak azert mert korabban a bizalmamba avatva elmondtam neki

nem mintha felnem kene barkitol de mint eszrevetted szeretem betartani az erkolcsi es jogi normakat is marpedig az szemelyes adattal valo visszaeles volt
nem jelentettelek fel csak toroltettem a hozzaszolast

varom a magyarazatokat a kirohanasokra
vagy akar bocsanatkerest is mivel hirhozot valoszinuleg kitiltottak miattad
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:51
Előzmény: #2392  Törölt felhasználó
#2393
Csak nehogy összefussunk:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:49
Előzmény: #2388  Törölt felhasználó
#2392
na már most ..alszok picinyt /óra / oszt r.tel kikapcs átmegyek pestre és beülök a duna plazába/ ott baró erős a wifi / és kielemzem ezt a mai napot meg a holnapot is megtervezem - kv és vagy 3 bambi mellett . Zabbintok egy gyros tálat is valamikor ...

sziasztok forúmfüggők :))
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:47
Előzmény: #2389  Törölt felhasználó
#2391
én sem!)) 9 futó fozi, szeretem az adrenalint!
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:46
Előzmény: #2344  Törölt felhasználó
#2390
azert egy sotet sikatorban osszefuthatnank nem? csak mas celbol :):) hihi

na remelem te nem intezel kirohanast a kis poen miatt :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:42
Előzmény: #2386  Törölt felhasználó
#2389
Molom volt tegnapról, meg ricsibe újra szálltam. Hát tényleg odacsaptak nekik.:) Nem aggódom!
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:41
Előzmény: #2387  Törölt felhasználó
#2388
most zártam az eudodot is, bár illene felmennie 1.50500 környékéig ..
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:38
Előzmény: #2385  Törölt felhasználó
#2387
nem lehet ezzel a 500 körüli hatival mit csinálni ... hülye egy ár /se lent se fent / fordítani meg nem merek ..

moly lezuttyant ... vigyázat !

kikaptad előtte ? /ezt most senki nem várhatta ! vajon hányan qtak rá most seperc ?..:(
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:37
Előzmény: #2385  Törölt felhasználó
#2386
molt és ricsit nyitottam, le is vágták záróba mindkettőt.
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:28
Előzmény: #2380  Törölt felhasználó
#2385
Kérdeztem, de szokásos módon nem látom. MOLlyba vágtad a fejszédet? Nekem úgy tűnik Kiváló nap volt ez jóárasítani.
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:27
Előzmény: #2382  Törölt felhasználó
#2384
most!))) link
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:25
Előzmény: #2382  Törölt felhasználó
#2383
le van tójva a vízér meg a csím is ...

na.. még a végén jó lesz ez a nap ...

most zárom a hatit , a eudodoval még várok egy kicsit ..
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:17
Előzmény: #2380  Törölt felhasználó
#2382
szóljatok ha zárhatom a hatit :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 21. 16:08
Előzmény: #2380  Törölt felhasználó
#2381
Mollyt vállaltad be? Nem olvastam vissza.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek