Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 22:52

Kultúrest  

Ide a sok süketséget ))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 10:19
Előzmény: #2015  Törölt felhasználó
#2020
az egyetlen olyan film ami irdatlan sokaig vezette vagy talan meg most is vezeti az imdb filmlistat nem veletlenul
termeszetesen nagyon jo film...

na meg is nezem...hogy hol all most...

nos igen :) megnyugodtam
link

meg mindig vezet a keresztapaval az elen
a keresztapa 3-at amugy pont tegnap adtak le csak nem birtam ki hogy ne nezzem vegig ugyhogy megint sokaig fent voltam :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 09:54
Előzmény: #2018  Törölt felhasználó
#2019
és zene link
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 09:37
Előzmény: #1995  Törölt felhasználó
#2018
mi értjük, sőtt megértjük, részemről még támogatva is a gondolat, hiszen az Szabad. a radikális megoldások viszont nem.Thomas Barátom üdvözlése Feléd nem volt szerencsés ez tény, a válaszaid meg pláne. tehát döntetlen.
ez a topik fáradságos munka árán felépítve!
nem politika mentes, de a gyűlölködést inkább kerülnénk.
fentieket kérem tolerálni!
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 09:21
Előzmény: #2016  Törölt felhasználó
#2017
9.00-9.02 között nem lehet megbízást adni.
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 09:08
Előzmény: #2015  Törölt felhasználó
#2016
Vazze láttátok a ricsi reggeli nyitót? Mínusz 1000 fttal nyitott. Azonnal indítottam a megbízást, és az erste visszautasította. De pipa vagyok!
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 08:58
Előzmény: #2013  Törölt felhasználó
#2015
Mondjuk a 2000. hsz-re én pályáztam, de így jár aki korán megy aludni. Láttatok A remény rabjai című filmet? Ez a fajta módszeresség egy ember életében fontos lehet. Mindenesetre nekem nagyon tetszik a film.
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 02:06
Előzmény: #2013  Törölt felhasználó
#2014
alapveto hibat kovettel el
felultel egy szimpla provokacionak....

majd a kovetkezo nickeddel mar tapasztaltabb leszel, csak ne felejts el szolni hogy ki vagy hogy meg tudjunk ismerni

bye bye :)

meg annyit gondolok errol hogy attol nem ferfi valaki hogy itt kiall es elkezd hozongeni a masiknak hogy na gyere szetutlek
ez hirhozonak szol
mikor ott alltam 3000 pajzsos rohamrendorrel szemben akkor en megis ugy ereztem hogy nem akarok hatralni de neha jobb ha az esz gyoz
nem is nagyon van kedvem erre az idore gondolni
de annyit azert elmondanek neked hogy nem itt a topicon kell keresned a gyava embereket
keresd a parlamentben
ha meg harcolni akarsz akkor menj fejjel a falnak es maris hos lett, nagyjabol ennyi eselyed van mondjuk gyurcsany-bajnai ellen is

thomasnak meg annyit hogy a szabalyok rad is vonatkoznak
plane istene
ha megdobnak kovel dobd vissza kenyerrel
te nem kovetted ezt
te is kovet dobtal vissza es ez nem szep dolog
az ideologiat amit mondasz a tonkretett orszagra az elherdalt nemzeti oroksegunkre azt ertem csak hasztalan eppen annyire mint a masik fel harci felhivasa

most nincs mas remeny mint a puszta tuleles
az pedig oly mondon biztosithato hogy a gyerekeinknek unokainknak atadjuk azt a tudast es azt a hazaszeretetet ami egykor ezt a nepet orszagalapito nemzette emelte
2006 oktober 23-an elbuktuk a mi generacionk forradalmat,
gyorsabban mint az 50 evvel elottit...

igaz ebben arulok is szerepet jatszottak nem is kicsit es nem is kevesen
nevuket feljegyeztuk a tortenelem lapjaira

Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 01:37
Előzmény: #2011  Törölt felhasználó
#2013
Ez most nem hírhozónak, hanem úgy mindenkinek szólna.
Szóval, ha már itt tartunk, Isten nevét hiába ne vegyed.
Szebb jövőt kutya kemény, tudatos építő munkával csinálhatunk és akkor megjön az áldás is. Az ország lakóinak világnézeti - vagy bármely egyéb - megosztásával csak a minket körülvevő, kifejezetten ellenséges, elsősorban szláv tengernek segítünk magunk ellen új, meg új érveket találni. Ugye, a tolvaj jobban utálja azt, akit meglopott, mert tudja, előbb utóbb vissza kell adni a lopott holmit.
Nagyon szívesen megvitatom bárkivel, hogyan lehetne a saját elszigetelődésünk bilincseit széttörni, nagy nemzetek szimpátiáját felénk fordítani. Csak nagyon irritál ez a túlságosan avítt, kizárólag az elszakított részek magyarságának ártó talpig nemzetiszínű zászlóba öltözés, kurjongatás. Tán dolgozni nehezebb, meg még adózni is kéne. Csendes, folyamatos munka, jogok kiharcolása és mindenki által történő betartása ( és betartatása!! ), nem kocsmai hőzöngés. Talán egy másik topicba való volna, de itt nem erről szól a móka. Nagyon szívesen résztvennék vitáitokban, de ezt a környezetet nem tartom illendőnek a témához.
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 01:33
Előzmény: #2011  Törölt felhasználó
#2012
Ez most nem hírhozónak, hanem úgy mindenkinek szólna.
Szóval, ha már itt tartunk, Isten nevét hiába ne vegyed.
Szebb jövőt kutya kemény, tudatos építő munkával csinálhatunk és akkor megjön az áldás is. Az ország lakóinak világnézeti - vagy bármely egyéb - megosztásával csak a minket körülvevő, kifejezetten ellenséges, elsősorban szláv tengernek segítünk magunk ellen új, meg új érveket találni. Ugye, a tolvaj jobban utálja azt, akit meglopott, mert tudja, előbb utóbb vissza kell adni a lopott holmit.
Nagyon szívesen megvitatom bárkivel, hogyan lehetne a saját elszigetelődésünk bilincseit széttörni, nagy nemzetek szimpátiáját felénk fordítani. Csak nagyon irritál ez a túlságosan avítt, kizárólag az elszakított részek magyarságának ártó talpig nemzetiszínű zászlóba öltözés, kurjongatás. Tán dolgozni nehezebb, meg még adózni is kéne. Csendes, folyamatos munka, jogok kiharcolása és mindenki által történő betartása ( és betartatása!! ), nem kocsmai hőzöngés. Talán egy másik topicba való volna, de itt nem erről szól a móka. Nagyon szívesen résztvennék vitáitokban, de ezt a környezetet nem tartom illendőnek a témához.
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 01:05
#2011
Adjon az Isten!
Szebb Jövőt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:55
Előzmény: #2006  Törölt felhasználó
#2010
Pontosan kire, v. mire gondolsz?
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:53
Előzmény: #2008  Törölt felhasználó
#2009
majd szemtől szembe megbeszéljük ha tényleg férfi vagy e-mail ujnemzet@freemail.hu
rohadtúl elegem van a szájtépő semmit nem cselekvő "hazafiakból"
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:48
Előzmény: #2002  Törölt felhasználó
#2008
Nem tudom, ki ez az állat, akinek van pofája úton -útfélen koptatni, hangzatos megnyilvánulásokkal lejáratni azt, ami mindannyiunk legféltettebb öröksége kell hogy legyen, a hazánk valódi szeretetét. Hasonlót a kommunisták csináltak 50 évig, lépten nyomon bizonygatták, amibe még tán maguk sem hittek. Ezek a csótányok most " bátran " mernek szétszóródni, tönkrevágva lassan minden topicot. A kis nyomorult még azt sem tudja, h. aki oly fenemód férfiasnak akar mutatkozni, abból a férfi hiányzik igazán, aki hirtelen ilyen nagyon " magyar ", annak eddig köze nem volt hozzá. Talán ne gazdasági témájú lapba bizonygasson tovább. NBM tied ez a hely, mit szólsz?
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:47
Előzmény: #2005  Törölt felhasználó
#2007
ez igaz de felhúznak ezek a gyáva emberek de nagyon
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:46
Előzmény: #1997  Törölt felhasználó
#2006
az ilyen kijelentesek nem elfogadhatoak
sem ebben sem masik topicban!
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:44
Előzmény: #2000  Törölt felhasználó
#2005
nem valami szep dolog hogy a 2000. hozzaszolas pont egy ilyen... :-/
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:42
Előzmény: #2001  Törölt felhasználó
#2004
tomika ide írhatsz mielőtt kitiltotok, ha férfi vagy
ujnemzet01@freemail.hu és megbeszélünk egy személyes talit
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:35
#2003
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:32
Előzmény: #2001  Törölt felhasználó
#2002
gyáva kis féreg vagy nem mersz szemtől szembe kiállni
ti vagytok azok akik elbújtatok 1945-ben 1956-ban és 2006-ban is
Törölt felhasználó 2009. 10. 19. 00:28
Előzmény: #1998  Törölt felhasználó
#2001
aki a " hazaszeretetét " ilyen bloggokba mutogatja, az vlszeg azelőtt Kádárnak furulyázta az internacionálét, előtte Honeckerrel nyelvesezett, gondolom örökség lehet, te terhelt barom. Sok nohát megihattál

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek