Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 05. 30. 18:16

Morvai Krisztina a Jobbik listavezetője Az Este című műsorban (2009. május 28.)  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:19
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#420
"mi van Dlph, hogy hogy a saját nickedet használod. "
őszintén...ennek mi köze bármihez...?
de már megint nem gondolkodsz...tudhatnád önállóan is
"_kanyisz" << -- figyeled azt a kis aláhúzást? No ezért.
Amiért te is.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 22:17
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#419
Kanyisz az a neurózis egyik tünete, ha aki nem veled ért egyet, mindjárt szélsőséges és náci. Erre már van "gyógyszer". Napozás, úszás, csajozás, sokat kell olvasni, sok gyümölcsöt enni és kevesebbet haragudni. Az visz a sötét oldalra ugyanis.

Egyébként mit képzeltetek? Mégis mit? Erre a szabad pofátlan országrablásra nem szélsőség lesz a válasz?
Mit lepődtetek meg? Min?

Normális. Szélsőségre szélsőség a válasz. Így működik a világ.Pontosabban a csordaszellem.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 21:51
#418
Kedves Fórumozók!

A segítségeteket kérném. Mivel teljes mértékben tájékozatlan vagyok, kérlek Benneteket, írjatok nekem arról, hogy a Magyar Gárda milyen szélsőséges cselekedeteket hajtott végre.
Köszönöm
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 21:43
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#417
Hát ahhoz képest, hogy a hozzászólás címe: No comment, a comment igencsak nem no...
Na de mit is várhattunk volna mást...
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 14:55
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#416
Hallgass zenét.-:)) link
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 14:49
Előzmény: #414  rockmaster
#415
Ezeknek mindent szabad, hiszem ők a Magyarok, a kiválasztottak közülünk, akik meg nem vagyunk magyarok, mert ők azt mondják, hogy nem vagyunk azok! :)))
rockmaster 2009. 06. 06. 12:54
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414
elnézést h beledumálok, de holnap estig nem kampánycsend van?
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 08:58
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#413
"Nem tudunk saját lábon megállni, hát legyünk radikálisok. 46-ban kommunisták, most meg jobbikosok. Ideje megállítani a körforgást."
Igazad van.
... Amennyiben, állításod szerint, a Jobbikban a szélsőségeseket látod.
Sajnos tévedsz, a személyeket illetően.
Mivel a Jobbikot szélsőségesnek tekinted, ezért mindenkit annak tekintesz, aki az általuk képviselt - igaz, meglehetősen radikális - megoldások révén kívánják az országot kiemelni a bajokból. Azt hangoztatva, hogy idegengyűlölők, fasiszták.
Vannak szélsőséges elemei, mint minden pártnak de miért általánosítasz?
Aki CSAK ezt emeli ki az maga a szélsőséges.

"Elit gimnázium a 70-es években, komcsi férj ..."

Egy rövid történet :
Apám katona volt, a '60-as évek közepétől sokáig. Jól végezte a munkáját. Soha nem lépett be a pártba.
Soha nem is emelkedett egy bizonyos rang fölé. Le is szerelt nyugdíjazása előtt.

Ha jól sejtem, Te már olyan körülmények közt tanultál, ahol nem csendesen kellett az ajtót behúzva szidni, kizárólag meghitt baráti körben az egykori rendszert ...
Akkor miért veted valaki szemére, hogy képezte magát lehetőségei szerint?
Sokan tették és tették volna ezt bármilyen áldozatok árán.
Anyámnak Szegeden azt mondták : miért akar második diplomát? És ennyivel el is vágták a további tanulástól. Mivel ő sem lépett be az MSZMP-be. Pedig az eredményei meg voltak.

Aki mostani politikai elitben ül, az kétféleképpen gondolkodhat :

- Magánvagyon gyarapítás - bármiáron. (hiszen a jelenlegi törvények alapján kicsi a valószínűsége, hogy felelőségre vonják)

- A közért való tevékenység felvállalása. És nem kijátszható törvény, a politikusok és a (stratégiai) gazdaság vezetői felelőségét illetően.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 06:22
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#412
mi van Dlph, hogy hogy a saját nickedet használod. Ez aa jó arra, hogy látszólag középről osztogasd az észt?
Ha már gének, nem tán krisztikénél kellene a komcsi géneket keresned? Elit gimnázium a 70-es években, komcsi férj, biztos hogy jó nyomon jársz?

Tudod ez ma valami olyan, mint a 40-es években a kisnyilasok, csak az előjel a fordított.

Nem tudunk saját lábon megállni, hát legyünk radikálisok. 46-ban kommunisták, most meg jobbikosok. Ideje megállítani a körforgást.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 03:34
#411
Már csak egy a kérdés : mégis kinek, kiknek áll érdekében ez a végeredmény? Kiknek hasznos az az 1-2 új ,sosem látott nick által sikeresen felszított ellenszenv, ami végeredményben kialakult a jobbik ellen itt vihargyorsan - és minden hirtelen felállított jobbikos propagandatpikban összesen? (természetesen a csendes olvasótábbora értem, hiszen a műsor nekik megy). Tehát kinek az érdeke ez? Que bono? Ki is járt jól ezzel? Na mert akkor az kezdeményezte a folyamatot is. Aki jól járt vele.

Természetesen csakis a csendes olvasó többséghez írtam ezt. Kíméljen meg mindenki aki ebbe a topikba írt a válaszadástól, mert nem vagyok erre a brutális hülyeségre ami itt megy, kíváncsi. Köszönöm előre is.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 03:20
#410
Siralmasak vagytok. Mindannyian. Az is aki itt zsigerből komcsi génjei miatt már nácizik, és az is , aki ezzel az agybeteg kampánnyal agybeteg szöveggel és agybeteg provokációval az összes ultrabalt idevonzza.

Mit is eredményezet tanult kollégáim áldásos tevékenysége eme topikban? Lássuk...akinek egy csöpp esze volt, ez alapján amilyen figurákat itt talál, eszébe sem jut ezek után a jobbikkal foglalkozni. Elkönyveli, hogy degeneráltak gyűjtőhelye ez a párt, semmi más. Az ultrabalosok meg interncaionalsta és a "párt mindenek felett" neveltetésükből kifolyólag azonnal összezárták soraikat és egy emberként gyűlölik tanult kollégáimat, és még többet fröcsögnek a jobbik ellen, ha ez a fröcsögés egyáltalán fokozható, amit azóta produkálnak, amióta fosnak ettől a párttól a népszerűsége miatt.

Tehát ez a topik is csak kárt okozott a jobbiknak, Semmi mást. Ellenségei még szilárdabbak, a hezitálók meg hanyatt homlok menekülnek, mert szerény véleményük szerint még nem teljesen hülyültek meg.

Gratulálok kedves fórumozók. A topik színvonala nem érdekes (Mercurius pld....ilyet épeszű ember nem linkel be...neked hiányzik édes öcsém a fejedből az agy nevű szövetállomány)...de az annál figyelemreméltóbb, ahogy sikerült a gyűlölködést az egekbe szítani, a hülyeséget a tizedik hatványra emelni,és a jobbiktól elriasztani bárkit , aki hezitálna.

Vagy ez volt tán a célotok is topikindítók?
Elértétek. Gratulálok.Ilyen zseniálisan ilyen rövid idő alatt ennyi kárt okozni egy pártnak....nem semmi teljesítmény.
Törölt felhasználó 2009. 06. 06. 01:50
Előzmény: #408  Törölt felhasználó
#409
link

punktum.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:47
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#408
Itt is elmondanám:

Éljen hát akkor minden "SEHONNAI BITANG"! :)

Amíg ilyen bejegyzéseket kell olvasni itten, nem tudok én sem mást mondani, mint:
A Jobbik, és társai egy piszok a nemzet zászlaján!

(Hogy én mennyire tudom utálni az ilyen nagyarcú ostoba fajankókat! :D )
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:36
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#407
Nekem meg az tetszene, ha elutaznál Ózdra, egy hétvégére. Az autódra nem ismernél rá, reggelre. De ennél vannak "jobb" helyek is ...
;)
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:28
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#406
És még én vagyok a szélsőséges ...
:(
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 23:10
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#405
ELEG! ebbol a hulye iskolai integrcios szovegbol! A Fleto kolkei is egy Muncheni elitiskolaba jarnak... a Lauderbe miert nem pakolnak ciganyokat???

Csak a pofajuk jar a sehonnai jottmenteknek, vegyuljenek ok a ciganyokkal.

Mindenki vissza!!!

MAGYARORSZAG A MAGYAROKE, NEM PEDIG A SEHONNAI BITANGOKE!!!
watson
watson 2009. 06. 05. 18:12
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#404
"Azért kell eltartanod őket, hogy esélyed legyen az életben maradásra."
Ja, hogy bűnözés kilátásba helyezésével zsarolnak? És normális dolog ezt eltűrni? hát a jó ... kat.

"Járok én mindenfelé, dögivel látok új házakat. Keleten is, igaz ott kevesebb, de van. "
Nemrég jártam egy 3000 fős településen Békésben. Ott beszéltem egy rendőrrel aki bevallotta, hogy 265 esetből 0 volt a rablás betöréses esetek felderítési mutatója.
Mesélte is egy helyi lakos hogy betörtek a nagymama halálát követő héten a mama házába, de már be sem jelentik. A mamától amúgy éppen a télen loptak el tyúkokat az ólból, meg húst a spájzból, de a rendőrök a nagy hóba nem mennek be hiába vannak ott a lábnyomok.
És mellesleg ott 20 éve nem épült új ház. A fehéremberek még többségben vannak, de a fiatalok költöznek el a négerek meg szaporodnak és fekszenek az árok partján jó időben... ;)
Nemrég a hírekben olvastam, hogy a járdalapot is felszedte valamelyik... dehogy minek az neki? ;)

Gudakes, ahogy látom a videódon sem terem fű a réti néger talpa alatt...
Erről csak a tücsök és a hangya jut eszembe:
link :D :(
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 18:04
Előzmény: #402  Törölt felhasználó
#403
Mert ezzel a szörnyűséggel normális ember nem tud éjjel nappal foglalkozni, inkább elkerüli.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 17:50
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#402
Sajnos ezek a belelkesített szélsők nagyon erősen hallatják a hangjukat, akiknek meg talán helyesebb a gondolkozásuk, azok nem igazán olyan aktívak.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 17:47
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#401
Tetszik a kampányod.:o)

Topik gazda

zoli0072
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek