Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 16:29

HATALMAS GENESIS SZTORI JÖHET  



Rényi Gábor - 2009. május 6.



"Nagy tranzakció készül."



Rényi Gábor:



"A társaság egyik nagyrészvényese is vagyok, bízom a leendő projektek megvalósulásában. Az igazgatóság elnöki tisztéről való lemondásom oka, hogy feltűnt az a befektető, aki részt vesz a tervek megvalósításában, és már delegált az igazgatóságba egy bankárt, Damian J. Grecót - mondta el lapunknak Rényi Gábor, aki emellett megtartotta igazgatósági tagsági és vezérigazgatói posztját. (Nemrég tévedésből írtuk, hogy távozott az igazgatóságból.) Az Oppenheimer ügyvédi iroda két ügyvédje is bekerült az igazgatóságba a múlt heti közgyűlésen, ami a vezérigazgató szerint annak a jele, hogy nagy tranzakció készül a társaság életében.



Az igazgatóság új elnöke Edward Mier-Jedrzejowicz lett, aki a fő tulajdonos Genesis Investment Fund igazgatója. A közgyűlést egyik legnagyobb győzelmemként éltem meg, nem leváltásként - mondta Rényi Gábor -, egyébként megbízatásom az igazgatóságban a többi tagénál tovább, 2011-ig szól, amint azt a fő részvényesekkel 2006 novemberében kötött, a közgyűlés által jóváhagyott szerződés is tartalmazza.



A közgyűlésen Rényi szerint a befektetők számára is nagyon fontos döntések születtek. A közgyűlés ugyan még nem döntött arról, hogy a Cogenco International Inc. megvásárolhatja-e a Genesis Energy teljes tulajdonrészét, de a legnagyobb befektető képviselőjének tájékoztatása szerint a spanyolországi és szingapúri leányvállalatokat Cogenco-törzsrészvények fejében eladhatják. Az ügyletet június 30-áig le szeretnék zárni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:52
#40
Ha még nem buktál eleget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:50
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#39
"Az igazgatóság új elnöke Edward Mier-Jedrzejowicz lett, aki a fő tulajdonos Genesis Investment Fund igazgatója. A közgyűlést egyik legnagyobb győzelmemként éltem meg, nem leváltásként - mondta Rényi Gábor -, egyébként megbízatásom az igazgatóságban a többi tagénál tovább, 2011-ig szól, amint azt a fő részvényesekkel 2006 novemberében kötött, a közgyűlés által jóváhagyott szerződés is tartalmazza."

Krumi a másk fórumról, a kgy után:
"Akit 26 év után kirúgnak az állásából, az nem röhög.

Sőt, többet mondok. Akitől elveszik az általa alapított céget, amit a gyerekének tekintett (és sajnos úgy is kezelte, dédelgetve), az nem hogy nem röhög, de akár bele is halhat ebbe.

Az csak minket, csóró kisbüfiket minősít, hogy azt gondoljuk, minden a pénz, és akinek sok pénze van, azt csak a mégtöbb pénz érdekli... Nem, a presztizs fontosabb. (Gondoljunk azokra a multimilliárdosokra, akik elvesztik a vagyonuk 99%-át, marad néhány milkájuk... épp annyi, amennyiből élhetnének, mint Marci Hevesen, de nem, öngyilkosak lesznek. Mert a presztizsveszteséget nem bírták elviselni.)"

"Most úgy néz ki, hogy még 2 hónapig lesz vezérigazgató. A közgyűlés végén a jólfésült svájci megkérte, hogy az új IT működésének megkezdéséig ne hozzon a menedzsment semmilyen lényeges döntést a cégnél. Baljós szavak! (Rényi jövőjét tekintve.)

Itt a bizalom eltörött, és ha nincs bizalmad a másikban, akkor nem hagyod meg felelős pozícióban (a cégedben). Más játszótéren játszhat amit akar. "

Krumi, neked hiszek....


klikk
klikk 2009. 05. 24. 21:50
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
Megalapítottam egy új magyarországon még hívatalosan még nem bejegyzett egyházat. Csak fényevők jelentkezését várom..
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:47
Előzmény: #35  exmnbs1
#37
Igen Igen! Én is hallottam valamit hogy még gazdaságosabban lehet majd kinyerni az energiát egy hamarosan megjelenő új égitest megjelenésével.....egy új nap fog feltűnni a látóhatáron....a neve holNAP lesz..:)
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:44
Előzmény: #33  kispangit
#36
2007 nyara óta ígérgetik a befektetőt és azt, hogy a befektető érkezése egyenlő azzal, hogy lesz gyár. Persze sosem lett, csak 500mHUF-os felesleges Finders Fee, amelyre már tartalékot képeztek(((((

Azt mondanom sem kell, hogy ezért az üzletért senki sem lakolt(((((
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:40
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:34
Előzmény: #32  exmnbs1
#34
egyetértek. mindazonáltal kisebb papíroknál egyedül az állami nyomdát és a pannergyt tudom említeni amiben valami esélyt látok arra, hogy hosszabb távon fognak majd valamit alkotni. econetet is ide sorolnám szívem szerint de túlontúl mutyizós.
kispangit 2009. 05. 24. 21:33
Előzmény: #30  exmnbs1
#33
Gyerekek, ha a legkisebb kétségetek van a cég jövője felől, egyszerű a megoldás: kerülni, mint a ménkűt. Én csak akkor vennék bele, ha egy Magnumot tartanának a fejemhez. Vagy inkább a halál..?
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:31
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Elég gázos a helyzet, a tranzakciók a bluekra irányulnak, a kisebb papírok közé ráadásul belépett a Keg. Abban is nagy esés lesz.....
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:28
Előzmény: #30  exmnbs1
#31
a pannonplast is volt 12.000 meg 60 huf is ami ugye a pe elődje de még így is azt hiszem hogy a pannergyben több esélyt látok arra, hogy valóban ne mutyi legyen a köbön.
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:18
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
Novotrade 4000-ről 67-re lejött, a kisbefektetők kihullottak belőle, Geni topicban sohasem láttam senkit, aki a Novotrade óta tartotta a papírt és jól járt
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:12
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
Csütörtökhöz egy hétre Fund Settlement Day, arra fel szokták húzni, kamuhírekkel.

A héten egy ismeretlentől kaptam egy levelet amelyben a 2000-es tömő személye iránt érdeklődött

Valszeg nemigen van pénzük így nagyon könnyű lesz beragadni
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:12
Előzmény: #26  exmnbs1
#28
exmnbs1 megmondja a tutit.nem akartam az első HSZ-re véleményt írni, de nem tudom megállni hogy ne írjak, hisz ez kb. akkora sületlenség minthogy vki 1800 forintért KEG részvényt vett (így 76 P/E-je van... köhöm köhöm)

személy szerint ha már mindenképp alternatív energiaforrást preferáló cégbe akarjátok szorgalmasan összeszedett forintotok fektetni akkor rakjátok inkább Pannergy-be. Ott legalább fúrják a kutakat (!) ergó történik valami és jah majd elfelejtettem mégha nem is kapnak EU-s támogatást (bár az EIB már rábólintott) még mindig van egy Pannunion nevezetű műanyaggyár csoportuk ami 4 országban TERMEL! A genit hagyni kell hogy menjen a levesbe...
Törölt felhasználó 2009. 05. 24. 21:07
#27
Lehet, hogy egy új lufifújás következik, ami meg jó, lehet rajta keresni, de attól még egy wc papír ugyanúgy mint a phylaxia, mindenesetre figyelni kell és keresni rajta, majd lesznek beetetett kezdők és hiszékenyek, ők meg hatalmasat fogni bukni...
exmnbs1 2009. 05. 24. 21:04
Előzmény: #25  exmnbs1
#26
Akkor legalább a rvcserén lehet nyerni?
Íme a Cogenco a totál illikvis papír:
link

Névértéke 0.01USD, pennystock, azaz normális tőzsdére mint 5USD alatti névértékű, az 1934-es SEC tv alapján nem bevezethető((((((

Ki is vezethetnék a Genit, dehát ahhoz pénz kéne. Megszívtátok nem kicsit, ez van........
exmnbs1 2009. 05. 24. 20:45
Előzmény: #24  exmnbs1
#25
Ha lenne gyár az is felejtős az a-Si technológia önköltsége W-onként 1.47USD, FSLR 0.93USD-ot tud és gyakorlatilag letarolta a piacot.

Nyereség, osztalék helyből felejtős.........
exmnbs1 2009. 05. 24. 20:43
Előzmény: #23  exmnbs1
#24
Ha valami isteni csoda folytán 50m-t betolnának, azt nem Genibe rakják. Hanem egy pennystockos gagyi cégbe, amely története egy szánalmas kabaré, egyszemélyes üres szemétz cégről van szó

Ne tévedjetek, az a pénz még az elavult gyárra sem elég, hitelről felesleges álmodozni

exmnbs1 2009. 05. 24. 20:39
Előzmény: #22  exmnbs1
#23
Van állítólag egy új befektető

link
1.2
május 10-re be kellett volna tolnia 2.6m USD-ot
Se az új tulajdonosi struktúrának sem a tőkeváltozásnak semmi nyoma

2 hete késik(((((((

Ez a tranzakció a geni tranzakció számos feltétele közül az első és nem teljesült.....
exmnbs1 2009. 05. 24. 20:33
Előzmény: #21  exmnbs1
#22
Ne felejtsétek el a Novotradet, amiből eltünt a Sunbooks és RG-nél landolt

Húzódik február óta egy szánalmas per Kolosiékkal, ami szintén május végén ér véget állítólag.

Ralliztassátok csak Genit, jó lesz a perköltségre.......
exmnbs1 2009. 05. 24. 20:30
Előzmény: #18  exmnbs1
#21
Undorító ez a topik, a sok looser bármire képes, hogy kiszálljon a szemétből.

A Cég szintén, ezért ki akarják mutyizni a spanyol telket, az egyetlen értéket.

A magyar telek hamarosan ugrik, lévén a Fund nem hajlandó törleszteni az adósságát vagy nincs miből. Fél évvel a tartozás lejárta után egy váltót bocsátottak ki rá, fedezet a szavazati jogok. Sejthetitek mennyit ér.....(((((

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek