Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 11:58

Óriásit változott a világ...  

kíváncsi lennék a véleményetekre
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
treff
treff 2009. 04. 04. 01:40
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#47
Igen, dobni kellene... élükön a szocos elkúró haverjaiddal!!!
Törölt felhasználó 2009. 04. 04. 00:52
Előzmény: #45  sly36
#46
Nuygi Sly. Csak csali volt. Te nő vagy valóban. Mert erre minden nő így reagál ahogy te..

Ilonkám...kend most leányzó vagy sem? Mert megmondom őszintén erre amit írtam, egy NŐ, úgy reagál, ahogy Sly.Először az tűnt fel, hogy egy női nicknév kevés női attrinutumot hordozva, lelkesen lohol konki nyelő és a többi nyomában és erőteljesen helyesel, ha szidni kell a jelenlegi kormány ellenzékét. Más dolgok is feltúntek , de nem érdekes...Ez a "nem kellesz...de gondolom nagyon fáj ez neked (mármint nekem)..." ez nagyon ismerős.. :) Régi fórumozóknak is biztosan.

Reagálnék, ha már voltál oly kedves írni nekem :)

"ha megmondanám mért nyitottam,az nagyon lealázna Téged.... " - ne mondd :) fel vagyok csigázva...ugyan miért?

"csak nem gondolod,hogy ennél tovább érdekelsz BÁRHOL? " - kölcsönös kedves, ebben nem vagy egyedül:)

"ui:igazán "élvezetes" volt vitatkozni veled,hálából megmutatom majd neked,hogy hogyan kell következetesen viselkedni ...blablabla...."

Kedvesem...értsünk szót. ez elképesztően gagyi próbálkozás.Mert ha ezt valaki komolyan teszi, amit én, és ide állandóan visszajön, mert muszáj neki, mert nem tud érvényesülni sem az életben sem sehol....akkor megértem, akkor felmerül a gyanú, hogy komolytalanná válik, hiszen beszél össze vissza mindent.
Node csak nem képzeled, hogy ez volnék_?
Csak nem képzeled, hogy innentől többre tartom ezt a fürumot, mint eddig? Csak nem képzeled, hogy nem szórakozásból vagy unalomból nézek be ide néha? Csak nem képzeled, hogy ezt a fórumot én komoylan veszem? Na ne viccelj már... :)

Ez egy játék kedves. Jó móka.

Még mindig tag vagy.a blgomban. Ezt elfelejetted közölni. :) De azért nagyon szánsz ugye? :)
Borzasztó ez a pali...rettenet... :)

Na. Aludj jól kedves "hölgy". Mivel már jobban ismersz engem, mint én saját magam, érdeklődve várom a következő elemzést rólam. :)
sly36
sly36 2009. 04. 03. 19:58
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
Kár volt ebbe a topikba beleolvasnom, mert nem bírom ki megjegyzés nélkül, bármennyire is szeretném.
De ez komoly elismerés minden nővel szemben:
"akkor higgy nőnek , ha ló legel a sírján".
Inkább visszafogom magam és nem kommentálom..., mert úgy sem lesz jó vége..., de pontos leírást ad magáról az, aki ilyen véleménnyel van a nőkről...
Törölt felhasználó 2009. 04. 03. 19:44
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
ha megmondanám mért nyitottam,az nagyon lealázna Téged....

nem venném a lelkemre,úgyhogy érd be annyival,hogy megkaptam,amit akartam,ez igazán nem lehet ellenedre:-)

csak nem gondolod,hogy ennél tovább érdekelsz BÁRHOL?

ui:igazán "élvezetes" volt vitatkozni veled,hálából megmutatom majd neked,hogy hogyan kell következetesen viselkedni

elmagyarázom,uis valószínűsítem,hogy e szavak megértésében nehézségekkel szembesültél....:

ha egyszer vmit nagy vehemenciával kijelentünk,ahhoz tartjuk is magunkat,különben szánalmassá és nevetségessé válunk
ha ezt renszeresen megtesszük,megtörténik velünk vmi ennél még szörnyűbb:komolytalanná és tisztelhetetlenné válunk embertársaink szemében
innentől kezdve a reakció ránk embertípus kérdése

fajtái(a teljesség igénye nélkül,nagy vonalakban):

1.szembesítenek önmagaddal
2.finoman célozgatnak,hogy ugyanmármégse
3.konfliktuskerülők(itt most a motiváció lényegtelen,például:más dolgokból nyerhető haszon reményében eltűrnek)
4.szervilizmus

minden jót

Törölt felhasználó 2009. 04. 03. 12:11
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Csibém. Téged. És nem véletlenül. Hallotad már azt : akkor higgy nőnek , ha ló legel a sírján?

"amúgy a 2007-es fidesz programra vágsz fel,amit sikerült belinkelni a blogodra,mint fő érvet? "

te sem vagy különb az összes bérfirkásznál
csak súlyosabb eset vagy
nem képzelted, hogy elvitatkozgatok veled ott? :)

"Orbán versus Surányi"
ez a topik miről szól? mit akartál szivem itt kihozni ebből az egészből?

kíváncsian várom , elő a farbával
Törölt felhasználó 2009. 04. 03. 10:26
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#42
nem engem pateroltál ki hanem "konkit"

mily rövid is tud lenni az emlékezet,ha arra van szükség.....

én nem politizálok,érdekelnek a folyamatok,s mozgatóik az emberek

amúgy a 2007-es fidesz programra vágsz fel,amit sikerült belinkelni a blogodra,mint fő érvet?

szegényem

annyira elégedettnek tűntél,hogy kétszer meggondoltam megbántsalak-e azzal,hogy rákérdezek a jelenre....

martin36
martin36 2009. 04. 03. 08:21
Előzmény: #40  oxylant
#41
Soros longban ül már,és nyilatkozataival támogatja a saját pozícióit,úgy mint eddig,csak shortban...:-)
oxylant
oxylant 2009. 04. 03. 05:43
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Valóban sokat változott a világ (..Soros)!
link
Törölt felhasználó 2009. 04. 03. 03:31
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
Ennyire fáj hogy kipateroltalak a blogról?
Sebaj, ez a közeg neked való. Itt nulla mondanivalóval is villogni lehet. Csak ne politizálnál...abban vagy a leggyengébb.
Törölt felhasználó 2009. 04. 03. 00:09
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
ja-ja én is a következő(az a baj,hogy közben Te sem bírsz magaddal) kitiltásodra célozgattam:-)))))))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 23:56
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
miért,mi volt az eredeti nicked?:)
éppen néztem,nem régen futsz itt név szerint,mégis roppant ki vagy okosodva:)
Mit tettél a tűzre,amely kitiltással járt?
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 23:51
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
Passzióból nem cserélgetek nicket. Majd ha megint kitiltanak. Bár az az igazság, hogy megígértem, jó fiú leszek...:))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 23:13
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#35
szeretem a mackót:-)
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 23:07
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34


a mondatod második része nem is rossz megközelítés

látod,legközelebbi nickcserédnél akár alkalmazhatod is:-))))))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:49
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
Ha már anno 20 év alatt nem sikerült adniuk, pedig nem kevés energiát fordítottak rá(m) - lökheted ))
Fény utcai piac?
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:48
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Te valójában is nőnemű egyed vagy, vagy csupán ügyesen álcázod magad ezzel is elkerülve azt, hogy sokat anyázzanak?
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:37
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#31
adjak egyet v mi?:-)))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:19
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#30
Na ez tetszett, ahogy elküldted dlph-t. Helyes. A többi léhűtőt is dobni kéne :)
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:16
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#29
Asztahétszntsgit mi van itt !
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:14
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
atv ről? pártkönyv))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 22:05
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
felhozom

senki többet vélemény?

/természetesen a tárgyról és nem dlph lelkületéről:-)))))))
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 18:26
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
:-)
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 18:23
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
Azt kell hogy mondjam Ilonka hogy imádlak, de csak halkan mondom nehogy Embertelen is meghalja. : )
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 18:21
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
ismét melléfogtál

de hogy Te itt a pf-en?!

már megint?!

nagyon durva....

ps:értem én,hogy unalmas volt a blogodon,de a következő"ej elmegyek erről a szánalmas,színvonaltalan helyről,ezek közül a hálátlan ostobák közül-jellegű,rendkívül színpadias(még másodszor is megettem anno-az öregek már csak sóhajtanak ilyenkor egy nagyot)"kirohanásod ellőtt érdemes lenne megfontolnod,hogy nem érné-e meg inkább egy kis önmérsékletet tanusítani

szegényem,annyira ciki lehet mindig visszakullogni...
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 17:57
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#23
hopp....megvan
ez a "nem kellesz" ismerős :)

Csak nem Kinga reinkarnálódott?
Akkor nagyon melléfogtam. De tudtam, valami nem stimmel veled...ismerlek valahonnan.....Már értem honnan ez az ellenszenv amit érzek. Világos így már.
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 17:52
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
vicces "kislány" vagy te...
Törölt felhasználó 2009. 04. 02. 17:38
#21
"Hétfőn Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, a korábbi kommunista( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), aki 2004 óta vezette az országot, Bajnait, a 41 éves korábbi üzletembert nevezte ki utódjául, hogy véghez vigye erőfeszítéseiket" - írja a napilap...........New York Times ...
jha kérem , én szoktam ezen jókat vitázni, hogy ki komcsi és ki nem....,de látom nem egyedül állítom,....,

Topik gazda

ilonka
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek