Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2012. 06. 10. 21:55
Előzmény: #33758  Törölt felhasználó
#33760
1200ftért adták db én azt mondom hogy ilyen áron el kell adni! elég ha 51% marad a többi mehet a piacra 1000felett,

mert hát az több mint 1 milliárd majdnem kettő milliárd,

vagyis ha a keg eladná a maradék rv ami az 51% felett van neki akkor több pénzt kapna érte mint amennyi most a teljes rv ár,

azért ez nem semmi,

kedves medve minden afelé mutat hogy megy fel!
ha nekem nem hiszel akkor nézd a csartott az is mutatja! na pá:))
Törölt felhasználó 2012. 06. 10. 20:45
Előzmény: #33743  marslako2
#33759
Láttalak záróban. 5-ösben az első helyen odarakata a KBC, hogy "MARSI"
Törölt felhasználó 2012. 06. 10. 16:38
Előzmény: #33757  marslako2
#33758
A VISONKA Nyrt. (6075 Páhi, III. körzet 51.; cégjegyzékét vezeti a Kecskeméti Törvényszék
Cégbírósága, Cg. 03-10-100423) tájékoztatja a tisztelt Befektetőket, hogy a KEG Közép-európai
Gázterminál Nyrt. (2545 Dunaalmás, 0704/35.; a továbbiakban úgy is, mint: „KEG Nyrt.”) értesítette
a VISONKA Nyrt-t arról, hogy tőzsdén kívüli tranzakció következtében a 2012. május 14-i tőzsdenap
végére a 85%-os küszöbérték átlépésével a KEG Nyrt. VISONKA törzsrészvényeinek darabszáma
1.614.888 darabra, részesedésének mértéke 82,39%-ra csökkent.
marslako2
marslako2 2012. 06. 10. 14:31
Előzmény: #33756  Törölt felhasználó
#33757
LÁTOD EZT HÍVJÁK ÁTVERÉSNEK! BERAKSZ IDE EGY TÖBB ÉVVEL EZELŐTTI ÚJSÁGHÍRT!

amikor ezt írták akkor még TP irányította a céget, pont azért kellet neki a vezetésből távozni mert ilyen tervei voltak!
és amikor én azt mondom hogy a mostani vezetőket támogatom akkor pont erről beszélek!

mert a korábbi vezető TP embere volt,

az lenne a korrekt ha úgy írtad volna hogy 2009ben még ilyen tervei voltak az akkori keg vezetőknek de azóta ők eladták a rv és kikerültek a cégből!

neked mi az érdeked mért adsz hamis adatokat?

mert ha valaki egy több éve cikket berak és el akarja adni mostani infónak, az szerintem hamis adatot közöl!

kedves medve gondolkodj! mert lehet nem legális amit csinálsz.
Törölt felhasználó 2012. 06. 09. 23:33
Előzmény: #33755  marslako2
#33756
kedves 100% közkéz.
Igen ez is jó lesz, kb. mint a humeted 50 fillérért

Íme:
Kicselezte a válságot a KEG - ötszörösére emelik a alaptőkét (pápás apportokkal )))))
link

a másik csodád link

pápá mexicó, pápá sonka )))
marslako2
marslako2 2012. 06. 09. 23:26
Előzmény: #33751  Törölt felhasználó
#33755
Ez amit mondasz így volt TP idejében de most már más a helyzet!

lásd hogy visonkát nem adják olcsón, pedig TP azt szerette volna ha baráti kezeknek olcsón át adják, eszükben sincs oda adni, illetve amit eladtak a piac áron 1000felett adták!

talán pont ezért támadják olyan erősen a keget ezek az úgynevezett baráti kezek mert dühösek hogy a mostani vezetés nem támogatja a korábbi szélhámosságot!

már megpróbálták a kisrészvényesek segítségét kérni hogy aztán a céget tönkre tehessék, már szinte minden trüköt bedobtak a keg ellen de mivel a cég működése stabil és nincs likvid probléma ezért ellen tudnak állni a támadásnak.

Visonkát szerették volna kivenni ebből a cégből ami nem sikerült, szerintem olyan jól működik a keg hogy hamarosan olyan eredményeket tud felmutatni hogy ezek a baráti kezek leszállnak róla,
vagyis pont azok akarták a részvényesek pénzét ellopni akik most vádolják a jelenlegi vezetőket,

én úgy gondolom hogy jó kezekben van a cég tisztességes vidéki emberek irányítják! akik nem vállalják a törvénytelen dolgokat! inkább állják a sárdobálást mert úgy vannak vele hogy az eredmények őket igazolja,azt gondolom hogy a hiénák hamarosan távoznak a keg környékéről és egy jó kis stabil energia cég lesz belőle,

az árbevétel duplázása nekem jó üzenet,
és a vezetőség beszámolója is szimpatikus csak igy tovább és a rv ára is nemsokára tükrözni fogja szerintem az általam leírtakat.
marslako2
marslako2 2012. 06. 09. 20:34
Előzmény: #33751  Törölt felhasználó
#33754
Elnézést kérek öntől de ez az írás már vagy fél éves ezt mért rakta be?
lazaics 2012. 06. 09. 20:01
Előzmény: #33749  marslako2
#33753
Igen Marsi, a részvény árfolyama már tükrözi, hogy milyen eredményesek! A sokat tartott 50-es szintet is rendesen letörték, szórták a papírt, nem számít semmi!
A cégnek valóban nincsenek likvid problémái! A részvények eladásából fedezi a banki hitelét?!
Az eladott Visonka részvények pedig egyből gazdára találtak, értéke nem csökkent.
Biztos egy lelkes "kisbüfi" ugrott rá a tőzsdei kereskedésen kívül eladott papírra...
Törölt felhasználó 2012. 06. 09. 11:43
Előzmény: #33751  Törölt felhasználó
#33752
Törölt felhasználó 2012. 06. 09. 11:42
Előzmény: #33750  Törölt felhasználó
#33751
Tisztelt Fórumozók!
Mivel több hozzászólásban is megszólíttattam, továbbá látom a tranzakciók körüli számtalan bizonytalanságot, ezért néhány gondolattal kiegészítem korábbi írásaim.
A KEG részvények napi átlagos forgalma a 180 napos 7,2 millió Ft-ról 5 napos átlagban ( a megismételt Közgyűlés április 27-én volt ) alig 2 millió Ft-ra esett le! A 30 napos átlag is csak 2,8 millió, azaz talán mégis van hatása a közgyűlésen általam (is) követelt transzparenciának és a stratégiai program hiányosságainak….
Nos, olyan érzésem van a 48 Ft-ra is – ismét - beköszönő részvény eladások láttán, mintha ezeket továbbra is egy „ láthatatlan kéz” abszolválná, hogy az üzemi marzsból nem kigazdálkodható terheket valahogy fedezze, talán , hogy ezzel a KEG-et a víz felett tartsa?
Megvilágítom – mivel korábbi soraimat az idei várható üzemi nyereség lehetőségről az egyik fórumozó félreérthette - , hogy a várt üzemi nyereség felett a KEG –nek a beszámolói alapján tetemes bank és tőke költségei és várhatóan további egyéb költségei is adódnak 2012-ben , tehát vállalati (,sőt konszolidált ) szinten sem várhatunk nyereséget !
A csodavárás helyett ( vagy mellett?) egy tulajdonosi és apportőri megfeleltetés , a fő tulajdonosok összefogása és egy – az energetika és logisztika közép-, és hosszú távú irányait ötvöző – új stratégia segíthet olyan stratégiai befektetővel kiegészülve ,aki a forrásoldalt és a bankhitelnél kedvezőbb finanszírozást is biztosit(hat)ja.
Ugye valamennyien emlékszünk, amikor az Északi –tengeri platform ügy miatt a Shell kutaktól Németországban egy időre távol maradtak a vevők? Az óriás multi is beadta a derekát ….
Egyébként is a tőzsdén most jön a szokásos „ sell it and go away „ időszak ,nem ?
Dr. Steier József kisrészvényes
Törölt felhasználó 2012. 06. 09. 11:36
Előzmény: #33748  Törölt felhasználó
#33750
A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete (székhely: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.) (Felügyelet) által [M. György (Budapest)] természetes személy […] (Ügyfél) 2010. [T és T+1] napján, a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) [az A Nyrt.] névre szóló dematerializált törzsrészvényeire [A részvény] kötött egyes ügyletei körülményeinek vizsgálatára indított
piacfelügyeleti eljárás során az alábbi
h a t á r o z a t o t
hozom.
Kötelezem az Ügyfelet a bennfentes kereskedelemre vonatkozó jogszabályi előírások megsértése miatt 2.000.000,- Ft, azaz kettőmillió forint piacfelügyeleti bírság megfizetésére.
A piacfelügyeleti bírság összegéből 1.700.000 Ft-ot, azaz egymillió-hétszázezer forintot a bennfentes információ felhasználásával megkötött ügyletek szankcionálásaként, további 300.000 Ft-ot, azaz háromszázezer forintot pedig a bennfentes információ átadásának szankcionálásaként állapítottam meg.
marslako2
marslako2 2012. 06. 09. 10:44
Előzmény: #33746  lazaics
#33749
Érdekeket néznek, nem a Keg-et és a kisrészvényeseket.

Ez amit mondasz így volt TP idejében de most már más a helyzet!

lásd hogy visonkát nem adják olcsón, pedig TP azt szerette volna ha baráti kezeknek olcsón át adják, eszükben sincs oda adni, illetve amit eladtak a piac áron 1000felett adták!

talán pont ezért támadják olyan erősen a keget ezek az úgynevezett baráti kezek mert dühösek hogy a mostani vezetés nem támogatja a korábbi szélhámosságot!

már megpróbálták a kisrészvényesek segítségét kérni hogy aztán a céget tönkre tehessék, már szinte minden trüköt bedobtak a keg ellen de mivel a cég működése stabil és nincs likvid probléma ezért ellen tudnak állni a támadásnak.

Visonkát szerették volna kivenni ebből a cégből ami nem sikerült, szerintem olyan jól működik a keg hogy hamarosan olyan eredményeket tud felmutatni hogy ezek a baráti kezek leszállnak róla,
vagyis pont azok akarták a részvényesek pénzét ellopni akik most vádolják a jelenlegi vezetőket,

én úgy gondolom hogy jó kezekben van a cég tisztességes vidéki emberek irányítják! akik nem vállalják a törvénytelen dolgokat! inkább állják a sárdobálást mert úgy vannak vele hogy az eredmények őket igazolja,azt gondolom hogy a hiénák hamarosan távoznak a keg környékéről és egy jó kis stabil energia cég lesz belőle,

az árbevétel duplázása nekem jó üzenet,
és a vezetőség beszámolója is szimpatikus csak igy tovább és a rv ára is nemsokára tükrözni fogja szerintem az általam leírtakat.
Törölt felhasználó 2012. 06. 08. 22:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#33748
nekem is van egy kevés pénz vísszautaltam drága elcamino
irány az 500
Törölt felhasználó 2012. 06. 08. 20:47
Törölt hozzászólás
#33747
lazaics 2012. 06. 08. 19:29
Előzmény: #33735  marslako2
#33746
Kedves Marsi!

Pont arról van szó, hogy míg a "karmester" irányítja a Keg-et, addig valószínű, hogy nem nagyon lesz fejlődés...
Ha a kikötői terület is a birtokukban lenne, akkor sem történne semmi.
Ahogy az "egyiptomi" üzletből sem lett semmi. Érdekeket néznek, nem a Keg-et és a kisrészvényeseket.
Törölt felhasználó 2012. 06. 08. 16:56
Előzmény: #33743  marslako2
#33745
estmedia.hu 2011. június 28. - 21:35
1 sörben fogadok veled hogy ez nagyon fel megy 1 hónapon belül.
marslako2
Törölt felhasználó 2012. 06. 08. 16:55
Törölt hozzászólás
#33744
marslako2
marslako2 2012. 06. 08. 16:47
Előzmény: #33741  Törölt felhasználó
#33743
ma is veszek keget záróban ott leszek a vételi oldalon csak figyelj.
marslako2
marslako2 2012. 06. 08. 16:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#33742
medve akkor fog venni keget amikor jakob már adja neki:)))))))))))
Törölt felhasználó 2012. 06. 08. 16:40
Előzmény: #33739  marslako2
#33741
10 évig veszem majd
re econet marslako2

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek