Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2012. 05. 24. 21:42
Előzmény: #33378  Törölt felhasználó
#33380
:))
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 21:35
Előzmény: #33378  Törölt felhasználó
#33379
Nem akarok senkivel veszekedni, inkább írok egy viccet:
Két vadász ül a lesen. Egyik nézi a távcsővel a tájat. Egyszer csak meghökkenve mondja a másiknak:
- Te! Az a barna cserepes ház nem a tietek, amelyik kerítéséhez oda van támasztva a postás biciklije?
- De b@zdmeg, mit csinál ott a postás?
Nézik tovább... Hát a postás tolja a vadász nőjét a kerti ágyon. Erre dühösen mondja a másik vadásznak:
- Légyszi lődd fejbe a nejem és lődd szét a pöcsét a postásnak!
A másik céloz, majd elmosolyodik:
- Hát ez most egy lövésből is menni fog...
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 21:26
Előzmény: #33376  marslako2
#33378
Sirály a dumád :-D
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 21:24
Előzmény: #33375  Törölt felhasználó
#33377
Nekem épp ma írta,hogy ő nem mocskol senkit. :-)

(Akkor amikor szóvá tettem,hogy szapulja az embereket és a kereskedéseiket.)

Én többet nem beszélek vele.
Ma lezártam a párbeszédet a személyével.

Nem kéne ,de olyan embereket könnyű támadni akik vállalják a vételeiket.

Ő nem írja be a vételeit.

ÉN nem mocskolódom az estmédiát 1000ft-on vásárlókkal.

Van elég bajuk.

Szóval ne vedd a szívedre ,mert mindenkivel így viselkedik.
marslako2
marslako2 2012. 05. 24. 21:10
Előzmény: #33374  Törölt felhasználó
#33376
Nem írt be még soha semmit viszont szinte lihegett amikor vett a nutexből annyira izgult:))

kispénzű fiatal srác lehet sok szabadidővel:))

és minket akar tanítani:-))

el magyarázza a Farkasnak hogy kell nagymamát enni:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 21:09
Előzmény: #33371  Törölt felhasználó
#33375
Hékás! Te most be fogod tenni idézve a szavaimat, h mit is írtam, amire hivatkozol! Nem írtam, h aljas vagy, nem írtam, h károgsz, nem írtam, h a keg fasza cég. Leírom fejből, h mit írtam: azt írtam, h a keg ugyan átláthatatlan és mínuszos, de az autógázról sok jó hírt hallani nyugatról+ a gáz a béka segge alatt van, pedig a fogyó elhasználható energia egyre jobban fel fog értékelődni a jövőben, mint ahogy a vele kapcsolatos szolgáltatások. A másik, h az oroszok mindenképp MO-on is növelni akarják a befolyásukat az energiaszállítás terén- miért is? Lásd Ukrajna+ épülő/ tervezett vezetékek. Na én ezek miatt gondolom, h a Keg egyszer emelkedhet. Ilyet, h te aljas vagy és károgsz én nem írtam. Ha igen, akkor idézőjel és nyomasd ide az orrom alá légyszi! Nem hiszem, h sok oldalra volt vissza.
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 21:03
Előzmény: #33372  marslako2
#33374
Azt mondta,hogy illikvid papírok vételénél nem írja be az árfolyamot.
(Mégis érdemes venni az ilyen szutykokat?
Csak mi vagyunk a hülyék,hogy vesszük?)

Ha az illikvid papíroknál nem írja be a vételeket bizonyos okok miatt az mondjuk legyen oké.

DE te marsi, láttad már mondjuk OTP vagy MOl vételnél,hogy beírta volna a vételét
forintosítva ?

Hát ez vicc !!!!!!!!!!!!

lazaics 2012. 05. 24. 21:03
Előzmény: #33371  Törölt felhasználó
#33373
Mit aggódsz annyit? A Keg csupa jó dolgokat csinál! A részvényesek elégedettek.
Kiadja a nagy tartályt a Mol-nak, nyomják az exportot, csinálják a fejlesztéseket, előnyös banki hitelt kötnek, amit nem tudnak fizetni, karbantartják az árfolyamot: saját részvény vásárlással a vezetőség tagjai egymással versenyeznek, hogy kinek van több Keg részvénye!
Egyiptomi üzlet is király lett: "A KEG Nyrt. 2020. december 20-ig, Egyiptom, Tunézia, Algéria területére kizárólagos
(teljeskörű) hasznosítási jogot engedett át a GANZ Acélszerkezet 2010. Kft. részére"! Ebből is profitáltunk hiába!
Le merném fogadni, hogy ebben a cégben is benne van a karmester. 800 millás masszív bukta belefér, kisrészvényesek bírják!
Triplaalj??? Mi az? Szórják a papírokat, mint hülye gyerek a ropit, de ezzel nincs semmi baj!
Mol-nak egyáltalán minek van szüksége a Keg-re? Nincs gáztárolója vagy olyan olcsón bérlik, hogy nagyon megéri?!
Nem is értem! Pont a Mol nem tudna magának előnyös szerződéssel olcsó gázt szerezni? A Visonka is nagy üzlet lett! Dübörög a pelletüzem, a tőzsdére menés sem lehetett több pár száz millánál.
Tehát minden ok a céggel, gond egy szál sem. Kihagytam valamit az összefoglalóból?
marslako2
marslako2 2012. 05. 24. 20:47
Előzmény: #33371  Törölt felhasználó
#33372
Nekem nem a pozim határozza meg a véleményemet.
penznyelo
Jelzés a moderátornak

Tudtam én hogy te vagy a leg korrektebb ember az egész világon:-))

csak egy embert ismerek akit nem érdekel a pozija csak segíteni akar mindenkinek és ő sly:))

ti vagytok ketten a "legkorekteb emberek az őszes topikban:))

ezért én rátok nagyon felnézek és szeretném ha mindenki azt írná hogy hajrá pénznyerő hajrá sly és követünk benneteket:))

köszönjük tanár úr köszönjük tanárnő:-))))))))))))))
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 20:15
Előzmény: #33370  Törölt felhasználó
#33371
Na, hát erről beszéltem. Te kiválóan megvalósítottad azt, amit a poziból dumálásról, érv nélküli behülyítésről stb. szövegelek. 2 napja még szerinted is én voltam az aljas, aki károg, bezzeg a KEG milyen fasza cég, most már annyira nem csúcsszuper a KEG, mert eladtad... Pár napja. Na a hozzád hasonlók miatt írogatok ezekbe a topicokba pozi nélkül is: mert nem szeretem a hülyítést.

Nekem nem a pozim határozza meg a véleményemet.
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 16:39
Előzmény: #33365  Törölt felhasználó
#33370
Na én ki is szálltam pár napja. Remélem jövőre érdemes lesz visszaszállni! Szerencsére az euróhufon egy nap visszajött a keges bukóka nagy része.
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 15:54
Előzmény: #33365  Törölt felhasználó
#33369
Pénznyelő !

Részemről is ez az utosó írás amit neked szánok.

Felejtsük el egymást,nem látom értelmét az egésznek.

Neked is van véleményed rólam .
Nekem is legalább annyira rólad.

Még annyit. Amit az elöző hozzászólásodban írtál azz sem fedi a valóságot.

Én Phylben is leírtam a vételeimet
Humetben is leírtam a vételeimet.
És Keg-ben is.
Vissza lehet olvasni.
A Keg-et 50 és 60 forint közt vettem.
Ha engem ezért lúzeroztál akkor mit érezhet az aki 1000ft-ért vett ????

Én NEM szóltam le őket,hogy lúzerek,mert én csak itt mélyen az ő vásárlásuk alatt vettem.

A másik. Igen is,hogy sokszor szó szerint lehülyézted azokat akik ezekben a papírokban vannak.

És az elöző írásodban elismerted,hogy
ilyen illikvid papírokban tudatossan nem írod le a vételeidet.

ÉRTHETŐ.

Pár tizezres mennyiség is befolyásolhatja a kereskedét.

De MI legalább vállaljuk,mert........

Akkor most ki sunyít és ki korrekt?

Amig ócsrolod a papírokat (amit a kezdők is olvasnak) addig soha nem írod,hogy te is fogsz venni.

Mint már írtam néhány hete ez lejött a Nutex fórumos beírásaidon.

Amig volt néhány napig papírod addig nem mocskolta a papírt csak probáltál pozitívan írni róla.

És még írhatnék néhány dolgot,de nem látom értelmét.

Én lehet,hogy lúzer vagyok de,hogy veled szemben sokkal korrektebb vagyok abban biztos lehet mindenki.

Azért szakadt el végleg nálam a cérna veled szemben,mert tudom,hogy igazságtalan ,inkorrekt ember vagy.

Felejtsük el egymást végleg.

MInt már írtam.

Megvan egymásról a véleményünk.
Különböző emberek vagyunk.
Egyébként is nevetséges ez a virtuális bohóckodás.

Én úgy nőttem fel,hogy szemtől,szemben ,
ÚGY korrekt.

Ha van rá lehetőség akkor sportszerű keretekközt)ring) ha nem akkor sem ismeretlenül megjátszani magunkat.
Engem lehet,hogy ezért is lehet kihozni itt a fórumon a sodromból,mert itt tehetetlennek érzi magát az ember a nick nevek mögé bújó emberekkel szemben.

Ja,és ami dühít még az az igazságérzet.

Részemlől is ennyi volt.

A lényeget levehetted.

Nincs értelme így fórumon keresztül.
NEVETSÉGES .
sly36
sly36 2012. 05. 24. 15:50
Előzmény: #33366  zodiac
#33368
A phylaxiában is hányszor írtak ilyet, hogy mennyit ér papíron, aztán szép csöndben kimenekítettek minden értéket és leszállították az alaptőkét.

Ha ennyit érne, a vezetőség már csak saját magának is vásárolna, de valamiért mégsincs egyetlen egy darabjuk sem..

Minden annyit ér, amennyit adnak érte.
Jelenleg 43 Ft-ot...
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 15:49
Törölt hozzászólás
#33367
zodiac 2012. 05. 24. 15:33
#33366
könyv szerinti érték 315 ft.,ne felejtsétek el.
Törölt felhasználó 2012. 05. 24. 09:29
Előzmény: #33362  Törölt felhasználó
#33365
Befejem az offolást, ez az utolsó, amit a témában írok:
1. Te sem írod le a vételeidet, eladásaidat. A véleményedből tudni, hogy mid van, vagy leírod, hogy van és kész, de azt te sem osztod meg, amit most rajtam számonkérsz.
2. Konkrét pozit (mennyiségekkel, árakkal), pláne szándékot egy ilyen fórumon, egy illikvid papírban tudatosan nem írok le, ez szerintem érthető.
3. Egy átgondolt, érvekkel alátámasztott vélemény pozi nélkül is az. Egy fórum pedig erre való: vélemények megosztására.
4. Az érvek nélküli szövegek egyformán haszontalanok, a "rally lesz" éppen olyan haszontalan, mint a "menekülés", mindkettő káros. Az előbbiért te valahogy sose szólsz... Engem egyformán zavar mindkettő.
5. Részvényeseket sose mocskolok. Résztvényt se, legfeljebb leírom a véleményemet. Az, hogy ez a te poziddal ellentétes, az nem mocskolás.
Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 22:13
Előzmény: #33362  Törölt felhasználó
#33364
Szép volt
a károgok sosem irják be vagy azért mert szégyenlik vagy azért mert demoznak itt pénz nélkül
Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 21:59
Előzmény: #33362  Törölt felhasználó
#33363
bajom.
Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 21:58
Előzmény: #33361  Törölt felhasználó
#33362
Nem értelek.

Soha nem az volt a vajom,hogy például a Keg-ről vagy a Phylről NEGATÍVAN beszélsz.
Felőlem egész nap szajkózhatod.

DE HOGY JÖSSZ TE AHHOZ,HOGY MÁSOKAT LEHÜLYÉZZ,LELUZEREZZ éS LEMOCSKOLJ AZÉRT,MERT BERAGADTAK EGY RÉSZVÉNYBE.

Nevetséges,így véleményt mondani,hogy MI nem tudunk a te vételeidről,és eladásaidról.

A cégről azt írsz amit akarsz,de miért kell a részvényeseket mocskolni akik másként gondolkodnak mint te ?

Most is csak azért írtam,mert nekem címezted az írást holott kértem,hogy ne vegyél a szádra.

Az én dolgom,hogy mit csinálok a pénzemmel .

Én sem turkálok a te pénztárcádban.

Én itt sok barátra tettem szert és adtam a személyem nem csak nick név mögé bújva.

ÉN miért nem megyek mocskolódni,OKOSKODNI az estmédia fórunra?
Pedig én hozzájuk képest nem is buktam ha
az arányokat nézzük.

És még jó néhány részvényt említhetnék.

Orcó
Genesis
stb.

NEM RUGDOSOM A TÁRSAIMAT AKIKKEL EGYÜTT KERESKEDEK A BÉT-en.

Írd le naponta a véleményed a cégekről,de nem kell személy szerint kivetíttened a történéseket.

Gondolom senki nem a te pénzeddel tőzsdézik.

Mások legalább vállalják,hogy milyen árfolyamon vásárolnak.

Itt sokan mocskolódnak,de érdekes módon azok a nickek soha nem írnak VÉTELEKRŐL !

Ez így nevetséges és hiteltelen.
Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 21:12
Előzmény: #33352  Törölt felhasználó
#33361
Te meg azt vedd tudomásul (mert innen indult a vita), hogy attól mert neked van valamilyen papírod, attól még másnak ugyanolyan joga van elmondania a véleményét még akkor is, ha az ellenkezik a poziddal. Ezt kéne végre felfognod. Az már csak jó tanács, hogy nem ártana néha ezeket minimum meg is fontolnod, nemcsak meghallgatnod (azt ezek után jegyeztem meg és teszem most is, hogy a sorozatos buktáidat is pont ennek köszönheted: mert nemcsak nem hallgatod meg az ellenvéleményt, hanem buta, konok módon el is utasítod azokat - na ezt keményen bünteti a piac).

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek