Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 01. 10:08

Gépház  

Itt jelezzétek légyszi, ha találtok.



Köszi,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 02. 02. 21:47
Előzmény: #599  Törölt felhasználó
#600
"A lista nagyrésze ráadásul még csak nem is személyeskedés:) De részletesen elmagyarázni nem fogom, mert a kigyűjtögető úgyse értené." pénznyelő

Ez mi??? Nem személyeskedés?
Törölt felhasználó 2011. 02. 02. 19:04
Előzmény: #598  Törölt felhasználó
#599
A lista nagyrésze ráadásul még csak nem is személyeskedés:) De részletesen elmagyarázni nem fogom, mert a kigyűjtögető úgyse értené.
Törölt felhasználó 2011. 02. 02. 18:59
Előzmény: #597  Törölt felhasználó
#598
Drop, ezért létrehoztál egy nicket, meg ennyit keresgettél, másolgattál? Ez már tényleg orvosi probléma... Ráadásul mindezt 10 év és tízezres nagyságrendű hozzászólásból sikerült összegyűjteni. Gratulálok. Látod, pont ezért nem tiltottak még ki, mert én max. csak ilyeneket írok, és azt is ilyen ritkán. A kitiltottak ennél összehasonlíthatatlanul durvábbakat írtak összehasonlíthatatlanul nagyobb arányban.

Köszi, hogy igazoltál.
Törölt felhasználó 2011. 02. 02. 17:57
Előzmény: #583  jumbo2
#597
Tisztelt drop/jumbo2 !

Megnéztem néhány korábbi hozzászólást, van-e igazság abban, amit írsz?
Nos, úgy néz ki, van!
Ezért bocsánatkérés illet meg téged meg mindenki mást akit személyeskedéssel, lenézéssel, lehazugozással, lehülyézéssel, megsértettek!
Az emberként, egyenrangú partnerként való korrekt bánásmódra mindenkinek joga van!
Igazad van, ha igényt tartasz rá és számonkéred.

„Magadat sem ártana néha visszaolvasnod. Tanulságos lenne.” penznyelo

Akkor lássuk hát:

„Várnék valami statisztikát, tanulmányt, stb. Már ha valaha láttál ilyesmiket...” penznyelo

„Pszichés bajokat meg ne bennem keress, hanem nézd végig, mit produkálsz te” penznyelo

„Szerintem ez nagyon jellemtelen, unintelligens, gyáva tett, ahogy a sértegetés, személyeskedés maga is.” penznyelo

„olyan szélsőségesen elfogultak számára nem, mint pl. te vagy” penznyelo

„Te is ez utóbbiak közé tartozol, ” penznyelo

„Az a különbség pampa te és drop között, hogy drop ugyan egy agresszív, elfogult Fidesz hívő, de ezt kevésbé érzelmektől vezérelten teszi. Ő is durván elfogult, mert a havi 200-250e Ft, amiért megvették, azzá tesz minden gyenge/önző embert, ” penznyelo

„Látod, már megint hazudsz.” penznyelo

„ma másodjára kiderüljön rólad, hogy itt hazudozol.” penznyelo

„Tegnap legbukott, hogy simán hazudik is,” penznyelo

„Hazugsághoz is kevés vagy.” penznyelo

„Tehát hülyeség, amit írtál (szokás szerint).” penznyelo

„sok hibád, elfogultságod, hozzá nem értésed, számokkal hadilábon állásod, stb. ellenére - te is tudod. Akkor meg minek játszod a mégnagyobb hülyét?” penznyelo

„Állítottál valamit, imi nem szimplán nem igaz, hanem oltári baromság” penznyelo

„aki olyat komolyan gondol, mint a fenti, az döbbenetesen ostoba.” penznyelo

„minek hazudozol egyre nagyobbakat?” penznyelo

„Pampa, te egyre nagyobb hülyeségeket írsz.” penznyelo

„nem csak súlyos ismereti hiányaid vannak, hanem egyszerűen érzéked sincs hozzá.” penznyelo

„ez ostoba marikanéniknek, meg gyűlölettől eltorzult értékrendű dropoknak szól,” penznyelo

„az ostoba marikanéniknek és a hozzád hasonló gyűlölettől elvakult rövidtávot néző szemellenzősök” penznyelo

„Hát ha az agymosott kifejezésre kellene egy értelmező szótárba illusztráció, te lehetnél az” penznyelo

„amikor olyanokkal beszélgetek, mint te, állatkertben is érzem magam.” penznyelo

„Ez még hozzád képest is durva és szinten aluli.” penznyelo

A személyeskedő, sértő, megalázó hozzászólásoknak (mint a fentiek is) nincs helye!
Sajnálatos ami történt.
Reméljük a jövőben nem történhet meg újra!
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:53
Előzmény: #592  Törölt felhasználó
#596
Az ÁVH-s háttérhatalom felszaámolásával kéne kezdeni, mert ott van a burkuskutya elásva. Erre pedig a fertőzött Fidesz nem alkalmas.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:52
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#595
Drop, várom a választ.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:52
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#594
Drop, várom a választ.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:50
Előzmény: #591  Sigorszky
#593
igen.) módszeres módszer.

az egyik hetihetesf@szkalap azt mondta: " egy rendes zsidó nem szavaz jobbra" (figyelem! idézet volt!)
én meg azt mondom, egy rendes magyar nem szavaz az avh-ra.

aki megkérdezi, hogy milyen a rendes magyar, az előbb magyarázza el, mint egy hároméves gyereknek, hogy milyen a rendes kínai.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:46
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#592
értem én kormányzó úr, hogy az egyik eb a másik macskafogó.
csak akkor adj elő egy harmadik megoldást, de a süket civíl kezdeményt hagyjuk, mert ollan a világon nincs.
Sigorszky 2011. 02. 01. 22:27
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#591
Szándékosan mindent féjje akaj éjteni, ez az úgynevezett vitatechnikája, kellemetlen egy fráter.

Pontosan ez történt 2002-ben, amit írtál.
Már csak ezért se lehetnél koi, mert hol van ő ettől a tisztánlátástól!
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 22:23
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#590
Jóideig nemfognak eme szörnyek a hatalom közelébe kerülni, de a most ott csámcsogók se maradnak oly sokáig.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 21:54
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#589
)
a "1x év múlva" lemaradt.!
Viktor rendet rak itt. de a zemberek természete már csak olyan, hogy mikor már nincs baj, bedőlnek a neokomenista híg fosnak.

valóban én lennék ez a sok nick?
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 21:41
Előzmény: #586  Törölt felhasználó
#588
Kedves lebukott LaFleur (=koi, porti stb.).

"itt fog tapsikolni a 3. fletó kormánynak."

Szóval szerinted ilyen szarul végzi Orbán a munkáját, hogy még egy "szemkilövető", "komcsi", "zsidóbérenc", "hazaáruló", "népírtó", "tolvaj", "hazug" is jobb nála szerinted? Ez elég lesújtó vélemény a kormányról, mindenképpen fejtsd ki a véleményed a pol. topicokban a Fidesz hívőknek. Érdeklődve várom.
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 21:37
Előzmény: #585  jumbo2
#587
Sejtettem, hogy nem tudsz erre se válaszolni. Valahogy a konkrétumok, az érvek sose mentek neked. Csak a komcsizás, bértopicolózás, meg a legújabb kényszerképzeted, a moderátorozás. És még te beszélsz elgurult gyógyszerekről...
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 21:12
Előzmény: #585  jumbo2
#586
))

örökös tag.
1x év múlva itt fog tapsikolni a 3. fletó kormánynak.
jumbo2 2011. 02. 01. 20:55
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#585
"Idézz tőlem, ami alapján szerinted "elgurult a gyógyszere"-m, mert ezt nem tetted meg. "

És akkor kitiltod magad?
Törölt felhasználó 2011. 02. 01. 16:18
Előzmény: #583  jumbo2
#584
Drop:

1. Előbb nézz körül a saját portádon.
"az MSZP maffiapárt pénznyelő fajta bérencei"
Ez normális hangnem és stílus szerinted?
2. Idézz tőlem, ami alapján szerinted "elgurult a gyógyszere"-m, mert ezt nem tetted meg.

jumbo2 2011. 02. 01. 15:47
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#583
Tisztelt Portfolio!

A választások óta a baloldali nickeknek elgurult a gyógyszere.

Miért alkalmaznak kettős mércét?

Miért nem tiltják ki őket, ahogy anno engem is kitiltottak? Engem persze tized akkora dolgokért szórtak ki, mint, amit pénznyelő, tmonk vagy éppen vipera csinál.

a legutóbbi feketeviperától:

"senkiházi vagy drop fiam"

Ez normális hangvétel? Anyázzam vissza vagy mit szeretnétek?

Üdv.
drop
Törölt felhasználó 2011. 01. 13. 16:11
Törölt hozzászólás
#582
szivacs
szivacs 2010. 12. 29. 15:54
#581
"Váratlanul a németországi infláció, miután a szövetségi statisztikai hivatal szerdai tájékoztatása szerint a fogyasztói árindex 1,9%-os emelkedést mutatott decemberben."

link

Topik gazda

kov
kov
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek