Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:09

Capital Partners baromságai  

Az előbb felhívott valami barom, teljesen bepörögve, hogy most azonnal "olajrészvényt" kell venni, mrt 30%-os emelkedés várható mivel Szaud-Arábia akár teljesen el is zárhatja az olajcsapokat...Kérdeztem mi a franc az az olajrészvény, aszongya olajat nem lehet csak úgy venni a tőzsdén, hanem olajrészvényt...mondom szerintem akkor búzarészvény is kéne legyen...

Úgy hadart, hogy még a nevét sem értettem, és olyan volt, mintha 10 pár akciós zoknit akart volna eladni, hogy most vagysoha, hujjuj, venni kell, el tudom-e képzelni mekkora nyerő, csak 10 misi az alapcsomag stb..mondtam a tagnak, hogy többet foglalkoztam a tőzsdével, mint ő egész életében. Válasz: Ok, viszhall.

Szal húzzon a retekbe az egész cég.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kispangit 2010. 03. 06. 20:42
Előzmény: #152  roland75
#155
Most mondták a tv-ben (én szoktam nézni), hogy egy bróker-egér 110 millióból 3 milliót csinált az egyik sírós ügyfélnek röpke hetek alatt.
A prágai cég meg állítólag alvilági kapcsolatokkal rendelkezik.
Gondolom a legtöbbet kaszálók azóta a Kajmán-szigeteken...
martin36
martin36 2010. 03. 02. 00:03
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#154
jééééééééééééé,olvassák a fórumot?Hányszor,de hányszor megkértük már a T portfólió szerkesztőit,hogy álljanak le az ótvar blikk színvonalú harsogásokkal,ami teljesen méltatlan egy gazdasági portálhoz,de érdekes módon erre valahogy sosem sikerült még reagálniuk...
Törölt felhasználó 2010. 03. 01. 23:16
Előzmény: #146  Portfolio
#153
Tisztelt Portfolio!

Nem értem felhívásukat, mivel fórumozó Társaim olyan dolgokat írtak le ide, amelyek megtalálhatók valamilyen hírportálon vagy a NYILVÁNOS, tehát mindenki által hozzáférhető céginformációs adatbázisban.
ajánlom figyelmükbe: link

Tisztelettel:
roland75
roland75 2010. 03. 01. 22:28
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#152
Egy pár szekrény mindig előnyös,ha át kell rendezni a szobát:)))
zotya32 2010. 03. 01. 22:03
Előzmény: #150  zotya32
#151
ja, amúgy a link oldal vmi miatt nem elérhető.....
zotya32 2010. 03. 01. 21:56
Előzmény: #148  pf2
#150
amúgy hol volt itt személyiségi jog megsértve? álláshirdetés volt bemásolva, korábban cégadatok, amik bárki részére elérhetőek voltak, illetve 1-2 link indexről, meg más netes oldalakról, ahol név szerint említik a CP-t és a köré gyűlt egyéb társaságokat.
Törölt felhasználó 2010. 03. 01. 21:51
Előzmény: #148  pf2
#149
Ugyan, kell a szakmai fejlődés:)

Óriási vérengzés a magyar piacon címmel, látom magam előtt ahogy pirosra festenek egy csírkét temperával... éljen a bulvár kár hogy ide is beköltözött a portfoliora.
pf2 2010. 03. 01. 21:39
Előzmény: #146  Portfolio
#148
T. Portfolió!

Most akkor az egyszerű embereket szándékosan becsapó befektető brókerek személyiségi jogaikat védve nem lehet leírni a tényleges azon cégek neveit , ahol ezt csinálták és azok vezetőinek nevét??

talán akkor nem kéne más blikkfangos cimű ,roppant érdekes cikkeket sem közölni Győzike lányának bugyija színéről
Törölt felhasználó 2010. 03. 01. 13:49
Előzmény: #146  Portfolio
#147
Úgy hiányzik,hogy nem tudom elküldeni a k...anyjukba.Telefonált vmelyik barom aztán válaszoltam nekik a szokott módon,minden héten,hétről-hétre.
Portfolio
Portfolio 2010. 03. 01. 08:14
#146
Kedves fórumozók,

függetlenül a felháborító Capital Partners ügytől, nyomatékosan megkérünk mindenkit, hogy tartózkodjon más emberek személyiségi adatainak közlésétől. Ezzel kapcsolatban a jog meglehetősen egyértelműen rendelkezik, akik ezt nem tartják be, azokat kitiltjuk.

Köszönjük a megértést.
zotya32 2010. 02. 28. 22:43
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
ezzel most már elkéstek.... nincs hova bemenni... pontosabban a Gyorskocsi utcába lehetne, de oda már felesleges :)
Törölt felhasználó 2010. 02. 28. 21:50
Előzmény: #140  roland75
#144
Egyetlen módon lehetett visszaszerezni a pénzt.

Volt egy ügyfél aki kb 20millát bukott de bement pár nagyobb darabbal emberrel és visszaadták neki a tőkét...
Pnorb 2010. 02. 28. 21:44
Előzmény: #142  roland75
#143
Sziasztok,

Szerintem azok is kicsit sárosak, akik odaadták a pénzüket, havi 5-8% igért haszonra.
Az ígért pénzt Szlovákiában nyitott számlákra utalva lehetett kivenni, amit a brókerek segítségével lehetett megkötni- volt ismerősük a kinti bankoknál.
Szóval nem lennék meglepve, ha a károsultaknál az APEH bácsi jogosan találna adóelkerülsére utaló magatartást...

Ettől függeltenül ebben az országban már mindenki átver mindenkit? játékot játszunk. SZOMORÚ.
roland75
roland75 2010. 02. 28. 19:53
Előzmény: #141  watson
#142

Tavaly rajtuk röhögött a fél szakma

A szakmabelieknek ismerősen csenghet a Capital Partners neve, sokan csak arra vártak, mikor sikerül kideríteni, hogy átverés az egész. A cég 2009-ben rendszeresen küldözgette halandzsa nyelven írott közleményeit, "elemzéseit" az mfor.hu szerkesztőségének egészen szeptemberig.

Szeptemberben aztán néhány kolléga esetében elmúlt a röhögőgörcs, és nyilvánosságra hozták a cég egyik elemzését. "Ennek a kínálatnak a nyilvánosságra hozása előtt a Cadbury cég akcióinak értékei mindössze 5 százalékkal erősödtek meg, amely nagyjából 50 százalékkal kevesebb az S&P 500 benchmark indexnél, amely pedig 13 százalék YTD -vel erősödött meg" - olvasható a megjelent tőzsdei elemzésben, melyet a nyilvánosságot látva rögtön vissza is vontak, majd néhány nap múlva újra lefordítva kiadtak. Azóta mintha eltűnt volna a Capital Partners, legalábbis az elemzések írásával felhagytak.
watson
watson 2010. 02. 26. 08:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#141
"A Stock Quality Services Zrt. elhatárolódik"
hehe... a bűnöző cége elhatárolódik... Társtettesként képezte ki az ostoba CP-s ügynököket a CP székhelyén, de nyilván semmiről nem tud :)) és azt sem tudja hogy a Zrt-jébe milyen pénzeket raktak :))

Na végre, legalább a gyanu már felmerül:
"a tranzakciókkal járó jutalékok összege egy idő után felemésztette a befektetők befizetéseit, így nem hogy extra profitra tettek volna szert, még hatalmas anyagi kár is érte őket. Meg nem erősített hírek szerint ezek a pénzek – nemcsak a jutalékok, hanem az elvileg befektetett összegek is – egyetlen, állítólag zrt-ként működő társaságban landoltak; hogy ez a cég a Stock Quality Services-e, azt nem tudni." ;)
roland75
roland75 2010. 02. 26. 06:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#140
BUDAPEST ‒ Csizmadia Imre magánnyomozó már tavaly októberben megbízást kapott a Capital Partners egyik ügyfelétől, K. Károlytól, hogy derítse ki, milyen szervezet miatt lett 36 millió forint kára két hónap leforgása alatt.
s
Károsult
K. Károly már tavaly magánnyomozót bízott meg

– Miután pillanatok alatt szerintem tudatosan „kicsontoztak" anyagilag, tavaly ősszel megbíztam egy magánzsarut, hogy álljon rá a brókeremre. Az anyaggal dr. Kelemen Tamás ügyvédhez mentem, aki már el is kezdte a kártérítési eljárást – magyarázza a károsult befektető. A Castello Nyomozó Iroda ügyvezetője, ügyfélnek álcázva magát, beépült a rendszerbe. Lépésekkel járt a hivatásos nyomozók és PSZÁF előtt, felderítve a rendszert.

– Alul vannak a csicskák, tanulók, függő ügynökök, a menedzserek középen, és a csúcson a portfóliókezelők. A zárt egység vezetője egy Marek nevű férfi. A cég lenyúlásra szakosodott, nem tőkebefektetésre. A „brókert", aki Károlyt fosztotta ki, 5 nap alatt képezték ki. Megbízómnak 36 milliós veszteséget okozott, amiből neki 1,5 millió jutott. A főnökétől megkapta, kiket kell telefonon befektetésre buzdítani, ha nem sikerült, pénzbüntetést kapott, a legmagasabb 300 ezer forint volt. – magyarázza a magánkopó, akinek többen azt mondták: a cég ügyfelei csak bukhattak.

Kelemen Tamás a Capital bedőlése előtt már járt a cégnél, ám ott elzárkóztak. Ezután szólította fel őket a 36 milliós kártérítésre.

– Úgy gondolom, a hatóságok lassúak volt. Csak néhány vezetőt tartóztattak le, de tucatnyi álbróker szabadon van, és nem zárolták a bankszámlájukat. A károsultak visszakaphatnának valamit, de minden nap késlekedéssel csökken az esélyük. A cég profikhoz illő borsos árat kért a szolgáltatásért, de kereskedelmi tevékenység látszatát keltve becsapták az ügyfeleket – mondta az ügyvéd, akinél gyűlnek a károsultak.

– Már intézkedtünk a Csehországban és Szlovákiában lévő bankszámlák zárolása érdekében. A gyanúsítottak száma várhatóan nőni fog – közölte kérdésünkre Tafferner Éva, a BRFK szóvivője.

zotya32 2010. 02. 25. 22:55
Törölt hozzászólás
#139
Törölt felhasználó 2010. 02. 25. 19:23
Törölt hozzászólás
#138
watson 2010. 02. 25. 18:46
Törölt hozzászólás
#137
watson
watson 2010. 02. 25. 13:55
Előzmény: #135  watson
#136
link
"Capital Partners"
"Állás megnevezése: Bróker"
"< Pénzügyi végzettség, nyelvismeret NEM FELTÉTEL>"

:DD
watson
watson 2010. 02. 25. 13:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#135
Sőt, most látom csak hogy ezt a hirdetést az AFIN HU Kft adta fel a Balatonfüredi szántóról és a CP oldalára mutat :DD
link
watson 2010. 02. 25. 13:32
Törölt hozzászólás
#134
zotya32 2010. 02. 25. 12:41
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#133
ma még nem is volt ide beírás

"Húszmillió forintot fektettem be a Capital Partners cégnél, ebből mára pár százezer forint maradt. A pénzem elvesztéséről hónapokig nem tudtam, mert a brókerem hamis információkat adott a portfóliómról" - mondta el az [origo]-nak egy magyar ügyfél, aki 2008 őszén egyezett bele, hogy a társaság kezelje a félretett pénzét. A neve elhallgatását kérő károsult kisbefektető azt mondta, hogy a cég nem tartotta be a szerződében vállaltakat, több esetben is előfordult, hogy az árfolyam esésekor nem adták el automatikusan a papírokat, pedig az ügyfél ezt kérte. "Ha értenék a tőzsdéhez, nem bíztam volna meg brókercéget. Amit a kapcsolattartóm mondott, elfogadtam, főleg, mert logikusnak hangzott. Számomra csak később derült ki, hogy nem voltak valósak az elmondottak" - tette hozzá"

link
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 19:12
Előzmény: #129  exmnbs1
#132
Cikkben lévő videóanyag nagyon durva. Tisztára "Brókerarcok".
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 19:02
Előzmény: #128  exmnbs1
#131
Az az NBH-s szál más sztori.
A Political Capitalt (PC és nem CP) bízták meg a szélsőséges politikai csoportok tanulmányozásáról (adatgyűjtés, személyek, kapcsolati háló, stb).
Az más kérdés, h. ezt NBH-nak magától kéne végezni és megvan erre a technikai/személyi állomány is!
NBH-s fejesek pénzszivattyúzásáról van szó; kamu, érdemi teljesítés nélkül szerződések, ahol a teljesítés ctrl-C, ctrl-V a megbízott részéről. Ebből készült eredményt meg NBH átkopizza az évkönyvébe, hogy aszonyda ellenérdekelt személyek és csoportok szervezkednek, stb, stb.
exley 2010. 02. 24. 18:35
Előzmény: #97  zotya32
#130
A meglelendő kormány tagok is ezzel kampányolnak....tözsdére viszik a "lábasjószágokat".
exmnbs1 2010. 02. 24. 14:38
Előzmény: #128  exmnbs1
#129
exmnbs1 2010. 02. 24. 14:19
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#128
ez a NBH szál igen érdekes

Ennyi a támogatása a Nemzetbiztonságinak hogy külföldi tőzsdézésre kell elkölteni?

Nem hinném, hogy színlelt tranzakciók kellettek a lebuktatásukhoz......
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 13:16
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#127
:)
egyveleg 2010. 02. 24. 13:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#126
link

fejlemények
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 13:06
Törölt hozzászólás
#125
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 13:03
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
Jaj nem ide akartam . :)
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 13:01
Előzmény: #122  zotya32
#123
Közel kétszázmilliót kapott a Political Capital az NBH-tól

Reklám

A Magyar Nemzet információi szerint a Political Capital (PC) köré szerveződött cégcsoport nagyjából 190 millió forintot kapott a Nemzetbiztonsági Hivataltól (NBH), ezt állapította meg a két szervezet szerződéseit vizsgáló eseti bizottság.
Az erről szóló négyoldalas jelentést hétfőn fogadta el a parlament nemzetbiztonsági bizottsága. Az ügy szinte minden összefüggése államtitkot képez, ezért szinte semmit nem árultak el a dokumentum tartalmáról.
A Magyar Nemzet azt írja, hogy az NBH maga is el tudta volna végezni a kiszervezett feladatokat, ráadásul több szerződés kapcsán hiányoznak a teljesítési igazolások, így nem tudni, miért fizettek a PC-nek.
A jelentést elküldték a titkosszolgálatokat felügyelő miniszternek, Juhász Gábornak és Kovács Tamás legfőbb ügyésznek.
(Index - MN)
zotya32 2010. 02. 24. 12:15
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#122
aztán ott van még a Capi-Tall LLC... KEG, Phyl egyik közös IT-tagjának mutyicége....
Törölt felhasználó 2010. 02. 24. 12:02
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
a lenyúlás analógia mentén haladtál :)
elvarázsolt pénz mindkettőben van ez tény

Topik gazda

havi041
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek