Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 15. 18:18

ÉBREDJ MAGYAR! Kifosztják hazádat és házadat!Magyarok madara segítsed e népet...repülj TURULMADÁR...  

Miről szól rendszerváltástól a Magyarország gazdaság politikája?!!



”privatizáció” - tönkretenni fillérekért felvásárolni.

”fenntartható gazdasági fejlődés” a. további privatizáció, a befektetők veszteségeinek az állami költségvetésből való megtérítése, b. a bérek közvetlen, vagy közvetett csökkentése.



„kiszámítható, befektetőbarát környezet”- a. ez a globalizáció nem más, mint gyarmatosítás a (minisztereink a külföldi nagytőke helytartói) b. az állami terror növelése, c. olcsó, jól képzett, aránylag egészséges munkaerő biztosítása a külföldi nagyvállalatok számára.

a. további elbocsátások, a b. megmaradt munkaerő fokozottabb kizsákmányolása, c. a vállalatok minden közösségi felelősséget megtagadó magatartása., d. a kis és középvállalatoknak, a gazdaságból való kiszorítása, d a középosztály proletarizálása. e. a gazdák illetve a magyarság elgyökértelenítése. A munkahelyeken mondvacsinált ürügyekkel pénzmegvonások, elbocsátások..

Nagyobb munkahelyeknél a szakszervezetekbe olyan embereket választanak, jelölnek, akik elsősorban egy kis kenőpénzért dolgozótársaik jogos érdekeit nem képesek s nem is akarják érvényesíteni. Legtöbbször a szakszervezeti megmozdulások komolytalan gyerekcsínynek sem nevezhetők. Nincs olyan, hogy elégséges szolgáltatási igény kielégítése! -Hiszen ez akkor nem is sztrájk.

-A dolgozók, alapvető jogaikkal nincsenek tisztába.



Az államnak az lenne a szerepe, hogy a nemzetről gondoskodjon és azoknak minél jobb életkörülményeket biztosítson.

A mindenkori kormányok csak és kizárólag a magántőkét részesítik előnyben.

A magyarországi példa is nagyon jól mutatja, hogy „privatizációk”és részvények manipulációjával volt ÁVH-sok, pártfunkcionáriusok és azok leszármazottjai milyen hatalmas összegeket tudtak felhalmozni, kizsigerelni a nemzettől.

-A nyugati hatalmak segítségével.



A köztulajdonnak, a nemzet gazdaságára csakis pozitív hatása van!

Illetve, ha nincs is teljesen állami tulajdonban a cég, vállalkozás, törekedni kell arra, hogy legalább 30%-ban az állam tulajdonosa legyen az adott cégben, különböző kikötésekkel.

-hogy ott visszaélés ne lehessen.

Így az adó szinte minimális, illetve szükségtelen is lehet.



Törekedni kell arra, hogy a bevételek ne egy ember kezébe a vagyona „határtalan” gyarapodására centralizálódjon, hanem az a tekintélyes összeg lehetőleg a társadalom javát szolgálja.



Vass Albert üzenete az „hogy ébredjetek föl magyarok s legyetek újra nemzet váljatok nemzetté!

Ahol nem az a fontos, hogy ki mennyi pénzt hoz az országba, hanem ki mennyi jót-szépet és hasznosat tud cselekedni a magyar közösségért.”



Sz Balázs Koppány
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 19. 15:23
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#132
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:25
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Arról nem is beszélve, hogy a munkavégzés nem feltétlenül jár produktummal (szerencsére!)
Milyen kínos lenne magyarázkodni, hogy:
"nem miattam van!"
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:23
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#130
Ennyire nagy benned a vágy?
Biztos, hogy ezt akarod?
Te tidod.....
Na nekem ilyen áron nem kell turul!
(mit szólna az asszony?)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:21
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Necces! Ki tudja milyen a vérvonalad ? Nehogy már elhidd, hogy te majd eldöntheted, hogy magyar vagy! Majd aztatat ők fogják megszabni, hogy megfelelően árja-é?
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:21
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#128
És nem fél a megélhetési bűnőzőkből lett színesfémtolvajoktól?
Bátor madár! (vagy vakmerő?)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:18
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#127
... és csókolom, ha én megszekszuálom a turult (elnézést: TURULT), akkor a közös csemeték már MAGYAR-ok lesznek?
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:17
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#126
Számla nem gond:
a jehováktól sem kértem,amikor rámsóztak egy könyvet potom 5K-ért.
Azéret kíváncsiságból megkérdeztem, mire fogják költeni?
Azt mondta kedvesen,"egy éhezőt megvacsoráztatnak belőle"...
Kérdem:
*Egyet? Egyszer? Hol?"
Erre gyorsan elsietett.....
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:17
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#125
ÓÓÓ Ezt nemrég tanultam én is a gyerektől! A szobrászattal szaporodó turul, egyszercsak engedély nélkül odaszaporodik egy térre, és különböző jogi csűrcsavarokkal ottmarad, fészket is rak talán!
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:15
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#124
Persze ! Egy páran már felismerték micsoda biznisz van a szélek szélénben!
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:13
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#123
Biztos beteg voltam azon az órán...
És ráadásul, nem hozta el a tanulópárom a leckét.
Este utánanézek a gyerek könyvében.
(Ő még a hagyományos módon készült,hiányos ismereteim okán!)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:06
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#122
én nem, de sokakon látom ezeket

kitűzők, zászlók, matricák, hadd ne soroljam..
hogy kapsz-e róla áfás számlát, az már egy másik kérdés:)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:05
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#121
Nem tanultál még bioszból olyat, hogy szobrászattal szaporodás?
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:03
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#120
Mr_apricot!

Te már megvetted?
Hol lehet ilyen olcsón hozzájutni?
Számlával,ÁFÁ-val?
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:01
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#119
Csak úgy?
Hogy?
Megnéztem a turul-t, de mit fognak szólni, ha magamévá teszem? (ahogy elnézem, nehezen szaporítható...)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 13:00
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#118
szerintem mi mind magyarok vagyunk, ezzel nincs semmi gond

MAGYARnak lenni, na ahhoz kellenek extra megkülönböztető jegyek!

de ezek is egyszerűen beszerezhetőek, belőled is lehet bármikor MAGYAR néhány ezer forint befektetéssel:) (+némi gyakorlással)
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 12:55
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
cccc... Te kis mohó! Az egy elit klub! Oda nem lehet csak úgy.....
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 12:53
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
Bocsika!
Feltehetnék egy kérdést?
Mitől magyar egy magyar? Szeretnék én is magyar lenni...
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 12:30
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#115
Klausz!
Én csupán rólad beszéltem.
És még csak el sem ítéltelek! (Veled ellentétben!)
Vagy Te mást olvastál?
Akkor olvasd el mégegyszer a hsz-t!
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 12:26
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
Üdvözöllek csendes!
S minden olyan hasonló gondolkodásút, aki elítéli A MAGYAROKAT és magyar érzelmű honfitársaimat.

„Szabadna tudnom, Te itt most nem ezt csinálod emberek szintjén?”

Kérdésedre Magad adtad meg a választ!

Milyen szép is ez a magyar nyelv.-)))

Egyébként, tudd meg szintén, hogy a zsidó tradíciókból sok minden van, ami tetszik és hasznos.
Sőt megegyezik az ősi magyar szokásokkal vagy legalább is nagyon hasonló!
DE ha mi MAGYAROK , ezen szokásokat próbáljuk elsatnyult mivoltukból feléleszteni a zsidóvallású emberek egyből támadnak,hogy „ez nacionalista mit akar nincsenek is már magyarok”.

MILYEN BESZÉD EZ?

Ha meg nem vallja, magát valaki magyarnak hallgasson és hagyja, hogy a MAGYAR tegye a dolgát!

ÉLVEZZE A MAGYAR ÉS A SAJÁT MUNKÁJÁNAK GYÜMÖLCSÉT ANNAK ARÁNYÁBAN AMIT AZ ASZTALRA TETT ÉS NE IGYEKEZZEN AZ ORSZÁGOT A SAJÁT NÉPCSOPORTJÁNAK A KEZÉRE JÁTSZANI!!!!
DE miért is akarnak egyes népcsoportok külön törvényeket és kiváltságokat és úgy ,hogy MAGYARORSZÁGON a magyart ne illesse meg?

Pedig hidd el a „nacionalista”megmozdulások csak az ország védelméért vannak ebben belefoglaltatik minden nép,vallástól és etnikumtól függetlenül(kirekesztés mentesen)
Csak egyes népcsoportoknak nem tetszik,hogy valamit tenni is kéne az országért és ne csak kirabolni azt illetve a markukat tartani a segélyekért és élősködni,mint a paraziták.
-Nem tudom, hogy mennyire voltam érthető.

Szebb jövőt, erőt , egészséget az ÉG áldásával.
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 11:47
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
Klausz!

Mond meg nekem, a Belga melyik számában kritizálja a magyarokat?
Amit belinkeltem számot abból nekem pont az ellenkezője jön le, főleg ha a "sorok között olvasol".

üdv
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 11:25
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#112
" az árpádsáv engem azért irritál, mert mostanra ezek megszűntek magyar jelképek lenni

sokkal inkább arra szolgálnak, hogy ezen szimbólumok alatt gyűljenek össze azok, akik meg akarják határozni, ki a magyar és (szerintük) milyennek kell lennie a magyarnak

ha úgy tetszik, magyar jelképből nyilas jelképpé degradálódtak

a Belgáért én sem rajongok, de mentségükre meg kell jegyeznem: tudtommal ők sem "a magyarságot" gúnyolják, hanem a hülyéket.

sajnos ma Magyarországon a hülyék egyrészt sokan vannak, másrészt közülük is sokak őrültsége manifesztálódik nacionalista görcsökben, ami szvsz is alapvetően vicces
mr_apricot "

Elnézést a copy miatt de ebben minden ott van!
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 11:20
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#111
Szia Klausz!
"Mesterségesen generálnak háborúkat (EBBE HADD NE MÉLYÜLJEK BELE) gazdasági válságokat ,NÉPEK,NEMZETEK KÖZÖTTI ÖSSZEUGRASZTÁSOKAT STB. "

Szabadna tudnom, Te itt most nem ezt csinálod emberek szintjén?

Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 11:06
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#110
Negev!
A nyilas jelképeknek annyi közük van az ÁRPÁDSÁVOS zászlóhoz,mint az ÁRPÁDSÁVOS zászlónak az amerikai zászlóhoz.-)))

Ha félsz az ÁRPÁDSÁVOS ZÁSZLÓTÓL ILLETVE AMIT Te beleképzelsz akkor FÉLNED KELL az amerikai zászlótól is.-)))

Tudjál róla, bennem meg a Dávid csillag vált ki félelmet,rettegést.
A Világhatalmi törekvéseik miatt és az emberek feletti uralkodási vágyuk!
Szokásaink, életvitelünk után való turkálásuk.
-Milyen módszerekkel, hadd ne írjam most le.

Mesterségesen generálnak háborúkat (EBBE HADD NE MÉLYÜLJEK BELE) gazdasági válságokat ,NÉPEK,NEMZETEK KÖZÖTTI ÖSSZEUGRASZTÁSOKAT STB.

sanka 2009. 02. 17. 10:20
#109
igen adam, erre mondják, bagoly mondja verébnek nagyfejű.
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 10:05
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#108
a turul és az árpádsáv engem azért irritál, mert mostanra ezek megszűntek magyar jelképek lenni

sokkal inkább arra szolgálnak, hogy ezen szimbólumok alatt gyűljenek össze azok, akik meg akarják határozni, ki a magyar és (szerintük) milyennek kell lennie a magyarnak

ha úgy tetszik, magyar jelképből nyilas jelképpé degradálódtak

a Belgáért én sem rajongok, de mentségükre meg kell jegyeznem: tudtommal ők sem "a magyarságot" gúnyolják, hanem a hülyéket.

sajnos ma Magyarországon a hülyék egyrészt sokan vannak, másrészt közülük is sokak őrültsége manifesztálódik nacionalista görcsökben, ami szvsz is alapvetően vicces
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 10:03
Előzmény: #100  sanka
#107
Ne haragudj ha te komolyan ezt gondolod amit irtál nem vagy normális.
sanka 2009. 02. 17. 09:57
#106
najo, én megértelek, nem kell ezt mindenkinek felfogni.
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 09:55
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#105
A magyarságtudattal semmi bajom! Az Árpád sávos zászlót a nyilasok megbecstelenítették, ezért vált ki sok emberben ellenérzést a látványa! Meg mert anno is így kezdődött! Szerintem százszor szebb és jobb jelképei vannak a magyarságnak, a magyarság kifejezésére!
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 09:52
Előzmény: #100  sanka
#104
Most ébredtem fel és nem tudtam,hogy a legnagyobb ellenzéki párt az MSZP.A többi stimmel.
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 09:51
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#103
Negev "gyermekem"ezt már megint nem érted szerintem,vagy nem is akarod!
Ja bocsánat lehet,hogy nem jól gondoltam lehet,hogy vallást kell igazolni nem nemzetiségét.)))
Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 09:47
Előzmény: #100  sanka
#102
Igazad van sanka!

Csak nem értem,hogy egyes embereket miért irritálja az ami magyar kötődésü.
Turulmadarunk,Árpádsávos zászló esetleg koronánk stb.

(A Belga együttes gúnyolja a magyarságot ezek magyarok?)
-NEM.

Törölt felhasználó 2009. 02. 17. 09:43
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#101
"Ide meg jöhet boldog, boldogtalan"

Elképzelem, hogy Navracsics, Zuschlag,és egyébb ilyen magyar csengésű nevekkel rendelkezők elkezdik két generációra visszamenőleg keresni a magyarságukat!

Topik gazda

klausz
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek