Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:22

Vasárnap hajnalban megkéselték Marian Cozmát  

link



Lehet hogy nem teljesen idevaló de szerintem megér egy topicot.



Isten nyugosztalja Cozmát!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2009. 02. 11. 12:22
#200
exley, ne hülyéskedj már, megmondanád miből adjanak nekik még többet?
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:15
Előzmény: #197  TrendMan
#199
nem látható a szúrás?????????ti mit néztek?
oldalazva jön le a lépcsőn,oda nyúla jobb első zsebéhez,sztem akkkor veszi ki a kést majd elfordul h kinyissa és mellbe szúrja cozmat...1 pillanat az egész nézzétek csak meg!!!meg is rogyik picit cozma....mintha megbotlana!!
aztán kimerevítik a képet,akkor látszik h a veséjénél is megszúrták,valószínüleg lent a pincében...........
exley 2009. 02. 11. 12:14
Előzmény: #192  TrendMan
#198

akira, ezek inkább a kanibálok Magyarországi klónjai. Ezek simán felfalnák embertársaikat, ilyen jelenetet egy kannibalizmusról szóló filmben láttam., ahogy menekül a kiszemelt áldozat összeszurkálva, véresen. Ilyen előfordulhat az Európai Unióban és a mi hazánkban, elképesztő. Sokadszor írom le, ha nem gondoskodunk róluk felfalnak bennünket. Én nem látok más kiutat mint a segélyek emelése, Na bum,! A jegybank elnök és a többiek nem visznek haza 3 milkát csak 1-et, de ennek az lesz a haszna, hogy nem eszik meg a családjával eggyütt egy alkalmas pillanatban, a Magyarországi kannibálok.
TrendMan 2009. 02. 11. 12:08
Előzmény: #196  TrendMan
#197
A szúrás egyébként nem látható, csak sejthető, erre nem hivatkozhat a rendőrség.
Gondolom én.
TrendMan 2009. 02. 11. 12:07
Előzmény: #195  Chab
#196
Most őszintén erről a felvételről megtudjátok mondani, hogy ez melyik cigó volt ?
Persze nem úgy néz ki, mint a fotón, de egész más egy börtön regisztrációs fotó, meg egy ilyen videó felvétel.

Egyébként valaki még jött mögöttük, ebben biztos vagyok.
Chab 2009. 02. 11. 12:03
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#195
nekem is szemet szúrt.
de aztán elgondolkodtam, és arra a következtetésre jutottam, hogy valszeg ő lehetett a "kidobó". egyik szúrás sem látható semelyik közkézen forgó videon, miért pont ez került volna ki?
másrészt Sesum ott állt vele szembe, ha látta volna, hogy ő szúr, talán másképp reagál
szvsz
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 11:57
Előzmény: #193  TrendMan
#194
trendman,akira. és akinek még szemet szúrt ez!!!

EZT CSAK MI LÁTJUK??A RENDŐRSÉG MIÉRT NEM?????????

EGY SZÓ SEM ESIK A KOPSZRÓL...MERT AZ EGY ÚJABB SZEMÉLY....NEM A MOSTANI 3 GYANUSÍTOTT!!!
TrendMan 2009. 02. 11. 11:50
Előzmény: #192  TrendMan
#193
Érdekes, hogy az Index csupa olyan cikket hozott, ahol alátámasztják a helyi maffia létezését, az origo meg most egyben cáfolja
---> link
TrendMan 2009. 02. 11. 11:31
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#192
Én inkább aljasnak mondanám.
Abban, hogy egy szurkálja a fegyvertelen embereket hátulról egy oldalról, egy meg fent, mi ebben a profi ?
Bármelyik ősember horda tudta ezt a szervezettséget.

Agresszió kell hozzá, meg gátlástalanság.
kiegyezo 2009. 02. 11. 11:22
Előzmény: #181  kata311
#191
Tisztességesen megélni nem, de valahogy talán ...

Legalább is mi azt láttuk (Budapesten), hogy a lomtalanításkor elképesztő mennyiségű cucc kerül ki és azt jobbára -na, most hogy írjam, hogy mindenkinek jó legyen? - cigányok válogatják át, és viszik, ami nekik kell. Többnyire a felújítható bútorok, ahogy néztem, meg a fémek - szerencsére mi csak hobbiból szoktunk néha "körülnézni" és más az érdeklődési körünk. Nem semmi, amit kiraknak, mindig viszünk haza ezt-azt :-)

Viszont a nagyeszűek már nem hirdetik meg előre a lomtalanítást, mert akkor jönnek a ... és tényleg nagyobb lesz a rumli. Így viszont nehezebb megtalálni, kisebb része hasznosul, márpedig sokan megélhetéshez juthatnak ebből. Egyfajta -szerintem tök hasznos- munka.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 11:18
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#190
Nekem is feltűnt, hogy a lépcsőn felfelé haladva kapott a mellébe valamit a kopasztól, de az is feltűnt, hogy a veséje már akkor véres volt...

Gyanús nekem ez az ügy, a lépcsős momentum nagyon profi, előre megfontolt, kiszámított, megtervezett akciónak tűnik. Csak a kamerával nem számolt...

TrendMan 2009. 02. 11. 11:12
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#189
ngr,
Én is láttam, nekem is ez szúrt szemet.
Vigyorog a képébe, mintha ő lenne a biztonsági ember, aki tereli ki a jó népet és mutat fölfelé.
És közben tesz egy kampós mozdulatot e kezével !

Szerintem döbbenetes, akkor szúrták szíven, de már kint esett össze.

Rossz minőségű a felvétel, ez alapján én meg nem mondom melyik g* cigány volt, akár a Raffael is lehetett.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 11:05
#188
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 11:01
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#187
tegnapi hír az volt, hogy már lent vesén szúrták és úgy rohant fel, az utcán pedig kivégezték
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 11:00
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 10:58
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
Ti láttátok cozma utolsó perc című kamera felvételt?ahogy jön fel a diszkó lépcsőjén??
ott jön lefelé 1 kopasz csávó és sztem ő szúrja mellbe cozmát!!!ez csak nekem tűnt fel???
mert azt a csávót senki sem keresi!!!
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 10:39
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#184
Most amugy ez a sztojka gyerek sok cigány szemében példakép lett... ez a katona... igy kell ezt csinálni..... Fossál magyar!
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 10:37
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
az a poén hogy nem tudjuk hogy ki lesz a következő akit halálra vernek megszurnak...
már a médiában se jelennek meg az esetek nehogy fellázadjon a sok birka magyar ...! szuper... Féljél magyar féljél jövünk és agyon verünk! körübelül ez van most ..
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 10:35
Előzmény: #181  kata311
#182
egy sziksziói haverom mondta hogy...

A cigány gyereket ugy avatják be hogy felnött hogy:

(ez egy igaz példa)

ment egy magyar gyere kaz utcán ment a kisöcsi cigány gyerek meg két nagy bátyja és oda mentem a magyar gyerekhez.
Mondták neki:
Vagy engeded hogy a kisöcsénk megverjen vagy megverünk mi!
persze a magyar gyerek inkább hagyta hogy megverje a kisöcsi...

Na ez egy általános beavatás... már kiskoruk ota a cigány kölykök csapatokba verbuválodnak isznak randaliroznak (jo magyar is csak nem ennyire feltünöen és brutálisan mocskosan mulat)
verekednek stb..

Más:
Konditerembe soha nem jött be egyetlen cigo se nem is tudom hol gyurnak ezek? még szerencse hogy nem engedték be öket...
Ja lehet van saját magán kondi termük sztojkáéknak ...
kata311
kata311 2009. 02. 11. 09:34
Előzmény: #174  pampa
#181
vasazásból hogy lehet tisztességesen megélni?
fák vagy bokrok termése a vas?
nem, lebontják a hidat, elviszik a szobrot, közlekedési táblát, stb

Topik gazda

Drogos
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek