Topikgazda: Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 11:17

Új történelmi mélyponton a forint! - De még 300 alatt  

Ugrás a cikkhez
A tegnap esti 297 körüli szinten indult ma reggel a kereskedés az euróval szemben a bankközi forintpiacon, majd egy lendületes erősödés után, a régiós devizák masszív leértékelődésével együtt újabb történelmi mélypont született a forintpiacon.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=4&i=109510
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:43
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
ez a nép nem tesz semmit
itt egyik ember gyűlöli a másikat...
kár idegeskedni rajta
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:41
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#59
Azért a saját Édesanyád hallgathatott volna rád .
Pláne hogy feltételezem ő is tudja hogy egy kicsit több tapasztalattal rendelkezel a rokonokkal szemben a pénzpiaccal kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:40
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
ja amugy a bankokba is ment a hülyités az ügyfeleket... anyámat is hogy "nem engedik tovább " most ojrot kell eladni no para stb...
ma beszéltem ugyanazzal a bankos hölgyel....
elég pesszimista volt már ö is..... egészen mást mondott .......
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:38
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#57
Magához térhetne már végre ez a nemzet !
Meddig nézi, tűri még ?
Minden normális országban a világon már kövekkel kergették volna el az ilyen agyatlanokat birkákat...
Keményebb helyeken még keményebben bánnának el velük. Mi meg csak lesünk, külföldön meg röhögnek rajtunk....
Nem 5000-10 ezren kell a Kossuth térre menni hanem min. 200000 -en . Aztán ha a rendőrség nem állna át a nép oldalára, magára vessen......
A Nép akarat szent és sérthetetlen !
Ha százezrek lennének az utcán, bármilyen eszközzel elérhetné a célját !

Kíváncsi vagyok 350-400 as eurónál kimennének-e az elkeseredettek tömegei.....
Amilyen birkákkal van tele az ország még azt is tőrnék..
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:38
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#56
hasonlo a szitu itthon is....
édesanyámnak javasoltam a megtakaritását tegye át euroba mikor meglendült 270 ft környékéig... jött a válasz nem (rokonoktol jött az okoskodás nem hagyják tovább gyengülni ne okitsam anyám...) kaptuk az imf hitelt.. beerösödött 255-260 ig az euro!
mondom :
Anya most már biztos váltsd be mert ez csak átmeneti igy nem is bukhatsz az ügyleten ha mégsincs osszeomlás max vagy 10 ft ot!
jött a jotanács rokonoktol áh ne lesz az 230 is ne okitsam anyám.... nem hallgatott rám... most sziv már elpárologtatott kis lovét olyan 15-20 % ot...
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:38
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55
..itt az ideje a cégnek áttérni az exportra ill. ráerősíteni.. :))
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:36
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#54
..."oh, igen igen" süllyedünk...khm.khm...jól látja a világ.
..bár nemtom ezt a magvas gondolatomat hogyan lehetne nekik refrénbe varázsolni... :)))
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:32
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
Hehe :)
Hasonló a szitu nálam is. Mondjuk azért nyugtalanít, hogy egy olyan cégnél dolgozom, ami elég sokat importál.
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:31
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
Oh, igen igen

link
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:31
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
majd jönnek a külföldiek aztán a jo kis ojron felvásárolják még azt amit nem tudtak.... a lakosságtöl mindent...(hu..gyért .. sz...ar...ért.... mi meg mehetünk bádogokba.... hoppá... külföldinek jo lesz itt dözsölni kiskirály lesz.... lányaink meg mennek a sarokra strihhelni hogy kenyér legyen az asztalon.... (na ez durva de ez van )
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:29
Előzmény: #40  BudFox
#50
..és hozzá teszik, hogy el lehet tolni a biciklit...el lehet menni. :))) ..gondolva a fletó agyon emlegetett szavaira
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:28
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#49
Én egy fél éve egy éve a környékünkről egy csomó ismerőst le akartam beszélni hogy ne vegyenek fel svájci frank hitelt. Nem hittek nekem, kiröhögtek. Volt aki majdnem egyenesen anyázni kezdett.... Pedig ez már ősszel volt , a pénzügyileg analfabéta ember is érezhette hogy baj lesz...
Hát én ezeket nem sajnálom...
Most itt siránkoznak. Én meg mondtam lehet nem kellett volna kirühögni mondjuk azért ,mert 10-20 évvel fiatalabb vagyok tőlük.....Azóta nagy Kuss van ! Na meg egyre sűrűbben keresnek fel telefonon is hogy mire lehet számítani.
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:28
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#48
Ennek azért utána néznék a helyedben!
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:24
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
235 nél váltottam át a dolcsim azt hittem viszont hogy kicsit megtorpan itt.... a dollár nem ment még e felé az ojro viszont igen.... (dollár is össze fog omlani annyit nyomtatnak már :-) (MNB nek is nyomni kéne ft ot csak kár hogy nem abba vagyunk eladosodva... igy kérhetnénk nyomtatott dolcsit ingyé a fedtöl a festéket meg a papirt kifizetnénk.... )
Hamarosan jön a kamatemelés hogy mentsék a forintot utolso erövel is.....
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:23
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
És ha ez nem lenne elég a devizahiteleseknek, a svájci frank is erősödni kezdett az euróval szemben...

Mekkora szerencse, hogy én nem vettem fel, nem irigylem azt aki igen...
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:22
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
vissza kell menni müvelni a földet vidékre ... hogy éhen ne dögölj.... mert az lesz :( önellátás ami szükségletet csak tudsz ..... nem csak mi omlunk össze a nagy amerika is..... de mi joval elöbb...
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:17
Előzmény: #40  BudFox
#44
...lófaszt élnél meg. :)

1. agyonverne a többi ember
2. nem tudnád eladni a megtermelt cuccost
3. miután agyonvertek, ellopnák az összes cuccosodat
4. vannak olyan szükségletek, amit nem tudnál előállítani
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:16
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#43
Kedves Barátom! Hogy kinek mi csipi,ezt hagyjuk.Én kivánom ,hogy Neked és ne nekem legyen igazam.Tudod ellened szól,hogy hangoztatva van ,hogy itt mennyire féltek,mégis itt van a legtöbb hasonló ember mint Te,az európai országok közül.
Pitzu 2009. 02. 03. 15:15
Előzmény: #40  BudFox
#42
Vegyetek gyémántot, brilliánst! Abból 100 millió forint értékű is lazán elfér a zsebedben, és bárhol eladható. Ha menni kell, csak zsebrevágod, aztán pá...
Törölt felhasználó 2009. 02. 03. 15:14
Előzmény: #40  BudFox
#41
"de mi van akkor ha nagyon nagy baj van, és az állam lefoglalja a számlákon levő pénzt ? aztmondják csókolom. :-))"

Ilyen azért reméljük nem lesz..:)
De akkor ? Elmész egy jó hírnevű pesti piacra, veszel egy Kalasnyikovot, és mész arra amerre a döhödött tömeg.

Topik gazda

Defender
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek