Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 20:38
Előzmény: #1899  Törölt felhasználó
#1900
na egy példa: hú de jó, olcsóbb lesz a benzin és a kocsikat is annyira fejlesztik, hogy kevesebbet fogyasztanak, mert így környezetbarátak. Pont ezért még több kocsi lesz.
Az egész világgazdaság valahogy így működik szerintem.
És ha a világon nem halnának annyian éhen, mert nincs kaja és nem halnának meg annyian mindenféle nyavajában, akkor (ez most csúnya lesz!) téged is kitúrnának a házadból és mindnyájan éhenhalnánk.
Ugyanez van a betegségekkel.
Ez ellen nem lehet mit tenni.
Fel kell ébredni a kis romantikus "a világ szép és az ember jó" álomból...én már sajnos felébredtem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 20:33
Előzmény: #1898  Törölt felhasználó
#1899
ide nagyon sok dolgot le lehetne írni, amelyek elolvasása után mindenkiről lekerülne a becsületes jelző, de nekem ehhez sem időm, sem kedvem nincs.

Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 20:30
#1898
Én is leírom azért a véleményem ebben a témában...
Lehet beszélni erkölcsről meg hasonló szép dolgokról...és lehet szembesülni a valósággal.
Az élet verseny. Ha nem túrsz ki valakit, akkor nem lesz helyed. Ha hagyod magad kitúrni, akkor szintén csak elbuksz.
Az szerintem tévedés, hogy a tőzsde zéró összegű játék...ha az lenne, akkor a záróértéke nulla lenne. Na ezt hagyjuk.
A másik, hogy nagyon álszent dolog egy olyan gazdaságban beszélni a fenntartható fejlődésről, ahol a gazdaságot egyedül csak a fejlődés tartja életben. És mint látjuk, ennek a fejlődésnek nem lineáris, hanem exponenciális kell, hogy legyen a pályája. Ti is ezt várjátok el azzal, hogy a tőzsdén hosszú távra fektettek be. A másik lehetőség, hogy a konkurencia tönkrevágásával értek el növekedést. Na, itt az erkölcs, meg a szociális érzékenység teória megbukott. Ezt fenntartható fejlődés nevű dumákkal nem lehet generálni, mert még mindig olcsóbb tönkretenni a földet, minthogy átáljon a világgazdaság valami másra.
A gyógyszer-, olaj-, gép- stb ipar sem ezt teszi.
Amíg a más veszteségein és nyomorán valaki pénzt kereshet, addig itt nem lesz ilyen utópia, mint amiről álmodoztok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 19:00
Előzmény: #1896  Törölt felhasználó
#1897
A tőzsdénél tágabban vett üzleti életben nagyon szomorú lenne, ha nem lenne erkölcs,csak nyereség és veszteség. Az igazság az, hogy erkölcstelenül még a hülye is sikeres lehet üzletileg, ha lehetősége nyílik. A jó üzletember pont arról ismerszik meg a szememben, hogy erkölcsösen is tud sikert elérni. Az elegáns pedig elvi kérdést csinál belőle, hogy bebizonyítsa, elég jó ő ahhoz, hogy csak erkölcsösen üzleteljen.

A tőzsdén nehezen értelmezhető az erkölcs fogalma, hiszen nem konkrét személyek üzletelnek egymással, hanem mindenki mindenki ellen. A játék pedig zéró összegű, csak úgy nyerhetek, ha a másik veszít. Remélhetőleg evvel mindenki tisztában van, aki a tőzsde közelébe jön, ezért senki nem vethet a másik szemére semmit. Itt csak a piachoz képest jelentős tőkeerejű szereplőknek, és a bennfenteseknek van lehetőségük erkölcstelenül keresni, ők persze élnek is vele sokszor, de ez legyen az ő bajuk. Az én értékrendem szerint az ő szándékaikat nyilvános információk alapján kikövetkeztetve és őket követve nyereséget elérni nem számít erkölcstelennek, bár lehet, hogy másnál ez már kiveri a biztosítékot. Számomra pont ez teszi érdekessé, intellektuális kihívássá a dolgot.
Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 17:38
Előzmény: #1895  Törölt felhasználó
#1896
Labbancz, bocsáss meg, talán nem olvastad figyelmesen vagy én írtam félreérthetően: nem azt kérdezem, hogy hol az erkölcs az üzleti és politikai kérdésekben, hanem hogy hol van az erkölcs az üzleti és politikai kérdések MELLETT? Ebben a topikban, okos emberek (pl. Te) hsz-ei(d)ben? A gondolataitok között?

Az üzletben, a pénzben nincs erkölcs, csak nyereség vayg veszteség, ebben egyetértünk. De a világ (legalábbis számomra) nemcsak üzlet és pénzkeresés, ahoyg az ember nemcsak farkas, hanem egyben néha majom, ember, olykor angyal is.

Egy hasonlattal: én lekereskedhetem a holokausztot vagy az 56-os eseményeket, ha ügyes üzeltember vagyok, nyerhetek rajta, de/ÉS ettől függetlenül lehet róla véleményem is, pro vagy kontra. Ezt a második síkot hiányolom továbbra is innen.


Törölt felhasználó 2006. 10. 21. 00:40
Előzmény: #1891  Törölt felhasználó
#1895
Utazo1,

tisztelettel... köszönöm a hozzászólásodat, elnézést kérek a késői reagálásért, de iszonyat kevés szabadidővel gazdálkodom...

Erkölcs??? Üzleti és politikai kérdésekben???
nem működnek együtt... próbáltam réges régen... egy messzi-messzi galaxisban... és az erkölcstelenek elszedték a jussom... ezek után csak a kedvenc mondásomat tudom idézni neked:
Farkasok között Farkasként kell üvölteni...

Ha nem Te, vagy Én vagy Greeny... akkor jön egy másik...

Idealista elképzelés, valóban... de hagyjuk meg a gondolkodást és az elmélkedést a pálya szélén állóknak... Én benne vagyok a játszmában... a pályán vagyok... és nyerni akarok... az erkölcs olyan, mintha a sportszerűséget követelnéd egy futball meccsen, holott a szerencsétlenekben csak a győzelem dolgozik... semmi más...

Így van ez a Szent Piacon, a Politikában, az Üzletben és nagybetűs Életben is...

Győzelem, győzelem, győzelem!
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 12:28
Előzmény: #1893  bpmcwap
#1894
Nem akarok pálcát törni senki felett. Csak szeretek okos emberekkel valódi kérdésekről is beszélgetni. Ezek természetszerűleg idealista kérdések:)
bpmcwap
bpmcwap 2006. 10. 20. 12:17
Előzmény: #1891  Törölt felhasználó
#1893
Sajnos tul idealista az alábbi hozzászólás-pedig teljes mértékben egyetértek vele, de nem törhetc felettük pálcát... Ők csak asszimilálodtak... mint az itt irogato sikeres trédelők nagyrésze... A fejétől bűzlik, sőt már rohad a hal... ha eddig nem is ezekben az elmult hetekben tudatosulhatott benned...
Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 12:07
Előzmény: #1891  Törölt felhasználó
#1892
Elnézést a hibákért:
szenvtelenségével
et nil humani
intelligens

Törölt felhasználó 2006. 10. 20. 12:04
#1891
Jó napot, uraim!

Elgondolkoztatott, amiket az elmúlt oldalakon olvastam, főleg Labbancz és Greeny hsz-ei. Bölcs, letisztult, tárgyilagos vélemények, a kívülálló szenvtelensével. Az outsider eleganciája. Nem keveredni bele "érzelmi-erkölcsi" játszmákba az események kapcsán. Nem foglalni állást. Figyelni az esélyeket, és csinálni a pénzt, hiszen üzletemberek vagyunk. Ez az, ami számít: meglovagolni a hullámokat. Nem belemerülni. Csak utazni rajtuk és keresni a pénzt.
Elegáns. Annak tűnik.

Éppen ez ütött szíven. Mert akiknek sok dologról ilyen bölcs és okos véleményük van, azoknak azt is tudniuk kell, hogy az outsider luxusa: hazugság. A 20. sz.-nak (akár az örmény népirtásra, a holokausztra vagy a kommunista diktatúrákra gondolunk) ez a tanulsága. Nem maradhatsz kívül a világon, mert kívülmaradásod is állásfoglalás. (Vö. Írástudók árulása, az értelmiség felelőssége). Az igazán bölcseknek azt is tudniuk kell, hogy bölcsesség nem lehet teljes - erkölcs és állásfoglalás nélkül.

És itt most válasszuk külön: egy dolog a pénzkereset. Az okos ember meglovagolja a hullámokat és pénzt keres rajtuk. Ez rendben is van!
Amit én hiányolok: hogy az üzleti sík MELLETT van a világnak egy erkölcsi síkja is. Ennek nyomait nem találtam a fenti ilntelligens hsz-ekben. (Félve írom le az "erkölcs" szót, mert az utóbbi időkben mintha ez is a "jobboldali-nyilas" szókincs körébe lenne kiszorítva. Mégsem tudom jobban kifejezni, hogy a világról véleményt kell formálnunk, és a "mennyi pénzt hoz ez nekem?" mellett a "jó-e, helyes-e ez?" kérdést is fel kell tennünk, összekapcsolva a "mi a "jó", mi a "helyes" stb. kérdéskörével. És állást kell foglalni, a "homo sum ez nil humani alienum" bölcsességével, akkor is, ha egyik állás sem mentes árnyalatoktól, nem mentes jó és rossz lehetőségek keveredésétől.)

Ez utóbbi sík (vagy legalább a nyomai) hiányzott nekem a bölcs véleményekből. Pedig enélkül beszélgetni a világról okos emberekkel: kevés.

De ha figyelmetlenül olvastam, vagy félreértettem volna, akkor tegyetek helyre.

Egy feles Unicumot kérnék!

Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 18:22
Előzmény: #1888  Knight Tyris
#1890
:o):o):o):o):o):o):o):o))))))))))
Knight Tyris 2006. 10. 18. 15:53
Előzmény: #1888  Knight Tyris
#1889
Knight Tyris 2006. 10. 18. 15:51
Előzmény: #1887  Knight Tyris
#1888
Egér. :o) :o)

link

----------

Strucc

Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel:
- Kérek egy hamburgert, sült krumplit és egy Coca-Colát. - Majd megkérdezi a struccot: - És te?
- Ugyanazt - így a strucc.

Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és a számlával.
- 6 dollár 40 - mondja. A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget.
A következő nap újra bejönnek, ugyanazt rendelik és ugyanúgy kifizeti
a férfi a pontos összeget. A következ. napokban ugyanez megismétlődik
még négy-öt alkalommal. Egy péntek este ismét megjelennek.
- A szokásosat? - kérdezi a pincérnő.
- Nem, ma péntek van, kérnék egy steaket és tört krumplit -
közli a férfi és a strucchoz fordul:
- És te?
- Ugyanazt - hangzik a válasz.
Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és közli a számla
összegét: - 32 dollár 50.
A férfi belenyúl a zsebébe és ismét átadja a pontos összeget.
A pincérnő nem tudja visszatartani a kíváncsiságát és megkérdezi:
- Bocsásson meg, uram, hogy lehet az, hogy önnél mindig a
pontos összeg van?
- Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát.Megdörzsöltem, kijött belőle egy jó tündér és felajánlotta, hogy
teljesíti két kívánságomat. Az első kívánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Briliáns, más emberek kértek volna egymillió dollárt, de így maga gazdag fog maradni egész életén át.
- Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy Rolls-Royce, az összeg mindig ott van, ha kell.
- Megkérdezhetem, hogy kerül ide a strucc?
- A második kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal.
Knight Tyris 2006. 10. 17. 21:39
Előzmény: #1886  Törölt felhasználó
#1887
Ez nagyon jó volt, legutóbb a Jégkorszak 2-őn dőltem így a nevetéstől. :o) :o)
Törölt felhasználó 2006. 10. 15. 20:39
Előzmény: #1885  Törölt felhasználó
#1886
Ezt Knightnak
link

Ezt pedig a pártprogramoknak és kiagyalóiknak
link
Törölt felhasználó 2006. 10. 15. 17:40
Előzmény: #1884  Knight Tyris
#1885
valaki keresse már meg, hogy hol találhatóak a tavaszi pártprogramok és tegye ide fel legyenszives, hogy láthassuk, ki hazudott és hogy ki meri kitenni közszemlére mostanában az akkori állításait. Az mdf-é ott van a kezdőlapon...ja és ez az erkölcsi forradalom miatt szívok a tőzsdén, mert ha nem megy itt a balhé, akkor már rég jobban állnánk.
LOL az egész.
Ja és az én nevemben ne beszéljen senki, mert biztos nem értünk mindenben együtt. Például ha valakire szavaztam, azt nem azért tettem, mert egyetértek azzal, hogy mindent megtehet.
Knight Tyris 2006. 10. 15. 17:04
Előzmény: #1883  Törölt felhasználó
#1884
link

Kellemes szórakozást a kávéházi videóhoz. :o)
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 19:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#1883
halihó!
mit remekelt az az átok? :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 19:08
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1882
hehehe, a magoszos gazdák még mindig tüntetnek az állambától kapott többtízmillás traktorokkal, csak most "háttértámogatják" terménnyel a tüntetőket - igazi kis tepsi siget... kell egy hét együtt lé jelszóval és jeltettel :) -sokan amúgy csak "politbulizni" mennek, meghallgatják a prófétákat és a pro feta érveket (norbi update fetával) és jót kommunistáznak. aztán hazamennek ovis képet csókolgatni és/vagy fletósat köpködni...

mondjuk semjénnek abban igaza van, hogy balfax kormány támogatja agyon a multikat - abból a pénzből értelmesebb program is kitelik
az igazi reformok kellenének: EÜ, TB, agrártámogatások felülbírálása, stb.

majd ovi előrukkol vele :)

mond majd vmi okosat a nép bölcs vezére :)
kissherceg 2006. 10. 12. 18:41
Törölt hozzászólás
#1881
spade 2006. 10. 12. 10:46
Előzmény: #1872  Törölt felhasználó
#1880
Kedves Labbancz,

Sztem elég nagy butaságokat irkálsz itt az MDF-el kapcsolatban, de ha pénzt dobtál rájuk a Te dolgod, Te bukod ..Sztem alapvetően nem érted a folyamatokat, persze a távoli jövöben valamikor ha az ET-k megjelennek az MDF aoldalán akkor persze...de addig...és hát lehet tényleg egy nagy flush is amikor aki gyorsan markol sokat fog, de addig....

Én Kanyiszszál értek egyet a következő dobás az Szdsz-től várható, vagy halott. Mellesleg éppen az szdsz lehet az egyik aki kinyirhatja az MDF-t hiszen az ö szavazóit fogja elvenni
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 08:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1879
menj el a Heller szakmai hétre....annak keretében jönnek... .

Ricsi izgi lesz....
kissherceg 2006. 10. 11. 22:43
Törölt hozzászólás
#1878
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 20:36
Előzmény: #1876  Törölt felhasználó
#1877
Greenspam!

Az MDF miatt hívtál ide? Lehet-4 év múlva, de az SzdSz-nek ki kell törnie most, vagy halott.

És nyitva előtte a kapú, csak ki kell lépni.
Amúgy is amiről beszéltek MDF kapcsán az egyedül nem megy.
Törölt felhasználó 2006. 10. 09. 10:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1876
Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó, a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika, a medve, a farkas, a róka, az agresszív kismalac, két rendőr, és egy szőke nő. Méregeti őket a csapos egy ideig, majd megszólal:



- Na elmentek a picsába!





Két szőke nő beszélget Szent István király szobra előtt:
- Milyen jó pasi! És oda is van írva, hogy 975-1038.
- Ja, csak azt nem írták ki, hogy Pannon vagy T-mobil!
kissherceg 2006. 10. 08. 18:34
Törölt hozzászólás
#1875
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 15:28
Előzmény: #1873  Törölt felhasználó
#1874
Köszi Jecub!!!

Majd igyexem kicsit többet meglátogatni benneteket...

Sok pénzt Nektek!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 14:27
Előzmény: #1872  Törölt felhasználó
#1873
Jo volt elolvasni amiket irtatok, latom akad meg nehany tiszta gondolkodasu ember. Kar hogy keveset irtok a forumra labbancz, de meg tudom erteni. Ocean mely tisztelelttel.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 13:20
Előzmény: #1871  Törölt felhasználó
#1872
Gentle,
öreg barátom...

engedd meg, hogy kifejtsem a gondolataimat és burkoltan mindazt, amit TUDOK... tényleg csak burkoltan...

először is hadd zárjam le a Csányi-kérdést:
Dr. Csányi Sándor hónapokig egyeztetett, tárgyalt, vizsgálódott, készült, tervezett - foglalkozott az MDF és a politikai szerepvállalás kérdésével. Időt szánt rá, energiát ölt bele egy olyan ember, akinek elég drága az ideje és aki természetesen minden üzletet alaposan megvizsgál, mielőtt döntene. Majd úgy döntött: MOST nem!!! ez azt jelenti, hogy MOST nem, de nem kizárt... és jelenleg jól döntött... másrészről hadd hívjam fel a figyelmedet egy apróságra: egy tálból esznek, egy folyóba hugyoznak... megférnek egymás mellett, ha mindenki elfogadja a szerepét, ami rá van osztva...

jelenleg 2 erő fog egymásnak feszülni évekre és magatehetetlenné teszik az irányítást, a fejlődést...
az emberek, és először az előrelátók és az okosak oda fognak állni, ahol lehetőség van... megújulás, NYUGALOM - nagyon fontos!!! - és aki fel tud mutatni egy olyan KÉSZ gárdát, amelyik képes átvenni a teljes szerepet... ez nem MOST van, de ki fog alakulni, ha így folytatják...

2 rossz közül a 3. semlegest fogják választani, mert benne van a körben... és lehet választani!!!

a Pénz dönti el a választási lehetőséget és a nép érvényesíti... és a Pénz kezd átszivárogni... diverzifikálódni az MDF irányába... és nem ok nélkül... a múltat nem lehet elfelejteni, ez igaz... de érdekes módon májusban mégis az MSZP nyert, holott nekik aztán van múltjuk gazdagon...

Ismersz annyira, hogy tudd, mindig a nyertes mögött állok... jelenleg a partszélről nézem a bunyót, és látom ki marad talpon - és ez a 3. lesz ...
szerinted kikkel egyeztettem az elmúlt hónapokban a jövőről és kötöttem megállapodást???

megvan rá az okom... és másoknak is...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 13:02
Előzmény: #1864  Törölt felhasználó
#1871
Lab!
Nekem megint más a véleményem az mdf sztoriról!
Jobboldalról senki sem fog rájuk szavazni, ez világos, pontosan tudod, te is hogy miért. Tehát ahogy eddig sem tudott elvenni szavazatot, ezután sem fog tudni.
Tudod, egyszer vágsz át valakit, utána még egyszer nem lehet.
Szavazókat csak a ballib oldalról tud elvenni, de akkor úgy jártok, mint a jobboldal. Bizonyos mértékben ugyan sikerült a megosztás, de ez hajszálra lett csak elegendő. Most ugyanaz fog lezajlani a baloldalon. Mindenki látni fogja, hogy a hajó átfestésre kerül piros-kékről, zöldre.
Csak ismételni tudom, hogy az emberek nem hülyék, és nem felejtenek.
Igaz, a maszop alól ki tudja venni a talajt az mdf. Főleg ha kap hozzá egy kis libsi háttértámogatást. Vagy lehet, hogy ő maga a kezdeményező?
Hm... ezen még gondolkodok egy kicsit..
Csányinak esélye egy kizárólag független, csak a saját nevéhez köthető új mozgalom élén lenne esélye, mindenkitől függetlenül. Ha becsatlakozik mégis az mdf-hez, akkor ez halott ügy. Nem is érdemes róla beszélni.
A pártok feletti szakértői kormány fejeként is szívesen látnám.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:58
Előzmény: #1869  Törölt felhasználó
#1870
Greeny,

nincs széthajtva :))

átnézettem alaposan, pontról pontra :))

ezt kifogtam nagyon :))

nagyon harap a vas :))

Imádom :)) meg is látogatlak, ahogy ígértem :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:56
Előzmény: #1865  Törölt felhasználó
#1869
labbi, ez nem lett már széjjelhajtva? :) (az ilyen külsős és tuningolt járművekről ez az érzésem, bár nagyon harapós verádnak néz ki :)))

csak óvatosan :) 50km%h lak területen belül :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:56
Előzmény: #1866  Törölt felhasználó
#1868
A sas meg felszállt...

Én is tudok ilyen okosságokat írkálni...

Koi, szerintem kiváló publicista lehetnél, ha ilyen gyönyörűségeket tudsz megfogalmazni :))

Hajrá, még támogatnálak is...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:55
Előzmény: #1864  Törölt felhasználó
#1867
na mára lépek, jó volt umálni emberek, gentle értelek téged is...bár nem tudom hogy zajlottak ezek az ítéletek (ettől függetlenül nem tiszta hogy kirakják a honlapra a neveket), de az tudom, hogy a magy. igazszolg az nem mindig ugy ketyeg ahogy kell, föleg nem, ha a rendörök a nagy ügyekben és az elítélésben érdekletem mert akkor kapnak pontokat... . na de ez más tészta, menjetek kirándulni, szép az idő :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:54
Előzmény: #1863  Törölt felhasználó
#1866
én berúgni csak a motort szoktam!!

amiben vagyunk az meg most "szar"!

bár az oceán kristálytiszta de az országot partja nem mossa!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:53
Előzmény: #1858  Törölt felhasználó
#1865
link

Greeny,

az új autóm :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:50
#1864
na waze lejárt az idő!!:)))

megszolalt a vekker óra!!:))

Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:50
Előzmény: #1861  Törölt felhasználó
#1863
rutinos tengerész tudja:

ha hullámzik légy rugalmas és kövesd a hullámokat, mert ha nekikfeszülsz, akkor tengeribeteg leszel, elszédülsz és hánysz egy gyönyörűt, hogy évekig nem akarsz hajóra szállni...

ha erre alkalmatlan vagy, akkor ne szállj hajóra soha... és ha van egy kis pénzed inkább menj el berúgni... jobban fog esni és könyebb kiheverni...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:48
Előzmény: #1856  Törölt felhasználó
#1862
Az igazságszolgáltatást meg nem érdemes előttem fényezni Greeny! Majd ha példát statuál, és elítéli lopcsányt, akkor majd fejet hajtok előtte. Merthogy köztudomású, hogy a büntető törvénykönyv több paragrafusát is kimerítette a megadancer meg baráti körének ténykedése. Addig nekem ne beszélj igazságszolgáltatásról.
Igazságszolgáltatás?
Hahhahahahahaha. Ne viccelj.
Erőszakkal kicsikart, és aláírt nyilatkozatok alapján? Úgy, hogy semmiféle kontaktra sem volt lehetőségük az embereknek. Alapfokon jár mindenkinek az ügyvédi védelem is. Vagy csak a főbűnösöknek?
Nem akarom én ezt ragozni Greeny!
Pontosan, kristálytisztán látom, hogy mi folyik itt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:48
#1861
rendör kérdezi a mamátol???

mama hová megy???

megyek a temetöbe!!!és ki hozza vissza a biciglit???

de most a jelszó:Ne mozogj mert hullámzik!!:))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:47
Előzmény: #1859  Törölt felhasználó
#1860
Ahogy érzed Koi... :))

Én nem akartalak és nem is akarlak meggyőzni :))

Az idő majd igazol valamelyikőnket...

megjegyzem: az MDF-nek van alternatívája... ezt rosszul látod...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:45
Előzmény: #1857  Törölt felhasználó
#1859
semmi baj nem történt!!!:))

én meg mint (mert én is az vagyok)ülezember
szvsz szerintem nincs az mdf nek alternativája
az üzleti életben és a politikában sem.
én is a barátaimnak jeleztem hogy nincs alternativája.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:39
Előzmény: #1856  Törölt felhasználó
#1858
nem értelek koi, nekem jó GYF?

Gentle,
nekem az olyanokkal van bajom, akikről írta (homepage) maga a mozgalom mint olyan nemes dolog, de hogy a végén ki mire használja ki (fel) az más tészta. Ne érts félre, én is becsülöm, aki kintt van békésen tüntet a hazugságok ellen. De az ilyen: itt vannak a nevek akik elítélték a garázdálkodókat a homepagen, szerintem személyiségi jogokat is sért, meg lehet tudni milyen irányzat fegyvere ez.... . Nekem CSAK ezzel az iránnyal van bajom. Bocs, ha félrérthető volt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:36
Előzmény: #1850  Törölt felhasználó
#1857
Nna tegyünk tisztába valamit... Koi...

ha ismernél, úgy és annyira mint Greeny és Gentle, akkor tudnád, hogy nekem nem az MDF a favorit... nekem SZEMÉLYEK a favoritaim... én elég aktívan benne voltam és vagyok az eseményekben magánszemélyek mögött... de minden választás után már a következőre rendezkedek be... ezt hívják előrelátásnak és túlélésnek... nem vagyok sem hős, sem mártír... a temető tele van hősökkel és mártírokkal...
én üzletember vagyok... és mint olyan, csak a sikeres üzletre és folyamatokra szavazok és állok MÖGÉ - nem bele...

szerényen, udvariasan és csendesen jeleztem a barátoknak ITT is, hogy a következő sikeres üzlet és folyamat az MDF lesz... szvsz és jelenleg... de a világ változik... és aki nem hajlik, az törik...

ennyi történt...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:31
#1856
oldalra a jot ami neked jó!

bocsi!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:30
#1855
ha mondjuk elöveszel egy papirt és elkezded két oldalra irni a dolgokat
egyik oldalra a rosszat ami neked rossz amásik oldalra a jot ami neked rossz,
akkor ne felejsd el a tetejére odairni hogy
GYURCSÁNY FERENC!!!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:30
Előzmény: #1852  Törölt felhasználó
#1854
Greeny!

Pontosan mi is a bajod a Kossuth tériekkel?
Mert itt jó lenne talán kettéválasztani az igazi Kossuth téri tüntetőket a fidesz által odahívott szimpatizánsoktól. Akik, miután leosztották a fidesz főnökök az észt, hazahúznak. Merthogy nyilván láttad, két külön színpada van a két rendezvénynek. A fidesz arra sem vette a fáradtságot, hogy egyeztessék céljaikat a civil mozgalommal, akik hátán kapaszkodtak fel.

Talán több tisztelet kellene azok iránt tanúsítani, akik ma 21. napja kint vannak a téren, pártszimpátiától függetlenül, civil kezdeményezésként, hogy kiálljanak amellett, hogy bizonyos emberi, erkölcsi értékeket meg lehessen még ebben az országban menteni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:27
Előzmény: #1852  Törölt felhasználó
#1853
én álláspontokat ütköztetek!!:))

ez amiröl most beszélsz az olyan adok- kapok
mindenkit érnek sérelmek vannak akik jol és vannak akik rosszul viselik!
ettöl vagyunk emberek!
sőt tudunk gyülölni és szeretni is !
én a szeretni oldalhoz tartozom!
a többit meg majd az élet megbünteti!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:23
Előzmény: #1850  Törölt felhasználó
#1852
koi. lehet mártírnak lenni egy szép célért. lehet értelmes emberekkel együtt küzdeni vmiért. Vagy szerinted értelmes dolog az hogy feltették a bírák etc neveit, akik GYÚJTOGATÓ ÉS RONGÁLÓ NEM BÉKÉSEN TÜNTETŐ embereket ítéltek el? ekiknek ez fáj, lehet sejteni MELYIK tábor hívei... . Na hát ehhez nem aszisztálok, de te csinálhatod.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:21
Előzmény: #1848  Törölt felhasználó
#1851
igen, mert a választáson lehet gyújtogatás, anyázás, verekedés és egyéb hasonló kísérő nélkül megcsinálni. tudjuk, ez max 4 év türelmi idő. de most nézz fel a kossuth tér homepagere ill a linkre amit betettem....ezekkel az emberekkel SOHA nem mennék ki tüntetni. Velük nem. Ilyen gondolkodás jóra nem visz. És ez a baj a tüntetéssel, hogy sokan kihasználják, indulatlevezetésre...az van, sajnos elég az elmúlt évek adtak rá okot.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:20
Előzmény: #1847  Törölt felhasználó
#1850
igen akkor neked az _MDF a favorit!
milyért nem ezzel kezdted????

mert akik kint vannak a kossuth téren azzok hülyék akik meg kimentek azzok is ,
akik meg szép csendben várakoznak azzok a fasza gyerekek.:))))

a 2 pontban azt látom hogy te a harmadik táborba tartozzol azzaz te kivársz és pimasz modon kihasználva a lehetöséget kapaszkodol majd fel.:))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:17
Előzmény: #1837  Törölt felhasználó
#1849
Hát nagyon kíváncsi lennék én arra, hogy Csányi mennyire adná a nevét ezek után az mdf-hez. Több dudás egy csárdában?
Hm.. Csányi doktor szeret fődudás lenni.
Nem tudom mennyire lehetne az érdekeket egyeztetni.

Azt meg látná világosan mindenki, hogy a piros át lett festve zöldre, csak ennyi történt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:16
Előzmény: #1843  Törölt felhasználó
#1848
akkor engedjétek meg hogy greenspam külön külön hozzászolásaira külön külön válaszoljak.

de ugye még mindig nem haragudtok hogy ilyen csunyákat kérdezzek????

na azt hogy csak a választáson tudunk érvényt szerezzni a jogainknak az elég nagy baj!
mert az alkotmány nagyon meg lett szerkesztve hogy a hatalmat tudja védeni!
érdekes más törvényi jogoknál annyi a kiskapu hogy a képviselök ezzel töltik egész évben a munkaidejéket!
na akkor kérdézem én miért nem lehet polgári jogabn is ilyen profi munkát végezzni??
a többivel eggyet értek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:14
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1847
Greeny jól látja a helyzetet és már szinte előre írja, amit én szeretnék :))

Koi, a Kossuth téren kint van pár ezer ember és hisztizik egy bukott diktátor szavától vezérelve... ostobaság...

de hányan is élünk ebben az országban???
hányan is mennek el szavazni???

Nem győzöm elégszer hangsúlyozni:

1. erről az Ibolykázásról kattanj le, mert csak magadat minősíted vele, hogy nem tudsz előre gondolkozni... Dávid Ibolya -> kuka... ezt zárjuk le...
2. az, hogy az MDF nem vesz részt a sárdobálásban, a hisztiben, a harcban, hanem kritizálja mind2 oldal hülyeségeit és hagyja őket kifáradni... a lehető legjobb és legszimpatikusabb cselekdet!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:13
Előzmény: #1845  Törölt felhasználó
#1846
link

megy majd a pogrom a megtorlás???? azért mert börtönbe ment aki gyújtogatott?? ez lett a kossuth téri eszméből???? "birka a nép"
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:11
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1845
és akkor bokros lajos benne lesz a szakértöi kormányba.
akkor az már ibolyka néninek a kampány idöszaka lesz???
és utána csak hátradöl és megnyeri a szavazást???
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:11
Előzmény: #1842  Törölt felhasználó
#1844
koi ne fókuszálj már az MDF-re mint vkire aki volt lassan 20 évig. Ha a bábosok más marionettfigurákat kezdenek el mozgatni, akkor más lesz a mese.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:10
Előzmény: #1841  Törölt felhasználó
#1843
koi...a nép sajnos birka nagy tömegben. egyenként okos, de nagy tömegben hajlamos a birkaságra. ez van ez tény amit a történelem már bebizonyított soxor. sokak vannak akik a jól csngő szólamokra kivonulnak. de nem ők határozzák meg ki hogy választ, hanem mindenki maga az urnánál...és az egyén az okos.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:09
Előzmény: #1841  Törölt felhasználó
#1842
ibolyka néni mit ad az embereknek ???
vitt oda ki a kossuth tére már valamit???

mondjuk egy colát vagy kenyeret???

mit fog adni az mdf az embereknek ????
bokros lajost????
na de odáig el is kéne jutni!!!:)))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:07
Előzmény: #1839  Törölt felhasználó
#1841
"van rá 4 évük, hogy ezt kidolgozzák... és KI FOGJÁK DOLGOZNI!!! már most konzekvensen viselkednek és szimpatikusabb az embereknek, mint a 2 fő gárda..."

én ezt értem de most is ki van kint a kossuth téren hogy az emberek mellet kiálljon???????

a hátérben megbujni nem szép dolog!!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 12:03
#1840
ez igaz kedves barátom labbancz!

de nevek mellé én is felsorakozom szivesen!

például bokros mellé is!
mert elöször a szarbol kell kimászni,és ha utána ibolyka néni lesz akkor ő lesz.
felölem jöhet nyugodtan,csak nehogy kevés legyen az mszp hatalmához!:))))
vagy a fideszhez!!!:)))))
vagy egy másik párthoz!!:)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:59
Előzmény: #1836  Törölt felhasználó
#1839
Koi,

az MDF egy párt neve...
a pártot pedig az alapján íteli meg mindenki, hogy KI vezeti?; KI van benne?; HOGYAN viselkedik ebben a káoszban?; és MI A PROGRAMJA? MI A JÖVŐKÉPE???

van rá 4 évük, hogy ezt kidolgozzák... és KI FOGJÁK DOLGOZNI!!! már most konzekvensen viselkednek és szimpatikusabb az embereknek, mint a 2 fő gárda...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:59
Előzmény: #1836  Törölt felhasználó
#1838
lám lám az mszp sem tudja lemosni ides tova már 56 éve a szocis eszmét!!!

de nem csak ugy kell tenni hanem ugyis kell csinálni!

de hogy majd az mdf név váltás után egy ember valaki a többségböl egy másik pártban mdf cim alatt uj pártot inditson és arra rámondani hogy az mdf nyert !!!

nem lesz itt már se mdf f se párt se mdf tagok se senki!
egy valami lesz kavarás a választok ujabb meghoditására!:)
tiszteletel koi!
de nehogy megharagudjatok rám!

Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:56
Előzmény: #1831  Törölt felhasználó
#1837
Koi,

1. Greeny-nek igaza van... Dávid Ibolya nagyon nagy valószínűséggel már sehol sem lesz akkor...
2. a támogatottságról és a háttérről TE semmit nem tudsz és nem látod, mert egyelőre senki nem áll át nyílvánosan, hiszen még van 4 év... addig mosolyogni kell az éppen aktuális gárdára... de szép sunyiban már diverzifikálnak... nem ok nélkül...

hadd tegyek fel 2 kérdést...

1. melyik párt javasolta először és kezdeményezte Csányi Sándor jelölését???

2. melyik párt támogatói között bukkant fel hirtelen Leisztinger Tamás???

ezekbe gondolj bele... nézz utánna, hogy kik ezek és mit miért csinálnak???!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:55
#1836
elöször is jo veletek beszélgetni!!

én ibolyka nénit szeretem!!

de hogy az mdf re alapozanak az "ujitás" cimszoval
szerintem lehetetlen!
akit már egyszer megbélyegeztek azt lemosni soha nem fogja senkisem!

ez generácios probléma!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:52
#1835
Greenspam barátom ujitásrol beszél!!!

amiben neki igaza is van!

de ebböl kigondolva szerintem az "ujitásban" nem szerepelhet ibolyka néni!

aki az utobbi 16 évben nem mutatot ugymond "semmit" annak az "ujitásban" nincs szerepe!

most a nagy pártok pont ezt ássk elő a fölböl!
erre aszociálnak,ezzel mindenkit esélytelenek téve a következő és az azt következő választásra
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:52
#1834
Greenspam barátom ujitásrol beszél!!!

amiben neki igaza is van!

de ebböl kigondolva szerintem az "ujitásban" nem szerepelhet ibolyka néni!

aki az utobbi 16 évben nem mutatot ugymond "semmit" annak az "ujitásban" nincs szerepe!

most a nagy pártok pont ezt ássk elő a fölböl!
erre aszociálnak,ezzel mindenkit esélytelenek téve a következő és az azt következő választásra
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:51
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1833
Greeny,

öreg barátom,

maximálisan jól látod a helyzetet... és ez be is fog következni... :)) hála Istennek megint jó lóra tettem... :))

4 év alatt fel is tudnak rá készülni, amilyen iramban gyűlnek a támogatói... ha pénz van, van szakember...
ha tartják magukat ezekhez a normákhoz, akkor meg tudják csinálni... csak a hülye ember nem tanul a mások kárából... pláne a sajátjából... 2x nem fogják elkövetni ugyanazt a hibát...

meglesz... és Én ott leszek... akkor is ... :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:50
Előzmény: #1831  Törölt felhasználó
#1832
koi felejtsd már el ibolyka nénit...addigra rég nyúgdíjba megy vagy teszik....az MDF egy burok.. .
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:49
Előzmény: #1829  Törölt felhasználó
#1831
labbancz!

én rád nem tudok haragudni!!
sőt szeretem ha ilyen rendes inteligens és okos emberekkel kell beszélgetnem!
igen csak tanulhatok minden hozászolásbol!!

és amikor felteted a kérdést azt hosszú távra gondoltad!
na mivel figyelek ezért én is hosszú távra gondolok!

tehát egy ilyen nagy két pártot soha nem fog ibolyka néni szétverni!
egyszerüen lehetetlen!
mert ibolyka néni mögött nincs senkisem!
az emberek meg nem a kisebb ellenállás felé mennek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:48
Előzmény: #1828  Törölt felhasználó
#1830
hát én meg azt mondom, ha egy maroknyi elismert szakembert pártot alakítana, akkor a 2010-es választáskor magy szeletet hasítnanának maguknak. Ennyi. ÉN akkor ismét elmennék szavazni. EGY ÚJ ERŐ KELL. Ezt szerintem is sokan látják, erre MOST a legjobb a pillanat. Csak nézzük meg mi volt a 30-as évek No-ban. NEM azt mondom hogy olyan erő kell, de ott is egy űr volt, csalódottság. És jött vki, akik vmi mást mutatott. Más kérdés, hogy ILYET NEM AKAROK. A lényeg azon van, hogy amikor a legnagyobb az űr, a csalódottság, akkor van egy újítónak a legngyobb esélye. Think a minute about that..... .
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:43
Előzmény: #1828  Törölt felhasználó
#1829
Koi,

szavaidból azt veszem ki, ha nem haragszol, hogy ismereteid abszolut médián fejlődött és közismeret... a publikus nézetek abszolut elfogadható és aktuális képet adó keresztmetszete...

ezzel nincs is baj... de nem ez volt a kérdés és a téma...

én 5-6 évről beszélek jelenleg... tudod hogy mennyi minden és milyen mértékben tud változni ennyi idő alatt??? szerintem fogalmad sincs, mert nem gondoltál bele...

nyugalom Koi... majd belejössz egyszer... vagy nem... addig csak figyelj és tanulj... kérlek...
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:38
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1828
na az hogy az MDF ben ibolyka néni hogy tartja a fejét az ugyan mindegy!!!

a két párt hatalmas!!!
és sajna nem csak abbol áll a politika hogy mindentöl elhatárolodunk!
sőt attol sem hogy mindig azt a látszatot keltjük hogy milyen frankok vagyunk!
Ibolyka néninek semmilye sincs!

és akkor még nem is beszéltünk ibolyka néniről ha mégis bekerülne a nagy csatákba!!!
akkor hová állna????
most igy kintröl lehet nagyokat mondani!!!
de majd ha a kör közepén lesz akkor hamar lejáratják majd!!

olyan a nemzet amilyené teszük!
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:27
Előzmény: #1826  Törölt felhasználó
#1827
Greeny,

az idő engem igazol... mindig... csak nem mindenki tud róla... :))

igen, a 3. erő ... és tényleg meglesz nekik... már gyűlnek a háttérben a biztonsági támogatók... okos pénzemberek már kezdik kapizsgálni a végkifejletet...
növekszik a népszerűségük és a támogatottságuk...

2007-ben LESZ olyan olcsó az ingatlan, hogy akkor már érdemes beszállni... az utóbbi időszakban az ingatlanpiacon nagy volt a "profitrealizálás" a befektetők körében és most kivárásra játszanak ők is... az ingatlan-tőkék 2007-re célozták meg az új befektetéseket... ez érződik nagyon a piacukon is...

érdemes kivárni :))

kellemes vasárnapot neked is Abikám :))

L'Abi
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 11:20
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1826
:)) nagyok a vízióid de van benne vmi...a 3. erő?
szóval akkor csak még LESZ olcsó az ingatlan :) kivárunk :)

jó vasárnapot
Green
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 10:07
Előzmény: #1820  Törölt felhasználó
#1825
Szia Greeny,

köszönöm, remekül... remélem Ti is kiválóan és minden okkay körülöttetek!

A természet egyensúlyharca... a 2 oldal szépen ki fogja nyírni - fel fogja őrölni egymást...

és rájöttem L. T. zsenialitásának határtalanságára... valószínűleg előre tudta a folyamatokat és a lehetőségeket... ugyanis ebből az MSZP - FIDESZ harcból egyedül az MDF fog győztesen kikerülni... Dávid Ibolya és a pártja következetesen mondja és teszi, amit ígér... és Orbán Viktor & Gyurcsány Ferenc hátán fog felmászni a sor elejére!

Most ez nagyon vadul hangzik és tuti sokan fogják nekem tépni a szájukat, hogy mekkora hülye vagyok, "Forever Fidesz!", stb. de előrebocsátom:
- nem érdekel senki szájtépése és tömegmanipulált kicsi agyának gondolatnak képzelt terméke...
- ezek az események nem 1-2 éves távlatúak... jelenleg én már a következő választásokra rendezkedek be...

Jövőre vegyetek ingatlant!!! Megéri - olcsó lesz...
A részvényeket meg majd karácsonykor nézd meg... hátha hozott valamit a Télapó...

Kellemes pihenést!

L'Abi :)
suti 2006. 10. 08. 09:03
Előzmény: #1820  Törölt felhasználó
#1824
Sziasztok!

Korán reggel 1 vasárnap 1 felessel indítanék.
Akkor jó sokáig kell majd várni lásd. északi szomszédaink.
Reggelt, és egészségünkre.
Törölt felhasználó 2006. 10. 08. 00:38
#1823
Reggel, délben, este konyak,
Ettől leszünk mozgékonyak! :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 07. 23:23
Előzmény: #1821  Törölt felhasználó
#1822
asszem msot jól beégtem ,hogy nem vagyok valami nagy kávéházas ,kubut nem is lehet kérni ugye?
Törölt felhasználó 2006. 10. 07. 23:17
Előzmény: #1820  Törölt felhasználó
#1821
Ez egy igazán lt story lesz.

jó nektek ,hogy iylen időtávlatokban tudtok gondolkodni.

egyébként újaknak is lehet itt kérni? csak egy kubut, ha lehet! :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 07. 18:28
Előzmény: #1819  Törölt felhasználó
#1820
szia öregem....

remélem jól vagy! hát szép eredmény lett az tény, de lassan majd elcsillapodik... . itt meg megy a sárdobálás és a véresszájú komcsizás....kell majd 1-2 generációváltás...talán akkor jobb lesz. Amíg a sértettek élnek, és nem képesek feledni és tiszta lappal indítani ez lesz....kivárás.

Na jó 7végét!
Greeny
Törölt felhasználó 2006. 10. 07. 15:43
#1819
Legmélyebb tiszteletem minden kedves régi barátnak, bajtársnak és üdvözletem a frisseknek...

eléggé el lett hanyagolva a mi kis kávéházunk, ahogy látom...

egy páran érdeklődtek privátban, hogy hova fészkes fenébe tűntem és ugyan szánjak már rá 5 percet, hogy írok pár szót... hát íme... itt van...

Megvoltak az Önkormányzati választások...
ahogy szép politikusan megfogalmaztam:
"olyan lett az eredmény, amire számítottam, de sokkal rosszabb lett, mint amit vártam..."

A kommunikáció nem túl jó irányba ment el az elmúlt hónapokban... rosszul és rosszat közvetítettek... ennek elég sok és sűrű leve lett... most nyelhetik...

a mi - befektetők - és az országirányítás szempontjából iszonyat nehéz időszak következik... újra porondra léptek a megélhetési politikusok, akik régebben már tökéletes rutinra tettek szert a pozícióból való meggazdagodásból... hosszú hónapokig le lesz bénulva mind a gazdaságunk, mind a kormányzás... országos, megyei, városi szinteken is... 2 oldal - 2 erő fog egymásnak feszülni és ebből a kötélhúzásból nem lehet nyertesen kikerülni... de ahogyan azt a kedvenc mondásom igazolja mindig:
"A természet mindig egyensúlyra törekszik!!! Mindig megtalálja a maga útját - módját arra, hogy egyensúly álljon be..."
ez történt most is... a mérleg nyelve végül ki fog egyenlítődni...
befektetés szempontjából a türelmeseké lesz a Kánaán... mindenki és ezáltal a PÉNZ kivárásra játszik... az ingatlanbefektetések - jelzem befektetés!!! - eléri azt a pozícióját 2007-ben, hogy már középtávra (5-8 év) be lehet majd fektetni nagyon kedvező bekerüléssel ingatlanokba... és így is fognak tenni...
a részvénypiacon szintén masszívan érződik a háttérbevonulás... sem erő, sem szándék... egyszerű játékok zajlanak, eseményeken, információkon alapulva... aki hozzájut, az nyer... aki nem, az most megtanul majd türelmesnek lenni...
a külföldi befolyásos tőke támogatja a konvergencia programot, abban az esetben, ha hiteles személyek végigviszik, tovább szigorítják... ez csak az első lépcső... fokozatosságon alapul az egész... végig kell csinálni...

reméljük meg tudják tenni...

kissherceg 2006. 09. 27. 23:22
Törölt hozzászólás
#1818
kissherceg 2006. 09. 26. 10:00
Törölt hozzászólás
#1817
kissherceg 2006. 09. 20. 12:47
Törölt hozzászólás
#1816
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 23:43
Előzmény: #1814  Törölt felhasználó
#1815
mindig öröm a gondolataidat olvasni jp!

és megmondom őszintén szégyellem magam kicsit, a néhány hozzászólásomért , az ominózus topicokban, de magyarázható ez a fiatal korommal, a tapsaztalatlanságommal.

Most , vagyis amikor lesz egy kis időm, el fogok gondolkodni ismét azon amit írtál.

Ha jól értem azt akartad modnani ,az igazán nagy meberek felül tudnak emelkedni a problémákon, és a külvilág zaján.

kezdem kapisgálni menniyre kevés is vagyok a témához.

szimpatikus.

Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 22:17
Előzmény: #1813  Knight Tyris
#1814
Elkepeszto, ugyanakkor semmi hihetetlenseg is. Elvegre tenykent veheto a valosag, ami most nagyon fol van zavarva. Bejottem mar ide, egy kicsit felre a tegnapi es mai esemenyek , zajok utan. Elkepeszto; van vagy 8 "gyurcsany"os topik, meg meg vagy 3 topik ahol ugyanaz megy. Csak elkepzelem, hogy egy ember sem kulomb a masiknal. Itt szidjak , anyazzakazokat akik a tegnap ejjel kovekkel es vasakkal anyaztak az MTV elott meg a Kosuth teren.Elkepzelem, ahogy ugyanezek a kis "penzemberek" ugyanazat kepesek lennenek csinalni, -es valahol csinaljak is ugyanazt itt is - ami odakint tortent es tortenik. Teny, hogy fol van bojdulva a helyzet most magyar orszagon, e miatt nem is nagyon illetodom meg, hogy mi folyik egy tozsdei onlinon, elvegre biztosan ez megy az anyak klubjaban, meg a kedvencem a muzli.hu-n is.De ott vannak az ugynevezett barataim, ismeroseim, akik ugyanebben a forumban erdekeltek es csak elnezem, hogy sehol nem latni oket. Miert halgatnak? Mert mar annyira ismertek erre fele, hogy nem kivannak belebonyolodni egy ilyen szikras temaba ? Nem tudom.De teny, hogy sokan vannak akik ide jarnak es most nincsennek itt, es nem csatlakozottak a jelenlegi helyzet temajara. Tenyleg nem tudom , pontosan mit gondoljak.Annyit azert remelek, hogy igy jobban erzik ok is magukat, azzal egyutt, hogy mint ezen esemenyeket ok sem kepesek nem meg elni magukban, nem bele elni magukat is a tomegbe. Hiszen annyi itt mar az esz, hogy minek is tulterhelni foloslegesen esz osztassal?!

Vegul is olyasvalaminek lehetnek sokan tanui - mar akik probaljak a zavaroson kivulrol is nezni az esemenyek folyasat - ami nem minden napi. Ez azt is megertem , ha a tereken, akkor a forumokon is ugyanaz megy, mert ha az urben is lenne belolunk (magyarokbol) jo nehanyan, ott is ez menne.
Knight Tyris 2006. 09. 15. 16:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#1813
Főpincér! Nekem meg egy kecskét legyen szíves. :o)
kissherceg 2006. 09. 15. 16:01
Törölt hozzászólás
#1812
kissherceg 2006. 09. 14. 22:31
Törölt hozzászólás
#1811
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 16:25
Előzmény: #1809  Krumenaker
#1810
na mi van a pincér meg sehol? elment a kecskével? :))
Krumenaker 2006. 09. 14. 16:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#1809
Egy zöld teát, de jó erősen! :)
kissherceg 2006. 09. 14. 15:56
Törölt hozzászólás
#1808
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 10:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#1807
Főnök, egy whiskyt kólával, lesssssz' szives.
kissherceg 2006. 09. 14. 10:03
Törölt hozzászólás
#1806
suti 2006. 09. 09. 05:36
Előzmény: #1804  Knight Tyris
#1805
Knight,

Köszönöm, elolvastam. Nincs több kérdésem 1enlőre.
Knight Tyris 2006. 09. 08. 18:20
Előzmény: #1803  Törölt felhasználó
#1804
Csak a kecske az igazi! :O) :o)
Törölt felhasználó 2006. 09. 08. 16:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#1803
kecskés nincs?? de ez is marha jo!!
kissherceg 2006. 09. 08. 16:25
Törölt hozzászólás
#1802
Knight Tyris 2006. 09. 08. 15:27
Előzmény: #1800  suti
#1801
Suti!

A Tippsarokban 09.07.én az utolsó beírásokat nézd meg.

Egyébként a Prompt és a Hati bux közti különbség.

Pl: ha a Bux 20000 a hati meg 20200-on áll akkor a kamttartalom 200 pont, tehát 1%. Ez szokott nőni vagy csökkenni.

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek