Topiknyitó: Hathor 2017. 10. 04. 06:57

Utazás, népek, látnivalók.  

Udv. Appennin topikban jo kis utazasi beszamolok mennek, itt lehet nyomni ON-ban, és még meg is marad.
Kinek mi a kedvenc utazasi celpontja? Mit ajanl? Mi a vagya? Merre jart, amit elmeselne? Merre megy nyaralni, pihenni?
Hogy utazik fillerekbol?! Sztorik?!
Kepek? Linkek?
:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 09. 14. 12:20
Törölt hozzászólás
#9
Törölt felhasználó 2020. 09. 14. 12:20
Törölt hozzászólás
#8
Törölt felhasználó 2020. 09. 09. 17:27
Előzmény: #6  Hathor
#7
covid van. 
Hathor
Hathor 2020. 09. 09. 17:20
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Hat igen, nem moccantak ra. 
Lehet tozsdezok csak szamlan gyujtik a penzt es nem utaznak. :)
Törölt felhasználó 2020. 09. 09. 12:47
Törölt hozzászólás
#5
Törölt felhasználó 2018. 01. 18. 20:28
#4
Szia(sztok)! 
Sokaig gondolkodtam, hogy uj kisbufikent felhozzam-e ezt a temat, sajnos ugy latom, hogy nem haraptak ra korabban, pedig az utazgatas, vilaglatas az egyik legjobb dolog szerintem, amit az ember tehet a penzevel, de gondoltam, hogy lazulaskepp megirok 1-2 utazasi elmenyt, most hogy kiolvastam a forum engem erinto reszet.
Kivalo belfoldi celpont kimondottan turistaskodasra szerintem Szeged, egy "mini, napsuteses Budapest" (epiteszetileg, a napsutes meg extra volt :)), bejarhato lepteku merete van, vannak latnivalok (Dom, Ozsinagoga, Tisza part, Vadaspark, kozterek, az egyetem kornyeke), egyik kedvenc celpontom. Nemreg jartam Egerben is, szuper volt az is, az Erseki Palota, a Dobo ter es az Egri Var jo latnivalok, hosszuhetvegere, borkostolos programmal egyutt teljes erteku pihenes szerintem jo ar-ertek arannyal. Kulfoldi tapasztalatom viszonylag keves van, a legtavolabbi hely, ahova utaztam, az Omani Szultanatus volt (ha jol tudom, az egyetlen orszag mar a vilagon, ahol szultan vezeti az orszagot.) Sajnos csak egy napos program volt, de jo elmeny volt a tengeri hajokirandulas, amin reszt vettem. Olyan kietlen hely, olyan holdbeli kosivatag, hogy konkretan abba szerettem bele, hogy ennyire zord hely, s megis megelnek ott az emberek, szinte hihetetlen az egesz. 
Hirtelen most ennyi, ha esetleg lenne keletje ennek a topiknak, akkor szivesen osztok meg meg tapasztalatokat (persze igyekszem kozben gazdagitani is az utazasi terkepemet. Udv.
Hathor
Hathor 2017. 10. 04. 07:06
#3
De ugye belfoldon is vannak jo helyek, kirandulasi celpontok. Kirandulasi celpontok is johetnek. Ki milyen szep helyen kirandult mostanaban? Sargulnak, barulnak a fak, most a kovetkezo 1-2hetben erdemes kimenni kirandulni az erdokbe.
Hathor
Hathor 2017. 10. 04. 06:58
Előzmény: #1  Hathor
#2
Udv. Appennin topikban jo kis utazasi beszamolok mennek, itt lehet nyomni ON-ban, és még meg is marad. Kinek mi a kedvenc utazasi celpontja? Mit ajanl? Mi a vagya? Merre jart, amit elmeselne? Merre megy nyaralni, pihenni? Hogy utazik fillerekbol?! Sztorik?! Kepek? Linkek? :)

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek