Topiknyitó: -pny 2017. 09. 05. 21:17

Tényleg nekikezd a kormány a nagyszabású lőtérfejlesztési programnak  

"Tényleg nekikezd a kormány a nagyszabású lőtérfejlesztési programnak
MTI2017. szeptember 5. 20:52

Megjelent a lőtérfejlesztési program indításáról szóló kormányhatározat. A Honvédelmi Sportközpontok fejlesztésével összefüggő program első két üteme több mint száz lőtér kialakításáról szól."

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 09. 05. 21:37
Előzmény: #5  -pny
#6
Szerintem ne fáraszd magad miattuk. Én legalábbis nem teszem. Elmegyek szavazni, ha valaki megkérdezni a véleményem, szépen elmondom, ha pedig valami ordas hülyeséggel traktálják a hozzátatozóimat, barátaimat, kollégáimat, akkor udvariasan megmondom az ellenvéleményem. Látom, hogy itt koptatod te és mások is a billentyűzetet a sokszor logikus és szerintem is helyes érveitekkel... nekem ezek az emberek nem érnek ennyit. Van jobb dolgom. Majd fölébrednek. Ha meg nem, és újraválasztják, akkor az ország ezt választotta. Mindennek megvan a maga ideje, trendje. :)
-pny
-pny 2017. 09. 05. 21:28
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
A hivatásos bérrettegők (pl. Bayer) félelemben tartják őket. Ezt a félelmet gerjeszti a teljes Fidesz média. Élen a fővezérrel, aki az ő félelmeikből, felpiszkált gyűlöletükből él. Na meg az ellopott pénzükből, amit olyan ügyesen lop tőlük, hogy még tapsikolnak is hozzá. Még. Aztán egyszer majd fordul a kocka és akkor a felhergelt tapsikolókból lesznek a legkeményebb lincselők, ha rájönnek, hogy átverték őket...
Törölt felhasználó 2017. 09. 05. 21:22
Előzmény: #3  -pny
#4
A Fidesz-hívők annyira félnek a migránsoktól, hogy bármit benyelnek.
-pny
-pny 2017. 09. 05. 21:21
Előzmény: #1  -pny
#3
Tényleg stadion és lőtér kell minden faluba, az oktatás meg le van szarva? A Fidesz hívők szerint valóban ez kell?
-pny
-pny 2017. 09. 05. 21:17
#2

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek