Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 06. 24. 16:53

Te mit tennél a gyurcsány bűnbandával?  

Lehet válogatni, kinek szájíze szerint....

ajánlott szakkönyv:

Torrente del Bosque: Kínzások és kivégzések története.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2018. 02. 28. 19:39
Előzmény: #278  Dehogynincs
#280
a hozzászólást átugorhatod , 
az igazságot nem ! :))  
kádárnépezös'pozdorjásbologató' :)) 
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 19:39
Előzmény: #277  goapsy1
#279
Másmilyenek vagyunk. Soha nem fogok mszp-s vagy dk-s jelöltre szavazni. Még akkor sem, ha ezen múlik a kormányváltás.
Ezekből a nagy elszámoltatásokból soha nem lett semmi.
Olyan viszont előfordult, hogy a választók büntettek a székházügyért, a Tocsik-ügyért vagy az őszödi beszédért.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 19:34
Előzmény: #276  offshort
#278
Vannak, akiknek átugrom a hozzászólásait és vannak, akiknek ezt meg is mondom. Bekerültél mindkét halmazba.
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 19:31
Előzmény: #275  Dehogynincs
#277
Félreértettél, nem rajongok a jobbikért. 
Épp ezért mondtam, h akár rájuk is szavaznék.
És természetesen. Szavaznék mszp-re, dk-ra, lmp-re, bárkire, egy feltétel van: legyen esélye nyerni.
     
Nem vagyok 100%-ig biztos, de a történelem már csak olyan, hogy telistele van váratlan dolgokkal.
       
A fideszes téglák ellen el kell kezdeni a bűnvádi eljárásokat, ne aggódj, csend lesz. 
Eleve azzal kell kezdeni, hogy a poltokat, Ász-elnököket, és hasonló bűnpártoló szemétládákat azonnal kihajítani, és vizsgálatot indítani ellenük.
A fidesz épp azért szemtelenedett ennyire el, mert mindig mindenki csak simogatta, ahelyett, h a tökére lépett volna.
offshort
offshort 2018. 02. 28. 19:22
Előzmény: #275  Dehogynincs
#276
az antall kormányall kapcsolatban még érdemes lenne megemliteni józsibátyó hirhedt kijelentését a parlamentben  : 
"mikor rockefellert megkérdezték hogy tett szert a vagyonára , 
azt válaszolta , 
mindent elmesélek , csak az első egymilliot ne kérdezzék !  "
na ez volt a a "felkérés a keringőre" ! , 
onnantól indult a gátlástalan lopás ,  
de neked azért emlékezni illene erre a kis attitüdre ,
hiszen akkor még az mszmp-s pozdorjairoasztalodba kapaszkodva bólogattál :)) 
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 18:56
Előzmény: #267  goapsy1
#275
Jobbikra szavaznál. Rendben.
Kiélezett helyzetben szavaznál az mszp-re vagy a dk-ra?
Kádár népéből szerinted mennyien látják a maffia eredményeit?
100%-ig biztos vagy abban, hogy kormányváltás lesz?
Antall fél évig kormányzott úgy, hogy még tanácsrendszer volt és egy évig úgy, hogy tartott az  orosz katonai megszállás.
Szerinted milyen esélyei vannak egy új kormánynak úgy, hogy másfél évig még szinte az összes település önkormányzata narancssárga? Vásárhely most is narancs.
hellforceone 2018. 02. 28. 18:34
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#274
Ugyanezt tenném Orbánnal is, meg Vonával is...
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 18:17
Előzmény: #270  kiegyezo
#273
+1 :))
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 18:16
Előzmény: #270  kiegyezo
#272
+1 :))
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 18:15
Előzmény: #269  kiegyezo
#271
Listán nem baj, ha ott vannak, ott győzzön a jobb. Az egyéni körzetekben kell koordinálni.
      
Vannak körzetek, ahol eleve tudható, pl Bp belvárosában nyilván nem a jobbik fog nyerni, Ózd-külsőn meg nyilván nem a balosok.
Amúgy igen, valszeg az lesz, ahogy írod. :)
kiegyezo 2018. 02. 28. 18:12
Előzmény: #269  kiegyezo
#270
Meg aztan visszamehetnenk a hodmezovasarhelyi topikba ... csak hogy ne ez a hulye cim keruljon folyton elo.
:-)
kiegyezo 2018. 02. 28. 18:11
Előzmény: #268  goapsy1
#269
A szavazolapon ott lesznek, muszaj nekik, ha orszagos listat akarnak allitani es penzt kapni ...
Azt figyeld, szerintem, hogy ki az, aki kampanyol. Siman el tudom kepzelni, hogy ott lesz az ot nev a lapon, de plakatot csak egyfelet fogsz latni.
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 17:49
Előzmény: #266  Dehogynincs
#268
Ezek már csak technikai részletek.
     
A lényeg az, hogy mindenhol EGY (1) jelölt induljon a maffia ellen.
  
Hogy ezt hogy címkézik, engem már nem érdekel. Egyedül az érdekel, hogy gond nélkül szavazhassak arra az egyre, ne egy kilométer hosszú szavazólapon kelljen bogarásznom 120 tökesélytelen jelölt közt.
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 17:45
Előzmény: #265  Dehogynincs
#267
Elolvastam a cikked, hát, sok sebből vérzik.
Bárki, aki látja Orbáncék maffiájának "eredményeit", a "kormányváltás nemhogy nem valószínű, de nem is kívánatos most." - mondat után csukja be az oldalt, teljesen jogosan, aki ilyet leír, az vagy hülye, vagy nem itt él.
De én azért továbbolvastam. Semmi extra nincs benne, csak a szerző feltételezései. Pl ez:  "Mi történne ekkor? A balos szavazatok egy részét – nyugodtan kijelenthetjük, nem többet, mint harmadát – megkapná a Jobbik politikusa."
Úgy hülyeség, ahogy van. A balosok minden kicsit is kiélezett helyzetben gond nélkül átszavaztak a jobbikosra, Ózdtól Tapolcáig. Magam sem rajongok a jobbikért, de ha a körzetemben az ő egyéni képviselőjük lenne esélyes, gondolkodás nélkül leszavaznék rá.
      
Szóval részemről felejtős a cikk. A szokásos tutyimutyi, "ne csináljunk semmit, csak várjuk a csodapártot, ami majd két nap alatt megváltja az országot"-képzelgés iskolapéldája.
Orbáncék nagyon köszönik az ilyen cikkeket, ők kitűnően elvannak addig is, amíg az ellenzék a megváltót várja.
     
Kösz, de én ebből nem kérek. Az ellenzék szar, de milliószor jobb, mint Orbánc, meg a maffiája.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 17:38
Előzmény: #264  goapsy1
#266
Nem egészen. Eddig azt hívták összefogásnak, hogy valamelyik párt visszalép egy másik párt jelöltje javára. Például nem indulnak Vona Gábor ellen.
Vásárhelyen meg az derült ki, hogy nem másik párt jelöltje javára érdemes visszalépni, hanem egy közös, független jelölt javára.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 17:34
Előzmény: #263  goapsy1
#265
-okPárthoz köthető akármilyen jelölt nem szólítja meg a kedvenc pártoktól undorodó választókat.
Nem írtam, hogy a pártok szűnjenek meg (bár az mszmp utódpártjai valóban túlélték magukat).
Listán induljanak. Ekkor meg az a baj, hogy minden párt le akatja nyomni a torkunkon a saját rogánantaljait és farkasflóriánjait.
Az első pontod a lényeges. Az az egyetlen aprócska baj, hogy hiányoznak a Márki-Zay-ok. A másik egyetlen aprócska baj, hogy mindegyik párt főkolomposai azt hiszik magukról, hogy ők aztán igazán Márki-Zay-ok.
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 17:27
Előzmény: #262  Dehogynincs
#264
Igen, ezt hívják összefogásnak :) hogy körzetenként EGY jelölt indul.
Felőlem te hívhatod visszahúzódásnak, vagy marikának is, lényeg a körzetenként egy, jó jelölt.
     
A választóknak nem is kell pártokhoz kötődni. De ettől még ogy-i választáson pártokra szavazol, mert kormányozni is pártok fognak. 
goapsy1
goapsy1 2018. 02. 28. 17:23
Előzmény: #261  Dehogynincs
#263
Ja, ha úgy érted a visszahúzódást, hogy mindenki visszahúzódik az egyetlen ellenzéki jelölt javára, akkor természetesen igazad van :)))))))   ez mondjuk az összefogás. :))
      
"Ha valamelyik ellenzéki párt jelöltje indult volna, akkor akkor besöpri a saját szavazóit, a többi párt szavazóinak egy részét és pártoktól távolságot tartók meg jól otthon maradnak."
   
Ez megeshet, de függ attól is, ki a jelölt.
Attól még, hogy valakit párt jelöl, nem kötelező leharcolt kádernek lennie.
      
"Írde le, mi történt volna Vásárhelyen, ha egy szem jelölt indul bármelyik pártból a fidesz jelöltje ellen! Vehetsz példának bárkit a jobbkból, mszp-ből, dk-ból vagy  lmp-ből."
     
Ha nem jó jelölt, akkor nem nyer.
Ajánlom figyelmedbe a 260-as számú kommentet, pont ezt írtam le. 2 feltétel kell a győzelemhez, és egyik sem hagyható ki.
Ugyanakkor ilyen nincs, amit mondasz, h a pártok maradjanak csöndben, és szűnjenek meg. Ogy-i választás jön, és azon pártok indulnak, a kormány, illetve az ellenzék is pártokból áll.
Ennyiben április 8 nem vethető össze a hmv-i időközi polgmesterválasztással.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 17:19
Előzmény: #258  goapsy1
#262
Nem arról beszélünk, amit nem állítottam, de számba adsz, hanem arról, hogy egyik ellenzéki párt sem indított saját pártjából jelöltet. Visszahúzta a saját pártjához köthető jelöltet. A választók nagy része nem kötődik pártokhoz. Ezen semmilyen összefogás nem változtat.
Olvas el a cikket! Annyira világosan leírja, hogy még én is értem.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 17:14
Előzmény: #256  goapsy1
#261
Ez nálam nem összefogás, hanem visszahúzódás.
Mindegyik párt visszavonta a jelöltjét.
Ha valamelyik ellenzéki párt jelöltje indult volna, akkor akkor besöpri a saját szavazóit, a többi párt szavazóinak egy részét és pártoktól távolságot tartók meg jól otthon maradnak.
De felőlem a pártok úgy teszik tönkre magukat, ahogy akarják. A pártok/bűnszövetkezetek díszpintyeinek személyes, egzisztenciális érdekük, hogy ott legyenek az egyéni listán (vagy a pártlistájuk elején). Az ő szemszögükből a kormányváltás másodlagos.
Írde le, mi történt volna Vásárhelyen, ha egy szem jelölt indul bármelyik pártból a fidesz jelöltje ellen! Vehetsz példának bárkit a jobbkból, mszp-ből, dk-ból vagy  lmp-ből.

Topik gazda

gazdagodó
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek