Topiknyitó: ovi 2018. 07. 10. 11:53

TAKAREKJZB  

Tudjátok, hogy új részvény: TAKAREKJZB ?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:42
#6300
Vételi
(db)
Vételi ár
(HUF)
Eladási ár
(HUF)
Eladási
(db)
1 4715005251 000
1 8474985301 127
21 9484965352 000
1 2004945401 280
5104925451 770
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:30
Előzmény: #6298  Törölt felhasználó
#6299
Megvették!
😀
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:29
#6298
Vételi
(db)
Vételi ár
(HUF)
Eladási ár
(HUF)
Eladási
(db)
2184965301 127
1 2004945352 990
1 8664925401 280
22 0004905451 770
2204865503 731
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:29
Előzmény: #6296  Törölt felhasználó
#6297
500-ért kapható
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:28
Előzmény: #6295  Törölt felhasználó
#6296
Vételi
(db)
Vételi ár
(HUF)
Eladási ár
(HUF)
Eladási
(db)
8745005005 403
2184965301 127
1 2004945352 990
1 8664925401 280
22 0004905451 770
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:28
#6295
Aukció van!
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 10:10
Előzmény: #6293  Norbert91
#6294
Közben ott az 5403 db eladó 500-on!
😱
Norbert91 2023. 08. 08. 09:57
Előzmény: #6292  Törölt felhasználó
#6293
Úgy legyen ! 🙂
Törölt felhasználó 2023. 08. 08. 09:18
#6292
Érdekes ez a korrekció nélküli száguldás.
(Mondjuk nekem nincs ellenemre.)😀
Lehet, hogy hír jön?
🤔
boerse 2023. 08. 07. 22:23
Előzmény: #6289  Norbert91
#6291
Amit csináltak vele éveken keresztül az nem mindig volt pozitív befektetői szempontból.
Engem nem zavarna, ha most kizárólag a jzb érdekei, növekedése és az eredményesség állnának a fókuszban; és vannak érvek amik nem a beolvadás mellett vannak.
Norbert91 2023. 08. 07. 21:35
Előzmény: #6288  Törölt felhasználó
#6290
Nem is tudtam. Régebben én is azt használtam.
Norbert91 2023. 08. 07. 21:33
Előzmény: #6286  msi74
#6289
Legjobb lenne ha a posta kapna mbh részvényt, a jzbbankot meg beolvasztanák. Ez így nem lenne rossz megoldás. Szrtm valamit mindenképpen csinálnak vele, kell is nekik. Eleve alulértékelt és egy ekkora volumennek egy szégyen. 
Törölt felhasználó 2023. 08. 07. 21:30
#6288
Kár, hogy az investing.com már nem követi egy jó ideje a részvényt. Ott még mindig 408 Ft-on áll...
Törölt felhasználó 2023. 08. 07. 21:11
Előzmény: #6286  msi74
#6287
Én is ebben bízok/tam.
msi74
msi74 2023. 08. 07. 18:27
Előzmény: #6285  Norbert91
#6286
Mivel a részvények csereberéje itt gyakorlat lásd a legutóbbit(Magyar posta) lehet hogy ilyesmi lesz a jövőben. csak tipp :)
Norbert91 2023. 08. 07. 17:44
#6285
Nem néztem egy hétig… meglepődtem rendesen. Elindult a bogár, kiszálljak, maradjak, es ugyan mit terveznek? Nagyon régóta benne vagyok, full bukóban voltam eddig, most kb 0 ás.
Vélemény ? Mi lesz a JZbankkal?
gratis 2023. 08. 07. 17:14
Előzmény: #6283  Törölt felhasználó
#6284
Szivesen!
Törölt felhasználó 2023. 08. 07. 16:41
Előzmény: #6282  gratis
#6283
Köszi!
gratis 2023. 08. 07. 14:59
Előzmény: #6281  Törölt felhasználó
#6282
Törölt felhasználó 2023. 08. 07. 14:27
Előzmény: #6280  msi74
#6281
Csak van az az ajánlat 599,valamennyi. Utána kellene néznem, pontosan mi is volt az...

Topik gazda

ovi
ovi
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek