Topiknyitó: Kispenz 2021. 02. 26. 11:44

E-bróker SZOLGÁLTATÓVÁLTÁS  

Üdv mindenkinek!
Az elmúlt időszakban a CIB e-bróker rendszeresen nem tudja a valós idejű adatokat szolgáltatni.
Az lenne a kérdésem, hogy ki melyik szolgáltatót ajánlja ami árban, és minőségben is megfelelő.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
eredmeny 2021. 08. 18. 16:33
Előzmény: #23  senkise
#25
Ha a Facebookon kívül itt ( portfólió.hu N) vagy màs fórumon e témában lenne információ az engem is érdekelne, a Facebook nem működik nálam jól, és nem is szeretek rajta kommunikálni.
Szóval ha hasznos információkat tudsz, vagy más tud hasonló vagy jobb formában más fórumon az kérem szépen legyen kedves ide információkat írni!😂😏😔☺️😰😚♥️🥀👍💶💷💴💵◉‿◉◉‿◉, 
Mindenkinek köszönöm aki a fentiekkel kapcsolatban ír ide valami hasznosat!!!
olognol 2021. 03. 01. 08:49
Előzmény: #21  Kisfiatal
#24
Most más a felület a nyitó szakaszban, lehet megoldották a real-t ?
senkise 2021. 02. 27. 15:40
#23
Sziasztok! 
Létrehoztam egy facebook csoportot azok számára, akik euró alapon szeretnének befektetni, tőzsdézni, kereskedni, vagy akár krypto pénzeket venni.  De nem tudják ,hogyan érdemes mindezt. 
A csoportban bemutatjuk pl. a német brókercégeket, bankokat! Amelyeknek sokkal kedvezőbbek a díjai, mint a magyar vagy akár az amerikai brókereknek.. Mivel a legtöbbnek nincs számlavezetési díja, se utalási díja... :D 
Köszönöm.
Link:
https://www.facebook.com/groups/444411553648980
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 20:07
Előzmény: #21  Kisfiatal
#22
Lehet, hogy én is így teszek, és csak a döglött papírt hagyom rajta.
Kisfiatal 2021. 02. 26. 19:59
Előzmény: #2  Kispenz
#21
Én is a Randomhoz megyek, elegem van a CIB-ből.. De egyelőre nem szüntetem meg, ha netán mégse válna be a Random, (amit mondjuk kétlek,..) meg lusta is vagyok bemenni :) De ezzel a xarral egyszerűen nem lehet kereskedni.. 
Törölt felhasználó 2021. 02. 26. 19:15
Előzmény: #17  Kispenz
#20
Mindenképp a Random, ez nem is vitás. Kis tanulást igényel a felület személyre szabása, de megéri vele molyolni, egyszer kell megcsinálni és ha nem sok részvénnyel bogarászol, akkor akár egy oldalon is elférsz.
Törölt felhasználó 2021. 02. 26. 19:11
Előzmény: #18  MetalHeart
#19
Világos, köszi. 
Egyelőre 2 elég, de most beesik egy ingatlanból újabb 30+M és a 2016-os tbsz-emet 5-ről 50 misire tornáztam a randomnál, plusz van ott egy kisebb tbsz(5), ersténél 10, szóval kezd sok lenni a számla és az összegek is magasak nekem picit, mondjuk keresek 7 gurigát évente... Aztán most néha naponta mozog majdnem ennyit az amcsi kitettségem. Most leginkább esik, szóval kellene valami nyugisabb osztalék portfóió vagy ilyesmi :))))
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 26. 18:42
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#18
Ha dupla limit szükséges, akkor elsődlegesen RC és két családtaggal, ha ez nem megoldható, akkor RC és KBC. Az Erste akkor "kifizetődő", ha komplex(!) kereskedést szeretnél, többféle piacon, többféle eszközzel és akár többféle devizával. Gyakorlatilag egy professzionális felületet ad a netbroker - erste trader párossal, kipróbáltam tényleg frankó, de ahogy letisztult bennem, hogy mit szeretnék, úgy jöttem rá, hogy nem nekem való, az igényeimet bőven kielégíti az RC. Ha nincsenek extra igények, akkor csak egy egy olyan szoftvert használsz, nagyon drágán ami "professional" verziós, holott az feladataid végzésére bőven elég egy olcsó "home", hogy érzékeltessem a lényeget.
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 18:42
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#17
Nekem elég lenne 1-is, 1 normális :D
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 18:40
Előzmény: #15  MetalHeart
#16
Az szívás, mert egy beragadt, a tőzsdéről már kb 10 éve kivezetett papír miatt nem tudnám megszüntetni azt a számlát. Hiába írtam, hívtam a végrehajtót annak idején, még csak nem is válaszoltak. Ha felvették, akkor érdekes módon az illetékes sosem volt bent.
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 26. 18:29
Előzmény: #12  Kispenz
#15
ezt csak TBSZ esetén tudod megtenni... de ez mindenhol így van, nem szolgáltatófüggő dolog.
Törölt felhasználó 2021. 02. 26. 18:28
Előzmény: #9  MetalHeart
#14
Én úgy látom, hogy erste és kbc nagyjából egy árban van, számlavezetési és kötési díj is.
Erstének borzalmas volt a mobil appja, elsősorban azért léptem le Randomhoz.
Az erste pro felület PC-n nagyon jó, csak hát ugye 50%-al magasabb kötési díj... 
Viszont a beva határ miatt kellene legalább 2 nekem. 
Hosszú papírok mehetnek mondjuk erste vagy kbc, spex pedig random 😎
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 26. 18:27
Előzmény: #11  Kispenz
#13
Cib, stb. akkor lehet aktuális, ha nagyobb pénzt kezelsz, de hosszútávon tartva a pozikat. Kereskedésre alkalmatlan, mert nagyon drága, a napi mozgások többnyire nem termelik ki a megbízási díjakat, ez csakis az RC és a Kbc szolgáltatónál lehetséges. Ha limitált 100K eurónak megfelelő forintot nem éri el a tőkéd, akkor nincs mit mérlegelned, a hazai piacon túlmenően, a német piacot szinte teljesen és az Usa piacot is  kielégítően lefedik a választékkal. ha túllépi a tőkéd a biztosítást, akkor sem kell túlzottan aggódni, be kell vonni egy családtagot és máris duplázható a limit összege - biztonságban... minden infót megtalálsz a honlapon, nincs semmilyen kibaszott "rejtett" költség, a feltételek teljesen világosak. Hajrá !
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 18:19
Előzmény: #10  Stiv
#12
Szerencséd volt, sajna nekem papírokkal együtt kellene menni.
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 18:18
Előzmény: #9  MetalHeart
#11
Így van, kereskedni szeretnék NORMÁLISAN VÉGRE, 2006-tól kínlódok a Cib-el, de most betelt a pohár.
Stiv
Stiv 2021. 02. 26. 18:16
Előzmény: #8  Kispenz
#10
Még a Tescoba nyitottam random számlát, csak kp. utaltam. 
Én cibnél nem csináltam transzfert, mindent befektetésemet eladtam és elutaltam.
Egy nap alatt átmennek a papírok. 
MetalHeart
MetalHeart 2021. 02. 26. 18:12
Előzmény: #2  Kispenz
#9
Random Capital vagy KBC... nincs mit elemezni, a mezei kisbüfik számára nincs(!) több alternatíva, pláne nem a junior mobilosoknak max. pár milla pörgetésére... a Cib, Otp, Rafi, stb. felejtős, következő szint az Erste a kiterjedt piaci választékával és ennek megfelelően nagyságrenddel megnövelt költségekkel, jellemzően sokkal kifinomultabb befektetőknek. Ha pedig igazából nem bohóckodni akarsz pár divatos eszközzel, hanem komoly vagyont szeretnél kezelni, akkor jöhet a képbe az Equilor vagy Concorde, de természetesen lehet választani sokkal elittebb szolgáltatót is, de gyanítom, hogy te inkább kereskedni szeretnél, amire a az első kettőnél NINCS(!) jobb szolgáltató.
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 18:02
Előzmény: #7  Stiv
#8
Amikor átmentél, azt ők intézték vagy neked kellett, volt transzferdíj a papírokra Stb? 
Stiv
Stiv 2021. 02. 26. 18:00
Előzmény: #6  Kispenz
#7
Én éles számlán kötöttem + töröltem+ módosítottam egész nap, nyitástól -zárásig.
 
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 17:51
Előzmény: #5  Stiv
#6
Teszt alatt mit értesz, van demó számla, vagy?
Stiv
Stiv 2021. 02. 26. 17:44
Előzmény: #2  Kispenz
#5
Én már 7-8 éve megszüntettem az e-brókert, drága és rossz volt. (0,4%)
Úgy látszik azóta se sikerült egy normális rendszert összehozni.
-
Randomnál vagyok több mint 8 éve, eddig bevált a cég.
Én sokáig teszteltem a rendszerüket mielőtt döntöttem. 
 
Törölt felhasználó 2021. 02. 26. 15:53
Előzmény: #3  Kispenz
#4
Random, egyértelmű... Kötési díj a legolcsóbb, számlavezetés ingyenes.
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 15:40
Előzmény: #2  Kispenz
#3
Random, Erste stb?
Kispenz
Kispenz 2021. 02. 26. 11:45
#2
Üdv mindenkinek!
Az elmúlt időszakban a CIB e-bróker rendszeresen nem tudja a valós idejű adatokat szolgáltatni.
Az lenne a kérdésem, hogy ki melyik szolgáltatót ajánlja ami árban, és minőségben is megfelelő.

Topik gazda

Kispenz
Kispenz
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek