Topiknyitó: upgrayeddAKS 2016. 01. 26. 23:42

Szájkarate, virtuális faxméregetés, stb. topikja :)  

Mivel össznemzeti sport a Szájkarate, amiben valószínűleg világbajnokok vagyunk, illő volna topikot nyitni neki.

Ide jöhetnének akkor a topikok szétoffolása helyett a zöldövesek, fekete övesek, egy vagy több dannos mesterek, stb.

Kevesebb lenne az OFF, koncentráltabb a küzdőtér!

Szóval mindenki jól járna: igazi win-win szituáció.

Lehetne még itt virtuálisan szerszámot méregetni (ki a nagyobb jani, stb.).

A másik javaslatom pedig az (mostantól én igyekszem ezt betartani), hogy a többi topikban még a nehéz felfogásúak "kioktatása" is személyeskedésektől mentes legyen, és itt menjen a szájkarate...

Olyan lenne ez a topik, mint egy dühöngő, ahol kiadjuk a haragunkat, stb. Tudom, hogy vannak olyan figurák, akik "megérdemlik a magukét", de ezt itt is meg lehet velük tenni :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2016. 01. 26. 23:52
#2
pontosítok: Kevesebb lenne az OFF (itt és máshol is), koncentráltabb a küzdőtér (itt)!

Tudom amúgy, hogy ez nem nóvum, csak azt látom, hogy (szinte) bármiben olvasok valamennyit, hamar szét lesz offolva a topik.

A befektetők, spekik, stb. egyik legfontosabb erénye az önmérséklet. Ha ezt átültetjük a fórumozás gyakorlatába is, akkor azt kapjuk, hogy képesek vagyunk olyan helyen megmondani a magunkét az "ellenoldalnak", "ellenfélnek", ahol már amúgy is válogatott trágárságok, személyeskedések, stb. vannak.
(Amúgy engem személy szerint nem zavar a trágárság sem, nem vagyok képmutató. Engem az OFF zavar... a személyeskedés meg egyértelműen az. Lehet vitatkozni úgy is, hogy tárgyilagosan, a tárgyra térve fejtjük ki álláspontunkat. Nem lesz ettől még kevésbé igazunk... sőt...)
Faketrend
Faketrend 2021. 03. 30. 20:12
#3
"Értelmes" fórumnév.
kinek jut az eszébe ilyen :-))))
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 20:27
Törölt hozzászólás
#4
totoro
totoro 2021. 03. 30. 20:44
#5
Aki nem trágárkodik, személyeskedik, faxméreget az ki lesz tiltva! :)
euler 2021. 03. 30. 20:49
Előzmény: #3  Faketrend
#6
Pont annak akit kitiltattál.
Pedig párba kellett volna repülnötök. Neked elöl.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 04. 15. 18:45
#8
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek