Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 10. 17. 11:19

Rogán távozása napok kérdése.  

Bróker pletykák szerint diplomáciai feladatokat fog ellátni a sikertelen migráns kampány miatt. Nem helikopteres ügy.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 14. 09:06
Előzmény: #465  berlini
#466
Én meg olyan ellnzékre szavaztam, amelyik nem állt össze senkivel és önmagában nem is elég egy autoritér rendszer leváltásához.
De közben megmaradtam antikommunistának, ami hozzátartozik az identitásomhoz.
Buta emberekben igazad lehet, de szerintem akad olyan ember, aki nem a szajkózás miatt antifasiszta vagy antikommunista, hanem saját kútfőből.
Többek között azt is magyarázom, hogy szajkózás miatt adtak le többszázezer olyan szavazatot, ami jól jött a ner-nek.
Ha butákkal kell leváltani egy autoritér rendszert, akkor őket kell elérni és őket kell mozgósítani.
Ennek nem az a legjobb módja, hogy az ellenzék hagyja magát kiszorítani a közmédiából.  
Ilyen a demokrácia. Két buta ember szavazata kétszer annyit ér, mint egy okosé.
berlini
berlini 2024. 02. 14. 08:47
Előzmény: #464  Dehogynincs
#465
Az én szavazatomat nem kell megmagyarázni.
Arra az ellenzékre szavaztam amely azért állt össze, hogy egy autoritér rendszert váltson le.
Tekintve, hogy magyarországon jelenleg nem lehet egyenlő feltételekkel versenyezni a kormánnyal, ez csak úgy lehetséges, ha a szélsőjobb a szélsőballal legalább egy kérdésben megegyezik:
NER-nek mennie kell és egy olyan demokráciát kell helyreállitani, ahol ez a kisiklás nem ismétlődhet meg.
Én erre adtam a szavazatomat és igazad van kevésnek bizonyult.
De továbbra is tartom, hogy azért mert sok buta ember szajkózva a komunista, meg náci megbélyegzéseket vagy nem ment el szavazni, vagy olyan szavazatot sdott le, ami a NER-nek jött jól.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 19:59
Előzmény: #463  berlini
#464
Igen magyarazáom. Te nem magyarázod a tiédet.
Pár hozzászólás erejéig azt hittem, hogy érvelni fogsz.
Ha liberális lennél, akkor elfogadnád, hogy nincs szükségem mások hülye tanácsaira. Vannak nekem saját hülye elképzeléseim.
Teljesen felnőttes, hogy antikommunistaként nem szavazok kommunistákra. Kapásból kiesik a fidesz, az mszp és a dk.
Meg azok is, akik velük összeállnak. A jelenlegi választékból maradnak a kétfarkúak és a mihamó.
Gratulálok, hogy a te okos és felnőttes szavazásodból egy kétharmados vereség jött ki. Talán mégsem volt a szavazatod annyira felnőttes.
Igazából nem a te egy szem és az én egy szem szavazatomról van szó, hanem többszázezer hiányzó szavazatról.
A fidesz 54%-ból kellene lemorzsolni, ami úgy jött össze, hogy Gyurcsány elutasítottsága tolt át oda rengeteg bizonytalant.
berlini
berlini 2024. 02. 13. 18:58
Előzmény: #462  Dehogynincs
#463
magyarázod a bizonyitványt.
Felesleges
2026-ban szavazz felnőtt módjára.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 12:39
Előzmény: #461  berlini
#462
1. Nem azért szavaztam a viccpártra, hogy kormányra kerüljön, hanem kínomban.
2. Az lmp is viccpárt? Amikor rájuk szavaztam, bekerültek az országgyűlésbe és a fidesztől vettek el mandátumokat.
3. Mekkora többséget hozott az összefogás?  #449
Te miért hitted, hogy az összefogás kormányra kerülhet?
Te úgy látod, hogy Gyurcsány hozta a dk-s szavazatokat, de ezek a szavazók Gyurcsány és a dk nélkül is elzavarnák Orbánt. Gyurcsány elutasítottsága viszont egy csomó bizonytalan szavazót tolt át a fidesz 54%-os listájára.
A kommunista jelzőmet #438 alapján értelmezheted.
Az összefogásban benne volt a lenácizott jobbik. Szerintem az összefogás sok antifasiszta szavazatot vesztett azzal, hogy többszázezren voltak, akik nem fogták be az orrukat és nem szavaztak a jobbikos összefogásra és többszázezren voltak, akik a vonzó(?) összefogás helyett a mihamót lökték az 5%-os küszöb fölé.
berlini
berlini 2024. 02. 13. 12:23
Előzmény: #452  Dehogynincs
#461
Azért tartod szavazatoddal hatalomban a NER-t, mert magad is tudod hogy viccpárt nem kerülhet kormányra. A szavazatod maradt elveszett protest szavazat igy elősegiti, hogy a NER 52% körüli szavazattal 2/3-ot kaphasson.
A komunista jelződ pedig megakadályoz a tisztánlátásban. Nem az a komunista akire egy komunista ezt a jelzőt ráakasztja
longforewer 2024. 02. 13. 11:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#460

Ha nem veszed észre, megsúgom, nem Orbán megbuktatásáról szól.
Rogán megbuktatásáról maximum, ami se nem a Fidesz, se nem Orbán.
A rendszer velejéig romlott, ahogy a belsős Magyar is állítja, kiesett egy csontváz a szekrényből,
bármikor jöhet hasonló.
Leghangosabb? Eddig nem szólhatott a (volt)felesége miatt, most feláldozták a valódi felelős helyett, még jogosan dühös is!
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 09:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#457
Az a furcsa, hogy annak ellenére, hogy a kormánypropaganda százmilliárdokból hülyíti a népet, az ellenzék meg kiszorult a közmédiából, mégis MP tűnik a számodra leghangosabbnak.
Elképzelni nem tudom, hogyan irányítja Pressman Orbánt és miért tételezed föl, hogy a szuverén Orbán úgy fog táncolni, ahogy Pressman fütyül. Oebán szuverén. Eddig is úgy táncolt, ahogy Moszkva fütyült és ezután is úgy szeretne táncolni.
Miért MP a leghangosabb?
Szerintem csak a legfontosabb dolgokról beszél. Ráadásul ezek a legfontosabb dolgok egyáltalán nem érdeklik Kádár népét. Az eddig titokban tartott lopás és a hatalmi visszaélés nem olyan, mint a pedofília, amitől minden jóérzésű ember undorodik.
Egyébként a pedofília sem annyira undorító, ha nem tudsz róla és az állami pedofilsimogatás is csak akkor gond, ha lebuknak vele.
Törölt felhasználó 2024. 02. 13. 08:20
Törölt hozzászólás
#456
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 08:02
Előzmény: #450  boerse
#455
Tényleg vannak sarokpontok. Maradjunk a szövegértelmezés talaján!
"De az utóbbi évek során szép lassan és ma végképp rá kellett jönnöm."
Ez nem hirtelen megvilágosodás.
Abban igazad van, hogy politikai és családi hátszele valóban volt.
Nagyanyja Mádl Teréz, Mádl Ferenc egykori köztársasági elnök testvére. Nagyapja a rendszerváltás előtti Magyar Televízió Jogi esetek című műsorában tevékenykedő Erőss Pál, a Legfelsőbb Bíróság egykori bírája volt. Édesanyja Erőss Mónika, aki korábban a Kúria főtitkára volt, 2020 áprilisától pedig az Országos Bírósági Hivatal elnökhelyettese lett.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 12. 06:13
Előzmény: #451  berlini
#452

Nekem hiába hízelegsz.
Én válaszoltam a kérdésedre, te nem válaszoltál a kérdéseimre.
Vagyok annyira liberális, hogy azt sem mondtam neked, hogy mit felejts el. Az értem, hogy minden kommunistát zavar az antikommunista duma. Az sem meglepő, ha egy fasisztát az antifasiszta duma zavar.
Egy malacpofájút sem az zavar, ha lóképűnek nevetik.
Lehet a meggyőződésed az, hogy kádár utódait tartom a hatalomban, de indokold meg, hogy miért tolom a fidesz szekerét azzal, ha a kétfarkúakra vagy az lmp-re szavazok és nem a fideszre.
berlini
berlini 2024. 02. 11. 21:18
Előzmény: #449  Dehogynincs
#451
sajnos sokan tolják a fidesz szekerét ugyanúgy ahogyan Te.
Az antikomunista dumát meg felejtsd el.
Nem áll jól olyannak aki kádár utódait tartja hatalomban.
boerse 2024. 02. 11. 21:13
Előzmény: #433  Dehogynincs
#450
Nos minden relatív, de vannak talán sarokpontok.
Maradjunk az ész talaján: a kiállása bátornak tűnik, persze aki nem általános iskolás az tudhatja hogy-hogy -- nem elvitatva Magyar Péter tudását tapasztalatát és egyéb kvalitásait-- hogy az általa betöltött poziciókhoz nem elégséges a kiváló tudás, hanem politikai hátszél is szükséges.
 A hirtelen megvilágosódás nagyszerű, de nem életszerű.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 18:23
Előzmény: #448  berlini
#449
Vannak olyan antifasiszták, akik befogják az orrukat és leszavaznak az lenácizott jobbik jelöltjére, hiszen benne vannak az összefogásban. De vannak olyan jobbikosok, akik inkább a mihamót juttatják be a parlamentbe.
Én meg olyan antikommunista vagyok, hogy nem szavazok az mszmp utódpátjaira és azokra sem, akik velük összeállnak.
Nem tudom, mikor kapnak a kétfarkúak többséget.
Én csak a múltra kérek tőled tippet. Mekkora többséget hozott az összefogás? Szerintem még egy feles vereséget sem.
Vedd észre, hogy válaszoltam a kérdésedre.
Itt is föltettem egy kérdést és #447-ben meg azt kérdeztem hogyan és miből számoltad a 15 évet?
berlini
berlini 2024. 02. 11. 17:25
Előzmény: #447  Dehogynincs
#448
Nagyon akartad a leváltásukat, ha a kutyapártra szavaztál.
Mit tippelsz hányszáz év múlva kapnak többséget?
A Schmidt Mária féle álellenzékre még ennyi szót sem pazarolnék.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 16:58
Előzmény: #446  berlini
#447
Megbocsátom. Legutóbb a kétfarkúakra szavaztam és azelőtt kétszer az lmp-re.
Jogod van akárhonnan kiszámolni a 15 évet, (hogyan és miből számoltad?) és ahhoz is jogod van, hogy a kutyapártot és az lmp-t lebolsevikozd. A mostani lmp-t már én is bolsevikozom, de 2014-es és 2018-as lmp szerintem még nem volt az.
A kádári diktatúrában pedig bementem a szavazófülkébe és az általam vitt tollal kihúztam ez egy szem jelöltet. A fülkébe csak ceruzát tettek a szavazatszámlálók.
A választásokon csak 2010-ben találtam el a későbbi győztest és a magánnyugdíjpénztárak kifosztása óta soha nem szavaztam a fideszre.
berlini
berlini 2024. 02. 11. 16:39
Előzmény: #438  Dehogynincs
#446
"bolsevik lelkületet a fideszben is felismerem, nemcsak az mszmp-ben és utódpártjaiban."
Bocs, de itt ez ma már kevés. 15 évet késtél a felismeréssel és közben folyamatosan szavaztál a bolsevikokra.
bagolyles 2024. 02. 11. 15:30
Előzmény: #437  BKKT
#445
De hogyan ez a kérdés?
kpem 2024. 02. 11. 15:20
#444
Ebben az ügyben rogán a legnagyobb szarkavaró.
Ő mikor mond le főnöki utasításra?
BKKT 2024. 02. 11. 11:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#443

És akkor abba is bele kell gondolni, hogy ennyi idő alatt hány milliárd állami támogatást kapott a cégein keresztül...
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 10:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#442
2500 nap és egy akkora pedofilbotrány, amekkorába már az a két nő is belebukott, aki Orbán hatalmi uborkafáján eddig a legmagasabbra kapaszkodott.
Törölt felhasználó 2024. 02. 11. 10:46
Törölt hozzászólás
#441
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 10:34
Előzmény: #439  BKKT
#440
Szerintem csak harmadszor írtam be ezt, de tévedhetek.
Az agymosással, a fóbiával és a becsípődéssel viszont legalább százszor hízelegtek nekem a beteg elmék.
BKKT 2024. 02. 11. 09:00
Előzmény: #438  Dehogynincs
#439

Rendszeres ismétlések szintén a beteg elmék egyik jellemzője....
Nem biztos, hogy a két kezemen megtudnám számolni, ahányszor ezt bemásoltad...
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 08:37
Előzmény: #437  BKKT
#438
"Vak és beteges Gyurcsány gyűlölet miatt nem látod, ezt művelte veled az évtizedes agymosás, aminek mintaszerű példája lettél"
Nem tudom, ki művelte veled, de itt többen is azt hiszitek, hogy nem saját kútfőből, hanem az évtizedes agymosás miatt gyurcsányozok. Klasszikus kettős nevelést kaptam és politikai eszmélésem óta antikommunista vagyok és az is maradtam. A bolsevik lelkületet a fideszben is felismerem, nemcsak az mszmp-ben és utódpártjaiban.
Már írtam kétszer, hogy a kádári diktatúrában edzősködzem és tavaly ezt írták rólam a tanítványaim. Nem én írtam magamról, hanem ők írták rólam:
Dehogynincs messze megelőzte korát, jóval a rendszerváltás előtt - 80-as évek eleje - a szüleimnél jóval bátrabban hangoztatott a szocializmussal kritikus véleményt-- az akkori Felszabadulás teret Megszállás térként emlegette és az ő nyersfordításában ismerhettük meg versenyekre jövet-menet az egyesületi buszon George Orwell Animal Farm című művét - nagyon jól tudott angolul és jobb neveket talált ki a főhősöknek, mint a későbbi hivatalos fordításokban.
Dehogynincs volt az első, aki a 80-as években magáról nyíltan hirdette a rendszerellenes gondolatait. Egyik kedvenc mondása volt, hogy ha ki voltunk fulladva, hogy „olyan vörös vagy, mint egy kommunista”.
"„Én úgy jellemezném a Dehogynincs-csoport időszakát, mint életem legszebb időszaka. Én egy nyafogós, balett-orientált, hisztis kislányból Dehogynincs keze alatt lettem viszonylag keményebb, természetszerető, a nehézségeket könnyebben viselő valaki, és a végén országos bajnok is. Nagyon szerettem azokra az edzésekre járni, hosszú évekig konzisztensen, kitartóan, kiszámíthatóan voltak az edzések, ugyanabban a körben. Nagyon nagy biztonságot adott az a társaság, elég jó, klassz intellektuális csapat alakult ki. Dehogynincs nemcsak a sportágat próbálta nekünk megtanítani, hanem politikailag is nagyon próbálta formálni az agyunkat és lázítani az akkori rendszer ellen. Nagyon fontos volt a jó humora, tehát mindig mindent elviccelt, kicsit ugyanazok a viccei voltak, de ezzel próbálta feloldani a dolgokat. Olyanokra emlékszem, hogy amikor veszekedtünk, Dehogynincs azt mondta: minek veszekedtek, amikor lehet verekedni is. Tényleg teljes lelkesedéssel csinálta, vitt minket külföldi versenyekre is, azt is megszervezte.
BKKT 2024. 02. 11. 07:51
Előzmény: #435  Dehogynincs
#437

Tudom, hogy idézet volt....
Az új erő már jelen van és volt is... E-mögé a magyar professzorok és értelmiségiek is beálltak, ezt jelenti ma az összefogás....
Vak és beteges Gyurcsány gyűlölet miatt nem látod, ezt művelte veled az évtizedes agymosás, aminek mintaszerű példája lettél.....
Felejtsd el Gyurcsányt....
A választás tétje már nem személyekhez kötődik, Orbán vagy Gyurcsány.....
A választás tétje az, hogy akarjuk-e tovább lejáratni az országot nemzetközileg, leszakítani gazdaságilag, tovább nézni és viselni az autokrata rendszer kiépülését stb....
Akik ezt nem akarják, azok nem fideszre teszik a voksukat, hanem arra az erőre akikben meg van, hogy véget vessünk az autokrata rendszer továbbépülésének...
Mindegy, hogy kire a fideszen kívül... Lényeg, hogy ezeket a gazembereket aki felelősek az ország lejáratásáért, demokrácia tönkretételéért, ezeket egyszer leváltsuk...
Fideszen kívül bárki jöhet!
Utána lehet csak egyéni pártokra, pártlistákra szavazni....
Rincewind2 2024. 02. 11. 07:45
Előzmény: #435  Dehogynincs
#436
Végül is a GyurcsányistaOrbánista sem rossz helyzet vagy az OrbánistaGyurcsányista.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 07:15
Előzmény: #434  BKKT
#435
#433-ban egy árva szó sem a sajátom, hanem szó szerinti, teljes idézet.
A gyurcsányisták között azért nem vagyok népszerű, mert Gyurcsányt ekézem, az orbánisták között meg azért nem vagyok népszerű, mert Orbánt ekézem.
Még mindig jobb állapot, mintha gyurcsányista vagy orbánista lennék.
Vagyunk itt páran, akik új erőre várunk és nem azért, hogy népszerűek legyünk.
BKKT 2024. 02. 11. 06:31
Előzmény: #433  Dehogynincs
#434

A szemkilövető Gyurcsányt kihagytad.... Magyar Péter is Gyurcsány, dollárbaloldal meg soros embere...
Ezt azért még oda tehetted volna, tőled ezt elvárjuk....
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 10. 20:29
#433
Magyar Péter
https://www.facebook.com/100000733720126/posts/pfbid0NmSnzH1DWWkMuvd8Y3FTze1venbrunfLySxAmvGtqiJxyFUhy7dkzQP36sySUSLal/
A mai napon benyújtom a lemondásomat mindkét állami társaságban betöltött pozíciómról. Szintén lemondok a részben állami tulajdonú MBH Bank Nyrt-ben viselt felügyelőbizottsági tagságomról. A lemondás mögött nem szakmai okok állnak.
Egy percig sem akarok olyan rendszer részese lenni, amelyben az igazi felelősök nők szoknyája mögé bújnak, ahol Tónik, Ádámok és Barbarák vígan röhöghetnek a markukba, miközben gondolkodás nélkül feláldozzák azokat, akik ellentétben velük, soha nem a saját anyagi érdekeikért, hanem a hazájuk érdekében és a honfitársaikért dolgoztak.
Sokáig hittem egy ideában, a nemzeti, szuverén, polgári Magyarországban és sok évig próbáltam a magam szerény eszközeivel hozzájárulni ahhoz, hogy ez megvalósuljon. De az utóbbi évek során szép lassan és ma végképp rá kellett jönnöm, hogy mindez valóban csak egy politikai termék, egy cukormáz, ami csupán két célt szolgál, a hatalomgyár működésének elfedését és az irdatlan mértékű vagyonok megszerzését.
Hiszem, hogy Magyarország nem a Rogán Antalok, nem az oligarchák és még csak nem is pár befolyásos család országa, hanem a Hunyadi Jánosok, Széchenyi Istvánok, Semmelweis Ignácok, Bethlen Istvánok, Radnóti Miklósok, Slachta Margitok, Márai Sándorok, az 56-os szabadságharcosok, a Ludas Matyik és minden jóravaló magyar hazája.
12 éves korom óta a fülembe csengenek az első szabadon választott miniszterelnökünk szavai: “Én szolgálok, és addig szolgálok, amíg a nemzetnek haszna van belőle. Teszem, amíg tudom.”
Ne féljetek! Semmi sem tart örökké, százötven év alatt sem lettünk törökké.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 07. 17. 16:45
#432
Havi 650 ezer forinttal emelkedett a miniszterek fizetése.
Nahát, a milliárdos Rogán szemét mindössze havi 650 ezres emeléssel szúrják ki?
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 05. 17:18
#431

Tényleg?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 15. 06:56
Előzmény: #427  Dehogynincs
#429
Valószínűleg az adott illető zsarolási potenciálja és hajlandósága is nagyban befolyásolja hogy amikor kellemetlenné válik akkor mi lesz vele. Visz a hátán veztábúr azért bőven egy nagy rakás kínos személyt.
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 02. 15. 06:33
Előzmény: #427  Dehogynincs
#428
Rengeteg pénz megy Svájci magánszámlákra.
A Forintot nyomják.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 14. 08:59
Előzmény: #426  badsector1
#427
Ezzel szemben Orbán villámgyorsan eltakarította Szájert. Pedig ő volt a brüsszeli bürokraták (buzi) ellensúlya. Mont pedig egy orwelli nonperson, aki soha nem is létezett.
Simicskát is eltakarította a g-nap után.
Itt ezek a percemberkék nem is lényegesek. A lényeg az, hogy a hatalom zavartalanul lophassa a mi pénzünket.
badsector1
badsector1 2021. 02. 14. 08:47
Előzmény: #425  Dehogynincs
#426
orbán soha nem ismeri el, hogy valaha is hibázott, tehát rogán és kásler is marad.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 14. 08:30
#425
"A Magyar Nemzet által közzétett dokumentum azonban épp azt bizonyítja, hogy Rogán Antal újdonsült neje és családtagjai hatalmas földbirtokot készültek vásárolni Északkelet-Magyarországon, erről adásvételi szerződés is született, a szerződés bejegyzését azonban a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Kormányhivatal megtagadta, így az nem lépett hatályba."
https://telex.hu/belfold/2021/02/13/rogan-antal-barbara-foldvasarlas-kormanyhivatal-hitel
A kormánynak megvan a magához való esze. Simán beáldozza az időzített bombának tartott Rogán másfél milliárdos bizniszét, ha ezen a soros választások sikere múlhat a Borkai- és Szájer-ügy után. Ezen a másfél milliárdon százmilliárdok és ezermilliárdok úszhatnak el. Persze máson is elúszhat.
Ez az ügy is azt mutatja, mennyire fontos a nyilvánosság. Ezt persze a kormány is fölismerte és ezért titkolózik és ezért kell kiperelni belőlük olyan adatokat, amik a közre tartoznak.
Ennek ellenére Rogán távozása nem napok kérdése.
Törölt felhasználó 2020. 10. 16. 16:26
Törölt hozzászólás
#424
jarisz 2019. 11. 18. 07:41
Előzmény: #418  euler
#423
Cikkének meg a szeme sem állt jól. Kikapta a" parasztya.:"))
Bocs a foldmuvesektol én is turom piciben.:))
Törölt felhasználó 2019. 11. 17. 21:38
#422
Szerintem kicsi volt a szerszáma, eddig bírta az asszony a színlelést.
sprint53 2019. 11. 17. 21:32
#421
Szerintem, színjáték az egész

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek