Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
skorp53 2026. 04. 23. 15:14
Előzmény: #177239  Adito
#177240
Én úgy gondolom, hogy megvárom az osztit, aztán majd meglátom, hogy hogyan tovább. Lehet, hogy a felétől megszabadulok, csak az a kérdést, hogy akkor mibe fektessek be.
Adito 2026. 04. 23. 15:09
Előzmény: #177238  skorp53
#177239
Szerintem sima korrekció, realizálás. Szerintem még hasznos is, a héten, vagy akár a hónapban elszüttyöghetne itt, hogy aztán újult erővel tudja támadni a 14-et
skorp53 2026. 04. 23. 14:43
#177238
Most mi ez a lejtmenet???
oldrider 2026. 04. 23. 14:04
Előzmény: #177236  Sas1973
#177237
A részvény nem egy egyedi művészeti alkotás aminek az értéke az idő előrehaladtával csak növekszik. Az 5 ezer Ft-ért vett részvényből, ha adja- veszi, azóta már sokkal több pénze lehetett volna annál, minthogy most eladja 13 ezer körüli áron.
Sas1973 2026. 04. 23. 13:47
Előzmény: #177235  oldrider
#177236
Igen ebben igazad van, mert valójában azért kell realizálni is
oldrider 2026. 04. 23. 13:43
Előzmény: #177231  Balin2020
#177235
De azt nem gondolod ugye, hogy Te vagy az okos ember, mert eddig nem adtad el az 5 ezer Ft-on vett Richter részvényedet? Ha igaz amit írsz, az inkább azt tudatosítja bennünk, hogy fogalmad sincsen a tőzsdézéshez! 
Sas1973 2026. 04. 23. 10:55
Előzmény: #177233  Adito
#177234
Remélem vissza talál majd a 380 közelébe. Reggel nem voltam gép előtt. Rendeztem ezt a kehopos pályázatot az isten verje meg. 
Adito 2026. 04. 23. 10:22
#177233
Ny: 380, max 400 (ATH megint) R: 250, közben a hetes RSI kifut a világból
Balin2020
Balin2020 2026. 04. 22. 21:27
Előzmény: #177200  zotlan
#177232
Ha eladtam volna, akkor lehetne ez a csomag több mint 43 %-ban is 😒
Balin2020
Balin2020 2026. 04. 22. 21:22
Előzmény: #177230  Balin2020
#177231
Még 5K környékéről is van pakkom.
Balin2020
Balin2020 2026. 04. 22. 21:22
#177230
Most van beadva megbízásom eladásra.
Balin2020
Balin2020 2026. 04. 22. 21:21
Előzmény: #177200  zotlan
#177229
Mikor írtam, hogy eladtam?
Bpali2 2026. 04. 22. 20:00
Előzmény: #177203  maxhell
#177228
Mert most jó esèly lesz rá , hogy egy barom december 24.- én nem ballag be némi különadós javaslattal …
Sas1973 2026. 04. 22. 17:13
Előzmény: #177226  Atak
#177227
Köszi, akkor nem ment el sajna. Azt hittem megnyomják a végét. 
Atak 2026. 04. 22. 17:10
Előzmény: #177225  Sas1973
#177226
13340.
Sas1973 2026. 04. 22. 17:09
Előzmény: #177224  Sas1973
#177225
Valaki tudja a záró? 
Sas1973 2026. 04. 22. 17:07
Előzmény: #177223  riskmanagementisnice
#177224
Nem hiszem hogy el ment
riskmanagementisnice 2026. 04. 22. 17:04
Előzmény: #177222  Sas1973
#177223
Idén még megy 14500-15000-ig, szerintem.
Sas1973 2026. 04. 22. 17:01
#177222
Be is raktam 13400-ra az egészet. 
Sas1973 2026. 04. 22. 16:53
#177221
13370
Sas1973 2026. 04. 22. 15:52
Előzmény: #177219  Adito
#177220
Elég gyér a fórumon a csevegés,aztán közben Ath-ra megy. 
Adito 2026. 04. 22. 15:37
#177219
közben 13340 az új ATH, R: 13330, a forgalom átlag feletti
ramones65 2026. 04. 22. 12:33
Előzmény: #177216  Freeshark
#177218
WHC
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 22. 11:50
#177217
Az új TL-53-nak van a legmagasabb forgalma eddig-22 millió ft felett.
Árazódik a papír oda ahol helye van,de az őszi molekulával kapcsolatos várakozások jóval 14K-felé vihetik év végére.
Freeshark 2026. 04. 22. 11:27
Előzmény: #177215  Adito
#177216
Tehát őszig reális a 14k.
Melyik üzletág adja a növekedést a jövőben?
Adito 2026. 04. 22. 10:52
Előzmény: #177212  Freeshark
#177215
Szerintem (!) reális, de most kicsit lassíthatna. Az ilyen gyors emelkedésnek mindig megvan a böjtje
Sas1973 2026. 04. 22. 10:31
Előzmény: #177213  lukskypoker
#177214
Köszi
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 22. 10:04
Előzmény: #177211  Sas1973
#177213
13170
Freeshark 2026. 04. 22. 10:01
Előzmény: #177210  BDIKO839
#177212
Tehát idén a 14k feletti szint is reális?
Sas1973 2026. 04. 22. 10:00
#177211
Sziasztok tud valaki reált? 
BDIKO839 2026. 04. 22. 09:49
Előzmény: #177209  Freeshark
#177210
Más véleménye alapján nem kereskedünk. De egyértelmű hogy fentebb van a helye. 
Freeshark 2026. 04. 22. 09:47
#177209
Ti hogy látjátok a várható jövőkép tehát bevételek és nyereség alapján mehet még feljebb?
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 22. 09:41
#177208
r. 13330
Megcselekedtük amit megkövetelt :)
Adito 2026. 04. 22. 09:32
Előzmény: #177206  Adito
#177207
10 perc kellett. 13260
Adito 2026. 04. 22. 09:22
Előzmény: #177205  Adito
#177206
szerintem fél órán belül kiütik
Adito 2026. 04. 22. 09:19
#177205
Kíváncsi vagyok, levadásszák-e a TS-t
Adito 2026. 04. 22. 09:07
#177204
Ny: 13080, r: 13130. 
maxhell 2026. 04. 22. 06:43
#177203
Exportorientált cégként több, mint furcsa, hogy az árfolyam ennek negatív hatásait a cégre egyelőre ignorálja. Ebből is látszik, hogy mennyire is volt hatása az árfolyamra a "közeli" vrál szabadalom kifutása, amikor nagy esésben volt az ár, mindenki erre hivatkozott. Aztán most "közelebb" van a védettség kifutása, az árfolyam meg az egekben, miközben a forint gigaerős. Ja. Lehet találgatni. 
Jocek 2026. 04. 21. 20:03
Előzmény: #177190  gyula1971
#177202
ferugio 2026. 04. 21. 18:58
Előzmény: #177199  Balin2020
#177201
A richter a fizetéseket es az osztalekokat (amit gondolom visszaváltott a vezetőség 350 Ft körül) fizeti forintban. A felvásárlás dollárban es euróban történik, ott meg mind1 a HUF árfolyam….
Az árfolyamveszteséget fedezni szoktak es gondolom nem realizaljak (pláne ha nincs miért?)
zotlan 2026. 04. 21. 18:53
Előzmény: #177199  Balin2020
#177200

Kár hogy +33% ban vagyunk idén.
Kár volt eladnod 2025-ben
Balin2020
Balin2020 2026. 04. 21. 18:25
Előzmény: #177198  ferugio
#177199
Kár, hogy ilyen erős a Ft!
ferugio 2026. 04. 21. 17:43
Előzmény: #177197  Freeshark
#177198
Abbvie jelentés lesz jövő héten és a vraylar értékesítés lehet rekordot dönt, nem beszélve arról hogy a 932-es molekularol is jöhet bejelentés…
Amúgy meg durván alulértékelt a papír!!!
Freeshark 2026. 04. 21. 17:24
#177197
A Richter miért ilyen erős bejelentés nélkül?
bitKain
bitKain 2026. 04. 21. 17:22
Előzmény: #177194  Adito
#177196
"Néha" előfordul, hogy egy short certi kiütésiára fölé húzzák, majd visszaesik az árfolyam.
"Néha" ennek a fordítottja is látható, hogy egy long certi kiütésiára alá megy az árfolyam, majd elkezd emelkedni.
Gondolom, nincs mögötte semmi, csak valahogy így alakul a kereskedés.
.
Persze az is lehet, hogy most csak egy pozitív geopolitikai fordulat és a magas osztalék okozott megvilágosodást és generált vételi erőt a nap végére.
Adito 2026. 04. 21. 17:12
Előzmény: #177194  Adito
#177195
Adito 2026. 04. 21. 17:10
Előzmény: #177193  lukskypoker
#177194
Nyomokban ATH-t tartalmazhat :)
Mondjuk nem értem, mire fel ez a felkapás a végén az egésznapos dagonya után. Lehet, valami hír lesz?
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 21. 17:06
#177193
z. 13200
ATH jellegű :)
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 21. 16:24
#177192
r. 13160
Adito 2026. 04. 21. 12:31
#177191
R: 13010, forgalom szintes semmi, 251 m
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 21. 10:36
#177190
-Jó napot!-Private Banking friss:-Richter.-A 11 875 körül található ellenállás felett a 13 125 környéke volt elvárható. A trend felfele áll, még akár magasabb érték is jöhet. Enyhe divergencia megjelent ami kimerülésre utal az emelkedésben. Az enyhe túlvettségen kívül még lefordulásra utaló minta nem jelent meg. Ellenállások: 13 125; 13 438; 13 750.
Támaszok: 11 875; 10 940; 10 625; 10 313; 10 000; 9688;  9065; 8750.
Jocek 2026. 04. 20. 19:56
Előzmény: #177187  gyula1971
#177189
Adito 2026. 04. 20. 17:38
#177188
13 a záró
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 20. 16:44
#177187
-Erste:-Csúcsformában van a Richter és ma is a történelmi, 13.150 forintos csúcs közelében tartózkodik az árfolyam. A következő napokban tovább folytatódhat az emelkedés, így újabb és újabb csúcsokat dönthet az árfolyam.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás
12.51012.32513.150
Tujafa 2026. 04. 20. 16:28
Előzmény: #177184  gyula1971
#177186
Nem lesz hosszú életű. Irány kijelölve.
Adito 2026. 04. 20. 14:16
#177185
12980, a forgalom még mindig elég vékony, 389 m (a 30 napi átlag 14:15-kor 1,42 mrd)
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 20. 11:40
#177184
-Érkezik:-EBRCHTL53
Kötési árKorlát árTőkeáttétel
11,346.0000 HUF11,846.0000 HUF8.1179
AlaptermékTípusIránySzorzó / RateRollover
RICHTERTurbo certifikátLong1.0000nincs
KibocsátóISINBÉT bevezetésLejáratUtolsó ker. nap
Erste Group AGAT0000A3TZG82026-04-222222-04-222222-04-22
Adito 2026. 04. 20. 11:34
#177183
R : 12960, a forgalom 237 m, az átlagos kb harmada. pár darabbal oda teszik, ahova akarják
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 20. 11:07
#177182
-VG-technikai:
-Richter – defenzív sztori, saját pályánA Richter a választási eufóriát kevésbé lovagolta meg, de nincs is igazán ráutalva: saját fundamentális sztorijára építve, egy korábbi erős ellenállás fölötti kitörésből érte el az első célárzónáját. A gyógyszergyártó klasszikusan defenzív papír, nem véletlen, hogy a politikai ralira kevésbé hevesen reagált, mint az OTP vagy a Mol. Technikailag most a túlvett zóna közelében jár, de fordulós jel egyelőre nem épült ki. Rövid távon reális egy magas szinten zajló konszolidáció, esetleg visszateszt a korábbi ellenállási szint környékére, ami már inkább új beszállási lehetőségnek tűnik, mint menekülési pontnak. A középtávú trend itt is felfelé áll – csak kevésbé látványos, „szaladós” módon.
Választási rali után is olcsók a magyar részvények: kijózanodás után folytatódhat a menetelés – ez vár az OTP, a Mol és a Richter papírjaira - Világgazdaság
BDIKO839 2026. 04. 20. 11:05
Előzmény: #177180  Matti
#177181
Nem tétel a portfolioban.

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek