Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Matti 2026. 04. 20. 10:50
#177180

Egy hivatalos határozat szerint a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) elrendelte egy ismert féreghajtó, a Richter által gyártott Decaris nevű gyógyszer teljes forgalomból történő kivonását Magyarországon. A döntés egy 2026. április 9-én indult eljárás nyomán született, és a hatóság nemcsak a készítmény visszahívását rendelte el, hanem a betegek kártalanítását is. Forrás: Index
Ehhez a hírhez mit szóltok? Én azt gondoltam a mai mozgásban látni fogjuk a hatását, de a mostani árfolyam adódhat az általános tőzsdei hangulatból, vagy erős forintárfolyamból is...
mega70 2026. 04. 20. 10:22
#177179
R13000-40
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 17. 17:43
Előzmény: #177177  Adito
#177178
Átlag feletti forgalommal a nap végére és új ATH-vel,szép naplett a végére.
Amúgy felértékeli a növekedési részvény osztalékhozamát ez a hír!1
17:29Nincs megállás: rég nem látott szinten a forint és a magyar hozamok
Adito 2026. 04. 17. 17:24
#177177
Z 13150, ATH beállítva
mega70 2026. 04. 17. 16:40
#177176
R13100-110
Adito 2026. 04. 17. 16:22
Előzmény: #177174  mega70
#177175
Ahányszor megszivatott ez a papír, az a fura, hogy még itt vagyok :D 
mega70 2026. 04. 17. 16:18
Előzmény: #177173  Adito
#177174
kaptál tőlem egy+,már csak nekűnk van részvényünk? mindenki eltünt! r13010-040
Adito 2026. 04. 17. 16:05
Előzmény: #177172  mega70
#177173
13030
mega70 2026. 04. 17. 15:30
Előzmény: #177171  Adito
#177172
Átviszi,szvsz.felette zár.
Adito 2026. 04. 17. 15:08
Előzmény: #177170  mega70
#177171
Eddig 980 volt a teteje, az olaj beszakadt, a világ boldog. Másrészről péntek van. Kíváncsi vagyok, mit tesz a 13 k-val, átviszi erőből, vagy lepattan megint
mega70 2026. 04. 17. 15:00
Előzmény: #177164  Adito
#177170
R12950-960
Adito 2026. 04. 17. 14:50
Előzmény: #177168  Adito
#177169
12960
Adito 2026. 04. 17. 13:20
Előzmény: #177167  eszpe2
#177168
"A Richter árfolyama egyelőre nem reagál, 1,2 százalékos pluszban tartózkodik a részvény."
Azóta már reagált, 12730, ami a tegnapi záró. Nem számítok akkora ütésre mondjuk, mint a Molnál
EURHUF500 2026. 04. 17. 12:33
Előzmény: #177151  BDIKO839
#177166
Biztosan. MP most mondta a sajtótájékoztatón, hogy a tegnapiakhoz hasonlóan a Richtert is hamarosan felkeresi.
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 17. 11:56
#177165
Jó napot! Megérkezett a certi jóváírás az erstétől végre,nem szoktak így elmaradni vele.
Adito 2026. 04. 17. 11:11
#177164
R 12 750 Volt ergy leszúrás 510-ig, de amúgy kb ez a 700-750 a szint ma. A max 780 eddig, a forgalom kicsivel átlag alatt
eszpe2 2026. 04. 17. 09:21
Előzmény: #177151  BDIKO839
#177163
Ha jól emlékszem, ez a 10% pakk az államtól került az MCC-hez, ahogyan a MOL pakk. És emiatt - tegnapi MOL-os események után -  itt is számítok most arra, hogy jön majd kérés/felszólítás, vagy ahogyan hívjuk, hogy még ne fizesse ki az  osztalékot a Richter, csak Q3-ban (mint a MOL). Ezek a pakkok a köv. hónapokban visszakerülnek majd az államhoz valahogyan az MCC-től, és utána megfeleltetés és oszti kifizetés az államnak.
(Corvinus, Semmelweis egyetemi pakkok egyelőre szerintem nincsenek ilyen “veszélyben”, ameddig az egyetemi autonómián és finanszírozási rendszeren nem változtatnak.)
Adito 2026. 04. 16. 15:23
#177162
R:  12760
Adito 2026. 04. 16. 09:02
#177161
Ny 12950, R: 12790
Dimmego 2026. 04. 16. 06:54
Előzmény: #177159  palotai4
#177160
Igaz, kellene az alapkamat csökkentés, de az infláció elleni harc az elsődleges feladata az MNB-nek és a világgazdasági bizonytalanságok, a geopolitikai helyzet, háborúk, olajár miatt a csökkentés jelenleg nem reális forgatókönyv, de nagyon kellene teljesen egyetértek. Kell minimum egy további támasz a forintnak, de inkább több, ami az inflációt is kordában tudja tartani. ( eu-s források, friss tőke, beruházások, befektetési kedv... ) Ebben az évben, ha látunk ilyeneket, - szerintem fogunk - akkor megindul az alapkamat csökkentés és beáll a forint is egy tartós, kiegyensúlyozott pályára. 
Csak egy vélemény.:)
palotai4 2026. 04. 15. 20:22
#177159
Azért hogy az erős forint nem jó a Richternek, arról annyit, hogy a forint az MNB első vagy második kamatdöntő üléséig lesz erős. Mert arról is kell beszélni, hogy a magyar alapkamat kiemelkedően magas, és az MNB hülye lenne magas kamattal túlértékelten tartani a forintot. Egészen biztos vagyok benne, hogy alapkamat csökkentés következik.
ferugio 2026. 04. 15. 17:25
Előzmény: #177157  Adito
#177158
Igen, benne van és indokolt is 30% emelkedés után 100 nap alatt. 
Április 29 az abbvie jelentés, addig tud hülni az rsi, majd jöhet a következő felkör! Nyár végén meg jöhet a következő a 932-és molekula miatt! Lehet ez most egy jó beszálló a lemaradóknak…
Adito 2026. 04. 15. 17:09
Előzmény: #177156  ferugio
#177157
Én is valami hasonlót gondolok, de rövidtávon még szerintem lejjebb jön, még nem érzem késznek a korrekciót. Persze, lehet, hogy tévedek. 
Záró: 12830, a napi forgalom 5,8 mrd
ferugio 2026. 04. 15. 16:46
Előzmény: #177155  Adito
#177156
Nagyon magas volt az rsi, kellett a korrekció. Én azért az abbvie jelentés után számítok egy újabb körre felfelé - az előző év végén extrém módon nőtt a vraylar iránti kereslet, gondolom a 16-18 éves korosztály is elkezdte szedni - és abban is bízom hogy a vezetőség 350-es USD árfolyamnál realizált mindent amit csak lehet. 
Amúgy mivel a felvásárlások USD-Ben vagy euróban történnek csak a jelentésekben mutat rosszul a bevétel forintban. Ha Magyarországon is euró lenne….
Adito 2026. 04. 15. 15:33
Előzmény: #177153  Adito
#177155
680  megyünk vissza 12 k alá
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 15. 15:32
Előzmény: #177153  Adito
#177154
300-400 köré el kell helyezni a visszavételeket
hátha nagyobbat ejtenek
rv+certi
Adito 2026. 04. 15. 15:07
Előzmény: #177152  Adito
#177153
12740 
Adito 2026. 04. 15. 11:51
#177152
12820
BDIKO839 2026. 04. 15. 11:20
#177151
Szerintetek vissza kapja a Richter a 10% súlyú részvény csomagot az MCC től ? Vagy vándorolni fog tovább? 
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 15. 09:33
Előzmény: #177145  gyula1971
#177150
Eddig semmi.
Atak 2026. 04. 15. 09:33
Előzmény: #177148  Adito
#177149
Nem ɓir sajnos,nagyon erős a forint.
Adito 2026. 04. 15. 09:31
#177148
Nem bír a 13 ezerrel. R 12940 a forgalom 33 M, kb semmi
kenyeres2
kenyeres2 2026. 04. 15. 09:10
Előzmény: #177143  gyula1971
#177147
Gyula mennyi RSI??
Adito 2026. 04. 15. 09:00
#177146
Ny: 12990,  forg 4 m
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 14. 12:00
Előzmény: #177144  lukskypoker
#177145
Eddig nem érkezett még semmi-késnek szerintem. Lehet este 18-óra után majd.
lukskypoker
lukskypoker 2026. 04. 14. 10:36
Előzmény: #177143  gyula1971
#177144
Gyulám, erste certi jóváirásokról van infód?
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 14. 10:34
#177143
-Jó napot! Private Banking friss:-Richter.-A 11 875 körül található ellenállást múlt hét elején sikerült elhagyni felfele. Ezzel teret nyitott a papír a 13 125 környékére. Trendszerű elmozdulás indult, ami az első célárat elérhette, de az enyhe túlvettségen kívül még lefordulásra utaló minta nem jelent meg. Ellenállások: 11 875; 12 188; 12 500.
Támaszok: 10 940; 10 625; 10 313; 10 000; 9688;  9065; 8750.
Jocek 2026. 04. 13. 19:56
Előzmény: #177140  gyula1971
#177142
Jocek 2026. 04. 13. 19:53
Előzmény: #177140  gyula1971
#177141
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 13. 16:31
#177140
-Erste:-A magyar részvénypiacot körül lengő eufória a Richter értékelésére is pozitívan hat. A másik oldalról viszont az erős forint nem tesz jót a forintban számított árbevételnek, hiszen a cég bevételeinek mintegy 90%-a exportból származik. Így nem meglepő módon a blue-chip papírok közül lemaradó ma a Richter. A következő napokban érdemes lesz közelről vizsgálni az árfolyam alakulását, mivel érdekes technikai formációk is kirajzolódhatnak, miután a történelmi csúcsról réssel pattant el ma reggel az árfolyam. Ez lehet szökési rés, ami további jelentős emelkedés irányába mutathat, de ugyanígy kialakulhat akár egy fordulós jelzés is. Ez egyelőre még nyitott kérdés.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
12.83012.25013.15015.000
maveryck 2026. 04. 13. 15:32
#177139

 A Richter 15 290 forintos célárát változatlanul hagyja a Concorde.
https://hvg.hu/kkv/20260413_kilatasok-concorde-forint-koltsegvetes-allamadossag-tozsde
mega70 2026. 04. 13. 13:56
#177138
R12970-13000
Adito 2026. 04. 13. 12:16
#177137
R: 12990
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 13. 10:40
Előzmény: #177131  oldrider
#177136
Jó napot! Választási győzelemben a különadók kivezetésére emlekedik a blue-chipek, élen a Mol-lal.
-VG-Technikai:-Richter Gedeon.
-A Richter árfolyama is fontos akadályokat tört át, elsőként 12 040 forintnál, majd a 176,4 százalékos Fibo-szintet is áttörte. A következő ellenállás 12 640 forintnál látható, amelynek áttörése esetén 13 010 forintnál adódhat a következő akadály. Az RSI-indikátor már a túlvett zóna közelében mozog, de az említett ellenállásig még könnyen elviheti a lendület ebben a hullámban.
OTP: kíméletlenül nyomja a gázt, de kedvező a Richter és a Magyar Telekom technikai képe is - Világgazdaság
skorp53 2026. 04. 13. 10:07
Előzmény: #177134  Shorttime
#177135
RICHTER ajánlati könyv
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUF kum
db
db árf.
2 6,8m 6,8m 527 527 13 080
2 14,0m 7,1m 1 075 548 13 070
2 16,5m 2,4m 1 263 188 13 060
3 29,6m 13,1m 2 268 1 005 13 050
3 32,1m 2,4m 2 458 190 13 040
Eladás
árf. db kum
db
HUF kum
HUF
ajánlat
db
13 120 443 443 5,8m 5,8m 2
13 130 448 891 5,8m 11,6m 3
13 140 351 1 242 4,6m 16,3m 2
13 150 932 2 174 12,2m 28,5m 4
13 170 953 3 127 12,5m 41,1m
 
Shorttime 2026. 04. 13. 09:56
#177134
mennyi nálatok a real, mobilról elég rozoga ma az erste, ksözi!
Adito 2026. 04. 13. 09:18
Előzmény: #177132  Adito
#177133
R: 13070, mai max 13150, 450 m, magas, ahogy az egész BÉT-en (mondjuk arányaiban elmarad az otp vagy mol forgalomtól)
Adito 2026. 04. 13. 08:56
#177132
TS 34 KO 13 213.8917, kíváncsi vagyok...
oldrider 2026. 04. 11. 21:45
Előzmény: #177129  gyula1971
#177131
Én pedig azt mondom, hogy sokszor fordult már elő, hogy akadt vevő és egyetlen nap meghúzták, aztán újra visszaesett. Szerintem pénteken is az történt, hogy valaki bevásárolt. Én eladtam. Szerintem oszti fizetésig még vissza fog esni! - Bocs az ünneprontásért!
Atak 2026. 04. 11. 15:27
Előzmény: #177129  gyula1971
#177130
Köszönöm.Korrekt meglátás.
gyula1971
gyula1971 2026. 04. 11. 13:25
Előzmény: #177117  Atak
#177129
-Jó napot! Szerintem ilyen mértékű alulértékeltség esetében,ahol volt a richter-félre kell tenni a technikai szinteket.Még mindig csak itt vagyunk.-
P/E ratio 2026 *8.73x
Egy éve -OTP 25K-nál volt hasonló helyzetben- rajzolgatták a szinteken sokan kiszálltak idő előtt-sok korrekcióval de a végcél 41K lett!Én most nem piszkálnám, mennyen csak, az,hogy lesz benne egy pár nap korrekció-azt jobb nem piszkálni-akkor meg az idegesítő,hogy vissza tudod-e venni!
Osztihozama is magas egy növekedési papírhoz képest. Közel egy állampapírkamathoz.
ferugio 2026. 04. 10. 23:35
Előzmény: #177127  einstein
#177128
Ez így igaz de a fibonacci szinteket sokan figyelik (a robotok is) nem beszélve az rsi-ről és sokszor fordul innen az árfolyam (nem biztos hogy most is így lesz), márpedig hetes grafikonon 13500 körül van egy szint.
einstein 2026. 04. 10. 22:55
Előzmény: #177117  Atak
#177127
Ellenállás? ATH-n van, nincs ellenállás, technikai szemmel nézve nincs ellenállás. Majd ha kialakítja lesz, addig nincs :) 
Lélektani szintek vannak, célárak vannak a különböző modellek alapján, de ellenállásról ilyenkor nem tudunk beszélni.
ferugio 2026. 04. 10. 22:44
Előzmény: #177117  Atak
#177126
13470 körül valahol…😏🙂
Guppy 2026. 04. 10. 21:25
Előzmény: #177117  Atak
#177125
Megnéztem mi a  12 havi célár 13 154 forint,
Guppy 2026. 04. 10. 20:44
Előzmény: #177117  Atak
#177124
Gyula a tudós ebben
Törölt felhasználó 2026. 04. 10. 20:28
#177123
Szuper hét volt, Palantir végre megy ahová való és a Richter is :))
mega70 2026. 04. 10. 17:08
#177122
z12800
Tibor010101 2026. 04. 10. 16:59
#177121
Valaki tudna segíteni aki a Raiffeisennél van hogy milyen a kereskedési platformjuk,megbízható stb?

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek