Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Adito 2026. 03. 19. 10:02
#177000
Ny 11800, max: 810, min: 540, r: 11630, forgalom 506 m, kb az átlag másfélszerese 
Adito 2026. 03. 19. 09:53
Előzmény: #176998  Sjtrade
#176999
Szerintem a gázmezőket érintő támadások eszkalációt jelentenek és van egy pánik eladás kb mindenhol. Világszerte kb minden index piros
Sjtrade 2026. 03. 19. 09:51
#176998
Mi történik most? Mi az oka ennek a nagy esésnek? Furcsa, hogy tegnap emelkedett, ma esik.
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 18. 16:04
Előzmény: #176996  Adito
#176997
Levágtak mindent. IS.
Mostanában nem kell 12xxx-ről beszélni, ha bezár 700 alá.
Adito 2026. 03. 18. 16:02
#176996
11770
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 18. 11:14
Előzmény: #176994  Adito
#176995
Talán ismét lehet adni rv-t +certiket a napokban kicsit magasabban is!
r. 11950
Adito 2026. 03. 18. 09:10
Előzmény: #176993  Adito
#176994
Ó! valaki belekapott :) R: 11940, forgalom 106 m
Adito 2026. 03. 18. 09:04
#176993
Ny 800, r 810, forgalom büszke 5 milla
oldrider 2026. 03. 17. 15:22
#176992
Kurva nehezen akar 12 ezer fölé menni. Jó lenne, ha becserkésznének valami kamu hírrel újabb befektetési mágnásokat és akkor el is adnám és elfelejteném örökre!
Adito 2026. 03. 17. 14:39
#176991
R: 11830
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 17. 10:25
#176990
-Jó napot! Private Banking friss:-Richter.-Egy hete egy kisebb rést hagyott alul, így a 11 250 alatti zónát megerősítette mint támasz. A 11 875 körül található ellenállás, ezt kellene átvinnie ahhoz, hogy megcélozza az új csúcs környékét. Amennyiben mégis lepattanna erről, akkor az emelkedő trendnél található támasz lehet elérhető, amely már a 10940 környékére ér fel napokon belül.Ellenállások: 11 875; 12 188; 12 500.
Támaszok: 10 625; 10 313; 10 000; 9688;  9065; 8750.
Adito 2026. 03. 17. 09:17
#176989
Ny: 11750, R: 11840, forgalom 12 m (semmi, az átlag 10%-a)
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 16. 16:35
Előzmény: #176987  gyula1971
#176988
-Erste:-Az előző hét elején az árfolyam átmenetileg kiesett az emelkedő trendcsatornából, de a nap végére sikerült visszakapaszkodnia. A Richter a következő napokban rákapcsolt, és a csatorna felső éléig emelkedett. Az MACD már nem lefelé mutat, sőt, hamarosan vételi jelzés is érkezhet, de addig oldalazás jöhet.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
11.74011.51011.94012.250
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 16. 12:05
#176987
-VG-Technikai:-Richter.-A Richter árfolyama a hétfői esést követően folyamatosan emelkedett, most a 11 855 forintos ellenállással küzd. Szignifikáns áttörése esetén a következő ellenállási szintek 12 040 forintnál, majd 12 269 forintnál adódhatnak. Az indikátorok alapján nem lehet kizárni a további emelkedést, de ezután is a szokottnál magasabb volatilitásra számíthatunk.
OTP: szétváltak a vezető részvények, le is út, meg fel is út - Világgazdaság
Adito 2026. 03. 16. 11:59
#176986
11700
Adito 2026. 03. 16. 09:22
#176985
Ny: 11850. R: 11830, forgalom 17 m, kb semmi
probi 2026. 03. 13. 20:04
#176984
Részvényesi szempontból több érdekes témát érint ez a beszélgetés:
https://youtu.be/vrA36veJzPw
Adito 2026. 03. 13. 14:59
#176983
R 11880, forgalom 766 m, kb fele az átlagnak
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 13. 11:00
#176982
Jó napot! Zöldben vagyunk egyedül.itt a dollár ereje számít a következő jelentéseknél majd.
Adito 2026. 03. 13. 10:31
#176981
NY: 11800, min: 11710, max: 11880, R: 11870, Forgalom: 330 m, az ilyenkor szokásos kb 60%-a
Jocek 2026. 03. 12. 19:10
#176980
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 12. 17:25
#176979
-Erste:-USD/HUF:-A Közel-Keleten zajló események a 200 napos mozgóátlag 333,9-es szintjén is túlrepítették az USDHUF grafikonját. Némi korrekciót követően ennek a közelében látszik konszolidálódni az árfolyam a fel-és leszúrásokat követően. A forinttal egy kategóriába eső kis, régiós devizák elsősorban a háború enyhülésében reménykedhetnek, addig történhetnek nagyobb kilengések is felfelé. Enélkül a lefelé irányuló mozgások esélye alacsony marad, bár a jegybank szóban beállt a forint mögé.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
333,9329,5337,0344,8
Adito 2026. 03. 12. 15:35
#176978
R 11800, forgalom 1,7 mrd, kb a 30 nap átlagának megfelelő. Jó lenne 900 fölött zárni...
xy2003 2026. 03. 12. 13:03
Előzmény: #176976  xy2003
#176977
Vagy az OTP amit Gyula szokott másolgatni.
xy2003 2026. 03. 12. 13:02
Előzmény: #176974  lukskypoker
#176976
Erste még hetek óta 10600 rá várja🙂
csak-csaba 2026. 03. 12. 12:14
#176975
R: 11.970
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 12. 12:08
#176974
oh yesss
11900
kurnyikova
kurnyikova 2026. 03. 12. 11:15
Előzmény: #176972  gyula1971
#176973
Bármi is történik a világban a "gyogyóra" mindig szükség lesz.Ez a mi időnk!
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 12. 11:07
Előzmény: #176969  ALANFED
#176972
Ami 2025-ben volt az árfolyammal itt-BUX +40%-itt meg semmi,csak csökkenő trend volt.
Itt ennél már jobb lehet.
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 12. 10:04
Előzmény: #176970  lukskypoker
#176971
Akkor ez pipa.
:)
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 12. 08:48
Előzmény: #176969  ALANFED
#176970
Amennyiben 700 fölé tudna kapaszkodni, bármi is előfordulhat!
ALANFED
ALANFED 2026. 03. 12. 08:42
Előzmény: #176968  gyula1971
#176969
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 11. 17:26
#176968
-Egyedüli zöld zárás,alacsony forgalom és erős dollár ,ellett!
Adito 2026. 03. 11. 09:56
#176965
Ny: 11700, R: 11520, forgalom 183 m, a szokásos kb fele
Adito 2026. 03. 10. 15:31
#176964
R: 11690, forgalom 978 m
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 10. 14:20
Előzmény: #176962  Stalker
#176963
rövid a memóriád
nekem több szép emlékem is van arról az ominózus napról :)
Stalker 2026. 03. 10. 12:29
Előzmény: #176959  zpatriot
#176962
Évek óta hallgatjuk a 12-13K-s célárakat azt soha nem jött el
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 10. 10:20
#176961
-Private Banking friss:-Richter.-Egyelőre sima korrekciót látni a 11 875-as fontos ellenállási szintről lefele. Long zárási jelzés után tegnap egy kisebb rést is hagyott lefele, de ez valószínűleg hamar betöltődhet. A visszahúzódás mértéke valószínűleg nem volt még akkora amely jobb alapot adhatna további emelkedésnek. Markáns támasz legközelebb a 10 625-ös zónában található.Ellenállások: 11 875; 12 188; 12 500.
Támaszok: 10 625; 10 313; 10 000; 9688;  9065; 8750.
Adito 2026. 03. 10. 09:25
#176960
Ny: 11 500, min: 11 410, max: 11 600, r:11600, forgalom 266 m, kicsivel az átlag felett
zpatriot
zpatriot 2026. 03. 09. 23:44
Előzmény: #176958  ferugio
#176959

"Jelentősen megemelte a Richter papírjára vonatkozó célárat friss elemzésében a Jefferies. Az amerikai pénzügyi szolgáltató harminc százalék feletti ralit vár a bevételeinek túlnyomó többségét devizában realizáló magyar vállalat részvényeitől." VG
https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2026/03/reszveny-euro-devia-jefferies-celar-richter
ferugio 2026. 03. 09. 19:08
Előzmény: #176956  gyula1971
#176958
Ha ez a háborús (iráni) helyzet véget ér és maradnak így a kamatok akkor a Richter nagyot mehet mivel a carry traid miatt az USD-ből vissza fog jönni a lové a közép-európai piacra és mivel komoly forint erősödést árazott a piac korábban, és a Richter újabb pozitív bejelentését meg nem árazták be nem beszélve a várhatóan magasabb (6-8%) osztalekról…. 
Szóval nyugi! Ha nem lesz világ vége akkor idén meg látni fogjuk a 14k körüli szinteket (persze ehhez kellenek a 932-es molekula pozitív hírei is).
palotai4 2026. 03. 09. 17:50
#176957
Néha azért jó, hogy ez a részvény nem megy semerre. :)
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 09. 17:35
Előzmény: #176955  gyula1971
#176956
Felhúzás a végére és enyhe mínusz.- Aki richtert vesz most-olyan,mintha dollárt venne-
A későbbiekben majd megmutatkozik,ha javul a kinti hangulat.
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 09. 16:57
#176955
-Erste:-A negatív hangulat közepette a Richtert sem kímélték a befektetők, ami két okból is furcsa. Egyrészt a forint gyengülése támogatja az exportorientált céget, másrészt a gyógyszergyártás defenzív szektor, ami alacsony korrelációt (együtt mozgást) szokott mutatni a piacokkal. Az említett anomáliák miatt pozitív árfolyamreakcióra számítunk a következő napokban.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
11.26011.15011.46011.510
severian 2026. 03. 09. 12:56
Előzmény: #176953  gyula1971
#176954
Ezek a VG cikkek most a háború során, mint egy marék lepkefing...
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 09. 11:54
#176953
-VG-Technikai:-Richter.-A Richter árfolyama az elmúlt időszakban a részvénytől szokatlan gyors felárazódást produkált, majd korrekcióban újra erőt gyűjt. Technikai szempontból az árfolyam egy mérsékelt emelkedő trendben mozog, miközben több alkalommal sikeresen megvédte kulcsfontosságú támaszszintjeit. A mozgóátlagok közötti elhelyezkedés és a momentum indikátorok kiegyensúlyozott állapota arra utal, hogy a részvényben jelenleg lassú emelkedő mozgás lehet a valószínűbb rövid távon. Fundamentális oldalról a Richter stabil gyógyszeripari portfólióval és jelentős exportkitettséggel rendelkezik. A nőgyógyászati termékek és a központi idegrendszeri gyógyszerek továbbra is a növekedés fő motorjai, miközben a vállalat kutatás-fejlesztési aktivitása hosszabb távon is biztosíthatja az új termékek megjelenését. A gyógyszeripari szektor defenzív jellege miatt a Richter részvénye gyakran stabilabb teljesítményt mutat a ciklikus papírokhoz képest, különösen bizonytalan piaci környezetben. A Richter rövid távon is viszonylag kiegyensúlyozott képet mutat. A globális volatilitás ellenére a defenzív szektor és a stabil vállalati eredmények támogatják az árfolyamot. A következő hetekben inkább oldalazó mozgás várható, enyhe pozitív bias mellett, ami a részvényt a magyar blue chipek között relatíve stabil befektetési alternatívává teheti.
A globális hangulat döntheti el, merre indul az OTP, a Mol és a Richter - Világgazdaság
Adito 2026. 03. 09. 10:52
#176952
11300
BDIKO839 2026. 03. 09. 10:18
Előzmény: #176950  kovko
#176951
Akció van megint :))
kovko
kovko 2026. 03. 09. 10:08
#176950
Hogy is mondta a fórumtárs 11800-nál pár napja? 
"Azért veszik, mert olcsó." :)
Adito 2026. 03. 09. 09:35
#176949
R: 11 110
severian 2026. 03. 06. 15:52
Előzmény: #176935  lehet
#176948

"Milyen eszkaláció? Az hogy Irán ész nélkül összevissza lövöldöz ?"
Nem politikai oldalról vizsgáltam a kérdést, hanem pénzügyi oldalról. Faszául be is verték az árfolyamot, pont le**** hogy van-e eszkaláció. Volt is eladási megbízásom, tetves célárat 5Ft-tal tévesztettem el. Fukk :((((
Csiszarg 2026. 03. 06. 12:46
Előzmény: #176945  gyula1971
#176947
hol javul?
braveman 2026. 03. 06. 12:41
Előzmény: #176945  gyula1971
#176946
Az árfolyam saját tapasztalataim alapján nem túl sokat számít. Esett olyankor is, ha az usd ettől gyengébb volt, illetve a nagy menetelés idején a fotint fokozatosan erősödött.
gyula1971
gyula1971 2026. 03. 06. 11:10
Előzmény: #176944  severian
#176945
-Jó napot!- USD-338,073 4.104 (1.23%) 
Ha javul a nemzetközi légkör repülhetünk felfelé.
severian 2026. 03. 06. 09:59
#176944
Ismét nulla közeli a forgalom...
Boborjan51 2026. 03. 05. 17:15
Előzmény: #176939  maveryck
#176943
Az az ország nem semleges akinek a területén amerikai támaszpont van...főleg h. még arab is!
lukskypoker
lukskypoker 2026. 03. 05. 16:55
#176942
Lesz 500 alatti záró vajon?
severian 2026. 03. 05. 16:34
#176941

meg is látszik az usa nyitás (premarket) meghozta kicsit a forgalmat. bár ne tette volna, pedig csak kisbüfik kereskednek.

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek