Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
orbitalis 2025. 01. 31. 20:55
#163900
jelenleg 10350 körül lehet az átlagom de én telibeszarom, hogy lesz 9660 akár, mivel tudom, hogy lesz majd 12K is, az meg majdnem 20% nyerő lesz.
Menjen le addig én csak imádnám, mert venném.
Én amúgy a Richter helyében szerződnék egy közepesen jó broki csapattal és annyi lenne a megbízás, hogy a legkisebb költéssel akadályozzák meg a szisztematikus árfolyamrombolást.
Egyszer kellene pofán vágni a shortolo mechanizmust és lekapcsolnák a Ricsit a térképükrő.
OTP-nél Sanyi bácsi erre rájött ideje korán és 2-3 próbálkozás után eltűntek a nagy próbálkozól.
A Ricsi könnyű áldozat mer rémesen kiszámítható.
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 20:51
Előzmény: #163896  Fibonacchi
#163899
Valiz kérdése jogos! Szeretne tanulni. Az ilyet értékelni kell!
De nem is kapott anti tanulmányi választ! :)
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 20:48
Előzmény: #163887  Törölt felhasználó
#163898
Palika, le lehet kopni rólam! 
Nagyon sajnálom, ha nem tudsz értelmezni valamit, pedig világosan leírtam! Eddig is azon fáradoztam, hogy megtaláljam azt a pontot, ahol felfelé fordulhat az árfolyam, nem magam miatt, hanem nektek, pedig lent vannak a célmadarak a ta szerint! Nem csak nálam!!!
 Még a mai kereskedés alapján is, van némi remény, de szarok bele már, nem fogom felvázolni! 
Világosan leírtam, mikor vennék ricsit és hol és miért! Megvagyok nélküle..!
 
"ha oda lekavarnánk" (Fibo hsz-e alapján ) ebből indult ki a dolog! 
Ha ez neked magaslabda, akkor kérj meg valakit, aki le tudja kezelni a "labdát"!  
Azért ez már nonszensz, hogy egy topikban sem lehet leírni, felvázolni, egy lejtmenetet, vagy csak szóba hozni! 
Szép estét!
 
"ha oda lekavarnánk"
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 20:48
Előzmény: #163891  Fibonacchi
#163897
Helyes!
10000 -lélektani határ is. Én nem vagyok olyan jó TA elemző mint Te és még pár Ezüst topikba író.
Nem nevesítek senkit nehogy kimaradjon bárki is és sértésnek vegye, bár tudom ott nincs ilyen Kollega.. 
De az a tényleg nehéz műfaj eszköz kategória. ( de lehet az ezüst a legnagyobb kihívás és nem csak nehéz) ....
Így aki ott helytáll az a lassú hazai eszközön is! Így hiszem, sőt tudom,  nem fogunk beesni 10K alá. :)
Bár tudnám mit hoz a tőzsdén a jövő....:)
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 20:46
Előzmény: #163895  Valiz
#163896
Melyik kommentemmel másztam bele a lelki világodba?? :)
Valiz
Valiz 2025. 01. 31. 20:42
Előzmény: #163894  Fibonacchi
#163895
Akkor most mi a jobb? Amikor a hülye okoskodik, vagy amikor a tudatlan érdeklődik?
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 20:34
Előzmény: #163891  Fibonacchi
#163894

https://invst.ly/18pjih
Itt van 1 kis segítség! :))
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 20:34
Előzmény: #163882  Atak
#163893
Örök long! Vagy inkább ? (kérdőjel)
Van, de az az arany! kb 8000 éve longban van:) 
 Mutass még egy eszközt, ami ekkora múltra és főleg ekkora emelkedő trendet tud maga mögött!
orbitalis 2025. 01. 31. 20:34
#163892
https://invst.ly/18pji4
gondolom sokan bazírozunk valami ilyesmire :):):):)
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 20:32
Előzmény: #163885  kovko
#163891

 "3 nap forgalmát nyomjuk le szerdán is meg ma is, hagyjuk már a jelzéseket."
Milyen színű gyertyákkal??
Milyen trendben??
Mit tört le??
DE igazad van, hagyjuk a jelzéseket!
Én nem szeretném 10k alatt látni a "Ricsit"  !!!
Egyelőre fogja az MA200 és remélem, hogy ez kitart!
Én túl fogom élni, ha most nem lesz Ricsi részvényem, majd veszek MOLt :)))
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 20:20
Előzmény: #163882  Atak
#163890
Azt tudhatod, hogy a MTelekomnál is volt már többször kb 100 ft-os csökkenés. Ma az éves maximum alatt 58 ft-al lentebb zárt napi minimumon. Na ott tényleg jó ideje nem volt TL certi kiütés. Gondolom az alacsony közkéz meg a szép grafikon miatt nem is esik nagyot. Na meg azt érintő negatív hír sincs. Az OTP az érdekes mert tele van pénzzel, ha valami az országot, és különösen a bankokat érintő negatív hír lesz akkor lesz ott is helyzet. Az azért érdekes, hogy az OTP-nél TL100-101 nincs benne a listában. Gondolom azt már túl  kockázatosnak ítélte meg a bank. Vagy a fene se tudja. Ha a TL44-et kiütik, akkor kb 200-al lentebb beállok kb 2000 db részvényre, meg 1-2 ezer db TL38-nál kisebb kockázatú certire. Kb ennyi...
mab 2025. 01. 31. 20:20
#163889
Forgalom szempontjából megnéztem a Ricsi pár korrekciójának végét az utóbbi időkben, és a fordulatot nem kisérte erős forgalomnövekedés, néha volt egy valamivel nagyobb forgalmú nap. Csak a Covid és Ukrán háborús szakadások végét jelezte kiugró forgalom.
mab 2025. 01. 31. 20:06
#163888
Ez nem volt olyan rossz nap. Az újdonság, hogy a forgalom ennyire megnőtt, ennél nagyobb több mint fél éve nem volt. Ma végre láthatóan volt érdemi vételi erő is ami felszívta az eladó csomagokat, alig változott az árfolyam. Az eladó is élt a helyzettel, megnyomta ő is, így kaptuk a szép forgalmat.
De jó lenne tudni mennyit kell még eladnia.
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 19:46
Előzmény: #163884  Törölt felhasználó
#163887
Farkasfu meg az akko nekem már logikátlan .. .. aztán meg pont egy senyvedő richterbe.. mondjuk a technikai része el fog maradni 😂 (9600 ás belépő ) 
Beze
Beze 2025. 01. 31. 19:46
Előzmény: #163882  Atak
#163886
Egyszer majd eljön a mi időnk is minden éjszaka azzal fekszem és reggel azzal kelek hogy jön valami fergetes hír, rák ellenszere, fogyasztószer, Alzheimer gyógyszer, stb stb a Richter konyhájából és ezer forintos réssel nyitunk. :))
kovko
kovko 2025. 01. 31. 19:43
Előzmény: #163874  Fibonacchi
#163885
3 nap forgalmát nyomjuk le szerdán is meg ma is, hagyjuk már a jelzéseket. 
Mielőtt felveszem a rövidgatyát és nézem, ahogy cseszik szét teljesen a papírt és kezdik ütni a 44-et, mielőtt naciban nézem csak, hogy visszajöjjön valami az rv bukóból 
(Értem, hogy nálad azért hívják így, mert nincs) 
Előtte még a nuku madaram után szeretnék epedezni. Ennyit szabadjon már nekem. :) Még nem hétfő nap vége van. 
Attól még mindenki érti, hogy Te 10k alatt szeretnéd látni a Ricsit, hogy péntek van, de én viszont nagyon nem szertném ott látni, mert ez a papír azt szerintem nagyon nem érdemli,  de nem jelentkeztem látónak és médiumnak korábban sem és most sem, sőt, pont azt ecseteltem, hogy ma 10310 feletti záróra spekulálva veszegettem korábban, azaz nem jött be a nagy terv.  
Szerintem senki nem méregeti veled a családi ékszert :)
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 19:42
Előzmény: #163883  Törölt felhasználó
#163884
Mondjuk ha 9600 on akarsz belépni egy ideig még akkozhatsz….
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 19:40
Előzmény: #163877  farkasfu
#163883
Tényleg nem tudom eldönteni ez most irónia vagy valóság.. 👀
Atak 2025. 01. 31. 19:39
Előzmény: #163881  Beze
#163882
Ők már soha.Ott csak örök long van,az idők végezetéig.
Beze
Beze 2025. 01. 31. 19:38
Előzmény: #163877  farkasfu
#163881
Remélem nem kapsz! Érjétek be a 200 napossal mint akciós vétel. A Telekom meg az OTP mikor puszilja meg végre a 200 napost ? Mikor mennek le a pokolba a pingvinekért? 
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 19:35
Előzmény: #163878  Törölt felhasználó
#163880
én mást is...:)
orbitalis 2025. 01. 31. 19:28
Előzmény: #163877  farkasfu
#163879
azt gondoltam, hogy már nincs akkod
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 19:26
Előzmény: #163877  farkasfu
#163878
Ma pivot pontot látok. És legyen igazam!:)
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 19:16
Előzmény: #163873  farkasfu
#163877
Tök komolyan! 
Nem az Appot, hanem az Akko-t és még a másból is hozok ide! Tudod mi van 9600 környékén? Napos chartot nézd meg! 
Piros madár sáv alja, kék madár ~120%, nagy csati alja, (piros emelkedő trendvonal) és a 0.618%-s korrekciós, mumus szint! 🤣🤣 
Tehát, ha oda lekavarnánk, akkor tuti ott leszek, ki nem hagynám!!
 Ja, és még a mama rózsafa komódja is jön, tudod...:)) 
Azt elárulom, hogy résen kell ott lenni, mert leszúrással fordul ilyen helyen általában!! 📉📈
Spiller 2025. 01. 31. 19:02
Előzmény: #163875  Spiller
#163876
9550 akart lenni
Spiller 2025. 01. 31. 19:01
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163875
Szerintem ha 9980lesz onnan mint rakéta megy a 9650re
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 19:00
Előzmény: #163871  kovko
#163874
Fibonacchi 2025. 01. 08. 17:50 Előzmény: #161758  Fibonacchi #161794
Fent nuku madár (nincs) 
Azért nincs mert "sokakat" megtéveszt. :)
MA50 van az meg bőven elég. Majd  ha lebirkózza lesz kakadu fent is :)))
.
.
.
Aztán lett egy rövid zöld fent, de azt sem érte el. Ez milyen jelzés???
Mondjuk tényleg hiányzott vagy hatvan pont, TE ennél sokkal nagyobb pontossággal vázolsz fel dolgokat ahogy észrevettem!
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:57
Előzmény: #163870  Törölt felhasználó
#163873
nem itt, hanem OTT, ahol Fibo eteti a madarait! :))
Viccet félre téve, ma pattanhat, de várjuk meg a hétfőt ez volt a véleményem és meg is várnám! :) 
Változott egy kicsit  a tech. kép...
Harmincasával már lehet tépni azért! 😃😃
Beze
Beze 2025. 01. 31. 18:46
Előzmény: #163868  farkasfu
#163872
Ezt most komolyan mondod?
kovko
kovko 2025. 01. 31. 18:44
Előzmény: #163864  Törölt felhasználó
#163871
Múltkor meddig is ment fel a nuku madárra? 850-ig vagy 950-ig? 
Mindegy is, egy olyan félelmetesen pontos nuku madár a mostani átlagommal már jó is lenne nekem. 
A január havi záró is piros, az ötödik hónap, ami nem zöld. Nem szép.
A hétfőben még van némi reményem, de nem néz ki jól. 
Korán kezdtem el csipegetni. 
Arra számítottam, hogy ma meglesz a 10.310 feletti záró és fordul, de csak öntik és öntik. 
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:30
Előzmény: #163868  farkasfu
#163870
Ugye, hogy venni kell itt már! :)
Ma 30db részvény a termésem. 
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:29
#163869
Hi-Hi! 
Az jutott eszembe, hogy vannak színészek, előadók, tanárok stb. akik járják az országot mondjuk így haknizni. Ezzel terjesztik a kultúrát, tudást és sok egyebet.
A Richter topikot mi Ezüst topikosok jól megszálltuk! De jó szándékkal!
De nézzétek meg mennyire itt van "árupiaci társulatunk is"! 
Hajrá! 
(Néha már azt se tudom melyik topikban írok mert itt is az olvassa már aki "kedvenc" topikunkban.)
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:08
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163868
Ott már kiszórom az akkot, és hozom ide! 👍
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 18:08
Előzmény: #163864  Törölt felhasználó
#163867
Ha ez így lesz akkor az MA200-nak örök hála!!!  :)))
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:06
Előzmény: #163854  Fibonacchi
#163866
a piros mindent visz! :))
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 18:03
Előzmény: #163862  Beze
#163865
Ördögi!! :))))))))))
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:02
#163864
Fibo madarai félelmetesen pontosak szoktak lenni , de tartom a véleményem, azokon az általa leírt szinteken szerintem nem fog  kapni ..
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:00
Előzmény: #163858  vaczak
#163863
Jó én is könnyen beszèlek a TL38 ammal..  Vannak nekem is kételyeim, kérdéseim magamban  amire nem is tudok válaszolni..Egyébként elnézést, néha elkap a gépszíj..  Hétfőn már talán tisztábban látunk.
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:58
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163862
6666-ra nem hagysz az még jobban néz ki? :D
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 17:56
Előzmény: #163860  Beze
#163861

Amúgy is aprózom az első vételt  9980-ra a másodikat 9850-re a harmadikat 9666-ra teszem.
Ha nem megy le 10k alá akkor kimaradok a jóból!!! :)))
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:47
Előzmény: #163859  Beze
#163860
Várjál elnéztem azt hittem 9650 a nagy, de 9850
Jó lesz neked a 10150-es beszálló is az már a kismadár szintje kb :)
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:45
Előzmény: #163857  Fibonacchi
#163859
Ha kiütik a 44-et megkapod a nagy pingvint is
Ha nem akkor nem
vaczak 2025. 01. 31. 17:42
Előzmény: #163852  Törölt felhasználó
#163858
Utólag majd megmondom, nekem egyelôre még nem egyértelmû a fordulat (illetve rövidtávon nem fogom élvezni, ha jövô héten még leszúrnak egy kiadósat a felkör elôtt)
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 17:32
Előzmény: #163856  Beze
#163857
Ha a beszállót keresem az nem opció???
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:25
Előzmény: #163854  Fibonacchi
#163856
Akkor te shortolod értem már !
Macus
Macus 2025. 01. 31. 17:22
#163855
Szerintem hetfore 10400 koruli zaro lesz , nekem inverted hammer gyertya latszik az forditos lehet . Ha hetfon megerositest kap
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 17:21
Előzmény: #163184  Fibonacchi
#163854

https://invst.ly/18pfbz
A rövid zöld madarat nem tudta elérni........
Ötödszörre sikerült törni a támaszt.
Az MA200 maradt utolsó mentsvár!!!
Én pingi párti vagyok a nagyban bízom, de a picivel is elégedett lennék! :)
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 17:21
Előzmény: #163838  eszpe2
#163853
Szerencsére a Richter nem csak Vraylar gyógyszert gyárt és nem csak az USA piacon van jelen!
Az Abbvie nagyon jól tette, hogy lejjebb vitte a várakozásokat! Így sikeresen átugrotta.
Ez fontos volt! Ma jó eredményt kaptunk, ha nem is a világot váltotta meg a cég, de az túl nagy elvárás is lett volna.
Csak menjen felfele stabilan, kis volatilitással! Épüljön ki végre egy emelkedő trend, azt se bánom ha lassú. De ez az iparág pont ezért stabil . Vagy kellene, hogy az legyen.
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 17:19
Előzmény: #163851  vaczak
#163852
Azt hittem Te legalább felfogttad mi volt ma .. 
vaczak 2025. 01. 31. 17:17
Előzmény: #163850  Törölt felhasználó
#163851
Egyszer majd csak bejön
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 17:15
Előzmény: #163849  Törölt felhasználó
#163850
Sokan nemnlátják át még …
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 17:13
Előzmény: #163840  Adelchi
#163849
Húú .... mennyi ideje vártuk ezt a felpattanást! A tegnapi 10160 után ma 10180-on tudott zárni. 
Hihetetlen!
Azt hiszitek ironikus vagyok pedig nem! A lényeg, hogy nem esett!!!  
Nem a plusz 20 Ft mint összeg a lényeg!!!!
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:12
#163848
El is tüntette a nyomorult 
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:11
Előzmény: #163844  Törölt felhasználó
#163847
Még gondolkozom mi legyen... 
Eladtam a BUX tl-t úgyhogy van még cash de most kihagyom a további vételt inkább
Treborn
Treborn 2025. 01. 31. 17:11
#163846
6,2Milliárd volt a forgalom tudtunk emelkedni 20 pontot ez egyenlőre nem bíztató.
ferugio 2025. 01. 31. 17:11
#163845
Mi ez a nagy forgalom már napok óta? Ezt nem tudom hova tenni
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 17:07
#163844
Legjobb 5 vételi ajánlat
Mennyiség Ár
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
Legjobb 5 eladási ajánlat
Mennyiség Ár
14.675 10.180           Még vehettek, van eladó.
0 0
0 0
0 0
0 0
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:07
Előzmény: #163842  Beze
#163843
Megkaptam ...
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:07
Előzmény: #163840  Adelchi
#163842
LoL 
Csak én vagyok bent 100 darab vételin 
vaczak 2025. 01. 31. 17:07
#163841
6,16 milliárdos forgalom. Remélem az Erste legalább jól szórakozott.  
Adelchi
Adelchi 2025. 01. 31. 17:05
Előzmény: #163839  vaczak
#163840
Záró:10180
vaczak 2025. 01. 31. 17:04
#163839
Na, visszateszik 160-ra?
eszpe2 2025. 01. 31. 17:03
#163838
Erste:
"Közzétette negyedéves jelentését a Richter amerikai partnere
Az Abbvie ma tőzsdenyitás előtt számolt be az előző negyedéves teljesítményéről. A gyógyszergyártó bevétele 15,1 milliárd dollár lett, ami 5,6%-os növekedést jelent éves összevetésben. Ezzel sikerült meghaladni a várt 14,84 milliárdot.A 2,16 dolláros részvényenkénti profit minimálisan magasabb, mint a várt 2,13 dollár.Az Abbvie Richterrel közös gyógyszere, a Vraylar 924 millió dollár bevételt termelt, ez alacsonyabb, mint a 948,4 dolláros piaci várakozás. Ez alapján a Richter nagyjából 65 milliárd forint royalty-ra lehet jogosult.Az Abbvie 12,12 és 12,32 dollár közé várja az idei EPS-t, ami enyhén felülmúlja az elemzők 12,13 milliárdos becslését. A jelentésre a cég árfolyama 4%-os emelkedéssel reagált a tőzsdenyitás előtt."
spuur 2025. 01. 31. 16:49
#163837
most csak 230-on adhat, 240-ért már nem szabad...hihetetlen
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 16:35
#163836
Bővítettem mert nem sokáig lesz itt már 😂 
Donqatto
Donqatto 2025. 01. 31. 16:25
#163835
10170-nél vettem egy pici pakkot...többivel lentebb álltam :D
Majd talán zárónál
Beze
Beze 2025. 01. 31. 16:20
#163834
Visszatették 200 fölé 
Én azt hittem a lenyomó győz 
Dehát messze még a vége 
Valiz
Valiz 2025. 01. 31. 16:19
#163833
Bevallom, nem bírtam ki, 2050-nél megint vettem belőle.
IF 2025. 01. 31. 16:16
#163832
Gyalazat... jovoheten kivancsi leszek hova teszik, mert, hogy nem itt fogunk tokolodni az biztos. Alapkezelok..csokoltatom oket!😉
vaczak 2025. 01. 31. 16:10
#163831
Legjobb 5 vételi ajánlat
MennyiségÁr
2.23810.230
61710.220
1.76210.210
3.50410.200
1.30010.190
Legjobb 5 eladási ajánlat
MennyiségÁr
1.55510.250
51610.270
50010.280
53010.290
1.33410.300
spuur 2025. 01. 31. 16:10
#163830
elengedhetnék....mégiscsak hétvége..sabbat
vaczak 2025. 01. 31. 16:09
Előzmény: #163825  Törölt felhasználó
#163829
Volt egy pillanat, amikor tényleg a TL38-vételek tartották fent 10150 fölött, azóta megjött a könnyűlovasság (egyelőre még azért óvatosan). You must be fun at parties. 
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 16:08
#163828
AbbVie + 7,78 % …
Tibor010101 2025. 01. 31. 16:07
Előzmény: #163819  Beze
#163827
Igazad lehet akár, hogy valamelyik alap szórja.Nem tudom, de most hogy állam bácsi lehetővé tette a magánnyugdíjpénztárasoknak a lakásfelújításra költeni a megtakarításukat így nem lehet hogy például az alapok pénzé akarják tenni a részvényt hogy fizetni tudjanak a tagoknak?Vagy hülyeség?
spuur 2025. 01. 31. 16:05
Előzmény: #163824  Törölt felhasználó
#163826
4.7mrd
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 16:04
Előzmény: #163824  Törölt felhasználó
#163825
Ilyen faszságot minek kell beírni??  . Gyűjtik szépen amúgy..
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 16:04
#163824
Persze mi vesszük 4Mrd- ..
Beze
Beze 2025. 01. 31. 16:02
Előzmény: #163821  vaczak
#163823
Majdnem vettem énis 500-at de türtőztetem magam...igyis van tl38-bol ezer db, mert csak vettem tegnap vagy tegnapelőtt, annak ellenére hogy tl44 van dögivel, nahát meg rv is, és megfogadtam hogy nem veszek többet míg nem fordul vagy nem üti ki a 44-et
ddani77 2025. 01. 31. 16:00
Előzmény: #163818  Beze
#163822
ha így haladunk, lesz vagy 6MRD forgalom nap végére...nem lehet már sok a kötsögnek :-)
vaczak 2025. 01. 31. 15:58
#163821
Ezt egyelőre leginkább mi vesszük..:) (szerintem a 2000-es TL38 vétel, ami lökött egyet most rajta, az is kisbüfi volt)
kockaveto1 2025. 01. 31. 15:56
#163820
Utolsó kötésár 10.170
Utolsó kötés 2.000
Kötés ideje 15:53:41
Napi változás 10
Napi változás % 0,10
Forgalom m Ft 4.122,56
Nyitóár 10.200
Napi minimum 10.150
Napi maximum 10.340
Beze
Beze 2025. 01. 31. 15:55
Előzmény: #163818  Beze
#163819
Ilyenkor csak annak szurkolok hogy majd mikor emelkedik nézzen rá az idiótája , bár tudom hogy úgyis valami buzi alap ami hót leszarja
Beze
Beze 2025. 01. 31. 15:53
Előzmény: #163817  Adito
#163818
Egybe odaadja neki ... Ez egy elmebeteg állat, mindenáron meg kell tőle szabadulni , nehogy a zsebét égesse már 
Adito 2025. 01. 31. 15:51
#163817
Majd' 21 K vevő 10150-en
stacstac 2025. 01. 31. 15:45
Előzmény: #163815  stolz
#163816
az ABBVIE-nek az a nagy szerencséje, hogy nem USA gyógyszergyár   :-)
 
így semmiféle negatív dolog nem érinti a BIDEN-féle szigorításból   :-)
 
jó spekit Mindenkinek
stolz
stolz 2025. 01. 31. 15:40
#163815
Abbvie szép...ilyet itt nem fogunk látni soha...amcsi piac az más kávéház...
ferugio 2025. 01. 31. 15:37
Előzmény: #163803  Macus
#163814
Gondoló a vrylart beárazták és a jelentés pedig elmaradt a várttól. 
Ami igazán meg tolná a Ricsi szekerét az egy kiemelkedő jelentés lenne. Akár az európai értékesítésben valami menne egy nagyot vagy egy új bevezetés ami most kezd el termelni… az OTP is akkor indult meg amikor a várakozásokat jócskán felülmúlta a jelentés!
mab 2025. 01. 31. 15:35
Előzmény: #163792  Beze
#163813
Az eladót miért szivatná meg egy srv bejelentése? Örülne neki, hogy gyorsabban és magasabban tudja eladni azt a nagy kazalt amit el kell adnia.
Metwolf
Metwolf 2025. 01. 31. 15:34
#163812
Egyelőre nincs semmi változás itt, mai vevők mind ki lettek öntve, fordulatnak semmi jele. Még kevés maradt 10150-ig de feltételezhetően nem sokáig.
ddani77 2025. 01. 31. 15:32
Előzmény: #163806  kukacponthu
#163811
a szerdai napot másoljuk...reméljük elfogy neki végre...abbvie eközben +8%
stacstac 2025. 01. 31. 15:32
#163810
már +9%
stacstac 2025. 01. 31. 15:31
#163809
mire leírtam már +8,1%
stacstac 2025. 01. 31. 15:31
#163808
ABBVIE +7,5%
stolz
stolz 2025. 01. 31. 15:26
Előzmény: #163806  kukacponthu
#163807
Én is így látom...
kukacponthu 2025. 01. 31. 15:26
Előzmény: #163801  stolz
#163806
Hovegi zaro, kiszorja amit kell, aztan hetfon legkesobb fel!
spuur 2025. 01. 31. 15:25
#163805
majd holnap emelkedik..
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 15:24
Előzmény: #163800  vaczak
#163804
gondolom a shortosok is örülnek, de remélem nem sokáig
Macus
Macus 2025. 01. 31. 15:23
#163803
Jó abbvie jelentésre esik a ricsi..... nyilván megy a játék, mert egyébként párhuzamban kéne mennünk. 
stacstac 2025. 01. 31. 15:22
#163802
ABBVIE 7%-os pluszban is volt már
 
jó spekit Mindenkinek
stolz
stolz 2025. 01. 31. 15:22
Előzmény: #163798  vaczak
#163801
Amikor így dobálják az már ált. a vége...

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek