Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 17. 09:59
Előzmény: #3735  Lastdeposit
#3740
aki a Virágot szereti rossz ember nem lehet :DDDDD
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 17. 09:57
Előzmény: #3732  mauf
#3739
úgy látom itt mindenki elégedett velük, magadra maradtál, illetve a megbízóiddal, :DDD
zsoltee77
zsoltee77 2017. 09. 17. 09:54
Előzmény: #3735  Lastdeposit
#3738
Megyek én is. Illetve van már ott számlám, de a TBSZ-ek Ersténél vannak. Valószínűleg megosztom valahogy.
Hathor
Hathor 2017. 09. 17. 09:47
Előzmény: #3735  Lastdeposit
#3737
Tobben jonnek at. Ezzel Random meg erosebb lesz!! Es ne feledjuk Beva 30millioig van! Bar mar szazszorozo reszvenyek mellett keves lesz ez a Beva szint, de inkabb szazszorozast valasztom, ha ezen mulik :)
Hathor
Hathor 2017. 09. 17. 09:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#3736
Volt az utobbi egy evben 1-2 leallas 10percekre, vagy leallo bux adat, de ez a tobbi szolgaltatonal is volt, mondtak a tobbi ceg ugyfelei is. Penteken nap kozben volt egy 5perces fagyas Randomnal, de 10percen belul megoldodik mindig
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 17. 08:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#3735
KBC-től most októberben megyek Virág elvtárshoz. Miért? Mert én imádom magam alatt vágni a fát! Yo8!
Törölt felhasználó 2017. 09. 17. 08:37
Törölt hozzászólás
#3734
X9Z5 2017. 09. 17. 05:42
Törölt hozzászólás
#3733
mauf 2017. 09. 16. 22:55
Előzmény: #3730  Juvefan
#3732
Téged meg a Random fizet? Mert mást nem tudok elképzelni, hogy miért reagálsz ilyen vehemensen mindenre, ami nem őket dicséri. Leírom pl. hogy pert vesztettek a saját ügyfelük ellen, ami tény, erre ilyenekkel jössz, hogy előfordult már, hogy nem az nyert egy pert, akinek igaza volt. Akkor írjál konkrétumot. Ennyire elvakult nem lehetsz, biztos hülye az MNB, hülye a bíróság meg mindenki más, csak a Random helikopter, ugye?Visszajutottunk oda, hogy nem tudsz mit válaszolni arra, amit mondok, így inkább a személyemet támadod. Csak azt nem értem, hogy ha tényleg fizetnének nekem ezért, attól kevésbé lenne igaz, amit írok, vagy hogy van ez szerinted?
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 22:38
Előzmény: #3730  Juvefan
#3731
fizette = fizetett
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 22:38
Előzmény: #3729  mauf
#3730
Na akkor ha nem vagy ügyfelük ne írogass ide ilyen egyszerű, eddig 13 hozzászólásod volt és mindben a Randomot savazod, ez mindent elárul rólad, fizette lejárató vagy!
mauf 2017. 09. 16. 22:23
Előzmény: #3728  Juvefan
#3729
Tudsz olvasni? MÁR nem vagyok ügyfelük, régebben voltam. Plusz a rendszer akadozásról elég ezt a fórumot visszaolvasni, rendszeresen vannak erről hozzászólások.OFF Lehet, hogy én régebb óta szurkolok a Juvénak, mint te, inkább te hagyd meg nekem, és változtasd meg nickedet mondjuk Randomfanra és az avatarodnak meg tedd be Virág Ferenc urat. :D
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 22:12
Előzmény: #3727  mauf
#3728
Ha nem vagy az ügyfelük akkor honnan veszed, hogy akadozik a rendszer, ........................gondolkozz mielőtt írsz, ezzel csak magadat járatod le. A Juvét, meg hagyd meg nekem, hiszen volt bunda botrányuk és egy olyan feddhetetlen fazon mint te, az igazság bajnoka, nem szimpatizálhat egy csaló klubbal! Keress mást, nekem ennyi elég volt belőled!, meg szerintem másnak is ! :D
mauf 2017. 09. 16. 22:03
Előzmény: #3723  Juvefan
#3727
Akkor örülhetsz, mert már rég nem vagyok ügyfelük, így már csak focicsapat szintjén közösködünk, mert a Juvét én is szeretem :DA bíróságos megjegyzésed elég szánalmas, azért elég jó kiindulópont, hogy (jogilag) annak van igaza, aki megnyert egy pert, főleg ha a konkrét ügyről nem tudunk semmit.Amúgy a topic címe random capital és nem random capital fan club, a negatív véleményeket is meg lehet osztani. Nem kell elküldeni innen senkit és attól, hogy neked más a véleményed, még nem kell minden ellenvéleményt zsigerből hülyeségnek nyilvánítani, főleg ha csak ilyen szánalmas érveket tudsz felhozni. Csak magadat járatod le ezzel.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 16. 22:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#3726
" ( a buktákból pedig már jó ideje kinőttem! Veszteségek mindig vannak de ezek járulékos következmények amik nem azonosak a buktával) " trader nem mond ilyet "a buktákból pedig már jó ideje kinőttem".... tőkeáttéttes pozival a "Veszteségek mindig vannak de ezek járulékos következmények" igen érdekes lehet, hiszen a "legkisebb" veszteség is "tőkeáttételes mértékű", de ezek szerint nálad ez csak "járulékos következmény"... teljesen érthető, míg mások tőkevesztéssel állnak fel az asztaltól, addig neked csak holmi "aprópénz"... teljesen hihető ! "A másik pedig az, hogy kezded beismerni és cáfolni a állításaidat,hazudozásaidat amikor azzal vádoltál, hogy tőkeáttételesen nem kereskedem! " Az , hogy beírod, hogy kereskedsz, az nem mond semmit... Tőkeáttéttel nem kereskedsz... ilyen kommentekkel bíró ember, (lásd a politikai fórumokon való aktivitás, tőzsdei fórumokon viszont értelmezhetetlen, zavaros kommentek) nehezen hihető, hogy nem bukta szét az agyát is... de folytatom: "február 24. | 13:15előzmény: #163802 settevoltesette#163809 Tegnap írtam, hogy olyan vonatra ami már elindult nem szállunk fel és főleg nem az ellenkező irányban. apocca persze erre is, "hogy annak akkor már csak integetni lehet" "meg erről már lemaradtál" Kezdetekben én is ugyan ezeket a hibákat követtem el, amikor esett vettem, tovább esett megint vettem és ráadásul sokszor, mondván van időm kivárni. A vége az lett, hogy majdnem teljesen elbuktam a számlámat és ráadásul ezt is ismételtem. A lényeg az, hogy ameddig nem látjuk az irány fölfelé addig nem érdemes longban gondolkodni." tehát itt "elvileg" részvénnyel kereskedtél, illetve "majdnem teljesen elbuktad" a tőkét.. aztán hirtelen forex és tőkeáttétel.... szóval maradjunk annyiban, hogy aki "majdnem elbukta" a tőkéjét az csak "majdnem nyeri vissza", valójában game over... "Mit ahogy azt is kezded beismerni, hogy mégis csak fidesz szavazó vagy! bár igaz, hogy ezt is próbálod fényezve előadni! (lehet, hogy el se megyek de ha megyek akkor azokra mer az ellenzék bla.bla.bla.) Pedig hát itt is lentebb mintha mást állítottál volna... " Ejnye andare... megint a politikát hozod fel.... megismétlem, sőt lassan, hogy olvasható legyen : n e m v a g y o k p á r t s z i m p a t i z á n s ...... a többit nem ismétlem meg, leírtam aki tud szöveget értelmezni, az megértette, aki nem, mint te.... kedves andare.... az szerezzen be egy tolmácsot, szövegértelmezőt, nővért a megfelelő gyógyszerrel, bármit, hogy érthető legyen a probléma... Kedves andare.... remélem ezúttal is minden részletre kiterjedően válaszoltam az állításaidra... ha magadhoz tértél, csak szólj...
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 16. 21:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#3725
Metal kolléga ezt odaraktad! "Mit ahogy azt is kezded beismerni, hogy mégis csak fidesz szavazó vagy! bár igaz, hogy ezt is próbálod fényezve előadni! " Jó ez a fórum. Vannak itt buta és okos lelki sérültek. Az előbbi csak szimplán szánalomra méltó, utóbbi viszont szomorú. Az a tudás, amin én nap mint nap csak ámulok, párosulhatna annyi intelligenciával is, hogy jó tulajdonságokba fordítsa az ember jellemét! Az én politikai nézeteimet ne keresd vissza a fórumban! A Fideszre és Orbánra szavaztam mindig és oda is fogok jövő tavasszal is! Mert a tököm kivan azzal, hogy a mi oldalunk a csendes többség, minden libsi-balos-zöld tudja még ki teleköpködheti mindennel az internetet, mi meg nem nyitjuk ki a szánk. Na, mindegy, jó szórakozást! Hajrá Orbán, Hajrá Random!
Vazsmegyei 2017. 09. 16. 21:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#3724
Ezt mi a ménkűnek kellett? Ha nem vagy vitaképes, fogd vissza lovadat! Nagyon magaslóról beszélsz, de annak itt nincs értelme!
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 21:34
Előzmény: #3721  mauf
#3723
Akkor legyél más ügyfele, senki nem fog siratni, én örülök is neki, hogy nem vagy az ügyfelük , mert nem szeretnék veled még brókercég szinten sem közösködni. Több mint 10 ezer ügyfelük van szerintem, de egy két kretén úgy látszik mindig akad! Amúgy láttam már bíróságon olyan ügyet ahol nem az nyert akinek igaza volt!, de szerintem te is hallottál már ilyet! Menj békével! és ne gyere vissza, itt feleslegesen strapálod magad! Andaréval faszbúkón tartsátok inkább a kapcsolatot!
Juvefan
Juvefan 2017. 09. 16. 21:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#3722
most már elég volt, andare , fordítsd le a nicknevedet ami annyit jelent , menj tovább , ne rontsd itt a levegőt és ne kötekedj egy olyan emberrel akinek a lába nyomába sem érhetsz, na ciao
mauf 2017. 09. 16. 21:17
Előzmény: #3696  Hathor
#3721
Nekem nem kell bizonygatnod, hogy Virág úr milyen ember, nem ismerem őt, de pont arra céloztam, hogy még egy Random méretű brókercég is jóval nagyobb annál, hogy egyetlen emberen múljanak a dolgok. Virág Ferenc az 5 tagú igazgatóság elnöke és a 6 tulajdonos közül a legkisebb részesedéssel rendelkezik. A többiekről is tudsz ilyen szépeket írni? Ha már a chf balhét említed, én is úgy tudom, hogy az amiatt mínuszba ment ügyfeleket perelték be. (Javítson ki, aki máshogy tudja) Erről annyit, hogy az eset után több országban is vizsgálták a történteket, és több helyen is (pl. a briteknél) a brókercégeket is felelősnek találták. De enélkül is több brókercég nem hajtotta be a mínuszos egyenlegeket, pl. az fxcm sem. Sőt épp a napokban lehetett olvasni, hogy még a Buda-Cash felszámolója is a Saxo Bankot perelte be és nem az ügyfeleket. (Mielőtt bárki félreértene, ettől még nem tartom a Buda-Casht követendő példának.) Ehhez képest, ha igaz, hogy a Random emiatt perli az ügyfeleit, akkor az jogilag lehet hogy rendben van, de egész biztos, hogy nem az a nagy ügyfélközpontú, emberbarát hozzáállás, amit a Randomot védők a cég egyik legnagyobb erényének tartanak. Ha meg még el is vesztették a pert, akkor ezek szerint jogilag se volt igazuk, és ez így különösen riasztó lehet az ügyfelek számára, én legalábbis biztos nem lennék olyan cég ügyfele, amelyik időnként ok nélkül beperelhet.

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek