Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 23. 10:57
#3380
gyerekek, picit számoljon el mindenki 3 ig ne süllyedjünk le politikai topik szintjére , teljesen felesleges egymást basztatni
Törölt felhasználó 2017. 05. 23. 10:54
Előzmény: #3375  MetalHeart
#3379
Tudod kevesen vannak akik ebben a világban érvényesülni tudnak én azonban elég jól boldogulok.... Neked viszont nem kell számla ahhoz, hogy bukni tudj! Te meg ha van, ha nincs számlád ennek a világnak mindenképpen a vesztese vagy! Szerencsére ez így működik és nagyon jól van ez így!
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 23. 10:46
Előzmény: #3374  Stiv
#3378
köszi szépen
Törölt felhasználó 2017. 05. 23. 10:40
Előzmény: #3369  mocskos_spekulans
#3377
Te meg egy bunkó!
Hathor
Hathor 2017. 05. 23. 10:39
Előzmény: #3361  Törölt felhasználó
#3376
Szomorú az eset. Van pro és kontra is.ha elbukjuk a pénzt valóban FXCM balhé miatt, nagyobb lenne a szomorúság, és mindenki istenítené Virág úrat.Most, hogy megy tovább felháborodás van. Abban a helyzetben mi sem tudtuk mi a jó döntés, de vártuk, hogy a pénzünk ne ússzon el az FXCM miatt. Az megoldódott. Nekem a devizás TBSZ számlám ugrott emiatt, és sehol máshol nincs devizás TBSZ, azóta sem találtam. A veszteséges pozició fájó, de ha két napnál tovább tartva a veszteség, és még tartani akarja a tag, akkor máshol rögtön tudott volna kb ugyanazon az áron nyitni is egy új számlán poziciót (ha akar, és ha van pénze ugyanannyit betolni, más bróker cégnél, vagy forintban certiben visszavheti a pozit, ha van rá certi). Az meg valóban jó, ha minél előbb lezárják a veszteséget, nem érdemes tartogatni. CSak egy bróker díjon múlik. És ki lehet várni a visszalépést
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 23. 10:39
Előzmény: #3372  Törölt felhasználó
#3375
pokko fiam ..." saját érdekei miatt szüntette be a kereskedést " szépen megválaszoltad saját magadnak a kérdést ! "A random számlát mindent, és kapcsolatot velük teljesen megszüntettem én ilyen "think markets" szolgáltatónál nem kereskedem." Nagyon helyes, ha nem értetted meg még most sem, remélhetőleg "apetri" után te is kevesebb probléma leszel a dilettáns ügyfelek körében ! :D:D
Stiv
Stiv 2017. 05. 23. 10:35
Előzmény: #3373  -bubu-
#3374
Szívesen, és ezután a mentett munkafelülettel is be lehet majd lépni. konfiguráció szerkesztése ( Rendelkezésre álló konfigurációk listája)
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 23. 10:27
Előzmény: #3371  Stiv
#3373
köszönöm stiv , sikerült ebben a formában gondoltam, hogy én baszok el valamit de így tényleg mentette köszönöm még egyszer nagyon nem mókoltam még vele mert a realt és a beállított könyveket a KBC PETI ben nézem
Törölt felhasználó 2017. 05. 23. 10:25
Előzmény: #3364  Törölt felhasználó
#3372
Pontosan erről beszéltem én is itt de szinte azonnal kaptam a leblamálást érte! A random nem egy megbízható bróker a saját érdekei miatt szüntette be a kereskedést aminek az okai talán a szigorúbb pszáf felügyelet miatt van. A Londoni székhelyű fxcm amerikai leánya követte el a szabálytalanságokat még pedig úgy, hogy az ügyfelek kötéseit nem vitte ki a valós piacra, és a házon belüli kereskedésre nem volt engedélye. A házon belüli kereskedést a (market maker) szolgáltatók végezhetik legálisan és talán a random is ezt tette úgy, hogy erre nem volt engedélye, de ez csak szigorúan az én véleményem! A random számlát mindent, és kapcsolatot velük teljesen megszüntettem én ilyen "think markets" szolgáltatónál nem kereskedem.
Stiv
Stiv 2017. 05. 23. 10:19
Előzmény: #3370  -bubu-
#3371
Én tudom menteni, nekem randi1 neve van. konfiguráció mentése feldob egy ablakot,hogy konfiguráció mentésére készül igen vagy nem
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 23. 10:10
Előzmény: #3368  Stiv
#3370
át tudom szabni de mikor menteném mindig feldob egy ablakot, hogy az alapértelmezett beállítást nem lehet véáltoztatni
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2017. 05. 23. 10:08
Előzmény: #3364  Törölt felhasználó
#3369
megérdemli. ha évekig csak komoly veszteség lebegtetését érte el több számlán akkor köszönje meg a randomnak, hogy lezárta. Logikus és indokolható lépés volt a Random részéről. Lehet máshol folytatni ha nem tetszik. Idióta!
Stiv
Stiv 2017. 05. 23. 10:02
Előzmény: #3363  -bubu-
#3368
Nekem úgy vannak a munkafelületek,hogy 1.kereskedés (Ker infó,index,bux1712 könyv, otp könyv,mol könyv,richter könyv,mtel könyv, alatta a portfólió és nyitott kötések) jobbra eur-huf könyv, alatta bux hati kötéslista és a bét kötéslista. 2. Portfólió,nyitott kötések,napi kötéslista,hírek mellette random elemzés 3.Kispapírok (Ker infó,alatta rába,duna,enefi,ott1,fhb,konzum,opimus,futura,pannergy,cig,masterplast,appennin köny.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 23. 09:55
Előzmény: #3366  Juvefan
#3367
egy blogból van kimásolva... Olvasd el a RC közleményét erről... kibaszottul egyetértek az üzleti kapcsolat megszakításával !
Juvefan
Juvefan 2017. 05. 23. 09:52
Előzmény: #3364  Törölt felhasználó
#3366
melyik bróker cégnél dogozol ?
MetalHeart
MetalHeart 2017. 05. 23. 09:43
Előzmény: #3361  Törölt felhasználó
#3365
Hmm, ez az "apetri" nevű figura bukott egy komoly pozíciót és elkeseredett a számla láttán... megértem a helyzetét !
Törölt felhasználó 2017. 05. 23. 09:38
#3364
Ezt most találtam...... van benne valami. azért csak óvatosan Sziasztok! - Komoly bizalomvesztés a Random Capitallal szemben, vigyázzatok velük!!Szomorú hírről kell beszámolnom nektek, méghozzá egy itthon működő brókerrel kapcsolatban, akiről eddig mi is azt gondoltuk, hogy becsületes és megbízható. A postot frissíteni fogom, amint többet tudok meg.Több családi számlát is vezettünk a Random Capital Zrt-nél hosszú éveken keresztül 1-2 forex számlánk és 2 tőzsdeszámlánk volt náluk.Mint biztosan tudjátok az FXCM-mel voltak kapcsolatban. 1-2 hónapja Amerikában megjelent a hír, hogy kicsit játszottak az ügyfelek ellen, megbüntették őket, azonban ez semennyiben nem befolyásolta az európai működésüket, de ez elég volt a Randomnak arra, hogy keresztbe tegyen nekünk, mert ők bepánikoltak kapkodtak a semmire. A CÉG (FXCM) A MAI NAPIG él és virul, tökéletesen működik, ellene Európában semmiféle eljárás nincs folyamatban. Jelenleg is szolgáltat Magyarországon az Alfa Traderen keresztül, mindenféle probléma nélkül.A lényeg: Számos nyitott pozíciónk volt a számlánkon, komoly lebegő veszteséggel, amikor derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy 2 napunk van lezárni minden pozíciót, ha nem, akkor automatikusan lezárják. Hiába jeleztük, hogy így nagy veszteséget szenvedünk el, csak az ügyvéd volt hajlandó válaszolni. Demagóg módon, szerződéses pontokra hivatkozva, amelyek megítélése minimum kérdéses, söpörték el a panaszunkat.Virág Ferenc aki papíron az ügyfelekért és a magyar tőzsdéért van és a pénzügyi kultúra fejlesztésében hisz, gond nélkül elvágta a számlánkat, kérdés nélkül lezáratta a pozícióinkat és totálisan leszarta a panaszunkat, komoly veszteségbe hajtott bele minket. Teljes mértékben figyelmen kívül hagyták azt a nyilvánvaló tényt, hogy az FXCM a mai napig hibátlanul, panasz eljárás nélkül működik (jelenleg is elérhető Magyarországon), ellene az MNB semmiféle vizsgálatot nem végez, az általuk korábban reklámozott befektetésvédelmi alapot, amely 50 000 fontig biztosította az ügyfelek pénzét még csak figyelembe sem vették döntésükkel. Összességében semmi nem indokolta egyoldalú, gyakorlatilag azonnali hatályú döntésüket.
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 23. 09:37
Előzmény: #3362  Stiv
#3363
nálam a sablont tölti be és nem is tudom menteni ha átvariálom a felületet, ezt mondjuk nem értem miért van de én csak hatira használom jelenleg
Stiv
Stiv 2017. 05. 23. 09:33
Előzmény: #3359  -bubu-
#3362
A randinak max.3-4 mp alatt be kell töltődnie, nekem vagy 15 könyvet kell beadnia.
Törölt felhasználó 2017. 05. 23. 09:32
Előzmény: #3360  Hathor
#3361
Ezt most találtam...... van benne valami. Sziasztok! - Komoly bizalomvesztés a Random Capitallal szemben, vigyázzatok velük!! Szomorú hírről kell beszámolnom nektek, méghozzá egy itthon működő brókerrel kapcsolatban, akiről eddig mi is azt gondoltuk, hogy becsületes és megbízható. A postot frissíteni fogom, amint többet tudok meg. Több családi számlát is vezettünk a Random Capital Zrt-nél hosszú éveken keresztül 1-2 forex számlánk és 2 tőzsdeszámlánk volt náluk. Mint biztosan tudjátok az FXCM-mel voltak kapcsolatban. 1-2 hónapja Amerikában megjelent a hír, hogy kicsit játszottak az ügyfelek ellen, megbüntették őket, azonban ez semennyiben nem befolyásolta az európai működésüket, de ez elég volt a Randomnak arra, hogy keresztbe tegyen nekünk, mert ők bepánikoltak kapkodtak a semmire. A CÉG (FXCM) A MAI NAPIG él és virul, tökéletesen működik, ellene Európában semmiféle eljárás nincs folyamatban. Jelenleg is szolgáltat Magyarországon az Alfa Traderen keresztül, mindenféle probléma nélkül. A lényeg: Számos nyitott pozíciónk volt a számlánkon, komoly lebegő veszteséggel, amikor derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy 2 napunk van lezárni minden pozíciót, ha nem, akkor automatikusan lezárják. Hiába jeleztük, hogy így nagy veszteséget szenvedünk el, csak az ügyvéd volt hajlandó válaszolni. Demagóg módon, szerződéses pontokra hivatkozva, amelyek megítélése minimum kérdéses, söpörték el a panaszunkat. Virág Ferenc aki papíron az ügyfelekért és a magyar tőzsdéért van és a pénzügyi kultúra fejlesztésében hisz, gond nélkül elvágta a számlánkat, kérdés nélkül lezáratta a pozícióinkat és totálisan leszarta a panaszunkat, komoly veszteségbe hajtott bele minket. Teljes mértékben figyelmen kívül hagyták azt a nyilvánvaló tényt, hogy az FXCM a mai napig hibátlanul, panasz eljárás nélkül működik (jelenleg is elérhető Magyarországon), ellene az MNB semmiféle vizsgálatot nem végez, az általuk korábban reklámozott befektetésvédelmi alapot, amely 50 000 fontig biztosította az ügyfelek pénzét még csak figyelembe sem vették döntésükkel. Összességében semmi nem indokolta egyoldalú, gyakorlatilag azonnali hatályú döntésüket. Mi minden lehetséges fórumon be fogjuk panaszolni őket, talán lesz egy szervezet/hatóság amelyik eljár az ügyfelek védelmében.

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek