Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 03. 09:51

Quaestor részvényesek, nem a kötvényesek !!!  

Összefoglalná valaki az eddigi tudnivalókat?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lajos50
Lajos50 2017. 11. 24. 19:51
Előzmény: #4276  BudFox
#4277
Quaestor részvénynek van még valami értéke?
BudFox
BudFox 2017. 05. 17. 17:25
Előzmény: #4275  csendben
#4276
persze hogy nem... a könyvelőm igy magyarázta hogyha veszteségem lett volna, és azután valamilyen kártérítést kaptam volna, akkor azután nem kellett volna adózni... szerencsénkre nagyot emelkedtek közben a részvények, és nem tűnt el semmilyen részvény... na ennyi volt...akkor a quaestor téma lezárva örökre részemről.
csendben 2017. 05. 17. 09:18
Előzmény: #4274  BudFox
#4275
Ha veszteséged lett volna,az jobb lett volna? :-)
BudFox
BudFox 2017. 05. 17. 09:15
Előzmény: #4273  -bubu-
#4274
Na Quaestorosok figyelem ! : megjött a válasz a NAV -tól. Sajnos kell adót fizetni azután a részvények után is, amik zárolva voltak, és a zárolás alatt árfolyamnyereség képződött rajta... sajnos sejtettem hogy ez van, hogy kell SZJA -t fizetni azután is...de azért meg kellett próbálni.
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 04. 21:10
Előzmény: #4272  BudFox
#4273
Hazaengedték Tarsoly Csabát link
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 19:15
Előzmény: #4271  Törölt felhasználó
#4272
Jah...jópár milliót megspórolnánk a Fórumosoknak :-))

Abból az árból már arra is telne hogy eljöjjetek hozzám egy krémesre :D
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 19:09
Előzmény: #4270  BudFox
#4271
Igazad van, ártani nem árt!

Azért köszi az utánajárásodért, ha esetleg kiderülne, hogy mégse kell az egész után adózni, az tényleg nem volna rossz...:):) !!!
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 18:56
Előzmény: #4266  Törölt felhasználó
#4270
Természetesen megmondom hogy melyik "szakértő" nem tudott válaszolni eme kérdésre :
Szombathely - Megyei jogú város NAV hivatala :-))

Én arra  korábbi jogszabályra hivatkozom, amit itt lennt is belinkeltem 1 hónapja...
Tehát hogy ha olyan okból szűnt meg a számlád egy pénzintézetnél amit felszámoltak, az ott képződött nyereség után nem kéne adózni.
Természetesen utána átkerült a mostani számlámra..és nem is zártam egyből a részvény longot, hanem jó fél évvel utána...
De amíg zárolva volt, addig is képződött ugyebár haszon...és utána a zárolás már nem lett feloldva, hanem egyből át lett transzferálva onnan egy "segéd" cég által - Equilor ha jól emlékszem ?

mindegy...egy próbát megér azthiszem hogy megkérdezem.
És ha már ilyen sok pénzről van szó...azthiszem mindenképpen érdemes megkérdezni.
Könyvelőm mondta - javítsatok ki ha nem jó - de az SZJA -ra legalább 50 jogszabály vonatkozik...és hát a jogszabályok útvesztőjében bármilyen eset előfordulhat ugyebár...

És nemcsak nekem számítana, hanem ezzel nektek is jót akarok, akik hasonlóan részvény longban voltak a Queastornál.
szóval ezért is próbálok meg én is utánajárni ezen úton.
gyula1971
gyula1971 2017. 03. 28. 18:48
Előzmény: #4266  Törölt felhasználó
#4269
Ez így van tökéletesen igaz,csak a zárt pozíciók után képződhet nyereség.
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 18:37
Előzmény: #4267  -bubu-
#4268
Elvileg zárolt számlán is zárták a pozidat ha kérted, csak újat nem nyitottak.
Ez alatt értettem, azt hogy "zártad". (a Te kérésedre történt a tranzakció).
Elvileg az is előfordulhat, hogy valamilyen okból a felszámoló zár egy pozíciót kérés nélkül is, ha okot lát rá, erre gondoltam a 2. esetben.
A "KIFUTÁS" pedig a határidős pozíciókra vonatkozik.

Azért arra nagyon kiváncsi lettem volna, hogy melyik település az, ahol se a könyvelő, se az adóhatósági alkalmazott nem tudja megmondani, hogy lezárt pozíció után adózni kell, ha nem TBSZ-es a számla! Gondolom nem megyeszékhelyről lehet szó....:):)

Mindkettőtől szabadulni kellene.....
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 28. 18:08
Előzmény: #4265  BudFox
#4267
zárolás alatt csak akkor keletkezhetett ha lezárta valaki a pozit....

ha lezárta és keletkezett akkor adózni kell szerintem , persze Tállai András lehet mást mond Ő az ország legprofibb szakértője :o)))))
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 17:56
Előzmény: #4265  BudFox
#4266
Kedves Budfox!

Megkérdezhetném, hogy melyik város okos NAV-os dolgozója nem tudta megmondani, hogy nyereség után adózni kell?

Ha nyereséged keletkezett  - és az realizálva lett, akár Te zártad a pozíciódat, akár más, akár magától futott ki -  az után be kell fizetni a nyereségadót!
Ha nem lett realizálva, (a pozíciódat nem zártad) akkor természetesen nem.

Ehhez nem kell NAV-osnak lenni!
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 17:36
Előzmény: #4264  Törölt felhasználó
#4265
Adóbevalláshoz egy kis adalék :

Részletesen leírtam hogy hol és meddig keletkezett nyereségem mialatt zárolva voltam.
Odaadtam a könyvelőmnek - Ő eljuttatta a megyei NAV -hoz egy adóellenőrnek - most továbbították "megszakérteni" Budapestre, hogy akkor kell -e adózni azon nyereség után ami a zárolás alatt keletkezett ?

ha lesz fejlemény megírom...

hátha mégse kell adózni az egész nyereség - rész után....
Törölt felhasználó 2017. 02. 24. 18:03
Előzmény: #4263  BudFox
#4264
amit az állammal kapcsolatban írtál az

Q****ra így van,

Magyarország egy ilyen ország, sajnos :(
BudFox
BudFox 2017. 02. 22. 20:28
Előzmény: #4262  Törölt felhasználó
#4263
Sajnálom hogy neked meg lett veszteséged Quaestor miatt :-((

átérzem teljes mértékben a dolgot...
viszont nekem is volt EQ trader -em...és ami ott volt nekem is kitudja hogy hol zárták az SP shortomat ? mert nem mondta senki...csak sejtem...de már nem is érdekel..
És engem is megpróbált a bróker erre a kötvényre rábeszélni...de szerencsére nem kötöttem/nem vettem kötvényt...túl átláthatatlan ez nekem - gondoltam magamban - ahogy magyarázta nekem hogy melyik soroztat..stb...hol veszem, hol váltom vissza stb... úgyhogy hagytam is a fenébe...

Tudod ez nem sajnáltatás amiért nem akarok adót fizetni a nyereség után..
Hanem ez úgy van hogy amit a törvény megenged azt ki is KELL használni a végletekig.
Erről a Tom Cruise -Gene Hackman beszélgetés jut eszembe mindig A CÉG c. filmből :
amikor a két ügyvéd beszélget :

- És meddig lehet elmenni ?
- A törvényesség végső határáig...

Ha a törvény ad lehetőséget hogy akárcsak 1 forintnyi adót ne kelljen befizetni, akkor azt is ki kell használni...mert a másik oldalon is az Állam könyörtelenül behajtja ami az övé.

Törölt felhasználó 2017. 02. 22. 20:22
Előzmény: #4253  BudFox
#4262
Gratulálok a nyereségedhez, amit az alatt az idő alatt tettél zsebre,amíg nem rendelkezhettél a részvény felett.

Mélységesen sajnálom, hogy adóznod kell a jelentős nyereséged után, ez tényleg szomorú.

Amíg te itt sajnáltatod magad, addig elmondanám, hogy a fiam kb 3 milliót bukott amiatt, hogy a szemét maffiózó Questor brigád átvágott sok gyanútlan befektetőt.

Én szintén 3 milliót buktam amiatt, hogy nem engedték eladni a certimet.

Nem is értem, hogy miből gondolod, hogy nem kell figyelembe venni a nyereséget az adóalap megállapításnál.
Törölt felhasználó 2017. 02. 22. 20:12
Előzmény: #4258  szigma
#4261
Kedves Szigma!

Örülök, hogy valaki olyan is reagált az írásomra, aki ugyanúgy járt mint én. Nekem nem zárták le a certimet és így nagy veszteséget értem el. Senki nem tudott eddig segíteni, hogy mit lehetne tenni.

Ha a telefonszámodat megírnád a privát e-mail címemre, akkor visszahívnálak, hátha tudsz segíteni. e-mailem: szaniszlone@gmail.com

köszönöm
BudFox
BudFox 2017. 02. 22. 10:11
Előzmény: #4255  csendben
#4260
az a bajom hogy olyan sokat kell adózni...és esetleg lett volna egy kiskapu hogy mégsem...de az Állam ezek szerint nem hagy futni :-) kénytelen leszek kifizetni azt a sok adót...persze a nyeremény is szép lett:-)
Törölt felhasználó 2017. 02. 22. 08:05
#4259
Akkor nekem miért nem zárták kérésre sem?

Tudsz vkit, akinek szintén zárták a határidőt, mint Neked?
szigma 2017. 02. 22. 00:13
Előzmény: #4252  Törölt felhasználó
#4258
Kérés nélkül!
Törölt felhasználó 2017. 02. 21. 21:26
#4257
Valóban lehetséges ?????
Törölt felhasználó 2017. 02. 21. 17:24
#4256
Valóban igaz lehet, hogy a zárolás után a felszámoló kérés nélkül zárt határidőt,mint veszélyes terméket,akkor miért nem zárta a certifikátokat is, ami ugyanolyan veszélyes, ha ellenkező irányba megy,amit NEKI tudnia kellett volna!
csendben 2017. 02. 21. 10:32
Előzmény: #4253  BudFox
#4255
Jól értem?:az a bajod,hogy tudtod és akaratod ellenére nagyot nyertél azzal,hogy zárolva volt a részvényed?!
Ugye csak szívatsz? :-)
Törölt felhasználó 2017. 02. 21. 10:25
#4254
Hát ez az kereskedésem az volt elég sok.
Mégsem kaptam róla igazolást.2016 évről.
És szerintetek az Szja tv. 7§ (1d), és a 44/B§ kikre vonatkozik?
De látom adó ügyileg itt nincs komoly szaktekintély, majd bemegyek a NAV-hoz a kérdéseimmel.
Ja és csak 2 év az adókiegyenlítési lehetőség is. Példa: ha 13-ban volt veszteséged azt 14-ben és 15-ben számolhatod el.
Üdv.
BudFox
BudFox 2017. 02. 21. 09:39
Előzmény: #4251  csendben
#4253
a fenébe...akkor semmilyen könnyebséget nem kapunk tehát...

Reménykedtem hogy az OTP, amilyen óriásit emelkedett közben...legalább egy része után nem kel adózni..

Majd azért megkérdem én is a könyvelőmet...minden hétfőn megy be a NAV -ba...megkérdetem valakitől..
Törölt felhasználó 2017. 02. 21. 08:02
#4252
szigma!
Kérésedre zárta a felszámoló a határidőt,vagy magától?
Nekem az OTPTS03- t kérésre sem zárta,így 2015 03.25.én kiütötték.
Ilyenkor mi a teendő??
Kösz a választ!
csendben 2017. 02. 20. 20:38
Előzmény: #4250  BudFox
#4251
KELL ADÓZNI!
(de a veszteséget -ha keletkezett- azt is el lehet számolni!)
BudFox
BudFox 2017. 02. 20. 20:14
Előzmény: #4249  szigma
#4250
Ájj Ájj Ájj...
mindenki sokféléről beszél, csak a lényegről nem :

Megvettek 2015 márciusa előtt a részvényedet.
És 2016 -ban adtad el - jóval magasabb áron.

Amikor a Quaestor -t lekapcsolták, és aközött amíg visszakaptad egy másik számlára a részvényeidet. Azon jelentős árfolyamnyereség lett.
Tehát a lefoglalás közben ami árfolyamnyereség képződött azután kell -e adózni, vagy nem ?
szigma 2017. 02. 20. 19:35
Előzmény: #4247  Törölt felhasználó
#4249
Igazolást a kereskedés eredménye után kapsz. Ha nem tudtad eladni a részvényt akkor nem.
Nekem volt a Q.-nál határidőm, amit ugye a botrány kirobbanásakor automatikusan zártak és erről már tavaly januárban kaptam igazolást! Amúgy már a felszámoló zárta, az igazulás viszont még a Q. jött.
Amúgy 3 évig lehet összevezetni a nyereséget és a veszteséget. Így se tudnád összevezetni?
Lajos50
Lajos50 2017. 02. 20. 18:51
Előzmény: #4246  Törölt felhasználó
#4248
Akinek van részvénye,mit lehet vele kezdeni?
Törölt felhasználó 2017. 02. 20. 17:31
#4247
Igazolás meg nem azért kell, hogy mennyi volt az árfolyama a részvénynek a transzfer napján, hanem azért, hogy a bevallásba egyáltalán tudd szerepeltetni. Ha nincs igazolás mi alapján készítesz bevallást?
A Quaestor is kiadta minden évben.
Törölt felhasználó 2017. 02. 20. 17:24
#4246
Én csak 2016 január 26.-án kaptam vissza a részvényeket. Így nem tudtam eladni 2015-ben. Pedig akkor jobb áron is el tudtam volna adni és az adókiegyenlítés miatt még adót sem kéne fizetnem. Most meg fizessek a beszerzési ár és az eladási ár közötti különbözet után adót? Hát azt már nem! Akkor kérek állásfoglalást az adóhatóságtól amivel a bíróságra mehetek az igazamért.
BudFox
BudFox 2017. 02. 20. 15:27
Előzmény: #4240  diszkosz
#4245
Énnekem 2015.03 -tól 2015.December 15. -ig volt zárolva a részvényem.

Tehát 2015. December közepén kaptam vissza,
de csak 2016 májusában adtam el először 7000 forinton.

OTP
Tehát vétel : 2015.február-március. Átlagár : 4335
Visszakaptam 2015. december. árfolyam kb. 5900 .- Ft.
Eladtam 2016. Május : 7000.-

Tehát akkor a 4335 és az 5900 közötti különbség után nem kéne adózni ?

Erről kéne valami igazolás hogy amelyik napon visszakaptam, mennyi volt az OTP árfolyama ?
Törölt felhasználó 2017. 02. 20. 14:40
#4244
Kedves gy1944!
Én helyettem nem adta, nem adhatta el a Qaestor a részvényeimet./ Nekem csak részvényeim voltak, amiket törvénytelenül tartottak vissza /
De ha már itt tartunk akkor miattuk nem tudtam 2015-re igénybe venni az adókiegyenlítést, ami nekem súlyos veszteség volt.Ugyanis, ha nincs zárolva a számlám vagy időben megkapom a saját tulajdonomat/"A tulajdon joggal való visszaélés" amit még 2015 évben kijelentettek, hogy hiánytalanul megvan. akkor azt még igénybe tudtam volna venni.
Üdv.
gy1944 2017. 02. 20. 11:27
Előzmény: #4242  Törölt felhasználó
#4243
Eladta helyetted a Questor, vagy a BudaCash.
Szerintem nem sok engedményt ad a törvénymódosítás.
Amit visszakaptál és azután eladtad, azt a beszerzési ár és az eladási ár különbözetével adózni kell, nem számít, hogy kényszerből nem adhattad el egy ideig.
Nem kell adózni azután a “árfolyamnyereség” után ami elveszett, és a BEVA többet fizetett érte mint a bekerülési érték.
Törölt felhasználó 2017. 02. 20. 10:33
#4242
Köszönöm szépen a választ!
De ne haragudj,azt írod, hogy csak azt kell bevallani amit a transzfer után adtam el.
Már bocsáss meg Te a transzfer előtt el tudtad adni a részvényeidet?
Mert én nem. 2015 március 9-től 2016 január
26.-ig, amíg át nem transzferálták a részvényeimet nem tudtam kereskedni.
De a január 26.-i árfolyam nem egyezik a beszerzési árfolyammal és tudomásom szerint a zárlat alatt keletkezett árfolyam emelkedés nem képez bevételt , az új törvény szerint.
Úgyhogy nem elég világos számomra amit írtál. Ja és erről nem kéne kiadni igazolást!
Köszönettel.
diszkosz 2017. 02. 20. 02:10
Előzmény: #4239  Törölt felhasználó
#4241
Amit én írtam az nem vonatkozik Tartós befektetési számlára, az engem nem érintett, nem is informálódtam róla.
diszkosz 2017. 02. 20. 02:06
Előzmény: #4239  Törölt felhasználó
#4240
Tegnap beszéltem pont erről a könyvelőmmel, csak azt kell bevallani, amit 2016-ban realizáltál.
Osztalékot és áttranszferálás után eladott részvényt.
Azt viszont teljes egészében azaz eladás-beszerzés, kivéve ha az árfolyam különbözet valamilyen részét már valami régebbi évben már szerepeltetted.
Az áttranszferált részvények tényleges beszerzési áron kellene hogy szerepeljenek a számládon.
Törölt felhasználó 2017. 02. 20. 01:23
#4239
Tiszteletem !
Szeretném megkérdezni, hogy valaki tud-e tájékoztatást adni arról, hogy a 2016-os évi adóbevallásba milyen árfolyam nyereséget kell bevallani és befizetni?
Mert tudomásom szerint ami a Quaestornál keletkezett a zárlat idején azt nem kell bevételnek tekinteni. az én értelmezésem szerint csak az áttranszferált részvényárak és az azóta elért nyereség után kellene adót fizetni 2016-os év után.
Ha egyáltalán kapunk róla igazolást, mert én még nem kaptam.
előre is köszönöm a választ !
üdvözlettel!
BudFox
BudFox 2017. 02. 04. 15:20
#4238
Lassan itt az adóbevallás ideje,
és hát 2015 decemberében már volt róla szó hogy lehet hogy nem is kell adózni a Quaestoros számlákon elért nyereség után - mert fel lett számolva a számlavezető.

Itt egy korábbi hozzászólás bemásolása
és egy link az állítólagos jogszabályról ami vonatkozik ide.

Szóval a nagy kérdés az hogy mi kell bevallani majd ?

--------------------

"2015. november 20. - 12:12
Küldve: 2015.09.25. 12:51

"Az egyes törvényeknek a pénzügyi közvetítőrendszer fejlesztésének előmozdítása érdekében történő módosításáról szóló 2015. évi LXXXV. törvény 2015. július 7-ei hatállyal beiktatta az Szja tv. 7. § (1d) pontját, miszerint a magánszemély részére nem eredményez adókötelezettséget - bármely adóévre vonatkozóan -, ha a magánszemély pénzügyi intézménnyel szemben fennálló követelését eredményező jogviszonya a pénzügyi intézmény felszámolása miatt szűnik meg, ideértve az adó feletti rendelkezés esetére meghatározott visszafizetési kötelezettséget is. A pénzügyi intézmény felszámolásával összefüggésben kárrendezés címén a magánszemélyt megillető összeg után adókötelezettség megállapításának nincs helye.

Tekintettel arra, hogy a levelében említett tartós befektetési számla a számlavezető felszámolása miatt szűnt meg, ezért a számlán lekötött összeg és az elért hozam a jogszabály módosulás következtében nem minősül adóköteles jövedelemnek, vagyis sem személyi jövedelemadó, sem egészségügyi hozzájárulás fizetési kötelezettség nem keletkezik.

Tisztelettel:

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága Jogi, Tájékoztatási és Törvényességi Főosztály Tájékoztatási és Koordinációs Osztály"

---------------------------------

link

A felszámolt pénzügyi intézményekhez és a nyugdíj-előtakarékossági számlához (nyesz) kapcsolódóan módosult július 7-étől a személyi jövedelemadóról szóló törvény – tájékoztatott a NAV.
Twitter
E-mail

Az egyes törvényeknek a pénzügyi közvetítőrendszer fejlesztésének előmozdítása érdekében történő módosításáról szóló 2015. évi LXXXV. törvény új bekezdéssel egészítette ki a személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény [a továbbiakban: Szja tv.] 7. §-át és a 44/B §-át.

Az új rendelkezések a Magyar Közlöny 92. számában jelentek meg és 2015. július 7-étől lépnek hatályba.

A módosítást követően a magánszemély részére nem eredményez adókötelezettséget, ha a magánszemély pénzügyi intézménnyel szemben fennálló követelését eredményező jogviszonya a pénzügyi intézmény felszámolása miatt szűnik meg. A pénzügyi intézmény felszámolásával összefüggésben az adó feletti rendelkezés kapcsán a magánszemélynek visszafizetési kötelezettsége sem merül fel. Az adókötelezettség alóli mentesülés nincs adóévhez kötve.

A pénzügyi intézmény felszámolásával összefüggésben kárrendezés címén a magánszemélyt megillető összeg után adókötelezettség megállapításának nincs helye.

Az Szja. törvény 44/B §-ának új rendelkezése lehetővé teszi, hogy a nyugdíj- előtakarékossági számla tulajdonosa kérelmére az adóhatóság az általa megjelölt lakcímre vagy bankszámlára utalja ki a rendelkezés összegét, ha a számlavezető felszámolása miatt annak nyugdíj-előtakarékossági számlára történő utalása nem lehetséges.

Az új rendelkezések alkalmazhatóak a Buda-Cash Brókerház Zrt., a Questor Értékpapír-kereskedelmi és Befektetési Zrt. és egyéb felszámolás alá került pénzügyi szolgáltatók ügyfeleinek vonatkozásában.

Azok a magánszemélyek, akik 2015. május 20-áig bevallás vagy munkáltatói adómegállapítás útján tettek eleget személyi jövedelemadó bevallási kötelezettségüknek és a nyugdíj-előtakarékossági számlára rendelkeztek, amely rendelkezés összege a pénzügyi szolgáltató felszámolása miatt az adóhatóság nem tudott a számlavezetőhöz elutalni, kérelem benyújtásával kérhetik ezen összegek kiutalás
-bubu-
-bubu- 2016. 12. 08. 16:47
Előzmény: #4235  -bubu-
#4237
link

4. rész
BudFox
BudFox 2016. 11. 16. 16:57
Előzmény: #4235  -bubu-
#4236
olyan ez már mint egy szappanopera :-))

Én csak azt nem értem hogy hogyan tudtak a vezetők számítógépéről ilyen 3-5-7 évvel ezelőtti emaileket visszanyerni ?

vagy nem is voltak ezek letörölve ?

Mert az látszik hogy vissza tudták követni a cégen belüli levelezéseket...

Csak a fő manager, "Önamgát" kimentő leveleit ha megtalálják az OK. de hogy a többiét ?
Vagy ezek ilyen hülyék voltak hogy még a levelezést se törölték le ?
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 12:05
Előzmény: #4234  -bubu-
#4235
link

3. rész
-bubu-
-bubu- 2016. 10. 27. 09:07
Előzmény: #4233  -bubu-
#4234
a második rész

link
-bubu-
-bubu- 2016. 10. 18. 10:13
#4233
detto71
detto71 2016. 09. 29. 13:33
Előzmény: #4231  BudFox
#4232
"Csak biztos háttérrel rendelkező - banki háttérrel rendelkező brókercégbe vigyétek a pénzeteket, mert veszélyes máshová tenni. "

ezzel azért lehetne vitatkozni. Tegyük fel, hogy az erste bróker részlege csal, lop, hazudik és felfüggesztik őket. Mindenhol emberek dolgoznak, aki meg akarja tenni az meg is teszi, mindegy hogy banki hátterű bróker cégnél van vagy sem. A bank nem fogja megmenteni a bróker üzletágat, nem fogja betömni a lyukat, sőt igyekszik elhatárolódni tőlük, mert ha sokat vacakol az árt a banki megítélésének is.

Egyben van igyazság, jobban oda figyel rá, mert egy esetleges csőd árthat neki is.
BudFox
BudFox 2016. 09. 29. 12:57
Előzmény: #4230  commander8
#4231
Üdv

Megjött az én pénzem is..

Akkor tehát lerendeződött minden nekem is.
Még több pénz is volt a számlámon mint amit én számolgattam...
ezekszerint jókor zárta le a pozíciót a felügyeleti biztos....

Na csak meglett ez is...összegezve: senkinek nem kívánom hogy hasonlókat átéljen a számlájával.
Csak biztos háttérrel rendelkező - banki háttérrel rendelkező brókercégbe vigyétek a pénzeteket, mert veszélyes máshová tenni.

Az EQ trader, ami a forex -es része volt a Quaestornak, és más cégeknél is ez a Saxo bankos program fut, nem rossz...de életveszély ezzel kereskedni...még 10 év tapasztalattal is pillanat alatt le lehet nullázni a számládat... nagyon veszélyes.pedig Quaestornál le volt csökkentve a tőkeáttét a maximum 50 x -ről 25 x -re.

Akkor még nem is beszéltünk a mindenféle reklámról amiben rád akarnak sózni 100 x, 500 x -os tőkeáttétteket...

Ne csináljátok !
commander8 2016. 09. 25. 12:38
Előzmény: #4229  BudFox
#4230
Remélem már neked sem kell sokáig várnod! :-)
Üdv!
BudFox
BudFox 2016. 09. 25. 11:20
Előzmény: #4228  commander8
#4229
nekem még semmi...a két hét még csak most lesz :D

most már csak túl leszünk ezen is....
commander8 2016. 09. 25. 10:59
Előzmény: #4227  commander8
#4228
Pénteken megjött az összes pénz, mintegy 18 nappal a megbízás után. :-)
commander8 2016. 09. 19. 08:57
Előzmény: #4226  BudFox
#4227
Én 5.-én voltam bent, és nálam is hasonló volt a helyzet. Az érdemi rész igazából nem tartott 10 percnél tovább. rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak.

Talán abban tudok segíteni neked, hogy én megkérdeztem a pénz megérkezésének idejét, mire azt mondták, hogy két héten belül jön.
Ez ma telt le, de még semmi. Ha megkapom, jelzem.
BudFox
BudFox 2016. 09. 14. 11:42
Előzmény: #4225  BudFox
#4226
Hétfőn voltam bennt az Equilor -ban.

5 perc alatt felvették az adatamat, a bankszémlaszámom, stb.

de a pénz még nem érkezett meg :D
ennyi ideig tart egy átutalás itthon ?

vagy ráültek ezek is, és egyben akarják utalni több ügyfél pénzét ?

Equilor -os kollégák kedvesek voltak, csak azt nem kérdeztem meg hogy mikor érkezik a pénz...gondoltam 2-3 óra maximum :-) nem pedig több nap lesz ebből is...
Egek .....
BudFox
BudFox 2016. 09. 05. 21:39
Előzmény: #4224  BudFox
#4225
ma hívott telefonon az equilortól valaki, hogy akkor a megbeszélt időpontban ott leszek -e, vigyem a papírokat stb...
és hogy akarok -e majd náluk nyitni valamit ?

milyen figyelmesek... :))

majd meglátjuk...
BudFox
BudFox 2016. 08. 23. 10:33
Előzmény: #4223  Törölt felhasználó
#4224
...Már tavaly, és akikkel kapcsolatban álltam quaestorosokkal, azok már akkor mondták hogy milyük volt...
részvények, kötvények, külföldi részvények..

de certifikátra egynél sem emlékszem...ezért írtam hogy nem emlékszem ilyenre ismerőseim közül..
Törölt felhasználó 2016. 08. 23. 10:30
#4223
Nem tudnál valakit megkérdezni a quaestoros ismerőseid közül??

Kösz!
BudFox
BudFox 2016. 08. 18. 14:33
Előzmény: #4220  Törölt felhasználó
#4222
én nem tudok ilyet akiket ismertem a quaestorosok között...
Törölt felhasználó 2016. 08. 18. 11:47
#4221
Ismer vki olyat, akinek zárolás miatt kiütöttek certifikátot?
Segítsetek, kihez lehet fordulni!!
Törölt felhasználó 2016. 08. 13. 17:38
#4220
Van itt vki,vagy ismer olyat, akinek tavaly a zárolás után,amiatt ütöttek ki bármilyen certit?
Megköszönöm a segítséget!!!
BudFox
BudFox 2016. 08. 03. 12:16
Előzmény: #4218  BudFox
#4219
Akit hívtak már, vagy volt bennt az írja má' meg legyenszíves :-)

reméljük lerendeződik végre ez az ügy is..
BudFox
BudFox 2016. 08. 02. 10:30
Előzmény: #4217  BudFox
#4218
Montevideo Utca - Equilor központ.

oda kell majd menni....
BudFox
BudFox 2016. 08. 02. 10:30
Előzmény: #4216  Törölt felhasználó
#4217
Tegnap este hívtak az Equilor -tól.

Egyeztetnek veletek időpontot.
Csak személyesen lehet sajnos elintézni, meghatalmazás nem jó.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 10:22
Előzmény: #4214  BudFox
#4216
igy van!!Amúgy van a honlapjukon egy transzfer nyomtatvány,olyan mint a tavalyi,lehet mégse kell személyesen felmenni,erre még nem adott választ,azt mondta majd ha az üzletkötő hív telefonon,akkor megbeszéljük!!
Shabani
Shabani 2016. 07. 20. 10:12
Előzmény: #4213  Törölt felhasználó
#4215
equilor qurva drága...el kell onnan transzferálnom azonnal
BudFox
BudFox 2016. 07. 20. 09:50
Előzmény: #4213  Törölt felhasználó
#4214
Most hívtam az Equilort.

Még nem kezdődött el a kiadás.
türelmünket kérik.

az Equilor előbb mindenkit fel fog hívni telefonon majd.
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 17:47
Előzmény: #4212  BudFox
#4213
hát pedig ez már nem új hír!Én már vagy 3 hete tudom,kiirták a psfn-nél!Én minden esetre leírtam az adataimat,főleg tel.elérhetőséget,az kiadas@equilor.hu
BudFox
BudFox 2016. 07. 19. 17:00
Előzmény: #4210  Törölt felhasználó
#4212
köszönjük

Tehát akkor az Equior -hoz kerültek a dolgaink ?

érdekes..ezt tegnap még nem tudták megmondani...illetve semmit sem tudtak mondani. ezt ma hozták nyilvánosságra..

Remélem van Equilor iroda a közelben, mert nem akarok 400 km -t utazni...

Felhívom majd az equilort.
HPeter76
HPeter76 2016. 07. 19. 16:36
Előzmény: #4210  Törölt felhasználó
#4211
NEHÉZSÉGE A DOLOGNAK(már mint NEKÜNK) fentről lazábban korrekciózik
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 16:13
Előzmény: #4202  BudFox
#4210
HPeter76
HPeter76 2016. 07. 19. 14:42
Előzmény: #4208  Törölt felhasználó
#4209
-Jaj látod azt nem tettem meg

Van két kihelyezett Felszámoló csajszi

Ítt Pesten igaz nyugdíjasok HU AKIK A PERIFÉRIÁRA SZORÚLTAK AZOKAT MEGHALLGATOM
Azoktól lehet tapasztalatott szerezni::)))
Dupla Kockázatos DT-és ügyletek na ítt is voltak a HUNGÁRIÁNÁL BŐVEN!! -Persze hamar elfelejtik!

Kérem nem engedik hozzáférjek a részvényemhez!
(megy az üres szöveg)
Na ezeket végig hallgatam "maguk senkik"
mondja a Szerencsétlen felszámolónak..

-Na látod azé nem merek én DT-ézni!!!

Ha 20X nemm akartak rábeszélni egyszerse!!!

Kimondta magának DT-zen???!!!

Na érvényesülnek a kockázati BESOROLÁSOK FELSZÁMOLÁSKOR NEM TETSZIK EGYPÁR JÓEMBERNEK!

De hiszen ennek súlyozása benne van Brókeri
Szerződésbe RÖGZÍTVE!!- AKKOR MÉRT NEM KERÜLTÉK!
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 14:18
Előzmény: #4207  HPeter76
#4208
akkor ezt így szépen,ÉRTHETŐEN leírtad az MNB-nek ahogy itt és megköszönted szépen!!Így volt?
HPeter76
HPeter76 2016. 07. 19. 14:13
Előzmény: #4206  HPeter76
#4207
Televan/volt ez a Cég is Jegyzett üres Cégkötvényekkel ámbátor kötelezően emilliót jegyeztek ellen!!!Mit ellenőrzött volna ezeken az MNB!! Pénzbeszedéshez volt engedélyük Hú egész nagy kiterjedéssel!!
Korábbi trv-ek engedték azt a HATALMAS korlát nélküli
PÉNZBESZEDÉST NA MÉG ZÁRT KÖRBE TETTÉK NEHOGY MÁR
MINDENKI VÁSÁROLHASSON CÉGKÖTVÉNYT "kérem ez értékes dolog"
Ezen a vonalon meg beszedtek 5 milliárdot

-Ahogy tudtak varázsolni.... -na mi lett
volna ezekkel egybe Öntik ítt az egyéni befektetőkkel
MÉEHETETLEN EGYBEN ÉGBEKIÁLTÓ HIÁNY,AZÉ TOVÁBBLÁTOK ÉN...

-Szóval attól féltem a HIÁNYT ÖSSZEBORÍTJÁK MINT RÉGEN.

Ilyet valamit is leválogatnak soha nem volt...

Köszönettel Albi
HPeter76
HPeter76 2016. 07. 19. 13:49
Előzmény: #4205  Törölt felhasználó
#4206
Nekem a Hungárinál.. Nyúlták Le..

Nem telt bele bedőlés útán 2-hét Jött (2015márc.20)

a MNB Felügyeleti Biztos az Egyenleglap

Instrumentum Ok. készpénz Ok. Most

telefonáltam most? Tegnap Felszámolónak

nemsokára jön a Transzfer! -Életembe se ért

ilyen meglrpetés.. -jó hát TUDOK ÉN VÁRNI!

(Ez év végére le cseng!) Nekem a

türelmetlenség soha nem hozott/adott örömet!

Úgy lehet jövőhéten már meg lesz az a

3400db Otikám 2014-es osztalékot megkaptam!

Én csak hálával TARTOZOM... Részvényemmel

nem játszanak akár Megnézhetem a KELERNÉL

Életbe se kerestek régebben senki útán,úgyan

OTT VAN-E A KELERNÉL A RÉSZVÉNY.

Volt ilyen valaha is személyenként leválogatják??

Mindenki azt mondta az elején szoci barátaim lásd

beöntik a közös kalapba ahogy régen csinálták,

Hát bizony ez nem úgy lett.
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 13:26
Előzmény: #4204  HPeter76
#4205
kaptunk egyenlegközlőt,a múlt héten megkaptam én is és sokan!A saxo bankos témáról van már szó,ugye tudod Albi?Neked is van ott valamid?
HPeter76
HPeter76 2016. 07. 19. 13:23
Előzmény: #4203  Törölt felhasználó
#4204
Helló Maggi Úr..

-Ja értem már azért nem EGYENLEGlapoztak..

-IGAZ ELKEZDTÉK,ÚGY LÁTTÁK FELESLEGES....
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 13:18
Előzmény: #4202  BudFox
#4203
beszéltem eqilorral,kb.jövő héttől fognak időpontegyeztetés céljából felhívni mindenkit!Pesten lehet intézni az utalást,vagy aki akarja ott is maradhat!
BudFox
BudFox 2016. 07. 19. 13:02
Előzmény: #4201  BudFox
#4202
még semmi hír az oldalon...

hány embernek van amúgy Saxo bankos dolga bennt ?
BudFox
BudFox 2016. 07. 18. 12:17
Előzmény: #4200  tchongee
#4201
Köszönjük, és nektek is sok sikert..

Talán abban van a különbség hogy a quaestor brókercégénél egyetlen egy forint , részvény sem tűnt el.
viszont az egész céget elkaszálták, igy ez is ment a levesbe..

a buda-cash -nél meg lenyúlták a részvényeket...

de majdcsak megoldódik, a ti ügyetek is.
tchongee
tchongee 2016. 07. 18. 09:48
Előzmény: #4199  BudFox
#4200
Kedves sorstársak valahol irigykedve olvasom bejegyzéseitek én/mi Buda Cash károsultak egyetlen ft ot sem kaptunk még vissza kb 25 millás részvény befektetés után...sok sikert nektek....
BudFox
BudFox 2016. 07. 18. 09:41
Előzmény: #4198  Törölt felhasználó
#4199
SAXO bank :

Most hívtam a PSFN -t

MA délután, vagy holnap délelőtt rajt lesz a honlapon hogy mit kell tennie annak akinek még nem adták vissza a SAXO bankos pénzét.

aki előbb meglátja írja mán' ide le, köszi.

remélem a végére járunk már végre a dolognak...
Törölt felhasználó 2016. 07. 17. 06:28
Előzmény: #4197  BudFox
#4198
köszönöm minden forumozónak a segítséget ! 1 év 4 hónap után közjegyzős meghatalmazással visszakaptam a pénzem és a részvényeimet ! mindenkinek jó trade-elést !
BudFox
BudFox 2016. 07. 15. 16:34
Előzmény: #4196  _Gabor_
#4197
Üdv

Én is kaptam egy SAXO bankos egyeneleg kimutatást - szerencsére kicsivel több pénz maradt a számlámon mint amire én számítottam - az van még odaírva hogy érdeklődjek a kifizetés mikéntjéről.

Szóval ezt a számot kell hívni amit megadtál ?
vagy a PSFN -t ?

hétfőn majd ráérek..akkor intézkedem..
_Gabor_ 2016. 07. 12. 17:38
#4196
Quaestornál számlapénzem van. link +36 (1) 321-0116-on azt mondta, egy hölgy, hogy folyamatosak a kifizetések, de ha ide írok egy emailt,idopont@qepfa.hu, lehet, hogy gyorsabb lesz. Tegnap időpontot kértem, 2 óra múlva, hívtak, ma már ott is voltam egyeztetésen. 8 munkanapon belül utalják a pénzt.
Törölt felhasználó 2016. 06. 21. 17:20
Előzmény: #4194  Törölt felhasználó
#4195
Én is kíváncsi vagyok hogy csak a kp-t vagy mindent ki fizetnek 1:1-ben ?
Törölt felhasználó 2016. 06. 21. 12:02
Előzmény: #4193  BudFox
#4194
Kiváncsi leszek hogy a kp-t hogy fogják kiadni.

Remélem nem kell elutalni az equilor-hoz hogy onnan majd a saját számlámra tovább utalhassam...

Itt is levesznek majd mindenkit (Q ép fa) egy transzfer és átutalási díjjal? Jó kis bevételforrás...
BudFox
BudFox 2016. 06. 20. 21:24
Előzmény: #4191  grafi
#4193
Na végre !!

tavaly márciusa óta tartoznak a Saxo bank-os eqtrader -es dolgokkal..

már csak 1 hónap és kezdik kifizetni :_)
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 20:54
Előzmény: #4190  Törölt felhasználó
#4192
grafi 2016. 06. 20. 20:42
#4191
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 13:28
Előzmény: #4179  Törölt felhasználó
#4190
Múlt héten is azzal hitegettek hogy a zárolás utáni Saxo-s mozgásokról valalmi leveleket küldtek ki az érintetteknek.

Ha valaki kap ilyet írja meg legyen szíves, mert egyéb tájékoztatást nem adnak.

Közleménnyel hitegetnek már februr óta...
Hazug egy banda...
BudFox
BudFox 2016. 06. 13. 13:21
Előzmény: #4187  Törölt felhasználó
#4189
biztos taxisgyuszi volt .-)))

Én akkor is a jobboldalra fogok szavazni...csak még majd eldől hogy a 2 párt közül melyikre...
Mikieger85 2016. 06. 13. 13:04
Előzmény: #4187  Törölt felhasználó
#4188
Mocsokság!

Egy gyors kérdés: az elmúlt hónapokban nemigen értem rá "quaestorozni", kiadták már a részvényeket? Nekem beragadt pár papírom, amikről osztalékfizetési levelet is kaptam, persze nem a felszámolótól. Ergo VALAHOL megvannak a részvények és az osztalék is, kérdés, mikor, hogyan lesz ebből valami?

Anno hiányosan adtam be a kérelmet, mert nem volt meg a szerződés, de ezekszt névvel-címmel tudják, hogy mim van náluk, esetleg küldhetnék a cuccot...
Törölt felhasználó 2016. 06. 13. 11:39
Előzmény: #4186  BudFox
#4187
link
link

csak a fidesz ))
BudFox
BudFox 2016. 06. 06. 10:19
Előzmény: #4185  -bubu-
#4186
gondolom amúgy...nem kell ídeírnod....

pártállástól függetlenül azonnal le kellett volna csukatni mindenkit aki hozzáférhetett dokumentumokhoz, számlákhoz, stb...

Kicsit Sztálinista lett volna - biztos sokan azért vádolták volna őket - akkor meg hogy : még semmi sem biztos, erre mindenkit lecsuktak, magával rántva mindenkit...stb...

de akkor is..
-bubu-
-bubu- 2016. 06. 06. 09:54
Előzmény: #4183  BudFox
#4185
"DE mi a faxért nem csukták le akkor, aznap reggel 10 órakor mikor kirobbant a botrány ? "

ez komoly kérdés??? :o)

nem fogom ideírni a választ de szerintem ki tudod találni Te magad is
BudFox
BudFox 2016. 06. 06. 08:49
Előzmény: #4183  BudFox
#4184
Volt nekik valami Lichtentsteini offshore cégük is..lehetett olvasni valahol a neten, gondolom oda, meg már onnan is mindenfele tisztára mosták a pénzt, vagyont...
BudFox
BudFox 2016. 06. 06. 08:47
Előzmény: #4182  -bubu-
#4183
Hát ez kész...... :D

DE mi a faxért nem csukták le akkor, aznap reggel 10 órakor mikor kirobbant a botrány ?

Legalábbis én, ha a főügyész lettem volna, vagy a főnyomozó, azonnal behozattam volna legalább egy elbeszélgetésre, meghallgatásra...

a házához, háza elé meg pláne kirendeltem volna egy rendőrautót - megfigyelő autót ahonnan mindent szemmel lehetett volna tartani és beavatkozni...

A tévében anno elmondta a szomszédja hogy egyik éjjel nagy teherautók érkeztek és kipakolták az egész házat :D
-bubu-
-bubu- 2016. 06. 06. 08:35
Előzmény: #4181  Törölt felhasználó
#4182
Kamu luxusórákat hagyott a rendőröknek Tarsoly
2016. június 6. 08:24
nyomtatás

Csak hamis luxusórákat és pár kacatot hagyott házában Tarsoly Csaba volt Quaestor-vezér a házkutatást végző rendőröknek, miután abban a két hétben, amíg szabad lábon védekezhetett, gyakorlatilag minden értékes vagyontárgyat sikerült kimenekítenie otthonából - tudta meg a Blikk a birtokába jutott nyomozati anyagokból.

Portfolio Tanácsadó Központ - A jövő lehetőségei itt kezdődnek. Vagyon - profi megoldások

A lap információi szerint a Tarsoly házában talált luxusóra-gyűjtemény egy óraszakértő megállapítása szerint hamis volt, a gyűjtemény darabjai tízezer forintot sem értek, holott Breitling, Rolex, Phillipe Patek márkájú órák is voltak köztük.

Az alatt a két alatt, amikor Tarsoly Csaba szabadlábon védekezhetett, sikerült minden értékes vagyontárgyat kimenekítenie otthonából: a szomszédok szerint egyik éjjel teherautókba hordták a holmikat. Emellett Tarsolyéknak egy XII. kerületi luxusvillája is volt, amit a botrány kirobbanása után átjátszottak ismerősöknek, bár a nyomozók azt is zár alá vették, mivel úgy vélték, hogy a vagyonelkobzás meghiúsítása miatt cserélt gazdát az ingatlan.

A volt Quaestor-vezér bankszámláján is csak pár millió forintot találtak a rendőrök, holott azt korábban is tudni lehetett, hogy több mint egymilliárd forintot vett ki Tarsoly a Quaestor házipénztárából. Arra a kérdésre, hogy mit csinált a pénzzel, Tarsoly azt felelte, hogy Győrbe vitte az ottani "ügyvezetőkhöz", ennél több információt azonban nem árult el.
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 08:20
Előzmény: #4175  Shabani
#4181
"Miért csak elölegezze? Vállalja át az összes veszteséget és fizesse ki!ezt tette a kötvényekkel is. "

Ne legyél már ennyire naiv.
A kárrendezési alap összesen 35 milliárd körüli összeget fizet ki és hivatalosan 44,5 milliárd forintos vagyont zároltak.
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 08:07
Előzmény: #4179  Törölt felhasználó
#4180
Nekem nem volt olyan ügyletem amit kiütöttek a zárolást követően.

Kp-mat várom vissza a Quaestortól, ami a Saxonál volt fedezet.

Közzététellel hitegetnek de semmi sem történik.
Törölt felhasználó 2016. 06. 05. 20:45
#4179
Én nem kaptam semmiféle levelet,azt sem tudtam-pedig többször kérdeztem,levélben,email -ben a certifikátról-OTPTS03 pedig tavaly 3.hó 25.-én kiütötték,és több mint 1 évig náluk volt már.
Megint megkérdezem:van,volt vnek kiütött certi?
Esetleg tud vki ilyenről?
Köszönöm!
R00 2016. 06. 03. 07:54
Előzmény: #4177  Törölt felhasználó
#4178
Törölt felhasználó 2016. 06. 02. 07:40
Előzmény: #4161  Törölt felhasználó
#4177
Saxo-ról még azt sem tudjuk mennyit nem akar kiadni.

A felszámoló még arról sem tájékoztat hogy miért nem adja ki ezeket az eszközöket.

Lehet hogy régóta a Quaestor nál van minden eszköz de szórakozik még egy kicsit.

A TEBESZ szerint elkülönítette már régen a Quaestor a vitatott összeget amin a Saxo val vitatkoztak, azaz minden feltétel adott ahhoz hogy megállapodjanak a Saxo-val.

Persze minket erről nem tájékoztat a felszámoló csak nagyokat hallgat mert egy állami bérenc...
BudFox
BudFox 2016. 06. 01. 15:39
Előzmény: #4175  Shabani
#4176
Nem fogja megelőlegezni nekünk ezt a pénzt az állam/felszámoló...sajnos...attól tartok..

úgyhogy 1- 1.5 év szerintem amíg visszakapjuk...

még szerencse hogy én is csak "próba" pénzt tettem akkor a számlámra....

együttérzek azokkal akiknek sok pénz áll benne :-(((
Shabani
Shabani 2016. 06. 01. 09:46
Előzmény: #4169  BudFox
#4175
Miért csak elölegezze? Vállalja át az összes veszteséget és fizesse ki!ezt tette a kötvényekkel is.
Törölt felhasználó 2016. 06. 01. 09:24
Előzmény: #4173  Törölt felhasználó
#4174
Levelet kapnak akiknek zárolás után mozgásuk volt a Saxo számlán.

Jó lenne tudni mi van benne.
Törölt felhasználó 2016. 05. 27. 18:52
#4173
Van volt vnek barmilyen certi amit tavsly a zarolas utan kiutottek
Törölt felhasználó 2016. 05. 24. 07:40
Előzmény: #4169  BudFox
#4172
Már bocsi de arról egy szó sem esik a cikkben hogy a Quaestor felszámolója pereli a Saxo Bank-ot.

A Buda Cash felszámolója pereli a Saxot, de a Quaestoros felszámoló nagyokat lapít Saxo ügyben.
BudFox
BudFox 2016. 05. 23. 20:54
Előzmény: #4170  szigma
#4171
szerintem a Dán, meg a nemzetközi törvényeket vizsgálták, meg eddig tartott a perre való felkészülés...
szigma 2016. 05. 23. 20:05
Előzmény: #4169  BudFox
#4170
De mire vártak 14 hónapig?
BudFox
BudFox 2016. 05. 23. 16:38
Előzmény: #4168  Törölt felhasználó
#4169
Már hónapokkal ezelőtt mondtam hogy a felszámoló be fogja perelni a SAXO bankot...

úgylátszik még csak most lett belőle per :

link

Akkor már csak éveket kell várni gondolom hogy a pénzünket megkapjuk....
Az állam megelőlegezhetné igazán.....de ilyen csak a mesében van gondolom..
Törölt felhasználó 2016. 05. 19. 15:23
Előzmény: #4146  Törölt felhasználó
#4168
Belenéztem a Kurázsi szabályzatába.

Több a költsége mint a várható kincstájegyek hozama...

Azaz biztos hogy csak negatív hozammal tud szerepelni, amig ilyen alacsony a kincstárjegy hozama.

Minden egyes nappal csökkenni fog az árfolyama...
Törölt felhasználó 2016. 05. 14. 16:31
Törölt hozzászólás
#4167
Törölt felhasználó 2016. 05. 14. 16:30
Törölt hozzászólás
#4166
BudFox
BudFox 2016. 05. 14. 16:16
Előzmény: #4164  gyula1971
#4165
nekem volt a számlámon Quaestor részvény....de eladtam a kivezetés előtt..
olyan 225 Ft volt emlékeim ha nem csalnak.
gyula1971
gyula1971 2016. 05. 13. 18:30
Előzmény: #4146  Törölt felhasználó
#4164
Quaestor-részvény legutolsó árfolyama hol látható?
Törölt felhasználó 2016. 05. 13. 17:03
Előzmény: #4162  Törölt felhasználó
#4163
Szia!
Én is megkaptam, de én nem kereskedtem tavaly egyáltalán, csak egy kis osztalékot kaptam, de abból már le van vonva az adó külföldön és kettős adózás tudtommal nincs, így nem is foglalkoztam vele. Szóval meg vannak az eszközök, ha osztalékot is kaptam, bár mint ahogy olvashattál lentebb a linkekben a felszámolási csalásról lehet, hogy eladják őket és összemossák a negatív egyenlegű számlákkal. Agyrém.
Törölt felhasználó 2016. 05. 13. 12:24
Előzmény: #4156  Törölt felhasználó
#4162
Azért az jó hogy a felszámló az adóigazolást megküldte késve a SAXO-s ügyletekről, de azt nem írta hogy visszakapjuk e az eszközöket vagy sem.

Akkor most bevallandó vagy sem az igazolás tartalma?

A kártalanítást ugyanis tudtommal nem kell bevallani.

Lapítanak mint nyúl a fűben, pedig ezek szerint jogi eljárások vannak folyamatban.
Törölt felhasználó 2016. 05. 12. 18:51
Előzmény: #4158  Törölt felhasználó
#4161
Én még nem láttam olyat, hogy egy felszámoló a publikus lakásában lakna.

Topik gazda

Keszthely
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek