Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:32
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#340
madmax!
A moderátor ,majd értékeli angol tudásodat!
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:32
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#339
Mary!
Te még tőzsdézel, vagy teljesen ráálltál a devizára?
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:31
#338
Te tőzsdézel?
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:31
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#337
DLPH, igazad van, jól összefoglaltad, gratulálok.
Madmax provokálásra kitalált személy. Angolul természetesen tud, a rengeteg értelmetlen mondat is csak provokáció.

Fel van építve itt a kormány bértopikolóinak rendszere, madmax csak egy eleme.
A polfórumba írni értelmetlen és céltalan. Persze megálni nehéz, mert annyira dühítőek hozzászólásaik. Ez sajnos azt jelenti, hogy a stratégiájuk kiváló.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:31
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#336
Kordagyurka nem rólad írt egy számot ?
Ja nem. Az lédi em vót.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:30
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#335
Rendben, megegyeztünk. Csak egy apró kis példa. A kódolás. Még ebbe a semmitmondó válaszba is bekódoltál egy manipulát.
Azoknak, akik sokat olvasgatták a véleményedet.
"Én, mint baloldali". Az a jó, amikor ez nem hangsúlyosan szerepel, csak úgy mellékesen, mint mondjuk a világ legtermészetesebb dolga.Csakhogy ez nagyon fontos.Tudniillik úgy vagy te baloldali, pontosabban gazdáid,hogy sehogy. Ezzel sok szavazat megvan 1990-óta, ezzel a szerepcserével, mára már nagyon elfajult.

Gazdáid egy kőkemény jobboldali szűk multinacionális vagyonos réteget kiszolgáló, hazájukat, népüket semmibe vevő banda.
Jobboldali. Kőkeményen.
De amíg a sok szavazni éhes birka zsigerből balra szavaz, ez is hoz a konyhára. Még élnek
néhányan, akik emlékeznek VALÓBAN JOBBOLDALI pártok regnálására hazánkban.
Reflexszerűen szavaznak balra. Ez is hoz a konyhára nem kevés szavazatot.

Ennyi. Ende. Fine. Konyec. Vége. The end.
Pápá maxi, magaddal beszélgess, vagy keress mást.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:30
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
Mary_m a tőzsdén nem csapatszellem van, hanem csordaösztön...sajnos...de néha szerencsére...
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:28
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#333
látom a tőzsde sokatoknak nem úgy hoz, mint szeretnék. talán ha összefognátok, és odafigyelnétek a hozzá jobban értő emberekre, kicsit hatékonyabbak lennétek. De hát ez magyar hon, csapatszellem az kanyi. Pedig a saját érdeketek lenne....
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:23
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#332
Hol kell jelentkezni bértopikolónak? Református vagyok. Én egy 1600 EURo/monra gondolnék. Választási győzelem esetén szivesen vezetném a Vám és Pénzügyőrség munkáját országosan.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:23
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#331
Kedves DLPH !

Csodálattal vagyok irántad, főleg amit a devizákkal összepipeskedsz, az már tanítanivaló.
Egy kérdésem lenne : Hol kell bértopicolónak jelentkezni ? Mióta ugyanis besszbe fordult a piac, nem sok babér terem a magamfajtának.
Zagyvaságokat írni nagyon tudok, és ha még fizetnek is ezért az már komoly..
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:20
#330
köszönöm a válaszodat,ám nem hinném,hogy olyan viszonyban lennénk,hogy engem öcskösözz.Nem tudok rólad leállni,mert rád sem álltam,de az amit te csinálsz címkézés lásd tegnap:Sötét vagyok,fejben,lélekben,akkor sátánista vagyok?Ez milyen gondolkodás?Én mint baloldali sosem címkéztelek.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 11:09
Előzmény: #328  Törölt felhasználó
#329
Szevasz Madmax !

Bértopicoló vagy. 100 %. Ezt lényegében senki sem hiszi el itt, teljesen indifferens a számomra, hogy ki mit hisz el itt.
Tehát nem ezért mondtam, hogy másokat meggyőzzek, hanem csak neked így négyszemközt.Kb 1 hónapja semmilyen politikai totyikba nem írok. ennek láthatóan 2 tünete bontakozott ki a bértotyikolók közt (továbbiakban BT). Egyrészt személyesen engem provokáltok. Megállás nélkül, fantáziadús formákban. Másik oldalról elszabadult a pokol, mivel szerény kis személyem nem köt le erőforásokat a BT-k között, ezért néha egy-egy energiaszinttel magasabbra kerülve bomlasztotok, Orbánoztok, fekete-fehéreztek, náciztok, vagy épp telefirkáljátok idegen nyelven a fórumot.
Hogy miért vagy te elvetemült BT?
A helyzet az, hogy visszanézve szinte mindent amit mondtál , ennek a világon semmi értelme. Amit csinálsz, értelmetlen marhaság. Kivéve egyetlen esetet, te is BT vagy. Csak ebben az esetben van értelme annak amit csinálsz.
2. vari, nem vagy BT, hanem egy akkora idióta, amekorrát nagyítóval is nehéz találni.

Nos, szerintem ez nem igaz.
Bármily hihetetelen is egy behelyetteített ok egy problémába, ha attól logikusak a folyamatok, akkor az az ok. Bármily meglepő is.Csak így logikus maxi.

Ügyes húzás ez az angol nyelven írogatás. A "nagy" magyarokból a "magyar" magyarokból értelemszerűen ez nemtetszést fog kiváltani, és áll a bál, kész a vitatenger, lehet dolgozni. Szóval tartani a környezetedet, érveket kicsikrani másoktól, vitát gerjeszteni, mert csak egy vitában lehet újra és újra leírni ugyanazt, elismételni ezredszerre is indoklás nélkül a szokásos PR szövegeket.

Nem indoklom meg, olvassa el Madmax összest bárki, aztán eldöntheti. Ilyen gondolkodásra képtelen, demagóg, ugyanazt rikácsoló érvek nélküli folyamatosan provokáló hsz-írót lehet találni, de nehéz.

Ami zavart az angolozásoddal kapcsolatban, már egyszer leírtam. Nem érdekel ha nem érted. Egyébként ez sem igaz, pontosan érted. Hiszen fentebb írtam mi célt is szolgál ez.

A Tavistock intézetben már akkor kitalálták ezt a módszert mint a manipuláció egy igen egyszerű de hatásos formáját, amikor téged még csak nem is terveztek.

Ha elég sokszor elismételsz valamit, bármily képtelenség is, végül az emerek "elhiszik".
Egyik kísértletük során kellően ingerszegény környezetben ismételgették hangosbemondón az egyik "páciensüknek", hogy "majom vagy". Néhány hónap múlva úgy viselkedett. Ez egy pszichiátriai "kutatóintézet" volt anno. De mindegy.

A lényeg , tudom mit csináltok és miért.
Leszállni rólam öcskös, mert nagyon a bögyömben vagy. Mással foglalkozz.
Vannak itt elegen, akik szóbaállnak veled.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 10:16
#328
Tehát kérlek mondd el,hogy jobban megértsem,mi volt a bajod tegnap az angollal?
pampa 2007. 08. 19. 09:40
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#327
Ez jó! Nagyon jó.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 09:37
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#326
Nem fanyalgás ennek a "suzukinak" a gyártója is kiszivárogtatta, hogy a motorban csak négy henger van úgy hogy 6 hengeresnek írta a prospektusban, de csak négy hengeres a blokk, de abból kettő nem működik, mert kettővel is mozgásképes. Ettől a "suzukitól " nem vagyok hanyatt esve, mert 50 % hitelre vettem, s fél év után kiderült, hogy a 4 %- os thm az 24 %, csak nyomdai hiba miatt a hengerek számához írták a plusz kettőt nem a THM- hez.
ettől essél hanyatt te, de nekem nagyon nem tetszik.
pampa 2007. 08. 19. 09:20
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#325
És mit értessz a "megy" alatt?
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 09:18
#324
Igen,mehetne jobban is,de végre megy az Ország.
pampa 2007. 08. 19. 09:08
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#323
madmax

Te tényleg el is hiszed hogy most jó irányba mennek a dolgok?
Ezt most komolyan kérdem,tényleg érdekelne.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 09:05
#322
Ez a tipikus magyar.Fanyalgó,ha ez van lehetne jobb,ha van Suzukim,miért nincs BMW-ÉM?Ha másnak van családi háza én miért élek a rózsadombon?És a minimálbér miért nem 340000-forint már?Mindent csak a politikától várunk.
Törölt felhasználó 2007. 08. 19. 09:00
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#321
El sem merem képzelni, milyen lehet az amikor nem jó kézben van.
Mindenstre jobb kézben is lehetne.

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek