Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 01:00

PANNERGY  

Közkívánatra.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
cyb6
cyb6 2013. 05. 12. 09:49
#82640
nem kell beszarni. kis cegbol (szentlorinc) nagy cegge probalnak valni egy penzigenyes bizniszben (furo, meg aki iranyitaja, talalnak-e vizet, ha igen milyen kozeten kell atverekedni maguk, ha megvan kiepeteni a rendszert stb.). ezert kell a sok hitel, meg EU-s tamogatas meg tozsdere vonulas stb. ezeket viszont meg is kapjak. politikai hatszel megvan, trendi uzletag megvan. projecteket elkezdtek es befejeztek. turelem kell. en sem ertem a 340-et, de 10-13 mill-es forgalomnal tul sok dolgot nem kepzelek hozza (es ez egy jo nap volt). 1-2 mill-es pufferkbol nem vonnek le komoly kovetkezteteseket. az viszont biztos, hogy 340-ert olcso. es nem nem lesz holnap occaz se keccaz. hosszutavu befektetesnek viszont jo (nem most fognak csodbemenni). az energetikai kiiras meg sztem nekik kedvez. lakotelepekkel uzleteleni pedig nem orom, de eleg nagy piac valljuk be. ja es a pozim: van reszvenyem 900rol es van 340rol is. nem parazok, nem dobalok, kivarok.
humika 2013. 05. 12. 09:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#82639
Janika, Janika, Janika....
Törölt felhasználó 2013. 05. 11. 22:21
Törölt hozzászólás
#82638
kroni24 2013. 05. 11. 20:56
Előzmény: #82636  Törölt felhasználó
#82637
link Ezért esik,és a zuhanás csak most kezdödik!Mutyizik a kormány,és ráteszi majd a kezét,és akkor már WC papirnak sem lesz jó!
Törölt felhasználó 2013. 05. 11. 19:26
Előzmény: #82632  Törölt felhasználó
#82636
2013. január 24. - 13:05
Önkormányzattal üzletelni kész csőd. Ormányék egy tollvonással beszabályozzák az árakat hatóságira és viszlát. Ki akar befektetni így ebbe a cégbe???
kajako1

2013. január 24. - 19:23
Az önkormányzat a befektetőknek rossz ómen. Nem korrektek csórók és hatalmi szerepet akarnak gyakorolni.
kajako1

2013. január 17. - 14:20
Ki lesz szolgáltatva a cég az önkormányzat kénye kedvének. Ettől fél minden befektető. Van rá példa mit tudnak művelni partnereikkel. Ormány féle rezsi csökkentés és az energia cégek minimális nyereséget képezzenek. Hol itt az üzlet????
kajako1

2012. december 20. - 09:37
A polgármester kihangsúlyozta hogy fűtésre csak bizonyos hőmérséklet felett alkalmas és csak a h.meleg vizet váltja ki. Fizetni persze nem fognak mert ez egy bevet szokás stb. Rövid örömködés lesz csak ha beindítják a próba fűtést. Azt is 24.-éig kéne de szerintem január eleje lesz belőle szokás szerint, addig meg nyomják lefelé hogy tudjon valamennyit emelkedni. Remélem nem így lesz de benne van a pakliban. Sok sikert mindenkinek aki benne van.
kajako1

2012. november 15. - 08:04
Nem árt óvatosnak lenni mert az önkormányzattól függ nagyban a cég és az nem megnyugtató. Emelkedés nem nagyon várható de egy szervezett kiszúrás az igen. A Miskolci polgármester nem egy befektető barát emberke. Kiszúrnak a Pannival.
kajako1
Jelzés a moderátornak

(#71851: kajako1) | válasz erre | 2012. november 15. - 08:15
Az, hogy mennyire nem értesz semmit elárulja a beírásod meg az, hogy az E-Starban csücsülsz. Nem tűnik fel, hogy amit írtál az duplán igaz az E-Szarodra??? Az ilyenek miatt használhatatlan a fórum. Értelmes emberkéknek való.
Tök hülye vagy és ráadásul még szorgalmas is. Ez így már nagyon kártékony.
decis
jarisz 2013. 05. 11. 18:53
Előzmény: #82628  Törölt felhasználó
#82635
Szemetesbe.!!!
humika 2013. 05. 11. 14:33
Előzmény: #82633  humika
#82634
Janika is igen a forum esze és igen is írjanak róla
humika 2013. 05. 11. 14:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#82633
Okoska! Ha annyi papirod lesz mint nekünk van , akkor osszad majd az észt, ha meg nem tetszik, akkor lehuzhatod a szemeteidet
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 22:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#82632
Onnan tudom hogy olvasom ezt a szemetet amit írogatsz. Én mindenkit tisztelek aki viszonozza. Sosem szólítottalak meg főleg nem ilyen alpári stílusban. Mire jó ez a stílus.. hülye idióta ,stb... Mi bajod Janikával?... hahaha....én szóltam érte hogy te mit írsz? Kis stílű vagy az a bajod, nem az enyém mert engem mulattat. Azért meghívnálak szívesen a környezetembe de csak azért hogy lefagyjon az arcodról a szemtelen mosoly és lásd hogy megy az igazi tőzsdézés és kik mennyire értenek HOZZÁ. Talán utána nem írnál ilyen badarságokat látatlanba másokról. Nem haragszok de vedd lazábbra a dolgot és hülyéskedés közben is jól eltelne az idő a topikban nem ütné fel a fejét ez a baszogatós stílus. Nem tudhatjuk ki van a másik oldalon.
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 20:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#82631
Mint közöltem volt, nem állok le vitázni egy bizonyos szellemi szint alatt lévőkkel. Csak annyit, hogy ez egy szabad fórum, abba a topicba írok amelyikbe kedvem van még részvény nélkül is, mert én időben kiszálltam, és majd vissza veszem amikor jó belépőnek ítélem meg.:) Te meg csak idegeld magad hogy beragadtál, de ne köss bele mindenkibe, mert kitiltanak fórum rombolásért, offolásért.:)
Ja és nem vagyok a barátod! Próbálj megnyugodni a hétvégén.:)
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 20:43
Törölt hozzászólás
#82630
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 20:33
Törölt hozzászólás
#82629
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 20:29
Előzmény: #82627  jarisz
#82628
Hát te nagyon ciki vagy , na a magad fajtáról írtam . Nem ciki ezeket írni,hát persze hogy nem . Onnan lentről nem is látod miket írsz. És te tőzsdézel????????!!!! Bátor vagy!! Aúúúúúú ez szinte fáj olyan nevetséges vagy. Ilyen alkalmazottam lenne már rég kivágtam volna.
jarisz 2013. 05. 10. 19:58
Előzmény: #82623  Törölt felhasználó
#82627
SzEMETESBE, ennyit írjatok a majomnak,vagy ugorjátok át. :-) :-)
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 19:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#82626
Nem tudni a tutit de itt nem arról van szó már régen. Önérzeteskedsz ha olyan hangnemben válaszolnak ahogy te cikized le a másikat. Nem arcoskodok de kezd kialakulni a hülye gyerek stílus hogy ki ír sértőbbet a másikra. Én még egy ilyen sötétségre sem tettem sértő kifejezést nem hülyéztem le stb. Azért ez a párbeszéd eléggé nagy primitívségre vall. Szerintem ez egy nyilvános fórum és nem hiszem hogy amit hülyéskedek az sértő lenne rád nézve meg a többi alpári hasonmásodhoz. Látom ha nem emelkedik a papír egyeseket nagyon megvisel és furán vezeti le. Na mondjuk ez engem nem tud zavarni csak megemlítettem. És mondjuk ebben a szakmában a nyomomban sem jöhetsz ezt hidd el nekem és kár ezért megint valami ordenáré szöveget szerkesztened,bár örömmel olvasom a magfajta emberkék /kritikáját/ .. mulattat.
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 18:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#82625
Mondjuk a kulturált fórumozást sem igazán lehet megtanulni, ez vagy magától jön az ember intelligenciájából, vagy ilyen primitív beírás sikeredik mint a tiéd. Nem gondolom hogy ezzel észt osztanék, hogy leírom eddig az jött be amire tippeltem. Vagyis csak majdnem, mert ma a végét kicsit felhúzták... Olyat pedig sehol sem olvastam, hogy csak az írhat ide, akinek élesben is van ebből a részvényből. A "Vilikére" pedig nem is reagálok, ez a primitívséged netovábbja. Megsúgom a "Vili-bá"-val közelebb kerültél volna a valósághoz kisfiam! De részemről nem szeretnék a továbbiakban semmiféle szájkaratékba belemenni a magadfajta hülyegyerekekkel, átlépem a beírásaidat, de a véleményem továbbra is le fogom írni amikor csak úgy van kedvem, még ha ez nem is tetszik nektek hatalmas bukóban levőknek.
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 18:10
Törölt hozzászólás
#82624
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 18:02
Előzmény: #82619  jarisz
#82623
Látom kezd tele lenni a topik a magadfajta modortalan emberkékkel. Vonzod az igénytelenséget. Szeretem a magadfajta okoskákat ahogy puffognak. Kis halacska vagy te nagyon ezért kár érdemleges hírt keresgélned. Azt sem tudod mi folyik most a cégnél. Látod milyen megvezethetők vagytok, egy két baromságra már szavaztok és feszengtek ennyire látjátok át a dolgokat hogy ezeken leálltok lamentálni. Majd gondolod hogy beírja nektek az ember a tutit. Erre nevetnem kell.Hahahahahahaaaaa. Jó kereskedést már ha tudod mi az .
koati
koati 2013. 05. 10. 17:31
#82622
SZERINTEM AZ OPNI-BÓL SZALAJTOTTÁK
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 17:29
Törölt hozzászólás
#82621

Topik gazda

gazmer36
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek