Topiknyitó: Hathor 2022. 09. 18. 22:33

OTP Trollmentes topik  

Mivel igény van rá a fórumon nyitottam egy új OTP topikot, aki akar ír ide.
Lakás, ingatlan topikom troll mentes lett a moderálásom mellett, és az egyik legpörgősebb topik lett.
Írjatok ide, ha van kedvetek.
Hasznos fórumozást!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hedgehanter 2022. 09. 21. 08:57
Előzmény: #294  Majszek
#300
Mi volt ami miatt tartottad egyebkent (hacsak nem 3 hete vetted kb)? A vilagban jelenleg 5 rossz hirre jut 1 jo ami nem igazan kedvezo semminek es senkinek, nehogy egy magyar banknak. :)
Hathor
Hathor 2022. 09. 21. 08:51
Előzmény: #296  Hedgehanter
#299
Mondhatni felesleges cseveges es troll mentesek probalunk maradni. 
Klarissza48 2022. 09. 21. 08:40
Előzmény: #295  d_mode
#298
Az euro mád 403  a dollár már 407 😪
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 21. 08:34
Előzmény: #292  Hathor
#297
Mára várom a 8350-es tesztet, ott eldőlhet mára folytatás.
Hedgehanter 2022. 09. 21. 08:33
Előzmény: #290  pengecske
#296
Jo reggelt, azoke akik nem akarnak politikai vitakat/commenteket olvasgatni, csak TA, meg OTP-vel kapcsolatos temakat (nyilvan valahol a politika is ide tartozik de nem ugy ahogyan a masikban volt). :)
d_mode
d_mode 2022. 09. 21. 08:32
#295
Putyin részleges mozgósítást jelentett be ,ez rossz hír,mert a háború fokozódik.
Részvények esni fognak.
Majszek 2022. 09. 21. 08:32
Előzmény: #288  csabcsa
#294
Én a tegnapi nap után már merek mondani semmit.
Kíváncsi leszek a mai Putyin beszédre meg az esti FED kamatemelésre, és ha egyik sem lesz pozitív hatású akkor én úgy döntöttem, hogy csütörtök reggel dobom a papírt.
Lesz rajta mínusz, de úgy gondolom hogy ha ezek a most közelgő információk negatív hatással lesznek a részvényekre akkor most ez átüti a Covid alsó határát.
Később pedig megpróbálom jó áron visszavenni és behozni az esetlegesen most kialakult mínuszt.
Bízok benne, hogy talán jóra fog fordulni a helyzet és megindul felfelé.
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 21. 08:31
Előzmény: #289  mzoli
#293
Én az őrület folytatását gondolom, enyhe mínuszos kezdéssel, főleg az alábbi hír miatt is.
"Szerda reggelre virradóan Vlagyimir Putyin orosz elnök bejelentette, hogy az ukrajnai konfliktus miatt részleges mozgósítást fog elrendelni hazájában."
Hathor
Hathor 2022. 09. 21. 08:31
Előzmény: #291  balentum
#292
Otp napos szintek nalam:
https://kepkuldes.com/image/ifpFuV
balentum
balentum 2022. 09. 21. 08:30
Előzmény: #288  csabcsa
#291
https://invst.ly/z01du
RSI alapján még mehet lefelé egy kicsit aztán fordulnia kellene. Ha nagyobb esés lesz az már a 8K törését is jelentheti.
pengecske
pengecske 2022. 09. 21. 08:27
#290
Jó reggelt mindenkinek! Ez a topik a shortosoké? vagy a Longosoké? vagy itt mi a szitu? Sikeres kereskedést mindenkinek!
mzoli 2022. 09. 21. 08:26
Előzmény: #288  csabcsa
#289
Lehet hogy esni fog az eső :))
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 21. 08:24
#288
Ki mit jósol a mai napra?
guantanamo
guantanamo 2022. 09. 21. 08:06
Előzmény: #285  Hathor
#287
vissza is lett húzva egy darabig
Beze
Beze 2022. 09. 21. 08:04
Előzmény: #285  Hathor
#286
Lehet ennyire félnének az 1% emeléstől? Mondjuk akkor valóban nem kicsit lenne pánik. Szerintem pont emiatt nem meri meglépni a fed. 
Hathor
Hathor 2022. 09. 21. 07:59
Előzmény: #284  Beze
#285
Nekem fura, hogy FED elott igy beverik a piacot, ez csel jelleg, stop kiveres.
Meglátjuk 
Beze
Beze 2022. 09. 21. 07:56
Előzmény: #283  Hathor
#284
50 bázispont a puha landolás miatt :) :)
Hathor
Hathor 2022. 09. 21. 07:49
#283
Ma este FED addig szerintem kivaras lesz itt ma OTPben, tegnapi zaro talan nem esik el.
Erdekes lenne egy FED sved csavar a piacoknak. Most, hogy elore bevertek este, nrm biztos hogy az lesz a folytatas.Nezzunk egy esetleges kontra elmozdulast fel FEDre, hogy nezne ki.
Zaszlo szeru mozgasban forditott fej-vall. Akinek van long, most talan erdemes megvarni FEDet, bar van kockazata.
https://kepkuldes.com/image/if57w3
Törölt felhasználó 2022. 09. 21. 01:08
#282
Az orosz tőzsde a nap végére gyakorlatilag egy függőleges vonallá alakult, szabadesést produkált. Azért elgondolkodtató, hogy a pánik miatt jelentős eladások voltak, de arról viszont nem szól a fáma, hogy ezeket a részvényeket valakik meg is vették. Holnap érdekes lesz az OTP szintén: adni vagy venni?
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 22:43
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#281
Úgy tűnik az összes hasonmás kiesett az ablakon :)
Beze
Beze 2022. 09. 20. 22:11
#280
Ha USA meg meri lépni a 75 bázispont helyett a 100-at, azt megemlegeti a tőzsde, legyen az Amerika, vagy Magyarország. Ekkor borítékolható a covid alj nálunk szerintem. És ott a Putyini elhalasztott beszéd, megint rosszul áll a széna, pedig már bizakodóbb voltam én is a 9000-rel. 
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 20:39
Előzmény: #277  zsuzsa37
#279
A háromszög tetőről lefordulva háromszög aljra esett.. teljes gyertya átfogja tól-ig a háromszög csücskét
https://kepkuldes.com/image/ifszj7
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 20:30
Előzmény: #277  zsuzsa37
#278
Az aranykeresztem veszélybe került. FED döntést és annak hatását már megvárom, de a hét második felében lehet nehéz döntéseket kell meghoznom.
zsuzsa37 2022. 09. 20. 20:23
Előzmény: #276  Hathor
#277
otp-mutatta az irányt nekik....azért ekkora zakós forgatókönyv nem volt beírva mára.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 20:19
#276
Usa -1.71% a napkozbeni pluszos futibol
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 20:11
Előzmény: #269  zsuzsa37
#275
8700 volt az átlag ma.
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 19:20
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#274
Köszi, hol volt a hiba?
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 19:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#273
Valami baj van ezek szerint a linkeléssel.
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 19:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#272
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 19:17
Törölt hozzászólás
#271
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 19:14
#270
Szerintem az alábbi S&P500-as grafikon magért beszél. Idő kérdése kint és nálunk is jönnek a korábbi támaszok tesztelése, 8350-8000- 7750. Csak nagy eséssel tud fordulni a piac, mint az elmúlt 25 évben is, háromszor is.
 http://keptarhely.eu/view.php?file=20220920v01x8ld7a.jpeg
zsuzsa37 2022. 09. 20. 19:13
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Kizárólag az otp részvényre voltak ráizgulva,az eladással,persze a többiben messze nincs meg a likviditáslehetősége.8440-es támaszról pattant vissza a múlt héten,a mostani emelkedésünk.Igaz,kellett hozzá több nap,míg az eséshez fél nap,ez nagyon beszédes.Nagy forgalommal estünk.
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 19:04
Előzmény: #267  zsuzsa37
#268

Nem sietünk! Én bízok a 8500-8550-ben , ha törné a 8314-et akkor már vennék sok TL23-at!
A mai utolsó másfél órára látsz indokot, mert én nem nagyon. Ráadásul  záróban 144k 8500 napi minimumon elég elgondolkodtató. (véletlen?)  :)  :)
zsuzsa37 2022. 09. 20. 18:45
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#267
a 8314-t nézed?elérhető közelségbe került,ha a mai közel 400 pontos piros gyertyát nézem,hát nem sok jóval bíztat.Az augusztusi hónapos gyertyánk alja 8150,azért még az erős támasz lehet,mielőtt törné a 7880 körüli szintet,annyira ne siessünk előre :D
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 18:25
Előzmény: #265  Törölt felhasználó
#266
;-)
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 18:21
Előzmény: #245  Hathor
#265
Előbb kellett volna ez a topic :), de örülök, hogy bevállaltad!
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 18:02
Előzmény: #258  mutyi
#264
Egy hétig építette a 8450-8550-et  ha azt most letöri akkor izgulhatunk, hogy ne menjen alá a 2022.09.05. minimumnak!!!!!!!!  Akkor aztán : FELKÉSZÜL COVIDALJ !!
Hedgehanter 2022. 09. 20. 17:58
#263
forma1bt
forma1bt 2022. 09. 20. 17:55
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#262
Nem mintha eddig nem lett volna háború, és nem mintha eddig nem vethetett be volna bármit. :(
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:55
#261
Az a baj egyébként hogy amint 9000 közelébe kerül azonnal adják. Szinte mindenkinek van 12-10-8 ezerért részvénye, ha 9 közelébe megy adják akik 8xxx-en vettek, azon kívül aki mondjuk 10-en vette 9-nel kidobja a francba inkább veszít rajta 10%-ot de már nincs türelme. És egyre többen vannak így. Ezért lesz bitang nehéz emelkedni, mert ugyanez lesz 10-11-12 ezernél is. Kínkeserves recovery lesz ez vissza 13-ig, ott már talán nem lesz ekkora para.
daniel2121 2022. 09. 20. 17:53
Előzmény: #222  zsuzsa37
#260
Utána majd emelkedik ennnyi....
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:50
#259
Ha leesik 8500-8400 alá akkor van baj akkor covid alj lesz igen. Remélem nem esik 8400 alá.
mutyi 2022. 09. 20. 17:47
#258
Felment, de újra megijedt a 9000 Ft -os ellenállástól, arról durván lefordult. Egy nap alatt lejött a szimmetrikus háromszög alsó száráig. Ráadásul csinált egy Bearish Engulfing alakzatot, ami rövid távra valószínűsíti a további esést. A háromszög csúcsában jár már, rövidesen ki/le fog törni belőle.
Várható verziók. 
Letöri a támaszt és tovább esik. 
Felfele indul újra és kitör 9500 Ft irányába.
Csinál egy hamis le/kitörést majd utána az ellenkező irányba történik a le/kitörés (Régen sokszor szívattak így) 
Izgalmas napok jönnek.
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2022/09/20/443OTP_Napos.png
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:46
Előzmény: #256  Beze
#257
Covid alj megfogja ne izgulj!!!  :)  :)  :) 
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:44
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#256
Még a beker áram fölött van ( 24 eur), ott nem parázok annyira, de az OTP-nel azért félelmetes ez a nagy menekülés most nekem
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:41
Előzmény: #254  Beze
#255
Az Erste 25 eur fölött van, azt nem kell félteni, majd holnapután erősödik 4%-ot simán.
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:33
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#254
Erste is mínusz 2. Nem tudom akkor mi volt ez. Valamit csak nem tudunk egész nap tartja magát a végén meg brutális hullám le.
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:32
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#253
A Commerzbankot meg a Raiffeisent  meg azért nem adták mert .... miért is????
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:29
#252

Sokan vannak beragadva 10500-13500 között, minél több embernek fogy el a türelme vagy pánikol annál többen dobják el részben vagy egészben. Ezek meg itt jól felvásárolják. 7700-9700 között van a játszótér.
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:26
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#251
https://www.portfolio.hu/global/20220920/nagy-bejelentesre-keszul-ma-este-vlagyimir-putyin-567967
Bejelenti akkor háború! Szerintem ezért adták az OTP-t nagyon. Bármit bevethet onnantól kezdve. Taktikai inkább le sem írom. 
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:24
Előzmény: #248  Beze
#250

Ja, a FED ezt mínuszba viszi 3,41%-kal  a Raiffeisent meg pluszba 0,8-al  mi ????
Aztán még nem is emeltek! Vicces mi???
:) :) :)
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:17
Előzmény: #247  pomperj
#249
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:17
Előzmény: #247  pomperj
#248
Én gyanítom hogy a fed miatt lehet ez és be vannak tojva az 1% emelestol. Ha annyi lesz egyébként akkor annyi a tőzsdének, sztem nem merik meglépni. Ha 0.75 lesz, akkor meg kitör az öröm, hogy nem 1%. A forint tartja magát úgyhogy most speciel erre gondolok.
pomperj
pomperj 2022. 09. 20. 17:11
Előzmény: #241  Beze
#247
Meg mindig ott tartasz, hogy a zuhanashoz kell info? :-)
A piac a sajat belso, endogen ön-mozgasa alapjan mozog tovabb,
ezert lehet hasznalni a TA elemzeseket.
Ha megnezed itt tegnap ota a chartokat, mindenki tudta hogy le fog szakadni.
Eszunkbe se jutott hirekre varni hozzá.
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:10
Előzmény: #241  Beze
#246
Passz! Ezt semmilyen formában nem láttam bele.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 17:09
Előzmény: #242  Majszek
#245
Kitartást! Majd lesz jobb is
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 17:09
#244
Ez 8500 , Mol 2500, A Ricsit már nem volt pofájuk 7500-ra tenni. Elég átlátszó.
d_mode
d_mode 2022. 09. 20. 17:09
Előzmény: #238  Hathor
#243
Ez ma tömés volt,rossz előjelek Powel beszéde előtt
Majszek 2022. 09. 20. 17:08
#242
Egyszerűen nem értem, hogy a francba lehet ez.
EUR/USD 400 alatt. Kamatdöntés nem volt még.
Oké DAX és SP500 -1,1.2%-ba vannak, de az OTP erre esik 2,5%-ot????
Nem értem, hogy itt megint mi a franc történt.
Látom én is, hogy közeledik a szar de szerintem még nem most van itt az ideje.
Egyre jobban azt érzem ki kell venni és beletörődni a - ba. 
Várni, nézegetni és később talan újra visszavenni alacsonyabb szinten.
Ez most engem nagyon elszomorított és elbizonytalanított.
Beze
Beze 2022. 09. 20. 17:07
#241
De most mi az isten történt van valami extra infó??

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek