Topiknyitó: Hathor 2022. 09. 18. 22:33

OTP Trollmentes topik  

Mivel igény van rá a fórumon nyitottam egy új OTP topikot, aki akar ír ide.
Lakás, ingatlan topikom troll mentes lett a moderálásom mellett, és az egyik legpörgősebb topik lett.
Írjatok ide, ha van kedvetek.
Hasznos fórumozást!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zedisdead 2022. 09. 20. 10:09
Előzmény: #178  Törölt felhasználó
#180
Végülis igen, 10 éves távlatban valszeg mindegy mi történik most a volt SZU területén. De ennél kisebb időtávon nagyon nem mindegy. Ez eddig kabinettskrieg volt, de ha totális háborúvá szélesedik, sokkal nagyobb lehet a pusztulás és a válság.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 10:05
Előzmény: #174  Paja1975
#179
Nem nyir ki senki senkit.
Trollkodni nem kell. Ennyi
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 10:02
Előzmény: #171  Zedisdead
#178
Amit leírtál, mint alternatíva az csak a vereség mértékét növeli, putyinnak vége így vagy úgy.
Lehet még egy csúnya eszkaláció, az igaz, viszont nem hiszem, hogy sokáig tartana.
Sehmet
Sehmet 2022. 09. 20. 09:58
Előzmény: #175  Zedisdead
#177
Putyin most az egzisztenciális életéért küzd, és jobban lehet attól félni, hogy elmegy a falig, azaz taktikai nukleáris fegyvert is bevet, de nem ismeri el a vereségét és nem fog kimenni csak úgy Ukrajnából.
Paja1975 2022. 09. 20. 09:55
Előzmény: #175  Zedisdead
#176
Putyin nem az a fajtaw. Sajnos Szerintem is csak most jon a feketeleves. Vegre valaki, aki pozibol is realisan lat, ilyen egy jo kereskedo. Gratula 
Zedisdead 2022. 09. 20. 09:53
Előzmény: #174  Paja1975
#175
Én is longban vagyok, de most egy kicsit eladtam. Ha esetleg Putyin mégis a vereséget választja, vagy kitör a béke, akkor visszaveszem. :D
Paja1975 2022. 09. 20. 09:51
Előzmény: #171  Zedisdead
#174
Ne irj ilyet, mert Itt kinyirnak. De hasonloan gondolkodom en is . Itt mindenki longban van es nem szeretik, ha mas velemenyed van 😀
Majszek 2022. 09. 20. 09:48
Előzmény: #170  mutyi
#173
Remélhetőleg csak rést töltött.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:48
#172
Otp minuszban ellenallasrol 8798
Zedisdead 2022. 09. 20. 09:47
#171
Úgy tűnik, Putyinnak kezd leesni, hogy szarul állnak, tegnap leváltotta a katonai hirszerzés vezetőjét. A folyamatos orosz vereségek miatt Putyinnak kevés választása maradt. Vagy beismeri a totális vereségét,  és ez valószinüleg a hatalmába és az életébe kerül, vagy eszkalál. Az eszkaláció valószínűségét növeli, hogy ma valszeg bejelentik megtartják Herszon, Luhanszk és Donyec oroszországhoz való csatolásáról a népszavazást. Ezeket eddig többször is elhalasztották. Ez számomra azt jelenti, hogy Putyin nemsokára hivatalosan is hadat üzen és utána mozgósitás/stratégiai bombázás jöhet. 
Ami azt jelenti, hogy a Barátság olajvezeték leáll, a gázárak újra emelkednek.
Nagy esélyét látom most a nightmare scenarionak, hogy az orosz és az ukrán OTP lány is kuka. Magyarország pedig komoly válságba kerül.
Szerintem adni kell a MOLt és az OTPt is.
A FED 100 bphoz mellé ez egy plusz kockázat.
mutyi 2022. 09. 20. 09:42
#170
8784, lefordult az ellenállásról
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:38
#169
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:33
#168
Bukszák kiürültek, csak 0,5MRD volt benne (-:
http://keptarhely.eu/view.php?file=20220920v00xwv0q9.jpe
zsuzsa37 2022. 09. 20. 09:32
Előzmény: #158  Hathor
#167
ma nyitás előtt 8900-8920 közé tettem be eladást.8930 nálam elakadási szint-ellenállás,a mostani emelkedő hullámnál.Naposnak doji,vagy piros gyertya.
d_mode
d_mode 2022. 09. 20. 09:30
#166
Rövid távon túlvett,meglepődnék ha átvinné ma a 9 ezret.
Holnap Powel beszéd fontosabb,mint a kamatemelés mértéke.
Ha negatív nyilatkozat lesz lehet még egy pár száz ft os visszateszt is....
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:25
Előzmény: #162  Hathor
#164
Ez most már fáradtnak tűnik, ha lenne pozim most tuti eldobnám.
Majszek 2022. 09. 20. 09:24
Előzmény: #162  Hathor
#163
Jó lesz ez
Erőt gyűjt aztán mehet tovább ;)
Kellene még befektető aztán tökéletes lenne
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:20
Előzmény: #159  Beze
#162
8934 a max, 8900nal ujra, leszorito szint
Beze
Beze 2022. 09. 20. 09:18
Előzmény: #159  Beze
#161
Na megyen ez felfele, a 9000 meglehet valóban 
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:17
Előzmény: #158  Hathor
#160
A könyv viszont nem túl erős egyik oldalon sem.
Beze
Beze 2022. 09. 20. 09:15
#159
8900 azonnal visszaloki 
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:15
Előzmény: #157  csabcsa
#158
8900
+1.14%
Annyira nem teszetosza.
Vannak szintek elotte
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:13
Előzmény: #155  Beze
#157
Az egész világ bezöldült, nem szeretem ezt tesze-toszaságot, vagy lőjön ki, vagy emelkedjen az árfolyam, de ez a semmitmondó oldalazgatás fárasztó.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:10
#156
Real 8886
Beze
Beze 2022. 09. 20. 09:10
Előzmény: #148  Hathor
#155
Erste, rafi, dax pluszos, el kellene vanszorognunk 9-ig azért.
Beze
Beze 2022. 09. 20. 09:07
Előzmény: #149  csabcsa
#154
 ha atom lesz, akkor legkevésbé a 7000-es OTP fog aggasztani...Hátha már lesz annyira jól értesült az orosz közvélemény is, hogy ez már bőven sok lenne Putyintol, és azonnal megpuccsolnák a tábornokok mielőtt meglépné. Ebbe bízom. 
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:07
#153
Végre valami forgalom, beindult a mozgás a bukszákban (-:
mutyi 2022. 09. 20. 09:06
Előzmény: #151  Hathor
#152
ja, nem szeretem e réseket
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:05
Előzmény: #147  mutyi
#151
5db 8870rol 8824re?
Bence 2022. 09. 20. 09:04
Előzmény: #140  mutyi
#150
De az a mi kereskededunket ma befolydolhatja ha!?
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 09:04
Előzmény: #142  Beze
#149
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:03
#148
8824
Trendvonal fog egyelore
mutyi 2022. 09. 20. 09:03
#147
Betöltöttem a rést, ne legyen ott...
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:02
#146
Otp 8870
+0.8%
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:02
#145
Bux +0.9%
Otp felso leszoritonal
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 09:01
#144
Nyito 8888
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 08:59
Előzmény: #137  Hathor
#143
Indi 8896
Beze
Beze 2022. 09. 20. 08:59
#142
Nem tudom miért, de nekem van egy olyan érzésem, hogy az ukrán konfliktus nem tart már sokáig, télre lesz valamiféle tűzszünet féle legalább. Akkor aztán lesz itt tűzijáték meg Mikulás rally. Pláne ha USA eléri a max inflációt max kamattal, és előre vetítik majd a csökkentést lassan, a tőzsde mint tudjuk a jövőt árazza. Szerintem tartson ki mindenki, aki esetleg be van ragadva 2-3 hónap és kint lehetünk a mélyből mostmár.
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 08:59
Előzmény: #140  mutyi
#141
Eufóriás nyitás következik, 9000 környékén belevenni, kell nem kis bátorság.
mutyi 2022. 09. 20. 08:51
Előzmény: #138  csabcsa
#140
Holnap FED kamatdöntés, az szokott nagyobb mozgásokat generálni...
Majszek 2022. 09. 20. 08:50
Előzmény: #138  csabcsa
#139
Csütörtökön lesz szerintem ez a bizonyos tréfás nap.
FED miatt...
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 20. 08:47
Előzmény: #136  mutyi
#138
Ma ember nincs a talpán aki lefelé várná, én is emelkedést várok, de lehet hogy ezért lesz tréfás egy nap.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 08:45
#137
Indikativ 8890
mutyi 2022. 09. 20. 08:41
#136
Ahogy azt a múlt héten vártuk, a Bullish Harami Cross megfordította az esést, tartott a 8600 Ft-os támasz, az 50 napos mozgóátlag, onnan újra emelkedésnek indult a 9000 Ft irányába. Tegnap betöltötte a 8760-8768 közötti rést is. Lett egy magasabb aljunk újra, én továbbra is egy szimmetrikus háromszöget látok a grafikonon, szvsz abban mozog most. Ma mehet tovább fel, a 9000 környéki ellenállás felé. A következő nagyobb feladat a 9088-9152 Ft közötti rés betöltése lenne, ha az sikerülne, az már valami féle erőt mutatna...Támasz az 50 napos mozgóátlag (8600) ellenállás a rés (9000 környéke) felette 9500 környéke. A 200 Napos mozgóátlag (11800) még messze van...
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2022/09/20/570OTP_Napos.png
Majszek 2022. 09. 20. 08:35
#135
Bízok benne, hogy lesz ma egy erős napunk felfelé.
USA szerencsére + zárt.
EUR / USD 400 alatt.
Remélem nem fogok csalódni :D
balentum
balentum 2022. 09. 20. 08:28
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#134
Igen, "aranykereszt" felé tartunk, de még az 50 napos alig emelkedik, de "irányba állt". Most már csak türelem és kitartás kell.:)
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 08:21
Előzmény: #129  balentum
#133
Köszi, már nézegetem a tradingview-t, el fog tartani egy darabig.
200 messzinek tűnik, de megállíthatatlanul jön lefele a zuhé előtti magas értékek folyamatos kifutása miatt, azaz decemberre már a 9500 környékén lesz. Az én kockázattűrőségemnek ez már elég, hogy itt közel 10%-al alatta a felfelé irányra fogadok.
Ahhoz, hogy tévedjek egy durva esésnek kellene beindulnia új aljjal, ami több, mint 10% esés. RSI augusztus végén megviccelt, így nem sikerült eltalálnom az alját, de most kezdek hátradölni.
balentum
balentum 2022. 09. 20. 08:14
Előzmény: #130  Hathor
#132
Nekem mind2 irány jó, de legyünk pozitívak.:)
Majszek 2022. 09. 20. 08:13
#131
Sziasztok!
Köszi szépen a chartokat, sokat segítenek.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 08:07
Előzmény: #129  balentum
#130
Azert en latok meg egy kis felfele huzo divergenciat.. ma sok lesz az ellenallasi szint, holnap FED
balentum
balentum 2022. 09. 20. 08:02
Előzmény: #128  Hathor
#129
https://invst.ly/y-n30
A 200 napos még nagyon messze van. Az eső csatornából való kilépéssel az RSI divergencia is megszűnt. A továbbiakban az RSI emelkedő vonala adhat reményt az árfolyam emelkedésére. 
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 07:43
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Most 50naposrol pattant, 20napos fole zart tegnap. 200napos fentebb lehet, mert 10Kig nem lstom a tegnapi chartingod kepemen.
Erdekes meg a 20hetes mozgo, tobb hete az fogja. 
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 07:38
Előzmény: #126  Hathor
#127
Eddig nem igazából rajzolgattam, de lehet rászokok. Most egyelőre a 50-es és 200-as mozgóátlag keresztezése tart lázban, azt szeretném kiszerkeszteni :)
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 07:31
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#126
Mindenki irhat vekemenyt.
A 8900as trendvonal szorito nalam a negativ vekemeny felfele., Illetve a Haromszog trendvonal torese le.
Mivel felfele tart orason, nem beszelhetek esesrol, ettol mas mondhatja, ha O ugy latja. Tobb szem tobbet lat.
Firditott fej vall kerdes. Az ugyanaz, mint a fulescsesze, felfele mutat.
De nyugodtan rajzold meg, rakd fel
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 07:25
Előzmény: #123  Hathor
#125
Értem én a fülescsészét, de miért nem fordított fej váll? Ott van előtte az is.
Negatív, pozitív várakozásokat is jó lenne nem túl emócionálisan megfogalmazni. A szakadék meg rakéta sokszor feltüzeli az ellenpozícionált emberkéknek.
Qwertzuio
Qwertzuio 2022. 09. 20. 07:20
Előzmény: #123  Hathor
#124
9600, 10250, ...
? 8400 alá nem megy, ha....
De itt bármi lehet... Strong buy?
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 07:18
Előzmény: #121  Hathor
#123
Illetve OTP temanal maradok.
A kepek telefonon szerkesztve, ezert egyszerubb a vonalazas, de lenyegre toro.
Otp napos es a szukulo haromszog
https://kepkuldes.com/image/ifxtS2
Fontrol leszorito trendvonal 8900korul
Utana 9100nal fulescsesze nyakvonal  2oras charton.
https://kepkuldes.com/image/ifx2pH
Az ertekek megkozelitoek..
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 07:17
Előzmény: #106  Paja1975
#122
Már hogyne volna kint otp. Az IB-nél "OTP FWB2" alatt lehet vele €ur-ban kereskedni. Jelenlegi bid/ask: 21.69 - 22.78. Bét idő alatt szűkebb. Aki euróban kapja a fizetését, annak nem kell ennél jobb otp instrumentum. A gyenge forint miatt extrán príma. Sok jó pénzt, azaz eurót hozott már a konyhámra.
Hathor
Hathor 2022. 09. 20. 07:04
Előzmény: #120  Paja1975
#121
Irtam a csatat. Normal keretek kozott hir formajaban johet, de a tulzott, masokat faraszto hsz-eket muszaj csutitani.
Na en maradok OTP topiknal

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek