Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shorttime 2021. 06. 22. 14:54
#1133760
Opt-nek vajon ma mi a baja?
fabicsek
fabicsek 2021. 06. 22. 14:24
Előzmény: #1133757  lacilacilaci
#1133759
A saját gondolat meneted, logikus és helyes (is lehet!)!
De mi a F@szért vagy ily agresszív! Nyugtasd le magad! 
Bár ily melegben nem ajánlják, de igyál egy Whiskyit vagy egy jó hideg sört vagy persze ott van egy szanax is!
 Itt nincs senki lefizetve!
 Mindenki a saját kis "hülyeségét" beírogatja, oszt annyi! 
(Aki meg hallgat ezekre, az a saját felelősségére teszi!)
Nyugi! 
Írogass tovább csak légy tárgyilagos és az érzelmeidet felejtsd el!     
lacilacilaci 2021. 06. 22. 13:52
Előzmény: #1133755  fabicsek
#1133757
nem vagyok poziban a felbeszélésük tehát nem engem téveszt meg hanem a kezdő befektetőket-amit semmiféleképp nem tartok etikusnak. igazából ha igazi gondos saját befektetők hogyan létezik az hogy önamgukat hergelik döntésre? ha így lenne már rég minden pénzük elúszott volna. nincs más magyarázatom minthogy fizetett kiabálóknak véljem őket.
lacilacilaci 2021. 06. 22. 13:46
Előzmény: #1133754  NagyPe
#1133756
üdvözöllek. egyezek a  bejegyzésedel. részben mert úgy érzem mintha frusztráltságot tulajdonítanál nekem. Figyelmessen olvasd még egyszer a bejegyzéseimet. a háziasszonyok kifejezés a tőzsdén régi  jogos és szakszerű -nem én találtam ki-tehát okítom azokat a kezdőket akik erről még nem hallottak-meglepő hogy ignorálják azok akiknek mondom, pedig jóinulatból mondom.aztán nézd meg a zzkb54 a zöld bejegyzéseit-hát tényleg ekkor eladta akkor visszavonta közli a pillanatnyi árakat-büfög csuklik köhög stb  itt folyamatosan -ez már az olvasóknak a sértegetése kategória.szerinted ez helyes önmagának válaszolgat-felbeszélős üzemmódban-hát te mit gondolnál erről?  Aztán annak megállapítása hogy csúcsonjár az otp és innen lefordulás a szokványos hát ezzel is a kezdő befektetőket figyelmeztetem és mégis megkritizálnak érte páran itt a minden székben ülők -akik tényleg mintha fizetésért ülnének itt. merthogy aztán ők semmi szakszerűt nem mondanak.tehát fenti csúcson Csányi nem vesz --érthető???de mégis magyarázzák itt a közönségnek hogy  fel meg fel meg fel, aztán az egész világ beesik a dollárrral kapcsolatos FED nyilatkozat miatt. erre is figyelmeztettem a kezdőket mégpedig időben  itt meg páran tényleg mintha fizetnék őket nyomják, hogy erre az otp nem érzékeny meg hasonló megokolások.-neked nem olyan mintha fizetettek lennének??? vagy őrájuk mondtad hogy frusztráltak?? A a hozzászólásaimban mindegyikben találsz szakszerűséget- ha tapasztalatod van ami tudást jelent akkor megérted őket. másrészt bizonyos vitának helye van itt. hiszen egy kezdő befektető próbál tanulni döntenie kell ezért a felkiálltásoknál hogy hajrá előre-jobb ha gondolkodásra figyelmeztetem és ezért figyelmeztetem a hajrá kiáltásokra-hogy meghallja őket akármennyire is árnyaltak azok. itt folyamatos döntéshozatali kényszer van-már annak aki pozicióban van. akimeg nincs az tényleg kiabál és az tényleg fizetett kiabálónak tűnik. mivel kisembereinket védeném  hogy döntéseiket ne érzések alapján hozzák-ezért jó ha látják van itt ellenvélemény is-az pedig az enyém egyedül nem érzelmi és ne próbáld a szegény kisbefektetőnek megmagyarázni hogy frusztrációm következménye hogy lefelé látom per pill az otp.  szóval nem írtad kire vonatkoztatod a frusztráltság kifejezésedet.
fabicsek
fabicsek 2021. 06. 22. 13:03
Előzmény: #1133744  lacilacilaci
#1133755
Most épp kifakadsz a felbeszélők ellen! (Saját elképzelésük!)
Na , te most mi vagy! ???
Lebeszélő!?
Ezt most , hogy könyveled el magadnál? (Fizetett lebeszélő vagyok?)
NagyPe
NagyPe 2021. 06. 22. 12:56
#1133754
Az elmúlt napok bejegyzéseire reagálnék pár szóban. 
Annyira gáz, hogy egyesek itt vezetik le a frusztrációjukat. Miért kell itt egymás torkának esni? Mindenki szíve joga, hogy fel, vagy le vár egy papírt. Vagy valaki úgy érzi, hogy csak ő formálható véleményt és szurkolhat az Oti-nak!? Ez egy nyitott topic. Én momentán örülök neki, hogy van. Sajnos egyre kevesebb elemzéssel, okossággal és egyre több személyeskedéssel találkozom, ami meg nem vezet sehova. Jönnek lelkes kezdők akik olvasnak titeket~ minket. Lehet, hogy még nincs képben és butasagot ír. Azért nem kell leharapni a fejét. Lehet normálisan is kijavitani, helyreigazitani vkit.
Aztán el kell engedni. Ez e mostani irány sztem nem visz előre senkit. Max azok örülnek neki akik szeretik a folyamatos  feszkót. Szval ahogy mondani szokták...
"Mindenki nyugodjon le a pi@ba! "
Légy pozitív, nyitott, támogató és... 
Fokuszáljunk a pénzkeresésre!😁
Zsombéki 2021. 06. 22. 12:51
#1133753

Ősi emberi cselekedett a hibákért mást okolni és összeesküvést keresni mindenben. Aki olyan hülye, hogy egy topikbeírás alapján kereskedik, annak úgy kell. Minden topikban van  ufohívő, a loosereket innen lehet felismerni, van a k*ida féle, aki mindig nyer és mindenkinél okosabb és van a másik, aki ellen mindig összeesküsznek a gonosz bankok, brókerek, marslakók, kommunisták, meg a szomszéd néni kismacskája.
A topikba bárki beírhat, de nem kell mindenre reagálni, erre sem.
APetronas 2021. 06. 22. 12:42
Előzmény: #1133751  HuTi
#1133752
Nem is :) Szerintem max néha benéznek a brókerek nevetni és megnézni merre várják a fórumozók. De már ez is felejtős amióta a régi pro tagok nem aktívak.
HuTi 2021. 06. 22. 12:25
Előzmény: #1133750  APetronas
#1133751
De abban megegyezhetünk, hogy felfelé várod (hiszen ezért vettél) és mégsem vagy fizetett ügynök :) Kint én is vásárolok, napok alatt el lehet érni olyan hozamokat amikért itt hónapokig toporgunk. Én amióta kiszálltam az OTP-ből azóta inkább certizek, mert hiába várom 17 fölé idén, részvénnyel ilyen szinten nem látom értelmét a beszállásnak. 16 alatt elkezdeném venni.
APetronas 2021. 06. 22. 12:20
Előzmény: #1133748  HuTi
#1133750
Nem feltétlenül, mert én is eladtam és vissza vettem, és kint is veszek, mert amerikában azért vannak szép emelkedések.
Shorttime 2021. 06. 22. 12:18
#1133749
érdekes, hogy az Otp akkor esett be, mikor éppen felfelé araszolt a DAX
HuTi 2021. 06. 22. 12:03
Előzmény: #1133747  APetronas
#1133748
Ez tiszta sor. Ahogy az is teljesen érthető, hogy mindenki poziból beszél és annak megfelelően várja le vagy fel. Csak ne mondjuk már mindenkire aki ellenkező állásponton van, hogy fizetett ügynök :D
APetronas 2021. 06. 22. 11:57
Előzmény: #1133741  HuTi
#1133747
Itt inkább eladott már a legtöbb ember és az esést várja, és a tapasztalt befektetőket nem lehet csak úgy rábeszélni a vételre. A Mari nénik meg tuti nem olvassák ezt a fórumot. :D 
Én felfelé beszélős vagyok, mert alapvetően optimista vagyok, és állítom, hogy a külföldi főleg amerikai részvényekhez képest olcsók vagyunk. Igaz itt kevés a vevő nemzetközi szinten.
HuTi 2021. 06. 22. 11:49
Előzmény: #1133744  lacilacilaci
#1133746
Ne keverjük már össze a fórumozókat és az OTP fiókban dolgozó alkalmazottat akinél értékpapír számlát nyitsz és befektetési tanácsot ajánl :D Őt még jó, hogy megfizetik érte... Amikor ezt először írtad már akkor is azt mondtam, hogy talán nem kellett volna 2.5 órán keresztül hallgatni, nyugodtan le lehet zárni kb 2 szóban. Én 15 perc alatt nyitottam az OTP-nél értékpapír számlát anno. Nekem nem kell bizonygatnom semmit, de annyira nem vagyok fizetett felbeszélője senkinek, hogy az utolsó OTP pakkomat sikerült valahol 1k-val a csúcs alatt eladnom és még shortoltam is közben :D Akkor talán beavathattak volna a "főnökeim", hogy várjak a shorttal pár napot. És ahogy engem nem fizet senki, ugyanúgy nem gondolom, hogy az ide rendszeresen író 8-10 emberből valóban 5-6 (akkor velem együtt 7) fizetett ügynök lenne. 
Kocsis_Misa 2021. 06. 22. 11:49
#1133745
Mehet le 16000 alá .
lacilacilaci 2021. 06. 22. 11:40
Előzmény: #1133741  HuTi
#1133744
hogy megértsd: 1-2 hónapig ezért fizetik aztán meg az ellenkezőért-tényleg nem fogod fel hogy megéri nekik? szóval ezen ne gondolkodj egyébként-mert biztos kézből tudom hogy igen vannak fizetett le és felbeszélők,  többek között nyilvánvaló immár hogy én téged is közéjük sorollak részemről --tehát az én részemről. vagyis jó kérdés hogy ki itt az igazi befektető rajtam kívül, mert a kezdők még nem írnak nyilvánvaló-és az ő támadásuk folyik itt. képzeld az otp nél nyitottam számlát részvényezés céjából --és az alkalmazottat nyilvánvalóan bőven megfizették mert 2,5 óra hosszat magyarázta azt amit már jobban tudok mint ő - hogy mibe fektessek --szóval emberke pénzről van szó -ezeket a le és felbeszélőket hogy képzeled hogy nem fizetik? még ellenbeszélnének! aztán meg amikor kell akkor megint felveszik?? nahát tudom hogy nem kezdő vagy -nem is közvetlen neked szól itt a szövegem, hanem -minden hozzászólásod  a felbeszélésről szól és bosszant engem, hogy ennyire hajtatok a naívakra.
gyula1971
gyula1971 2021. 06. 22. 11:33
#1133743

Private Banking friss:
-OTP napi:A túlvettséget kis korrekcióval, oldalazással korrigálta le eddig a papír.A hosszabb kép adhatna még lehetőséget felfele. Tegnap az első meghatározó trendvonalról visszapattant felfele, de ezt folytatnia kell, ha nem akarja, hogy hosszabb korrekciós fázisba kényszerüljön.Az alsó vékony zöld emelkedő trendvonal még messze van –hosszú korrekciós fázist is kibírna a papír az emelkedő képváltozása nélkül. Erős támasz zónának a 14375-15000 tekinthető. Ezen szint alá nem valószínű, hogy komolyabb korrekció esetén le tudna jönni. Támaszok:15000;14375; 13750; 12500.Ellenállások:17500; 18125.
patfaur
patfaur 2021. 06. 22. 11:15
#1133742
A kamatemelés, az OTP-nek jót jelent. MNB nyilatkozat, hogy aki teheti, inkább maradjon ki a moratóriumból, szintén jó. Akkor így adott minden újra a 17 000-es szint támadásához. Ha van ellenvélemény kérlek írjátok le.
HuTi 2021. 06. 22. 10:58
Előzmény: #1133738  lacilacilaci
#1133741
Akkor máshogy kérdezem. Szerinted ez a fórum elér annyi potenciális kisbefektetőt, hogy eltartson 5-6 fizetett felbeszélőt? Mindezt úgy, hogy a kisbefektetőknek van összesen 5-6% tulajdonrésze az intézményi befektetők 90%-ával szemben?

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek