Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lowrider kedd, 15:58
Előzmény: #62599  smallinv
#62600
62950 hozzászólás. Személyeskedés. Én nem fogom jelenteni, de ha mindenképpen bele akar mászni más arcába, akkor számítson rá, hogy visszakapja.
smallinv kedd, 15:53
Előzmény: #62596  Lowrider
#62599
De miért kell személyeskedni, egyszerűen nem értem, Ő mikor tett veled ilyet ?
smallinv kedd, 15:52
Előzmény: #62595  Lowrider
#62598
Mint ahogy a Koszovóiaknak is mondták az Albánok igaz ?
sztiv kedd, 15:50
Előzmény: #62595  Lowrider
#62597
Az erdélyi magyarokkal ellentétben Luhanszkban és Donyeckben szavazhattak a független Ukrajnához történő csatlakozásról 1991-ben, Donyeckben pl. 76,85% lett az igen szavazatok aránya. Placi azt nem érti, hogy az orosz anyanyelv nem egyenlő ott az orosz nemzetiséggel, lásd Zelinszkij például....
Lowrider kedd, 15:43
Előzmény: #62583  Placi82
#62596
Nem kéne itt osztanod az észt! Szemmel láthatóan neked sem jutott elég.
Lowrider kedd, 15:35
#62595
Ha már előjött az erdélyi hasonlat! Nem lett volna normálisabb (emberibb) megoldás, ha Putyin azt mondja a Kelet-Ukrajnai oroszoknak, hogy aki akar emigráljon Oroszországba és megkapja az állampolgárságot, segítenek letelepedni, ahogy az nálunk is megy a határon túli magyarokkal? Ha már annyira aggódott a kisebbség miatt, hogy jelzés nélküli egyenruhásokat küldött oda már '14 -ben harcolni! Na innen is látszik, hogy mekkora kamu az a kisebbség-védelem, meg nácítlanítás, meg sátántalanítás stb. Az ilyen embereknek, mint Putyin a történelem szemétdombján a helye!
smallinv kedd, 15:32
Előzmény: #62590  Placi82
#62594
Ő egyébként nagy feljelentő, lehet magát is szokta...
smallinv kedd, 15:29
Előzmény: #62589  BKKT
#62593
Ha nem írtál volna ide, akkor nem kaptál volna mínuszt, ilyen egyszerű ez !
Zanza2 kedd, 15:01
Előzmény: #62591  Placi82
#62592
"Nem is maradtak ott sokan."
Azért a 2 millió nem kevés...
A délvidék sokkal jobban kiürült, arányaiban pláne.
Placi82 kedd, 14:54
Előzmény: #62587  janosvitez
#62591
Azért ennek nézz utána 1919 tol tol 1989 ig a magyar etnikum helyzetnek Romániában  Milyen élet volt az! , Nagyon nehéz. Es bizony sokszor a vallukun a batyujukkal szálltak le tömegével Pesten a vonatról nincstelenul.  Föld, erdők, mezők, ház, nemesi birtok, lovak, tehenek, cseplogepek, etc.. meg ott maradtak.  Szóval ezt hagyjuk. Nem is maradtak ott sokan. Meghuztak magukat. Semmi ugribugri vagy magyar nacionalista támadások sorozata  a románok ellen.  Turtek anno a végtelenségig. 
Placi82 kedd, 14:45
Előzmény: #62589  BKKT
#62590
Ezt nekem írtad? Mert aki ismer, Krisz, István,, és az összes többi a te oldaladról se vádolnanak azzal hogy klonjaim vannak. Ismétlem meg ők sem!! Mert van egy IQ szintjuk és ebből fakadoan látnak a pályán, hogy ez nem az én stílusom. Ez a durva szemelyeskedesed, sértegetésed miatt valaki jelentsen már fel.
Ez nálatok családi környezetből jön, hogy mindenkit aki nem a te véleményed szerint ír vagy gondolkodik azt földbe kell taposni és sértegetni. Értem én ezt a belpesti módi neveltetéseteket, csak nem tetszik nekem. Nem hagynatok abba? 
BKKT kedd, 14:33
Előzmény: #62588  BKKT
#62589

82-mínusznál tartok eddig...
Mondjuk az aki képes volt órákat rááldozni az idejéből, hogy ennyi kamu nicket csináljon magának, azon nem is lehet meglepődni, hogy oroszpárti...
Komolyan gondolkodj el azon, hogy orvoshoz menj, mert nagyon beteg vagy.....
Drága idődet ilyenekre pazarolni, egyszerűen szánalom....
BKKT kedd, 05:43
Előzmény: #62582  Placi82
#62588

"Mikor írtam hogy  valaki az anyja temetesere se mertt hazamenni, és ti legyavaztatok az már a pofátlanság csúcsa volt."
A mondatod első részéért Putyint kérd számon... Ő a felelős ezért és nem az ukránok!!!
A mondatod másik részéért saját magaddal kell elszámolnod, állj oda a tükör elé és köpjél egy nagyot....
janosvitez hétfő, 23:48
Előzmény: #62586  Placi82
#62587
Erdélyből se "szublimáltak" el a magyarok...
Placi82 hétfő, 22:56
Előzmény: #62584  janosvitez
#62586
Jaja.. És a 8 milliós orosz ajku meg szublimaljon el? Vagy a Donyecki, és Luhanszki köztársaság szakadár hadseregnek sok 10 ezres katonai mind kollektív öngyilkosság kövessenek el a női csaladtagjaikkal együtt.?? . Vagy milyen jövőt jósolnal nekik?? És a mostani ottani  koztisztviseliknek.? mi.lenne velük? Biztos megsimogatnak a buksijukat, meg a rokonaiknak is az oroszok kivonulás után. . Ez az 1 bites ok okozati összefüggés gondolkodásnak teljes hiánya miatt. Mindig ledobbenek. Ok-okozat gyerekek!!!! . Az nem nem meggy ahogy látom. Vagy az ukaz az ukaz?? . És nyomni kell az értelmetlen vakkert bármi áron vagy ezt hogy? 
Placi82 hétfő, 22:46
Előzmény: #62582  Placi82
#62585
Na aki mínuszol  akkor cafoljon. Ja..... Az nincs. Egy kis személyeskedés, degralalas, terelés mint Murdochnal, Sbob nal Zed nel, etc.... és az összes többi ssok 10,100 db  ellentmondó gondolkodót akit innen már eluldoztetek a fórumról. A Trolteljesbe ha 1 db ellentmondó bejegyzés történik,, azzonal törlik az illetőt végleg. Juj de kis liberális és demokratikusaj vagytok. Mint Rákosi,, és Gero típus. . Ennyit tudtok. Az emberek feladjak. Bosszantoak a klonjaitok, a durva szemelyseskedeseitek,, sértegeteseitek,, viszont vita, kulturált cafolat meg semmi a részetekről. 
janosvitez hétfő, 22:45
Előzmény: #62583  Placi82
#62584
De!Elmegy Putyin a picsába az orkokkal...
Természetesen néhány ezer milliárd dollár kártérítést fizetve...
Placi82 hétfő, 22:38
Előzmény: #62580  gazmber
#62583
Székház tűz előtt volt pár elozmeny. Anno. Nézz már utána te.... a Donyecki lázadásnak, azovosokat , ki finaszirozta,? etc...
Autonomiat Európaban lehet, ottani 8 milliós orosz ajku ukránnak tilos?   Nézz már utana melyikoligarcha finaszirozta a nacionalista kemenymagot.... Hú ti semmit se tudtok.. Ja ahhoz googliva kutatni kellene és olvasni. 
Kicseszett autonomiat és pufferzona kellett volna  és probléma solved lett volna. Sajnos már csak volna... Békenek eselye sajnos  már zéró.....
Placi82 hétfő, 22:28
Előzmény: #62579  BKKT
#62582
Deák Daniék? Én nem ti vagyok.... Akarsz beszélgetni jó sok  Ukrán,es Kárpátaljai becsületesen dolgozó, de Ukrajnában hadkoteles férfival? Akik megpattantak időben?. Na? Szeretned ezt a neolibsi dumát ott is elmondani ott köztük ? Nagyon jó hangulatban vannak több mint 2 éve nem voltak otthon. Dijjazni fogják ezt a bullshit dumát amit nyomtok,.. amitőla hóember is megveszne. Mikor írtam hogy  valaki az anyja temetesere se mertt hazamenni, és ti legyavaztatok az már a pofátlanság csúcsa volt. F.szertt nem jelentkeztek önkéntesnek ti nagy fotelharcosok. 
Jogallamban lakasaikban lehuzott redőnyök el bujdokolnaknak akiknek nincs mentessegre, vagy nem ujították meg, vagy már megkaptak a behivot?? Normalis? . Ha meg kimozdulnak, mert már megőrulnek, akkor asszonyok,anyak fiatal nők, feleségek hada védi ezeket a számukra idegen  szerencsétlenek et a maguk módján hogy ne hurcoljak.el. De biztos az a sok 100 video is mind hazudik a neten. Igaz? Ki hisz ezeknek az osszeskuveshivo orosz propaganda videóknak? Igaz? Röhejesek vagytok!!!! A csillagos eget is letagadnatok. Neoliberális azonos tudat 1 km rol lerí rólatok. De még mindig jobb azoktól akik nem ingyen nyomják itt a suletlenseget....
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 17:48
#62581
Kedd reggeltől már minden vonalról fogadhat vonatokat a Keleti pályaudvar, és várhatóan kedden délelőttre állhat helyre teljesen a vasúti forgalom
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240826/kaosz-a-keleti-palyaudvaron-jo-hirt-kozolt-a-mavinform-705845
Kedd reggelig a Keleti pályaudvar még nem indít és nem fogad vonatokat, az érintett vonatok más budapesti állomásokra érkeznek és onnan indulnak.
___________ békemisszionárius _______________
Nálunk béke van háborús állapotokkal.
Tudtok ajánlani egy jó békemisszionáriust?
Csak annyi lenne a dolga, hogy békében békés állapotokat teremtsen - a kormányfő helyett.
Ha belesodródnánk az orosz-ukrán háborúba, akkor az ellenség első dolga nem az lenne, hogy elpusztítsa a vasúti infrastruktúrát - ezen már nem sokat kellene és lehetne pusztítani.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók