Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber hétfő, 09:33
Előzmény: #62579  BKKT
#62580

Bizonyára 'Z' miatt menekült több millió ukrán el a hazájából... ennek semmi köze, ahhoz, hogy pityun és ork bandája szétrakétázgatják az országot... bezzeg akkor 'jó fiúk lehetnének, ha fejet hajtanának és feltálalnák magukat pityunnak- mint lukasenka...(?)
apropó, annak a rengeteg gabonának, amit pityun az ukrán területekről elszállíttatott, csekély részét most az elfoglalt kurszki területekről visszaszállítják millió tonnaszám az ukik ?? szvsz
BKKT hétfő, 08:39
Előzmény: #62578  Istvan78
#62579
Nem találgat, meg mondták neki Deák Daniék........
Istvan78 hétfő, 00:45
Előzmény: #62577  Placi82
#62578
Te állítottál valamit, "sok millió férfi menekült", neked kellene bizonyítanod. A minap még nagyobbat mondtál: 10 millió fiatal férfi menekült el. Az hogy vannak illegális határátlépések, biztosan, de az csak egy találgatás részedről, hogy sok millióan.
A bocsánatkérés: ha te is elnézést kérsz a százszámra tőled elhangzó nyilvánvalóan hamis állításért, akkor leszel egálban velem. Én csak rosszul emlékeztem, hogy ki mondta. (Abban nem tévedtem, hogy tőletek, oroszbarátoktól hangzott el és ez volt a lényege az állításomnak)
Placi82 hétfő, 00:17
Előzmény: #62574  Istvan78
#62577
1 bocsánatkérés meg nem kaptam, csak elismerted hogy hazudtál velem kapcsolatban. 
2. Több millió ukrán Ferfi menekult nézzél utána és a nők gyerekek követik vagy fordított a sorrend. Kelet Ukrajnában van a háború. Lviv ben nincs se Munkacson és mégis sokba kerül a metesssegi fehér papír. És sok a ferfi menekult. 18 és 60 év okozott tilos elhagyni az országot. Ha ismernél ukránokat akik zöld határon,.folyokon,etc   atuszva migralnak, mert csóróbbak, akkor értenéd hogy miért kockázatos......
Olvass utána, vagy menj el egy ukránokat foglalkoztató gyárba, vigyél tolmácsot, egy Kárpátaljait mondjuk, kérdezz, és aztán hátha megerted... Ha van szíved. 
De ha elmegy karpataljara, akkor majd meséld már el mennyi sorkoteles férfit látsz az utcán  és mennyi nyuggert, öreget láttál és mi az arányuk... Akkor hátha megerted mia helyzet. És miért van szó orszagszinten milliokrol.
Istvan78 hétfő, 00:06
Előzmény: #62573  Placi82
#62576
Ezt komolyan mondod? Furcsának gondolod, hogy Z. nem veszi figyelembe, hogy más országokban hasznot hajtanak a külföldre szökött ukránok, ehelyett arra kéri őket, hogy tegyenek inkább Ukrajna érdekéért, védjék meg a hazájukat. Elképesztő miket tudsz összehordani.
Istvan78 vasárnap, 23:57
Előzmény: #62572  Placi82
#62575
Az ukránokkal kapcsolatban valóban tévedtem, ezeket a dolgokat Sehmet mondta. 
Sehmet- (2023. 12. 19. 11:01)Volt ukrán és volt filippino dolgozóm is. Ég és föld a különbség! Az ukránok a munka mellé állnak, a filippinók pedig a munkához, szinte meg lehetne őket szakítani, a szó jó értelmében, de nincs rá szükség. A gyáregységen kívül a ukránok hangoskodnak, verekednek, isznak, és amikor lejár a szerződésük, nem akarnak hazamenni. 
Istvan78 vasárnap, 23:52
Előzmény: #62572  Placi82
#62574
Már el se szoktam olvasni zagyva, hosszú kommentjeidet. Csak egy példa:
"...hogy sok millió férfi menekül a kenyszerbesorozas  elől külföldre életük kockaztatasaval."
Rögtön, honnan veszed, hogy sok millió ulrán férfi menekült el a háború elől?  Te az ilyenekre szoktad írni, hogy te tényeket közölsz. Túrót!
A másik hülyeség a mondatban: szerinted az a kockázatos, ha elmenekül valaki a háború elől, az nem ha megy a frontra és komoly esély van rá, hogy meghal vagy megsérül. Vajon a menekülők inkább kockáztatják az életüket a meneküléseel, minthogy mennének a biztonságosabb frontra? Így érted? Szegények rosszul mérik fel a kockázatokat? Na, kérlek, ekkora hülyeségeket vagy te képes összehordani.
Placi82 vasárnap, 23:51
Előzmény: #62549  Istvan78
#62573
Ja és pont azt mondtam egyszer én is, meg a cikk megjelenése előtt, anno, hogy ha ők nem lennének a magyar epitoipar elég bajosan működne.. És ezek szerint más Nyugaton országokban is így van. Hasznos tagjai a társadalomnak, ők a jó migránsok. Ezeket akarják Z- ék visszakerni a frontra? Na István akkor linkeld majd az idezojelbe tett hazankban vagy cseh országban dolgozó ukrán munkasokrol szolo pejorativ állítólagos kijelensemet.? Mert ha nem, akkor  kérj bocsánatot a hazugsagert. 
Placi82 vasárnap, 23:30
Előzmény: #62549  Istvan78
#62572
Úgy hazudsz mint a vízfolyás!, azonnal támaszd alá az állitasod, tőlem származó bejegyzés másolataval. Ha nem tudod életembe először jelentenek a moderatornal személyeskedés miatt erre és verlazito hazugság címe alatt.
1. Az Ukrán nepét soha ismétlem soha nem szidtam. Tisztelem és becsülöm őket. Ismétlem a népet. A népet , nem pedig Z-t és bandájat, mi lassan Kun Béla rezsim feeling jét  valósíthatj meg. 2. Pont az az előző bejegyzesemben írtam arról mennyire sajnálom az Ukrán férfiakat,. Kik. Kénytelenek voltak elmenekulni a hazajukbol a katonai frontszolgalat elől , és 2 éve nem mernek hazamenni a csaladjukhoz, mert Z zsoldosai és pribekjei azonnal befogjak őket és frontra viszik őket a kiképzés után a husdaraliba.( Joparat ismerek. Tudom mi a helyzet(. Ez ellen már Galicia azaz a Nyugat ukrajna népe is elégedetlen, és polgári engedetlenseg üti fel a fejét.. 3. Pont Te István78 és talán  shorteleknek hazaaruloztatok le és gyáva menekülöknek neveztetek a Magyarországon és egyéb nyugati orszagban becsülettel dolgozó Kárpátaljai magyarok és ukránokat akik főleg epitoiparban dolgoznak. Pont ti voltatok azok!!! Pedig nagyon hasznos szorgalmas  tagjai a társadalomnak. Z rezsimje semmilyen támogatást nem ad nekik, sőt haza akarja zsuppoltatni őket, erre több diplomáciai kereset is érkezett. De azt hiszem a Lengyeleek kivételével ez mindenütt vissazutasitottqk. Szoval Ti hazaáruztatok és gyavaztatok le szegény fiúkat. Sőt én javasoltam. Neked pár hónapja hogy ezt elismetled az itt dolgozó munkasszallin lévő ukrán ferfiaknak amit mondtatok ti itt a fórumon  talán még Zsombinak is felajanlottam. Aztán hallgattatok mint a sír. Miért is halljanak  meg? Kiért? Kiknek a kezében a latifundiumok 100 ezer hektarjai és a gyárak, etc...??? . Ezért?? Én védem ezeket a férfiakat, a vezetést szidom, hogy sok millió férfi menekül a kenyszerbesorozas  elől külföldre életük kockaztatasaval. . Ugye a Tisza egy "halalfolyo" Értem én hogy Te mint egy neoiberalisan azonostudatu egyen szíved szerint már a fekete autót küldenének, és börtön  büntetést ronátok ki azért, a másként gondolkodni merészel, hogy az azonnali békét szeretnénk. Már páran beirtak kuzuletek hogy miért nincs Csehországi "rendszer" itt Magyarországon is... És nem a Ti azonos tudatu kozmopolita. neoliberalis típusú személyű allaspontotoknak ellentmondunk. Azaz, ahogy B. Jonson szerint az"utolso Ukranig küzdeni kell". Szóval ha ezt az állítasod ami "" "PLaci és mások szokták szidni az ukránokat, hogy lusták, erőszakosak és isznak." " Soha ismetlem SOHA nem mondtam!!!! Ha  nem igazolod, akkor mindenkit akiben egy kis  becsület van, kérem hogy jelentsen téged! Pofátlanságnak és hazugságnak  is van hatara. Én mindig bizonyíthatóan az itt dolgozo Ukran  férfiakat sajnáltam, 100 szor leirva hogy ami propagandát itt ti lenyomtok, az lenne a keresem hogy a front vonal első sorában mutassatok példát, ne a fotelbol Sasadrol ne tipikus  neoliberalis módon más f....val verjetek a csalánt.
Van egy két ismerősöm akik az előző rendszerben legnagyobb kommunisták, impexes haszonelvezok, most a legnagyobb véres szájú neoliberalis, orosz gyűlölö típus. Annyira jellemzo. Igaz István?? 
gazmber szombat, 23:25
#62571

https://twitter.com/i/status/1827263778058027414
egy szép 'találat' az új 'paljancia'-val... a muszkák örömére...☺(?)
duraczell szombat, 19:03
Előzmény: #62568  Murdoch
#62570
Sosenem 😀
Murdoch szombat, 18:17
Előzmény: #62566  Istvan78
#62569
Te meg a bizonyítás? Szerénység Pityu…
Murdoch szombat, 18:12
Előzmény: #62567  duraczell
#62568
Nagy energiát ne fordíts rájuk, szvsz. Álságos a tevékenységük, sok ilyen hamis pap van. Fura.
duraczell szombat, 18:05
Előzmény: #62563  vigkrisz
#62567
Valóban, ez a kommunikacios stilusotokhoz illeszkedő szint lenne, így ez max magatok bizonyitványa lenne.
Szerencsére pont nem érint meg, mert nekem nem számít a közösségetek. 🙃
Istvan78 szombat, 18:05
Előzmény: #62559  Murdoch
#62566
Ez egy üres, hazug duma. Ha megnézed mondjuk az utolsó 20 kommentedet, 15-ről egyértelműen bebizonyítottam, hogy trollkodás, hazugság. Csak ilyenkor ezekre nem reagálsz, hanem hozol egy újabb hazugságot.
vigkrisz szombat, 18:00
Előzmény: #62564  Murdoch
#62565
gondolom ezt sem a ruszkik kezdték, hazug Iván
Murdoch szombat, 17:59
Előzmény: #62557  vigkrisz
#62564
Akkor óvatosan linkelek, bár gyermeteg hazudozónak minek, esetleg azért mert más olvassa…https://www.cato.org/commentary/biden-fails-explain-why-us-should-fight-proxy-war-against-russia
vigkrisz szombat, 17:58
Előzmény: #62561  duraczell
#62563
akkor gondolom, hogy nem baj, ha ezentúl csak egy csicska trottynak nevezünk
vigkrisz szombat, 17:57
Előzmény: #62559  Murdoch
#62562
mi is tojunk a szánalmas usa- és ukrán-gyűlölő vergőrdésedre, amit itt előadsz, Iván
duraczell szombat, 17:57
Előzmény: #62560  vigkrisz
#62561
az nem személyeskedés, ha rámutatnak az igazsagra
😁😁😁

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók