Topiknyitó: Alilou3 2016. 05. 05. 09:17

ORBANISTA ORSZÁG  

Százmillió euró, azaz több mint 31 milliárd forint összegig levonható lesz a műemléki épületek felújításának költsége jövőre a társaságiadó-alapból, ha a parlament elfogadja a 2017-es adócsomagot



A napilap szerint ez a módosítás különösen érdekes kormányfő vejéhez köthető kastélyvásárlás, illetve a jegybanki alapítványok ingatlanügyeinek tükrében.



Siklós Márta, a Leitner+Leitner Könyvvizsgáló és Tanácsadó Kft. szakértője az új kedvezménnyel kapcsolatban úgy fogalmazott, hogy "mindehhez még arra sincs szükség, hogy a kedvezménnyel élő vállalkozás az épület tulajdonosa legyen. Elég hozzá az is, ha a kincstári vagy önkormányzati épület vagyonkezelője vagy bérlője".
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:58
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#100
be vannak osztva, hogy mindig legyen itt egy-két hulladék belőlük
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:57
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#99
a szalonna reformkaja, nem mondanék le róla semmi pénzért
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:27
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#98
Estére megint a selejt maradt itt?
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:25
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#97
Na ez a szerencsém, hogy nem vagy fejlett ideológiai érzékű!

Pedig sok fejtágítón lehettél már, de az ideológiád érzékeny a kihívásokra!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:22
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#96
Gyűjtöm a szép és csúnya minősítéseiteket!

A mócsing mócsing, akárhogyan van csomagolva!
Szalvétában, tiszta tányérban meg zsírpapírban meg a PFon, egyre megy!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 17:01
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#95
Fejlett ideológiai érzékű, biztos sok fejtágításon részt vett idióta kommentelők. )))
Reszkess, Gerendai!!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 16:46
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
link

Borznak, az Orbángyűlölőnek.
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 15:47
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
Pamjának az oknyomozónak!!!! Csak így tovább a széllel szemben!

link

Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 15:09
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
link Trollnak!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 14:35
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Mócsing már első mondat! Nem érdemes többet rászánni!
Szereted hallani, hogy nem vagyok "zsinagógás"? Mert nem érted?
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 14:30
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
link
MAGYAR szalonna! DE nem neked idegen!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 12:15
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
Kedves magyar testvér!
Kettő napon keresztül barátian tudtam tolmáccsal és tolmács nélkül is szót váltani az iszlám világából érkezett VENDÉGEKKEL a Kurultájon! Török, azeri, kirgiz,ujgur, dagesztáni, kazak népek képviselőivel!

Nem látszottak sem menekülteknek, sem migránsoknak! VENDÉGEK voltak és vendégként viselkedtek!
Megmutatták magukat, de nem akarták elfoglalni az országot, hanem arra kértek, ha lehet én is keressem fel őket a hazájukban! Ami nekem jól esett!

Ajánlanám neked is az ilyen fajta ismerkedést az iszlámmal és az iszlamizálódott népekkel! Nem volt burka, nem volt nyakvágó mozdulat!

Ez vagyok én és nem a "vezérem"! Akinek a mondanivalója egyezik azokkal az embereknek a lelki világával, amit Bugacon is meg lehetett tapasztalni!
Volt szelfizés, de nem a merkellel, hanem magyar is iszlám hitben élő szabad emberekkel!

Lehet tanulni tőlük, de nem azt amit TE vagy ti akartok tanítani róluk!

Valahol nagyon utat tévesztettetek! Ideje lenne nektek is önvizsgálatot tartani az iszlámról! Üdv!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 11:47
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#88
"Azt gondolom, hogy minőségi, szeretetteljes és boldog életet csak olyan országban lehet élni, amely a tisztelet kultúráján alapszik, következésképpen a tisztelet hangján beszél. Magyarországnak annak a helynek kell lennie, ahol _mindenkit_ tisztelettel fogadnak, az iszlám világból érkezetteket is tisztelettel fogadják és az iszlámot, a muszlimok, arabok civilizációs gyökereit is rendkívül nagyra értékelik. Az iszlám egy nagy lelki és szellemi építmény, amely nélkül a világnak azon a részén sem béke, sem boldogság, sem kiegyensúlyozott emberi élet nem jöhetne létre. Ezért számunkra az iszlám világból érkezett emberek nem fenyegetést jelentenek, hanem egy magas civilizáció képviselőiként üdvözöljük őket. És nem szégyellünk időnként tanulni sem tőlük." Ez kurva nagy!!! Ez a vezéred borz! (szakadok a röhögéstől)
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 11:25
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#87
Fészbukók egymás közzött! Tudatlanság az oldalon, szaporázva!
Ilyen a medve-barlang is, ahol (vegyétek észre) nem különböztök színesen egymástól!
Unalmas!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 11:20
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#86
Mikor mondtam egy szóval is , hogy tetszik nekem a zorbán?
Nincs listám, egyszerűen segítetek a helyes úton maradni!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 11:18
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#85
Mócsing az egész! Azonnal tudtam, ahogy megnyitottam!
Nem tudom miért jó neked, ha zsíros is meg mócsingos is!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 11:03
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
link Kommentálnám a jelenséget de a röhögéstől egyelőre nem megy :-D Legfeljebb annyit kérdeznék, nem kéne ezeknek az embereknek egy fasza kommunát csinálni Felcsúton, Főnikém?
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 07:57
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#83
Kifejtenéd, mi az, ami neked tetszik benne? Mármint Orbánban. Biztos van egy hosszú listád, tedd már fel ide, lécci!
Törölt felhasználó 2016. 08. 16. 07:45
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
link Tudta?
Törölt felhasználó 2016. 08. 15. 21:14
Előzmény: #73  kismarton
#81
Egy fészbukozó annyi mint a vizilónak a moszkitó csípése! Nem is találkozott a zorbánnal!
Akkor legyen bátor, ha egy az egyben találkoznak!Névtelen senkik a bátor otthonülők!

Topik gazda

Alilou3
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek