Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2020. 05. 29. 08:42
Előzmény: #12355  peter_s
#12360
"Nincs erkölcsi alapod bírálatokat megfogalmazni egyik irányban sem, mivel ugyanazt a sémát követed."
  
Itt már nagyon nagy szereptévesztésbe kerültél. :))
badsector1
badsector1 2020. 05. 29. 08:40
Előzmény: #12355  peter_s
#12359
"hozzád hasonló elvakult párthívek"
  
Melyik párt hívére gondolsz?
badsector1
badsector1 2020. 05. 29. 08:39
Előzmény: #12355  peter_s
#12358
""Ha most Tarlós lenne a polgi, akkor számon kérnéd rajta a késelési balhét, más tragédiáját felhasználva az ostoba, hülye kis politikai balhéitokhoz,"
  
Ez szerintem te agyi terméked, csak mézga gézára própálod kivetíteni.
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2020. 05. 29. 07:52
Előzmény: #12355  peter_s
#12357
🤣🤣
 
Bayerre tippeltem volna mint szerzőre de annál kevesebb benne a bazmeg. Az eredetiség is, de az legalább egybevág.
sanka 2020. 05. 29. 07:42
Előzmény: #12355  peter_s
#12356
Nem  nekem írtad, de ez marhaság.
peter_s 2020. 05. 29. 07:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#12355
Ti ellenzéki törzskönyvezett párthívek sem vagytok ám különbek, annyi a különbség, hogy a másik lövészárokból tüzeltek mindenkire, aki nem tartozik közétek vagy nem ért egyet veletek. Ki vagy akadva a kettős mérce alkalmazásán, amikor a hozzád hasonló elvakult párthívek és képvoseőik vindikálják maguknak a jogot, hogy bármit mondhatnak és megtehetnek, mindemellett elvárjátok, hogy mindenki mást, akinek a viselkedése nem felel meg az általatok felállított normáknak, keményen büntessenek meg. Ha most Tarlós lenne a polgi, akkor számon kérnéd rajta a késelési balhét, más tragédiáját felhasználva az ostoba, hülye kis politikai balhéitokhoz, de mivel az általad támogatott politikai oldal vezeti Budapestet, ezért inkább bagatellizálod a politikusaid felelősségét. Ugyanazt a kettős mércét képviselitek, mint a jelenlegi rezsim, NINCS KÜLÖNBSÉG KÖZÖTTETEK. A többes számot azért használom mert a hozzád hasonló elvakult párthívek egy kaptafa, teljesen mindegy melyik politikai oldalról vagy pártról beszélünk. Nincs erkölcsi alapod bírálatokat megfogalmazni egyik irányban sem, mivel ugyanazt a sémát követed.
sanka 2020. 05. 29. 07:25
Előzmény: #12351  badsector1
#12354
Biztos nem mondott olyat.
sanka 2020. 05. 29. 07:24
Előzmény: #12347  Törölt felhasználó
#12353
"illetve nem ertem, hogy a szegeny (es emiatt agressziv) romak helyzetet miert nem oldottak meg ? Volt ra 30 ev."
A romáknak meg volt több száz évük, hogy beilleszkedjenek..Hogy oldanád meg a jobbítást?
Törölt felhasználó 2020. 05. 29. 07:19
Előzmény: #12350  Dehogynincs
#12352
"......  ügyeljen a törvényesség és demokrácia látszatára." Erre mindig is ügyeltek, de mint tudjuk, a látszat néha csal.  :))
badsector1
badsector1 2020. 05. 29. 07:16
Előzmény: #12350  Dehogynincs
#12351
"Kovács László is azzal szokott mentegetőzni, hogy azért kellett a békés nagygyűlésre rátörni, mert a hatalom nem  tudta (szándékosan nem akarta) megvédeni a tévészékházat. két héttel korábban."
  
Ezt kétlem, hogy ilyet mondott volna.
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 05. 29. 07:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#12350
Nem hiszem, hogy Seldon lett volna az a rendőr, akit  a tévészékháznál a kollégái fölismertek az ostromlók között.
A látszat az, hogy Gyurcsánynak is kapóra jött volna egy jó kis rendkívüli állapot az őszödi beszéd kipattanása után. Kovács László is azzal szokott mentegetőzni, hogy azért kellett a békés nagygyűlésre rátörni, mert a hatalom nem  tudta (szándékosan nem akarta) megvédeni a tévészékházat. két héttel korábban. A mindenkori hatalomnak az a dolga, hogy ne hagyjon törni-zúzni, Belvárost szétverni és rettegésben tartani, autókat, középületet felgyújtani, de eközben ügyeljen a törvényesség és demokrácia látszatára.
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 05. 29. 06:56
#12349
"látom, hogy szinte kitört az élet. Én beszélem, hogy fokozatosan, óvatosan kell visszaállni, de hát az ember kimegy az utcára, akkor egy életvidám, érzelmi kitörésnek látszik az egész város, itt legalábbis, Budapesten ez a helyzet, és hétvégenként, ha az ember vidéken megfordul, ott sincs ez másképpen. Tehát én mindenkit arra kérek, hogy a nagy öröm fölött azért maradjon hely a fejünkben annak is, hogy a gondolkodásunknak egy részét továbbra is fordítsuk arra, hogy a veszély nem múlt el, és a védőtávolságot tartsuk."
____________________
A hajnali késelés után, a királyi rádió reggeli  krónikájában megszólalt Orbán doktor. Abban igaza van, hogy a másfél métereres védőtávolságot betartva elég nehéz pajkosan késelni még tekintélyes bűnügyi múlttal is. Arról nem beszélt, hogy a 16 és 23 év közötti fiatalok milyen színvonalú oktatást kaptak az elmúlt tíz évben.
Olybá tűnik, hogy a bűnözés sokkal hamarabb áll vissza a szokott szintre, mint a gazdaság, az oktatás vagy az egészségügy.
valoigaz 2020. 05. 29. 06:10
#12348
"Éhes disznónak nevezte Orbánt a román miniszterelnök A miniszterelnök szerdán sok sikert kívánt a történelemből érettségizőknek egy olyan fotóval, amin a földgömbön még a Nagy-Magyarország térkép van.
A Maszol.ro szerint erre a Facebook-bejegyzésre reagált úgy a román kormányfő, hogy „éhes disznó makkal álmodik” (szó szerint: „éhes veréb kukoricalisztről álmodik”, ez a román megfelelője a magyar szólásnak). Ludovic Orbant a földgömbös posztról egy újságíró kérdezte, miután a román sajtó előzőleg úgy írt a magyar kormányfő bejegyzéséről, hogy az egyfajta „válasz” Klaus Johannis múlt heti szavaira."
Na, már a román miniszterelnök szerint is disznó a csüngőhasú magyar kormányfő!
Törölt felhasználó 2020. 05. 29. 01:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#12347
Ezert az ugyert felelos a politika is. Nem kellett volna hagyni a szelsojobboldali eszmek ternyereset az aldozatok oldalan, illetve nem ertem, hogy a szegeny (es emiatt agressziv) romak helyzetet miert nem oldottak meg ? Volt ra 30 ev.
mezga_geza 2020. 05. 29. 01:25
Törölt hozzászólás
#12346
mezga_geza 2020. 05. 29. 01:24
Törölt hozzászólás
#12345
Törölt felhasználó 2020. 05. 29. 00:14
#12344
Nagyon gáz ez az egész késeléses ügy. Az emberek jó része elhitte, hogy teljesen tiszta és ártatlan magyarokat szúrt le egy khm... cigány (roma).
És mi a valóság ? A fiatalabbik áldozatnak Kelta kereszt volt a testére tetováltatva, amit a neonácik is kedvelnek. 16 évesen ? Ki találta ki azt, hogy neki ilyen tetoválás kell ? Ki tömte a fejét, hogy ezek a jó gondolatok ? Egyáltalán ki az, aki ilyet tetovál egy ilyen fiatal srácra ? Aztán neki vagy a társának korábban rendőrségi ügye is volt, ha nem is komoly. Ki szolgálta ki alkohollal a 16 éves srácot ? Állítólag 18 év alatt nem szabad alkoholt felszolgálni.  Ahogy olvastam, a  két társaság 10 emberéből 9 szervezetében kábítószert találtak. Tehát minimum az egyik áldozatban is. Aztán valamelyik labdarugó csapat vagy stadion egyik helyi embere békés rendes srácoknak írta le az áldozatokat. Elhiszem, de a fentiek alapján nekem a rendes srácokról nem ez jut eszembe, Szerintem a 16 éves srácot belevitték a haverjai a rosszba.... Őt nagyon sajnálom, de a 21 évest is. Nektek nem abba az irányba kellett volna irányítani az életeteket, hogy közpénzen kitömött labdarugóknak szúrkoljatok. Becsaptak titeket, de nagyon ! Őszinte részvétem a családoknak. 
mezga_geza 2020. 05. 28. 23:15
Törölt hozzászólás
#12343
mezga_geza 2020. 05. 28. 23:13
Törölt hozzászólás
#12342
euler 2020. 05. 28. 21:56
Előzmény: #12337  ________
#12341
- Oké, akkor este találkozunk a Deák téren.
Egy kettős gyilkosság, ami összehozta a Ferencváros és az Újpest ultráit  
A pár napja ellenzéki aktivistákat még százezrekre bírságoló rendőrök most még biztosították is az ultrák vonulását. A rendezvényt előzetesen nem engedélyezték.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek