Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 12. 05. 20:40
Előzmény: #53079  WLM
#53080

A gátlástalanságot ne keverjük az okossággal!
Orbán gátlástalan! :(
WLM 2021. 12. 05. 20:21
Előzmény: #53078  emerald
#53079
Értelek , a kezdő Hitlerhez végül is ,ha nagyon akarjuk, lehet hasonlítgatni, de szerintem felesleges, nem véletlenül dobták az ellenzéki politikusok is ezt a narratívát. Túl ciki volt,többet vitt ,mint hozott. Azt te sem gondolhatod komolyan, hogy van rá esély, hogy elkezdi irtani az emberek millióit. Magyarország közpénzeit elég rendesen kiaknázta az bizonyos, az EU-hoz képest viszont kishal, nem tud sok vizet zavarni és nem is akar átlépni minden határt. Én nem becsülöm le, de szerintem régebben okosabb volt. Ő is csak egy gyarló ember, sok volt neki a 16 év hatalom, ideje szusszanni egyet.
emerald 2021. 12. 05. 19:14
Előzmény: #53077  WLM
#53078
Hitler is kicsiben kezdte. Sőt kizárólag németországban tevékenykedett eleinte.
Majd szétqúrta egész európát.
A köpcös mit csinál ?! Magyarországot szét....ta, az EU-t is fúrja, mint kukac az almában.
------
Figyelj, nem vagyok hülye, pontosan tudom mit írtam. A hasonlat sem véletlen!
Arról Te tudtál h alaposan tanulmányozta, majd felhasználta hitler módszereit orbán?!
Egyébként a történelem mindig utólag von konzekvenciát. De kívánom hogy legyen igazad!
Habár nem jó lebecsülni az ellenfelet. "kamukéró, telhetetlen, kisgömbőc péznyelőt"
Sajnos nagyon okos is, és tehetséges politikus, csak a sötét oldalon használja a tudását!!!
WLM 2021. 12. 05. 14:59
Előzmény: #53072  emerald
#53077
Jézus Március! Mielőtt ekkora hülyeséget leírsz, beszélgess egy kicsit egy holokauszt túlélővel vagy a családjával, vagy csak kapcsolj a National Geographik-ra néha. Ne keverjünk már össze egy kamukéró, telhetetlen, kisgömböc pénznyelőt a történelem legnagyobb tömeggyilkosával. Az ilyen elvakult, gyűlölettől fűtött baromságok nem teszik vonzóbbá az ellenzék táborát. 
WLM 2021. 12. 05. 12:23
Előzmény: #53075  Törölt felhasználó
#53076
Teljes mértékben egyetértek, Orosz Anna ezerszer szimpibb és alkalmasabb, hát persze, hogy nem ő az elnök. Donáth pontosan arra volt csak jó, hogy affektálja az EP-ben a bemagolt main stream szart a kis csábosan sumák barinőjével. 
Törölt felhasználó 2021. 12. 05. 11:25
Előzmény: #53050  badsector1
#53075
A Momentumot is elérte a leszalámizás. Donáth teljesen alkalmatlan komoly posztra és mégis megválasztották. Egy ép elméjű ember világosan látja, hogy Orosz Anna lett volna az alkalmasabb jóval. Ég ésFöld.
Mit jelent ez? A Momentumban beépített emberek vannak. A Momentum tagság fontosabbnak tartja az ideológiai megfontolásokat, minthogy a megfelelően képzett jelölt kerüljön fontos pozícióba.
Cseh Katalin és Donáth Anna egyértelműen alkalmatlan egy komoly párt vezető pozíciójába. Ők azok, akik másod, vagy harmadvonalban lennének a képességeik alapján. Kevés konkrétumot hallottam tőlük eddig, amik azt mutatnák,hogy önálló véleményük lenne a különböző ügyekben, arról nem beszélve,hogy a kommunikációs eszköztáruk rendkivül alacsony. Távol állnak a hétköznapi  gyakorlati gondolkodásától, leginkább ideológiákban tudnak gondolkodni és kb azt ismételgetik a végtelenségig.
Mégis őket küldte a Momentum az EU ba. Mondjuk az EU képviselőség tipikusan az a poszt, ami komolyan hangzik,de a valóságban nem sok vizet zavar. Brüsszelben jól elvitatkozgatnak elvi dolgokról, csak épp annak nem sok köze van az emberek mindennapi dolgaihoz és azokat is jó hosszan tárgyalják.  
Tőlük még Fekete-Győr András is sokkal nívósabb volt, akinek mindig volt valami érdekes, előremutató ötlete ,kiállásban , kommunikációban is jóval megnyerőbb volt, csak még neki idő kell,hogy érettebb legyen.
Orosz kigolyózása jelenti azt,hogy a Momentumban jelen vannak olyanok, akik a korábbi elbaltázott liberális, baloldali politizálást tekintik páldamutatónak. Sok duma, cselekvésképtelenség, önsorsrontás.
MZP szavai jutnak erről eszembe, aki azt ecsetelte, hogy arról lehet felismerni, hogy árulók vannak az ellenzékben, hogy a kritikus pillanatokban, amikor a kézenfekvő kulcsdöntéseket meg kell hozni, akkor ezekkel ellentétesek születnek. Egészen addig amíg ezek a kulcspillanatok eljönnek minden rendben van ,haladnak előre a dolgok, de bizonyos érdekek szerint a legfontosabb szituációkban nem a helyes lépés következik.
WLM 2021. 12. 05. 11:12
Előzmény: #53058  euler
#53074
Tiszteletem Euler úr! Igazad van, csak idegesítő, hogy folyton baszogatják az itthoni "szövetségesei", annak ellenére, hogy külföldön szinte minden csúcsgóré imádja és szeretettel várják a "klubban". Tusk szerintem nem véletlen mondta, hogy szurkol MZP-nek és pártjának, hogy nyerje meg a választást, valamint, hogy szeretettel látja majd a néppártban. Még véletlenül sem pártszövetségről beszélt. 
badsector1
badsector1 2021. 12. 05. 10:22
Előzmény: #53072  emerald
#53073
 annak idején a bevagonírozott zsidóknak azt mondták, hogy munkatáborba viszik őket, nem haláltáborba, a hazug propaganda már akkor is működött
emerald 2021. 12. 05. 09:53
Előzmény: #53069  euler
#53072

Minden szavaddal egyetértek, sőt, köszönöm!
A saját lehetőségeimhez mérten teszek én is a változásért.
 Gyerekkorom nagy dilemmája volt, hogy szerencsétlen zsidók, meg mások is, miért nem mentek el amíg még lehetett....?! orbán egy hangyakuccanattal se jobb hitlernél.
badsector1
badsector1 2021. 12. 05. 09:41
Előzmény: #53069  euler
#53071
"Magyarország negyedszer megy szembe az angolszász demokráciákkal, és háromszor már nagyon ráfázott."
  
Most nagyon könnyen ráfázhatunk, eljön a robotizáció azon foka, ahol már a német autógyártóknak szinte mindegy lesz a munkaerő ára
emerald 2021. 12. 05. 09:37
Előzmény: #53066  _Sigorszky
#53070
Ugyanezt mondtam. 
-------
De csak annyit értenek meg, hogy a fidesz alatt jó volt nekik, a gyurcsány alatt meg munkanélküliség volt. Tovább gondolni, mélyebben beleásni magukat sosem fogják.
Ebben a vidéki faluban, az emberek 90%-a így gondolkodik. 
Az hogy infláció van, azt nem a kormány számlájára írják. Azt mondják, mindenhol a világon emelkednek az árak. 
Nagy a baj! 
euler 2021. 12. 05. 09:36
Előzmény: #53064  emerald
#53069
Természetesen én se vagyok ennyire optimista, de másképp nem lehet reagálni egy hithű fideszesre, vagy egy megélhetési fidesz szavazóra. (Kb. így áll össze a rendszert életben tartó tábor: kb. 1,5 millió hithű és 1 millió érdekvezérelt szavazó.)
A saját egyszeri életünk a legfontosabb természetesen, ezzel egyetértek, de az se mindegy, hogy mit hagyunk örökül az utódainknak. Én minden politikust fenntartásokkal kezelek, mert nálunk szerintem csak "defektes" ember lesz politikus. (Eszembe jut a kép a svéd munkaügyi miniszterről, ahogy várja a vonatot, ölében egy szendviccsel, megy haza a munkából ... - hol vagyunk mi ettől!).
Most olvasom Tölgyessy okoskodását (régebben többre tartottam), eléggé be van savanyodva, de sok mindenben igaza lehet: A hideg polgárháború nagyobb kárt okoz az országnak, mint a korrupció "Nem valószínű, hogy a kormányváltás megoldhatná az ország súlyos gondjait. Orbánt egyre inkább ellenségként azonosítja a nyugati elit. Magyarország negyedszer megy szembe az angolszász demokráciákkal, és háromszor már nagyon ráfázott."
emerald 2021. 12. 05. 09:28
Előzmény: #53065  sanka
#53068
Persze hogy az van, sőt  én látom hogy még az unokáinkat is eladósították.
A gond ott van, akinek ezt hiába is magyarázom. Rávágja a médiás mantrát, mert úgy beszívódott az agyába, mint egy reklám szlogen. A fidesz, a mi adó forintjainkból csinál magának reklám kampányt, immáron tíz éve.
idegsüveges 2021. 12. 05. 09:18
Előzmény: #53065  sanka
#53067
Erre nem gondolt! Majd ha ki lesz óriásplakátozva az iparűzési adó visszaállítása....na akkor.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 12. 05. 09:17
Előzmény: #53064  emerald
#53066
Mindenképpen jönnek a megszorítások. Vég nélkül nem lehet eladósítani egy országot.
sanka 2021. 12. 05. 09:16
Előzmény: #53064  emerald
#53065

"Vidéki barátnőm meg azt mondja: Ha nyer az ellenzék, akkor nekünk végünk. Mert jönnek a megszorítások."
Most nem az van, infláció képében, meg minden másban?
emerald 2021. 12. 05. 08:42
Előzmény: #53060  euler
#53064
Tudod mennyire szeretném h eltűnjenek.
De sajnos én kicsit sem vagyok ennyire optimista. Látom, hallom a más véleményeket.
Az emberek jó nagy része meg van vezetve a médián keresztül.
------
A szentendrei pékség(18fővel dolgoznak)tulajával beszéltem. Azt mondja megvárja a választásokat, ha marad a kormány, elad mindent itthont, családostól, vállalkozásostól megy Bécsbe. Az alkalmazottak javasolták neki. Mennek a pékek is. Azt mondták, legalább nyugalom lesz.
-------
Vidéki barátnőm meg azt mondja: Ha nyer az ellenzék, akkor nekünk végünk. Mert jönnek a megszorítások.
-------
Ha marad az Orbán rezsim, nekem is újratervezés lesz.
sanka 2021. 12. 05. 08:36
Előzmény: #53056  euler
#53063
Börtön lenne számára a végső megoldás.
geza77
geza77 2021. 12. 05. 08:27
Előzmény: #53061  geza77
#53062

"Tompos a maláj újság legfrissebb hírére reagálva a Facebookon azt írta, hogy az akcióban a maláj adóhatóság is részt vett, ahol ő is tett egy feljelentést adóelkerülés miatt.
Jó látni, hogy bár a magyar hatóságok postafordultával utasították el a beadványomat, a maláj intézmények ennél alaposabbak. Reméljük a harmadik feljelentésem Szingapúrban – ahová a magyar külügy is számlázott – hasonlóan sikeres lesz!"
geza77
geza77 2021. 12. 05. 08:22
#53061

"Az ügynek igen komoly magyar vonatkozásai vannak, hiszen az Orbán-kormány a koronavírus-járvány alatt összesen 178 milliárd forintért vásárolt meg 6258 kínai lélegeztetőgépet, a szállítmány a Sekhar érdekeltségébe tartozó GR Technolgies nevű cégen keresztül érkezett Magyarországra."
https://24.hu/kulfold/2021/11/29/vinod-sekhar-rajtautes-magyarorszag-lelegeztetogepek/?tsrc=24.hu_fb_f1-2&fbclid=IwAR1_FFNEVM2lTLeiPCLaboUzZ4bO8jfArSd5zERLrmD_IfYsqwYTqKdp0go

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek